Чому сверблять губи: прикмета для жінок і чоловіків

7770026c40d9c3e75989e74c8d861ab4 Чому сверблять губи: прикмета для жінок і чоловіків Наші предки надавали чимале значення тлумачення різних прикмет і забобонів, оскільки таким чином вони вгадували прийдешні події. Можливо, комусь подібний метод передбачення майбутнього здасться наївним, проте тут є раціональне ланка. Адже наша підсвідомість, якому часто відомо куди більше, ніж ми можемо здогадуватися, здатне говорити як через сновидческие образи, так і через фізичні відчуття на кшталт свербежу, печіння, почервоніння.

Якщо сверблять губи – прикмета до добра або до худу? Деякі прикмети, наприклад, «свербить ніс», знають всі. Інші забобони, на зразок тієї, про яку ми пропонуємо поговорити сьогодні, менш відомі. Давайте розберемося, що означає печіння в області губ: заглянемо в різні езотеричні джерела, а також торкнемося фізіологічних причин даного явища.

Чому сверблять губи: прикмета для жінок і чоловіків

 Чому сверблять губи: прикмета для жінок і чоловіківСьогодні ми знаємо, що всі відчуття в людському тілі управляє нервова система, яка безпосереднім чином пов’язана з мозком і свідомістю. Не знаючи навіть основ фізіології, наші предки помітили, що часом між сверблячкою в певній частині тіла і наступними за цим подіями є якийсь взаємозв’язок. У цьому можна сумніватися, але багатовікова практика доводить протилежне. Про що попереджає печіння в області губ?

Нижня губа

Якщо свербить нижня губа, прикмета часто говорить про майбутнє свято або смачне частування. Втім, іноді тлумачення згадує поцілунки. Однак цей поцілунок буде родинним або дружнім: наприклад, від племінника, брата або бабусі. Також вас може поцілувати в щоку колега або подруга. Втім, представник протилежної статі теж може поцілувати, але ніяких романтичних почуттів у цьому інтимному жесті не буде.

Треба зауважити, що два варіанти тлумачень зовсім не суперечать один одному. Цілком можливо, що незабаром ви підете на святкування, де вас зустрінуть поцілунком і пригостять чимось смачним.

Верхня губа

Коли свербить верхня губа, прикмета має на увазі плітки або пристрасні поцілунки. При цьому в ролі пліткарки найчастіше виступає саме та пані, у якої і зудела верхня губа. Якщо печіння з’явилося ближче до ночі, це явище попереджає про ревнощі без причини або вагомого приводу. Постарайтеся не піддаватися емоціям: ваша друга половинка не заслуговує підозр. Домисли і турботу до добра не приведуть.

Якщо ж на додаток до свербіння над верхньою губою схопився прищик, знаючі люди кажуть, що в вашому оточенні з’явився таємний заздрісник. Будьте готові до неприємностей.

Куточки або середина губ

Спостерігачі не обійшли увагою і куточки губ: вони сверблять на жаль або веселощів. З правого боку губи сверблять до радісних подій, вечірці або просто приємного проведення часу. Вас чекає багато приємних слів і посмішок. І не дивно, адже саме з правого боку знаходиться ангел-хранитель, можливо, це саме він посилає приємне попередження.

А ось свербіж в лівому куточку губ передрікає неприємності. Народні повір’я пояснюють це тим, що з лівого боку від людини знаходиться нечиста сила.

Якщо ж губи засвербіли приблизно в середині, прикмета віщує тужливий проведення часу. Постарайтеся заздалегідь знайти для себе якесь розвага, щоб розвіяти нудьгу і нудьгу. Може бути, має сенс відправитися в подорож? Можна не залишати будинок надовго, а познайомитися з цікавими людьми. Нові знайомі точно відвернуть вас від невеселих думок.

Трактування прикмети «сверблять губи» по днях тижня і часу доби

8618ab587ea0844c57126d9022f01505 Чому сверблять губи: прикмета для жінок і чоловіківТлумачення, які залежать від часу появи свербежу або печіння, стосуються обох губ відразу. Якщо губи засвербіли з ранку, марновірство віщує дегустацію незвичайного страви або напою. Денний свербіж пророкує з’ясування відносин з рідними або друзями. Якщо ж губа засвербіла ближче до ночі, значить, найближче майбутнє піднесе неприємний сюрприз – конфлікт з коханим.

Що означає прикмета в різні дні тижня:

 1. Понеділок готує пристрасний поцілунок з людиною, який вселяє вам теплі почуття. Однак бережіться: у нього немає серйозних намірів на ваш рахунок.
 2. Неділя обіцяє романтичний настрій, легкий приємний флірт без серйозних наслідків.
 3. П’ятниця: стережіться пліток за спиною – ваше легковажне поводження викликає осуд знайомих.
 4. Неділя попереджає: будьте обережніше, ви ризикуєте втратити голову від пристрасті.
 5. Середа віщує всю гаму романтичних емоцій: любов і ревнощі, пристрасть і ніжність.
 6. Субота. Сверблять губи? Це до розчарування в людині, яка вам симпатична.
 7. Неділя: на жаль, відносини з милим вашому серцю людиною не будуть тривалими.

Тепер дізнаємося, які тлумачення призначаються юним дівчатам , зрілим жінкам або чоловікам.

Прикмети про губах для жінок

Дорослі жінки рідше згадують про романтику: з плином часу в житті з’являється безліч інших інтересів і завдань. Для жінки прикмета «сверблять губи» розшифровується так:

 • вам запропонують трапезу, від якої неможливо буде відмовитися; марновірство не обіцяє, що частування виявиться чудовим, просто з якоїсь причини ви вирішите, що відхиляти отримане запрошення незручно
 • друге тлумачення досить неприємне, оскільки воно попереджає про ризик «отримати по губах»; трактування передбачає догану від керівництва, з’ясування відносин з колегою або навіть сварку з незнайомою людиною, що зустрівся вам в громадському місці

4d8dc03acd88335493e7e6967ea2550e Чому сверблять губи: прикмета для жінок і чоловіків

Доля може приготувати будь-який варіант розвитку подій. Ваше завдання – прийняти попередження до відома і заздалегідь підготуватися до можливої ​​неприємної ситуації. Не реагуйте на грубість і взагалі постарайтеся триматися подалі від токсичних людей.

Тлумачення прикмети для дівчат

Молодій дівчині свербіж в області рота не віщує нічого серйозного або неприємного. Якщо сверблять губи у дівчини, прикмета радить зберігати розсудливість і не вірити нікому на слово. Навіть якщо молода людина буде клястися в вірного кохання, не майте його почуття глибокими. Вас чекає всього лише приємний флірт, чарівність любовної романтикою, однак цей роман не матиме розвитку.

Прикмети для чоловіків

  Одне з тлумачень прикмети обіцяє чоловікові важлива розмова з близькою жінкою, причому це не обов’язково буде дружина чи кохана. Можливо, мова йде про гарну подрузі або кровної родички.
 1. Якщо у ділової людини (бізнесмена, підприємця) сверблять губи, слід проявити обачність в розмовах з партнерами, замовниками, постачальниками. Необережні висловлювання можуть привести до втрати довіри або навіть припинення співпраці.
 2. Молодий хлопець може не турбуватися, відчувши в області губ печіння і свербіж: це явище віщує йому всього лише приємну зустріч з добрими друзями.

Висновок

Відчуття сверблячки на губах попереджає про вже запланованих долею події. Губи є частиною мовного апарату, тому розшифровувати прикмету слід саме в даному напрямку – розмова, поцілунок, дегустація. Однак перш за все слід виключити фізіологічні причини печіння. Якщо свербіж викликаний зміною погоди або є симптомом простудного захворювання, прикмети і забобони в таких випадках не працюють.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради