Уроки листування з дівчиною, яка подобається: що написати їй в цьому повідомленні, щоб вона посміхнулася

Якщо тобі хтось подобається, не варто приховувати свої почуття. Не потрібно тримати це в таємниці, не наважуючись заговорити. Посоромившись розповісти про своє кохання, потім можна довго шкодувати про несделанном. А адже є можливість, що вона сама з нетерпінням чекає, коли ти зробиш перший крок.

Зараз спілкуватися з представницями протилежної статі стало набагато простіше. Адже зав’язати бесіду можна в інтернет-листуванні. Відправляти повідомлення завжди простіше, ніж говорити відкрито при особистій зустрічі. Ми розповімо, що написати дівчині в ВК, як вести бесіду, щоб зачарувати її раз і назавжди.

Що написати дівчині, яка подобається, в ВК

Особливо вигідно заводити стосунки в інтернеті молодим людям, які спочатку не відчувають у собі сили. Не потрібно запинатися і бентежитися при спілкуванні тет-а-тет, можете вигідно виглядати в листуванні. Зацікавивши вподобану вам знайому, будете почувати себе впевнено і далі.

Доречно при знайомстві

Також не варто забувати, що соціальні мережі – величезна майданчик для пошуку потенційних партнерів. Часто сьогодні спочатку знайомляться в ВК, а потім зустрічаються в живу.

У цьому випадку цінність першого повідомлення зростає в рази. Головне в цій ситуації відразу справити позитивне враження. Викликати емоції, виділитися, привернути до себе увагу.

Розглянемо, що написати дівчині при знайомстві під ВКонтакте. Прикладів може бути багато. Найголовніше, задовольнити цікавість. Побачивши повідомлення від незнайомця, вона відразу поставить собі декілька питань: «Хто це?», «Чому звернув увагу саме на неї?», «Чого ти хочеш?».

Існують конкретні поради, як написати дівчині, щоб познайомитися. Просто будеш, уточни яке-небудь своє яскраве і позитивна якість (наприклад, веселий або кльовий), не забудь уточнити, що саме тобі сподобалося в ній.

Останній момент не менш важливий, ніж попередні. Їй не завадить потішити. Відмітьте, що та приваблива, саме тому хочете познайомитися ближче.

В першому повідомленні

Потрібно чітко уявляти собі, що написати дівчині в першому повідомленні. Другого такого шансу вже не буде.

Досвідчені пікапери радять використовувати директивний стиль.

Підкорити симпатичну незнайомку можна директивним стилем. Повідомлення не повинно містити питань, а тільки твердження. Наприклад, відзначте, що та чарівна, тож нехай пришле тобі номер, щоб зустрітися у більш вдалому місці. Або відразу поставте перед фактом, що у вас завтра побачення. Уточніть тільки, скільки вона звільниться. Це те, що можна написати дівчині в першому повідомленні в ВК.

uroki perepiski s devushkojj, kotoraya nravitsya: chto napisat ejj v soobshhenii, chtoby ona ulybnulas16 Уроки листування з дівчиною, яка подобається: що написати їй в цьому повідомленні, щоб вона посміхнулася

Перше повідомлення повинно зацікавити дівчину

Щоб вона посміхнулася

Якщо знаєте, що написати дівчині, щоб вона посміхнулася, значить, шанси на те, щоб її завоювати, дуже високі.

Можливо, підійде свіжий прикол або анекдот. Доречно буде відправити цікаву та актуальну картинку з соцмереж. Вона оцінить, що ви стежите за порядком денним. Це ж можна відправити СМС дівчині, щоб вона посміхнулася.

Надішліть захоплене романтичне послання. Будь в душі мріє про принца на білому коні. Тому від вашого повідомлення обов’язково задумливо почне посміхатися. Ось, що написати миле дівчині, щоб продемонструвати свою тонку натуру.

Інший спосіб – розкажіть, що переживаєте. Якщо все зробите щиро і від душі, ніхто не зможе встояти. Це те, що написати дівчині після «привіт», щоб обворожить незнайомку.

Щоб їй було приємно

Ваша нова знайома обов’язково оцінить, якщо спробуєте поліпшити настрій. Тому так важливо вчасно зміркувати, що написати дівчині, щоб їй було приємно.

Не варто писати занадто багато. Вистачить короткого, але ємного і яскравого тексту. Нехай в тексті буде романтика і надія.

Наприклад, побажайте, щоб з ранку її розбудив сонячний зайчик, а весь наступний день склався щасливо. Запропонуйте у вихідні виїхати з міста, залишившись тільки вдвох.

Якщо вона відчує, що багато для вас значить, обов’язково відповість взаємністю.

Щоб вона розтанула

Зав’язавши перша розмова, можна переходити до важкої артилерії. Саме час зміркувати, що написати дівчині, щоб вона розтанула.

Найбільше жінки люблять компліменти. Цим треба користуватися. Напишіть, ніби не можете жити без неї або кожен раз, опинившись на її сторінці, згадуєте про теорії споріднених душ.

Якщо затронешь тонкі струни душі, підкориш серце подруги.

Щоб вона закохалася

Завести відносини в інтернеті досить просто. Треба тільки розуміти, що написати дівчині, щоб вона закохалася.

Хороший рада – здивувати, змусивши повірити, що ти особливий.

Є непогані шанси, якщо не побоїтеся показати себе «поганим хлопцем». Від романтиків і «хороших хлопчиків» всі давно втомилися. Обов’язково жартуєте. Немає нічого гірше, ніж проводити години в суспільстві нудного і похмурого кавалера. Унікальний комплімент – ось що написати дівчині, щоб вона закохалася.

Приємне і несподіване

Завжди треба мати в запасі десяток шаблонів того, що можна написати дівчині, приємне і несподіване.

Ви увлечете, зізнавшись, що в її компанії ніколи не нудно. Розкажіть, як губитеся при кожній зустрічі. Все це варіанти, як оригінально написати дівчині.

Щоб зацікавити її

uroki perepiski s devushkojj, kotoraya nravitsya: chto napisat ejj v soobshhenii, chtoby ona ulybnulas17 Уроки листування з дівчиною, яка подобається: що написати їй в цьому повідомленні, щоб вона посміхнуласяВелике значення має, що написати дівчині, щоб зацікавити її. Для цього раз і назавжди скажіть «ні» штампів.

Не соромтеся демонструвати свій інтелект і різнобічність, будьте легкими і позитивними.

Лайфхак – регулярно надсилайте медіафайли. Таку оригінальність оцінить будь-яка.

Щоб вона відповіла

Хороший рада, що написати дівчині, щоб вона відповіла: заінтригувати її.

Заявіть, ніби розвідали щось особливе про неї або запропонуйте вгадати, що вам в ній сподобалося. Жінки цікаві по своїй натурі. Обов’язково зав’яжеться розмова.

Щоб привернути її увагу

Є кілька варіантів, що написати дівчині, щоб привернути її увагу.

Правильний і точний комплімент – запорука успіху. Головне, не піти на штампи. Не варто відзначати її красу. Замість цього підкресліть, що у неї бездоганний смак. Проявіть фантазію. Тоді відразу зрозумієте, що написати дівчині, щоб привернути її увагу.

Як оригінально привітатися замість «привіт, як справи»

Початок розмови – найважливіше. Тому подумайте, що написати дівчині замість «привіт, як справи».

Вразив своєю оригінальністю. Можеш почати з пишномовного стилю: «Здраве, чим займаєшся» – прикольна версія, як привітатися з дівчиною.

Або визнайте, що дуже сподіваєтеся, що день складається вдало. На таке повідомлення обов’язково захочеться відповісти. Є багато альтернатив, що написати замість «привіт» і як це зробити оригінально. Головне-проявити фантазію.

Як привітати вранці під ВКонтакте

Прагнучи підкорити нову подругу, пишіть їй щоранку милі і приємні повідомлення. З вечора складете, що можна написати дівчині вранці.

Побажайте їй доброго дня, додавши який-небудь комплімент. Все це оригінальні привітання у ВК, варіанти, що написати коханій дівчині.

Зізнайтеся в своїх мріях, наприклад, ніби хочете принести їй каву в ліжко. Так відразу натякнете, що готові до інтиму. Це відмінний варіант, що написати дівчині вранці у ВК, щоб вона посміхнулася. Цілий день ви не будете виходити у неї з голови.

Приклади меседжів незнайомій дівчині, щоб познайомитися

Важливо зачарувати незнайомку в самому початку. Заявіть, що випадково опинилися на її сторінці, а тепер не можете втриматися від того, щоб познайомитися. Придумайте, що і як оригінально написати дівчині, щоб вона вас запам’ятала.

uroki perepiski s devushkojj, kotoraya nravitsya: chto napisat ejj v soobshhenii, chtoby ona ulybnulas18 Уроки листування з дівчиною, яка подобається: що написати їй в цьому повідомленні, щоб вона посміхнулася

Можна надіслати оригінальне фото або листівку

Що послати улюбленої після тривалої перерви

Нерідко доводиться довго думати над тим, що написати дівчині, яка тобі подобається. Особливо коли ваші відносини на якийсь час припинилися. Оригінальний варіант: зробити вигляд, ніби бажаєте завести відносини з нуля.

Роздумуючи, що написати дівчині після довгої перерви, будьте відверті. Це обов’язково оцінять.

Питання, які можна задавати при листуванні

Перелік таких питань дуже широкий. Важливо при цьому проявляти оригінальність і бути щирим.

Пам’ятайте, жінки люблять розумних. Тому, коли думаєте про те, що написати дівчині, яка подобається, не забувайте стежити за своєю грамотністю.

Теми для розмови

Якщо мучитеся, що написати незнайомій дівчині, зверніть увагу на список безпрограшних тем: захоплення, кіно, спорт, подорожі, дитинство, друзі.

Що можна запитати?

Хороше питання дозволить захопити нову подругу. Не забувайте дослідити її. Вона обов’язково оцінить, що цікавитесь її внутрішнім світом.

Про що говорити з дівчиною?

Щоб підкорити нову знайому, потрібно підібрати відповідну тему для бесіди. Обговоріть улюблені страви, музику. Відразу зрозумієте, наскільки близькі.

Вульгарні питання

На певному етапі відносин з’являється можливість запитувати про інтимні речі. Важливо не робити цього раніше часу. Слід розуміти, коли такі питання доречні, щоб не потрапити в халепу.

Висновок

  1. Завести відносини по листуванню цілком реально.
  2. Головне – не стільки дотримуватися правил, скільки імпровізувати (але в межах допустимого).
  3. Будь впевненим в собі, дотепним і щирим. Це гарантує не тільки продовження листування, але і можливість особистої зустрічі.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради