До чого сниться стадо корів жінці, чоловікові – сонник

Яскраві сновидіння з участю великої кількості тварин найчастіше добре запам’ятовуються і несуть таємничий сенс для сновидця. Щоб зрозуміти, до чого приснилося стадо биків або корів, важливо врахувати стать сплячої людини, поведінка звірів і інші подробиці нічного бачення.

ceff90389815d1f9b8f4b5f1e52ab8fd До чого сниться стадо корів жінці, чоловікові – сонник

До чого сниться багато корів

Бачити табун, який підпорядковується самому міцному бику – до кардинальних життєвих змін, спровокованим поривами пристрасті і надміром почуттів.

Якщо серед безлічі корів є тварина з ознакою у вигляді зірки на лобі – незабаром сновидець отримає хороші новини або проведе час в приємній компанії.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаСказочное сновидіння, в якому стадо корів літає в повітрі, передбачає досягнення поставлених цілей з допомогою близьких друзів.

До чого сниться стадо корів – загальне тлумачення

Сонники побачити багато корів має різне трактування, що відрізняється виходячи з зовнішнього вигляду і забарвлення звірів:

 1. Змарнілі тварини попереджають про можливі проблеми зі здоров’ям. Рекомендується не сприймати близько до серця можливі невдачі і пройти обстеження у фахівця.
 2. Табун звірів білого кольору вказує на те, що хтось із родичів чи близьких друзів потребує підтримки сновидця. Також потрібно більше часу проводити з членами сім’ї, інакше великий ризик погіршення взаємовідносин.
 3. Стадо корів і биків чорної масті символізує швидке настання чорної смуги – можливі проблеми на роботі, у відносинах з коханою людиною або зі здоров’ям. Великий ризик, що труднощі виникнуть унаслідок активних дій заздрісників.
 4. Бачити уві сні стадо білих корів, серед яких один звір має сивий забарвлення – до отримання рекомендацій від впливової особистості, здатних кардинально змінити подальшу життя сновидця.
 5. Руді корови про швидкої зустрічі з далекими родичами.
 6. Багато плямистих корів найчастіше сниться до незначних побутових проблем або дрібним негараздів на роботі. Не варто хвилюватися з цього приводу, оскільки всі труднощі вирішаться швидко і без проблем.
 7. Бики і корови з гіллястими рогами попереджають, що надмірне впертість сплячої людини може стати причиною великих проблем у всіх сферах життя.

Спостерігати за безліччю новонароджених телят – в реальності сильно переживати з-за недавно сталися подій чи проблем на роботі.

До чого сниться стадо корів жінці, чоловікові

Розшифровка для дам:

 1. Для самотньої дівчини сновидінням з участю безлічі биків означає нові та цікаві знайомства. З одним із новоспечених прихильників можливий бурхливий і пристрасний роман, тривалість якого залежить від дій сновидицы. Молоді телята у сні попереджають про наявність у ближньому оточенні суперниць і заздрісників.
 2. Жінці бачити в сні, як бики покривають корів – до швидкої вагітності і народження здорового малюка.
 3. Замужній дамі табун пророкує швидке вирішення всіх сімейних проблем та поліпшення відносин з чоловіком.

Якщо жінка уві сні злякано втікає від стада бичків – з-за зайвої сором’язливості у неї не виходить почати стосунки з хлопцем в реальності. Спостерігати, як велика кількість тварин ведуть на забій – в реальності потрібно поберегти здоров’я та уникати екстремального відпочинку.

Значення сну для представників сильної статі:

 • одиноким хлопцям образи здорових бугаїв вказують на надмірну увагу з боку жінок;
 • спокійно пасеться табун для сімейного людини означає щасливе і заможне життя з вірною дружиною;
 • стадо корів у стійлі для дорослих чоловіків є символом дорогого придбання.

Якщо чоловік, який складається у відносинах, уві сні бачить стадо на чолі з биком – він може завести роман на стороні, що призведе до розриву наявних відносин.

Бачити в сні багато мертвих корів для чоловіків – в реальності піти з-під впливу негативних персон.

Подробиці сну

Стадо корів на лузі

Сонники розшифровка нічного бачення зі стадом корів відрізняється в залежності від поведінки сновидця і тварин:

 1. Якщо звірі на зеленій галявині поводяться шумно – незабаром сплячий чоловік познайомиться з представником протилежної статі, і ці відносини складуться в міцний союз на довгий час.
 2. Бачити в сні багато мирно пасуться корів – до поповнення в сім’ї або швидкому виконанню самого потаємного бажання.
 3. Табун тварин, агресивно налаштованих проти сновидця – в реальності хтось прагне залучити вас в авантюрне справа, здатне принести лише розчарування. Крім того, недоброзичливці будуть намагатися всіма силами очорнити ім’я сплячої людини в очах близьких йому людей.

Якщо деякі тварини в стаді буцаються між собою – це вказує на несподіваний прибуток.

Пасти череду корів

Пасти уві сні мирних корів – до закінчення чорної смуги в житті. Заганяти тварин в корівник – незабаром з’явитися можливість поміняти житло на більш облаштоване.

Якщо тварини уві сні тікають від пастуха – до погіршення відносин з членами сім’ї та проблемами в колективі.

Відбиватися від хижака, який напав на стадо – у ближньому оточенні з’явиться зрадник, який намагатиметься перешкодити успіху сновидця.

Біжить стадо корів

Стрімко тікає череду биків символізує переживання, проблеми і розчарування.

Дивитися, як біжить стадо в вашу сторону – випробувати зрада близької людини, здатне надовго вибити вас із звичної колії.

Тлумачення різних сонників

Розшифровка сновидіння від відомих тлумачів:

 1. Міллер. Для кар’єриста стадо корів означає успішне просування до поставленої мети. Спостерігати з боку за біжать тваринами – в житті стати ініціатором скандалу, здатного погіршити життя сновидця. Наявність у табуні однакової кількості білих і чорних звірів попереджає про прийняття непростого рішення, від якого буде дуже багато залежати.
 2. Ванга. Безліч биків символізують досягнення успіху шляхом наполегливої праці. Агресивні звірі передбачають знайомство з людиною, восхищающимся вашими лідерськими якостями.
 3. Фрейд. Бики символізують впевненість у власних силах. В той же час сон за участю стада корів нерідко означає нерозбірливість у статевих партнерах, здатну спричинити за собою серйозні проблеми.
 4. Хассе. Вгодовані, мирно налаштовані бички вказують на отримання бажаної посади в недалекому майбутньому. Не рекомендується розслаблятися, оскільки це може відвернути удачу від вашої персони.
 5. Лонго. Побачити стадо корів означає обчислити людини, внаслідок дій якого була ускладнена життя сновидця. Не варто зривати негатив на цій особистості – він діяв не з злого умислу, а за збігом обставин. Бачити себе пастухом і відчувати негативні емоції – зустрітися в реальному житті з людьми, які відчувають по відношенню до вас гостру заздрість. Постарайтеся уникати спілкування в їх колі – це може спровокувати небажані конфлікти.
 6. Квіток. Старі бики в стаді – до стресів і погіршення здоров’я. Спокійно пасеться табун – до приємного відпочинку на природі в колі близьких друзів.
 7. Нострадамус. Безліч корів, які очікують потомство – до нежданої прибутку.

Побачивши уві сні більша кількість биків або корів, постарайтеся проявити свої лідерські якості й інші сильні сторони характеру – це допоможе досягти бажаних завдань. Але не забувайте приділяти увагу близьким людям, інакше в потрібний момент вони не нададуть вам необхідної підтримки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради