До чого голка ламається в руках або при шитті: прикмети і забобони

Хоча голка здається невеликим і звичним предметом, її завжди наділяли чарівними силами. Гострий кінчик, який може поранити до крові, таїть у собі небезпеку. Тому голки часто використовували при наведенні псування, встромляли в двері будинків. Але річ може послужити і захистом, у першу чергу завдяки металу, з якого зроблена. Якщо голка зламалася, прикмети говорять про важливі зміни в житті. Знання цих повір’їв може вберегти від бід і ворогів.

79d5ed6fdd8d122e94545c8a08a108c1 До чого голка ламається в руках або при шитті: прикмети і забобони

До чого голка ламається

Голка асоціюється зі злим фатумом, тому поломка такої магічної речі означає, що людина зруйнував щось погане, позбавився від бід. Замість них, в життя прийдуть позитивні зміни, а старі проблеми будуть вирішені.

У слов’янських повір’ях сломавшаяся в руках голка теж вважалася сприятливою ознакою, що обіцяє подарунки, хороші новини. Дівчатам це обіцяє швидке щасливе заміжжя. Щоб спрацювала магія напевно, голку ламають ще 3 рази. Але робити це потрібно акуратно. Якщо людина вколеться, то незабаром може тяжко захворіти.

Сон з подібним сюжетом має протилежне значення. Після нього людину чекає нещасна любов, навіть зраду партнера. Гірше всього, якщо голка ламається, коли сплячий сідає на неї.

В руках

Якщо голка зламалася в той момент, коли її хтось тримав, то цієї людини скоро завітає удача, почнеться сприятливий період у житті. Молода дівчина, з якою сталося подібне, може розраховувати на успішне заміжжя. Головне — не поранитися об гострі уламки.

Прикмета спрацьовує, навіть якщо зламати голку спеціально. Тому здавна відламували самий кінчик, але не вушко. В останньому випадку людина ризикує накликати на себе грошові втрати або руйнування.

Під час шиття

Голка, зламана при роботі, є важливою прикметою для жінок:

 1. Незаміжня дівчина зустріне майбутнього чоловіка.
 2. Якщо таке сталося з дамою в шлюбі, її сім’я скоро отримає велику спадщину.
 3. Зламалася при шитті голка від машинки — до грошових витрат або навіть втрат.
 4. Під час штопання шкарпеток або інших дрібних предметів — жінка, яка тримала інструмент, зіткнеться з наклепом.

Але навіть якщо прикмета обіцяє удачу, зламану річ не варто зберігати вдома. Потрібно знати, що з нею робити, щоб позбавитися від негативу.

9575c454f8334a22ffc5e40a97962a59 До чого голка ламається в руках або при шитті: прикмети і забобони

Як вчинити зі зламаним предметом

З голкою треба поводитися акуратно, щоб не поранитися. В який момент вона не зламалася, необхідно загорнути всі частини в папір або пакет і викинути. Згідно з прикметами, не можна викидати зламаний інструмент загальний сміттєвий бак або туди, де голку може хтось знайти. За допомогою цієї енергетично сильною речі легко наводять порчу на колишнього власника.

Раніше зламані голки поміщали між дошками. Якщо є така можливість, можна вдатися до цього способу і зараз, тоді будинок буде захищений від злих сил. Крім того, зламалися голки стануть в нагоді людям з незвичайними здібностями. У першу чергу це стосується цілителів. За допомогою цієї маленької штучки вони можуть ставати сильнішими або захищатися від негативу. Для зберігання уламків підбирають спеціальну пляшку або ємність, з якої вони не будуть висипатися.

Що обіцяє знайдена голка

Помітити такий маленький предмет складно, але якщо вийшло, то це важливий знак. Має значення, як саме лежала голка по відношенню до знайшла людині:

 • якщо вістрям — до біди, серйозних проблем;
 • вушком — вдасться знайти давно втрачену річ.

Піднімати голку не рекомендується. Чаклуни часто використовують такі гострі предмети, щоб навести порчу. Ще небезпечніше вколотися про знахідку. Переступати через неї теж не можна, потрібно обережно обійти предмет, бажано як можна далі.

Якщо ж голка опинилася в одязі або в кишені, це означає, що людину цілеспрямовано намагаються проклясти. Потрібно зняти негативний вплив і поставити захист.

Голка з червоною ниткою служить оберегом, тому, перш ніж прибирати її, потрібно поговорити з близькими людьми. Вони могли помістити талісман в одяг для захисту, але не сказали про це.

На вулиці

Така знахідка поза домом найчастіше передвіщає неприємності. Часто голки бувають заговорены, несуть негатив. Їх спеціально залишають, щоб хтось підібрав і опинився під впливом чорної магії. Навіть якщо псування призначалася не тій людині, який взяв річ, його це не вбереже. Тому знахідку не можна брати з собою і приносити в будинок.

Найгірше — знайти голку з просунуті в неї ниткою, особливо червоної або чорної. Це призведе до розриву з коханою людиною або до довгої розлуки.

5df54664b4a32008b3474af4019631e6 До чого голка ламається в руках або при шитті: прикмети і забобони

В будинку

Якщо голка була знайдена у домашніх речах, потрібно поцікавитися у членів родини, не належить їм втрачений предмет. Штучка, яка взялася невідомо звідки, буде ознакою псування. Щоб нейтралізувати чорну магію, голку беруть хусткою або руками в рукавичках, ламають і закопують там, де ніхто не знайде.

Якщо ж дві голки в будинку були встромлені хрестом, то це напевно хтось з членів сім’ї зробив оберіг. Його руйнувати і викидати не потрібно. Якщо людина знаходить власноруч втрачений інструмент, то це до народження дочки. Тоді голку треба піднімати вушком до себе.

На підлозі

Знайдена таким чином голка теж може означати псування. Але навіть без негативного впливу ця прикмета віщує сварки з близькими. Щоб не допустити цього, інструмент розламують на дві частини і поміщають в щілини в підлозі. Уникнути неприємностей не вдасться, якщо людина спочатку наступив на голку, а вже потім її побачив.

Якщо предмет справді загубив хтось із домашніх, його можна підняти. Але перед цим потрібно встати так, щоб на людину вказувало вушко голки. Вважається, що в гострому кінчику накопичується весь негатив.

До чого втрачати голку

Згідно з прикметами, втрачати такий важливий предмет не можна. В іншому випадку в родині почнуться часті скандали. Крім того, загублена голка означає фінансові труднощі або навіть руйнування. Це повір’я виникло з того, що раніше швейні інструменти були дорогими.

Втратити голку невідомо де, хоча до цього вона завжди лежала на одному і тому ж місці, — до радісної події. Швидше за все, повернеться хтось з родичів, приїде погостювати людина, яка давно не був удома. Але якщо штучка в цей момент була з ниткою, то це, навпаки, до розлуки.

Голка, загублена прямо під час шиття, віщує хвилювання по дурницях, якщо пошуки нічого не дали.

Інші прикмети про голку та шиття

Крім неприємних прийме, з голкою пов’язані й інші, більш позитивні, повір’я:

 • Від уколу людина зазвичай відчуває страх і негативні емоції. Але насправді це добрий знак — незабаром вдасться завершити важливу справу, отримати заслужену нагороду.
 • Якщо незаміжня дівчина вколе пальця, то скоро зустріне свою долю, чи отримає пропозицію руки і серця. Ще краще, якщо вона вкололася до крові — тоді передбачення точно збудеться.
 • Голки — потужний оберіг. Їх вколюють в поділ весільної сукні, щоб уберегти наречену від пристріту. Якщо ж потім незаміжня дівчина зможе вийняти ці предмети з тканини, то вона скоро теж піде під вінець.
 • З метою захисту від псування використовуються дві голки, які треба тримати хрестом навпроти серця.
 • Предмет вбереже новонароджених дітей, допоможе їм міцніше спати, віджене кошмари. Для цього встромляють голку з вушком вгору так, щоб її не бачили сторонні люди. Також не можна «турбувати» оберіг, тобто чіпати його, встромляти в інше місце.
 • Швейні інструменти не рекомендується дарувати, можна тільки обмінювати на дріб’язок. Якщо все ж довелося це робити, то в голку спочатку втягається нитку, щоб не опинитися в злиднях. З тієї ж причини голки не можна давати молодятам або сусідам.
 • Поганою прикметою є умисна або випадкова крадіжка цій маленькій речі. Вважається, що за це душа буде мучитися в пеклі, поки не зможе пройти через вушко голки. Причому вкраденим вважається навіть той інструмент, який людина просто забув віддати. Щоб уберегтися від цього, потрібно повідомити власника, вибачитися перед ним, якщо віддати не виходить. В крайньому випадку можна викинути предмет з обмовою, що чуже не потрібно.

2d2518cd7541f4795fa64c0bfad8f317 До чого голка ламається в руках або при шитті: прикмети і забобони

Як уникнути неприємностей

Швейні голки самі по собі надають сильний вплив на енергетику в будинку і на тих, хто в ньому живе. Їх зберігання — відповідальна справа:

 • Голки повинні бути обережно встромлені в ігольніцю, на крайній випадок — в котушку.
 • Нитку протягують в кожен інструмент.
 • Ні в якому разі не можна встромляти їх в інші речі, стіни.

Все це вбереже від фінансових проблем. Порушення правил може розсердити будинкового, якого ранять гострі предмети, якщо вони лежать неправильно.

При роботі з голками теж потрібно дотримуватися обережності, щоб інструмент не вплинув негативно на енергетику. Прийме по-різному трактують укол гострим предметом в залежності від пальця:

 • Якщо хтось вколов великий палець, то повір’я попереджає про прийдешні неприємності. Вони вирішувані, але на це піде багато сил і часу.
 • Середній — навколо панує погана атмосфера, що впливає на настрій близьких, можливі сварки.
 • Вказівний — скоро дівчина даремно витратить багато грошей.

Голка — потужний оберіг, але вона може слугувати й інструментом для псування. Тому такі знахідки не можна ігнорувати, особливо вдома. Важливо знати, як правильно нейтралізувати негативний вплив. Не менше значення мають і інші події, що стосуються цього інструменту. При необережному поводженні голка може залучити багато бід.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради