До чого голуб стукає у вікно – Прикмети

У містах часто можна зустріти на вулиці птахів. Але люди рідко приділяють їм увагу в буденній метушні. Деякі дії пернатих розцінюються як прикмети. Наприклад, якщо звіритися з народними забобонами, можна дізнатися про майбутні події. Так, розглянувши деякі деталі, можна зрозуміти, до чого заглядає і стукає голуб у вікно будинку.

afcfb2d35b68961fa84d0eb111dfd521 До чого голуб стукає у вікно  Прикмети

Хороші прикмети

В залежності від того, що побачив господар будинку, його чекає наступна ознака:

 • Якщо голуб стукає в вікно на кухні, то людину чекає фінансова забезпеченість. Він на деякий час забуде про проблеми з грошима. В такий момент кращим рішенням буде відкласти гроші, так як прикмета вказує і на швидкі втрати. А якщо людина в цей час заборгував гроші, то після достатку його чекає нужда і відмова самому собі в найнеобхіднішому.
 • Якщо птах стукнув у вікно вітальні, то господареві посміхнеться фортуна. Він зможе переконати вищестояще особа в чомусь або при жеребкуванні йому випаде легка робота. Можливо, індивід опиниться в потрібному місці в правильний час, в результаті чого він стане власником грошей або корисної речі.
 • Якщо кілька голубів стукають у вікно, то прикмета стосується особистого щастя. Людина зможе знайти гармонію в родині, завдяки чому в нього з’явиться позитивна динаміка у трудовій діяльності. Життя без конфліктів може тривати довго. Важливо, щоб пара намагалася зберегти почуття і не поранити один одного, тоді спокій у родині збережеться.
 • Якщо у віконце постукав білий голуб, то прикмета вказує на швидке народження малюка у самого господаря будинку або його родичів. Дитина буде бажаним, а завдяки турботі батьків і закладеному з самого народження потенціалу малюк буде радувати маму і тата тягою до знань.

Погані прикмети

Незважаючи на народну думку, що голуб — птах миру, він може передвіщати і погане.

 • Якщо голуб постукав у вікно спальні, то коханим, які проживають у квартирі, загрожує розлука. Вони не зможуть бачитися протягом тривалого часу, так як обставини стануть причиною переїзду одного з партнерів в інше місто. Птах вказує на те, що люди не зможуть зберегти вірність один одному. Незабаром їх чекає розрив.
 • Якщо голуб не стукає, а б’ється всім тілом, намагаючись залетіти у вікно, то господаря чекає розчарування у своїй справі. Він зрозуміє, що витрачає час на речі, які не приносять йому задоволення. Однак швидко змінити роботу і почати з чистого аркуша у нього не вийде.
 • Якщо голуб випадково залетів у хату і бився у вікно в спробах вилетіти назовні, то людині треба пережити зрадництво близького друга. Ознака збудеться в тому випадку, якщо індивід вчасно не придивиться до свого оточення. Якщо ж зрадник буде знайдений, то можна уникнути удару ножем у спину.
 • Якщо голуб стукав у віконце вже при смерті, після чого чоловік знайшов труп птиці на відливі, то індивіду загрожувати серйозна небезпека. Потрібно постаратися якомога рідше виходити на вулицю і зовсім не знайомитися з чужими людьми. Також слід налагодити зв’язок з далекими родичами, так як ознака може торкнутися і їх.
 • Якщо в хату влетів білий голуб і бився в скло з внутрішньої сторони, то людину чекає нещастя, пов’язане з дітьми. Якщо серед його близьких друзів або родичів є вагітні жінки, то варто боятися викидня. Якщо в сім’ї є маленькі діти, то потрібно пильно стежити за їх здоров’ям, щоб не пропустити відхилення від норми на ранніх стадіях.

Сонник

Якщо людині приснився голуб, який стукає у вікно, це недобра ознака.

 • Якщо стукав у віконце білий голуб, то людину чекає зустріч з давно знайомим йому індивідом. Ця зустріч змусить сновидця поринути в спогади. Минулі помилки нагадають про себе, через що людина розчарується в нинішніх своїх діях.
 • Якщо в сновидінні був пташеня, який стуком привертав увагу людини, то він скоро отримає погану звістку. Вона буде стосуватися одного з близьких родичів. Той серйозно захворіє або стане жертвою аварії. Проте цей випадок не перерве життя потерпілого, і він буде відчувати себе добре через деякий час.
 • Якщо у нічних мареннях у вікно стукає звичайний міський голуб, то прикмета попереджає про прийдешні труднощі. Щоб розібратися з проблемами, сновидінню доведеться спрямувати всі свої сили на це. Також, щоб позбутися від життєвих труднощів, можна попросити поради у знайомих.

Як уникнути біди

Щоб нейтралізувати погану прикмету і уникнути біди, потрібно виконати нескладний обряд.

 • Якщо голуб залетів у хату і стукав у вікно, намагаючись вибратися на волю, то потрібно покласти трохи очищених соняшникового насіння на відлив. Потім потрібно сказати наступні слова: «Голубе, ти мене прости і образу забери. Хай не збудеться прикмета, візьми насіння за це». Процедуру рекомендується повторити 2-3 рази. Якщо насіння не будуть очищеними, то нейтралізувати ознака не вийде.
 • Якщо стучащийся голуб помер після того, як стукають у вікно, то потрібно поховати птицю. В могилу треба покласти саморобний кульок з насінням і монетку номіналом в 5 або 10 копійок. Закопуючи ямку, потрібно 4 рази сказати: «Вирушаючи на відпочинок, допоможи з моєю бідою. Я дарую тобі монету, а ти візьми з собою прикмету». Тоді пернатий пробачити господаря будинку і забере поганий прогноз з собою в останній шлях. Читайте інші народні прикмети про голубів.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради