Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровий

Майстри по дизайну нігтів кожен сезон пропонують варіанти сучасного манікюру. Нігті з градієнтом, фото яких представлені в достатку, представляють собою техніку переходу від одного кольору до іншого.

Особливості манікюру з перехідними відтінками

Градієнтний дизайн має особливості порівняно з іншими техніками:

 • для виконання роботи потрібно від 2 до 5 відтінків лаку;
 • напрямок нанесення матеріалу може бути будь-яким;
 • техніка припускає плавну кордон між квітами, щоб не було видно переходу;
 • градієнт – універсальний варіант манікюру, підходить як для повсякденного, так і святкового образу;
 • перехід може бути між спорідненими квітами або контрастними;
 • готовий манікюр передбачає глянцевий або матовий вигляд роботи;
 • для виконання градієнтного принта підходить як звичайний, так і гель-лак.2c9a48ce0cb6278fe7de4fb00f3bc42c Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровий

Нігті з переходом кольору (фото покрокового виконання будуть представлені далі) можна створити різними способами. У майстер-класах зустрічаються варіанти горизонтального, вертикального або діагонального переходу. Ще один спосіб – коли кожен ніготь пофарбований однотонно, градієнт виконаний від великого пальця до мізинця.

У техніки омбре є ряд переваг:

 • сучасність;
 • швидкість і простота виконання манікюру;
 • універсальність, різноманіття ідей.

Манікюрні техніки: омбре і градієнт

Перехід кольору може виконуватися в техніках омбре або градієнт. Одне слово має латинське походження, інше – грецьке. Багато хто не розділяють ці поняття, ототожнюючи їх. Обидва варіанти застосовуються для характеристики виду манікюру, припускаючи перехід між кольорами, але мають відмінності між собою. Омбре – горизонтальний перехід кольору, званий також «вимиванням».

6f8fa436a84357445a75766b50a22e80 Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровийФото нігтів з переходом кольору градієнта

Градієнт вважають більш сміливим рішенням, це вертикальне або діагональне напрямок переходу фарб. За способом виконання робота не відрізняється. Якщо бути вимогливими до понять, то омбре характеризують як манікюр, при якому не видно кордонів між квітами, перехід дуже м’який. Градієнт допускає навіть чітко виражений, різкий край, не растушеванный.

Таблиця сумісних квітів в манікюрі

На фото нігтів з переходом споріднених кольорів видно плавний перелив. Відтворити такий принт на практиці нескладно. Придумуючи процес роботи, може бути незрозуміло, як вони поєднуються між собою. На допомогу майстру спеціальна таблиця з описом характеристик кожного відтінку. cf4bfa0f042f31454dd8301205650c38 Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровий ad07115d8b63fe25dad3dac7dba5a7e6 Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровий

Зрозуміти, які поєднуються кольори між собою, простіше з круглої схемою, де кольору межують один з одним за сегментами. Згідно з нею, гармонують кольори, розташовані поруч, строго навпроти або як вершини рівнобедреного трикутника.

Палітра відтінків для різних образів

Літо — час яскравих фарб. В цей час манікюр з переходом кольорів може бути контрастним, де поєднуються протилежні відтінки. Яскравий образ підійде для відпочинку, проведення вихідних, роботи (якщо вона не пов’язана з діловою діяльністю).

До таких кольорів відносять аквамарин, м’ятний, фіолетовий, бузковий. Восени відтінки переходять в коричнево-сіру гаму, щоб за якістю і зовнішнім виглядом відповідати пальто, вовняних светрів і шарфів.

Якщо потрібно нафарбувати нігті для торжества, то вдалим поєднанням буде використання пастельного тону з глітером. Блискуча частина приверне увагу, але не буде виглядати зухвало або недоречно.

Діловій жінці потрібно підібрати стриманий варіант фарбування нігтів з переходом від молочної до персикового, бузкового або цегляного кольору. Для такого способу підходить холодна гамма і теплі тони приглушеного кольору.

Підбір кольору лаку повинен здійснюватися з урахуванням кольору шкіри, волосся. Якщо не враховувати цю інформацію, можна випадково надати особі жовтий хворобливий відтінок, підкреслити блідість і круги під очима.

Бежевий і рожевий колір можуть дати такий ефект у власниць смаглявої шкіри. Для них краще вибирати кремовий або оранжево-мідний варіант. З блідою шкірою буде гармонійно виглядати холодний рожевий колор і перлинно-рожевий тон.

Інструменти для фарбування нігтів з переходом кольору

Оскільки манікюр привертає до себе увагу, то потрібно, щоб нігтьова пластина була доглянутою.82d23078c47e6eb34c8092acc0c4e779 Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровий

Для виконання омбре знадобиться декілька інструментів:

 • апельсинова паличка, кусачки для кутикул;
 • поролон з дрібної пористістю;
 • фольга;
 • кисть;
 • потрібні кольори лаку або гель-лаку;
 • полірувальний баф;
 • зубочистка або голка;

0eafb3fb52aad27b5b34ac86cca87d3d Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровийf9e5042f9e397236f80ece9132a405aa Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровий

 • рідина для знежирення поверхні;
 • клинсер для видалення липкого шару.

Головний інструмент для роботи – губка, пензель. Саме завдяки цим речам вдається забезпечити такий бездоганний градієнт. Поролон потрібно нарізати на невеликі кубики площею трохи більше нігтя.

З побутових предметів, які підходять для цієї мети, можна відзначити губку для посуду, спонж для макіяжу. Деякі майстри кажуть, що потрібний плавний перехід може не вийти з першим матеріалом через надто великих пір.

Як користуватися губкою для досягнення ефекту градієнта?

Щоб забезпечити ефект малюнка, потрібно трохи потренуватися.

Техніка роботи така:

 • На пластикову поверхню пошарово наносять потрібні кольори.
 • Між тонами розмивають кордон за допомогою кисті або голки.
 • Майстер бере шматок поролону, прикладає його до пластику з палітрою.
 • Матеріал припечатывают до нігтя, притискаючи на кілька секунд.
 • Коли робота виходить ідеально, можна заощадити час і почати зображати послідовність кольорів відразу на губці. Ще один спосіб – коли частина спонжа відривається так, щоб були нерівні краї.b6fccd31ae5e62ba03ba3bfef65eb3cb Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровий

  Основний колір майстер наносить на ніготь, після чого край поролону умочують в контрастний відтінок. Коли базове покриття висохне, губку припечатывают до того місця, де повинен бути іншого кольору. На межі різних частин потрібно кілька разів різкими рухами докласти матеріал до поверхні.

  Як зробити перехід кольору пензликом?

  Другий спосіб роботи з градієнтом – використання пензлика. Є спеціальний інструмент для роботи з градієнтом, але підійде і звичайна для дизайну.

  Для виконання омбре використовують фольгу, на якій змішують кольору. Пензликом наносять лак на панель, за допомогою зубочистки змішують дотичні зони.d90e00d4adf8276b3f2dd6c2e9dbbae5 Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровий

  Ускладнюючи завдання, майстер починає творити відразу на пальці. Для цього знадобиться кругла кисть, якій потрібно буде розтягувати кожен колір в обраному напрямку. Коли поруч з попереднім відтінком наноситься наступний, межа розтушовується за допомогою тонкого чистого інструменту, кожен раз знімаючи надлишки лаку. Цей спосіб дозволяє не бруднити шкіру навколо нігтя лаком.

  Інструкція з фото зі створення градієнта звичайним лаком на нігтях

  Нігті з переходом кольору (фото одного з варіантів представлено далі) краще починати виконувати, працюючи з звичайним лаком. Ймовірність того, що з першого разу не вийде потрібний ефект, велика. Використовуючи звичайний лак, можна скільки завгодно переробляти роботу. З гелем такої можливості не буде, і манікюр буде зіпсований.

  Ось один з варіантів роботи з контрастним кольором, використовуючи поролон. При підготовці необхідно видалити або відсунути кутикулу. Другий крок — навколо пластини наносять жирний крем, спеціальний засіб на основі вазеліну або клей ПВА, що дозволяє потім швидко видалити надлишки матеріалу.3e43303745cae5890f00ad5d8662e6b8 Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровий

 • На ніготь наносять базове покриття, білий лак, висушують.
 • На відрізок поролону наносять пошарово обидва кольори.
 • До нігтя прикладають пористий матеріал короткими рухами, добиваючись потрібного ефекту.
 • Видаляють надлишки лаку.
 • Покривають фінішним покриттям, захисним засобом.
 • Манікюр гель-лаком з переходом кольору

  Особливості роботи з гель-лаком полягають у тому, що кожен шар окремо просушується під лампою. За допомогою цього матеріалу легше відполірувати до бездоганного стану поверхню.

  Нігті з переходом кольору (фото етапів роботи з гель-лаком не відрізняються від попереднього варіанту) зробити легко. Для підготовки пластини потрібно відсунути або обрізати кутикулу, зашліфувати ніготь. Це потрібно для кращого зчеплення гель-лаку з поверхнею.

  Робота проходить у кілька етапів:

 • Пластину покривають шаром базового лаку, просушують під лампою.
 • На фольгу наносять смужками різні фарби, за допомогою голки або зубочистки розмивають краю.
 • Припечатывают палітру до відрізку губки, смоченному водою.
 • Поролон прикладають до нігтя кілька разів різкими рухами.
 • Якщо інтенсивність кольору досягнута, то нанесений матеріал просушується під УФ-лампою.
 • Щоб покриття було щільніше, наносять кілька шарів гелю, кожний раз направляючи ніготь під лампу.
 • Для кожної пластини потрібно брати новий спонж, оскільки площа різна, і кольору укладаються нерівномірно. Якщо на ніготь малюнок укладається нерівно, то для початку потрібно докласти поролон з лаком до фользі, а потім вже пробувати до пальця.

  Французький манікюр в стилі омбре

  Техніка виконання французького манікюру передбачає нанесення білого або іншого лаку по лінії посмішки тонкою смужкою.ff5794247a95bd169bc62637b775997c Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровий

  Френч омбре прийшов в моду в цьому сезоні, 2018-2019.

  Варіантів виконання декілька:

  • поверх виконаного манікюру смужка контрастного кольору наноситься тонкою лінією по краю нігтя;
  • пластина пофарбована в 2 кольори, від підстави до краю переходить у білий, межа розмита.

  Завдяки цій техніці вдається створити ніжний варіант омбре. Як правило, в роботі використовуються неяскраві пастельні тони лаку.

  Омбре зі стразами

  Градієнт виглядає цікаво, тому не потребує додаткових декоративних елементах. Поєднання розтяжки зі стразами може виглядати недоречно, оскільки привертає зайву увагу. Якщо жінка хоче додати образу блиску, вона може використовувати стрази середнього розміру на 1 нігті.b1e46cfff272ca7ff3404d1891464464 Нігті з переходом кольору: фото, поєднання кольорів в манікюрі. Таблиця, ідеї дизайну: двоколірний, триколірний, різнокольоровий

  Оскільки одним із напрямків дизайну є нанесення різного малюнка на кожен палець, то кордон переходу кольору можна позначити за допомогою декоративних каменів. Стрази використовують для створення малюнка, геометричного зображення. Допускається повна викладка одного нігтя.

  Ідеї двоколірного, трикольорового, яскравого манікюру

  У сезоні 2018-2019 вертикальний градієнт відійшов на другий план, поступившись місцем горизонтальному дизайну. Чим плавнів перехід вдасться передати майстру, тим більш модним буде манікюр. Але якщо жінка хоче відтворити ідею діагонального переходу кольору, то вона повинна експериментувати і спробувати різні напрямку градієнта.

  Ось кілька ідей використання різних кольорів:

 • Суть полягає у використанні 2 лаків: кольорового і білого. Великий палець забарвлюється чистим яскравим колоритом, наступний — розмішавши на палітрі його з декількома краплями світлого відтінку. Інші нігті забарвлюються квітами, постійно розбавляючи попередню суміш білим. Наприклад, на великий палець завдано помаранчевий лак, а на мізинці буде світло-персиковий.
 • Аналогічний принцип розведення основного кольору можна застосовувати і при роботі з градієнтом на кожній пластині.
 • Ще один варіант переходу по вертикалі – нанесення на кожен ніготь декількох кольорів, не забуваючи про плавний перехід. Таким способом можна на 5 нігтів завдати 10 кольорів. Це може виглядати, наприклад, так: на великій нанести за допомогою губки бордовий і червоний так, щоб один з них займав 2/3 площі. Далі в довільному співвідношенні розмістити червоний і рожевий, помаранчевий і лимонний, ніжний салатовий, м’ятний, блакитний і бузкові кольори.
 • Тенденції сезону допускають сміливі рішення, коли на кожному нігті використовують горизонтальний градієнт із застосуванням відтінків з різних гам: морська хвиля і м’ятний, а поруч цегляний і рожевий або бузково-помаранчевий.
 • Перехід з 3 кольорів може бути використаний на одному нігті, поєднуючи основні відтінки на інших: вказівний палець забарвлений в жовтий, середній – в рожевий, мізинець – насичений бузковий. Тоді на безіменному нігті розташовується градієнт з поєднання цієї палітри.
 • Красиво виглядає використання спорідненої гами з 4 тонів на пластині середньої довжини. Наприклад, використання жовтого, помаранчевого, червоного і приглушеного червоного. Якщо розтушувати кольору, забезпечивши плавність переходу, то нігті мають гарний перелив кольору.
 • Діагональний перехід кольору не обов’язково робити однаковим на всіх пластинах. Градієнт можна поєднувати зі стразами на кордоні відтінків, однотонними нігтями, змінювати напрямок розташування лаків.
 • Манікюр може багато що сказати про жінку, тому так багато уваги приділяється цій темі. Намалювати нігті з переходом кольору нескладно, тим більше, що в мережі багато фото з покроковими діями. Для бездоганного результату потрібно трохи попрактикуватися, але, освоївши ази, жінка відкриває простір для безмежної кількості варіантів образу на кожен день.

  Автор: Валентина Дылейко

  Оформлення статті: Міла Фрідан

  Відео про манікюр омбре

  10 секретів ідеального омбре на ногятх:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради