Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, види

Для нанесення тонального крему існує безліч кистей і інших інструментів, але незважаючи на це представниці прекрасної статі користуються своїми пальцями або лише одним, хоча поєднання різних аксесуарів дозволить значно спростити та прискорити створення макіяжу.

Краще всього шукати кисть індивідуально, виходячи з використовуваного матуючого кошти і типу шкіри. Аксесуари для матуючих засобів здатні наносити продукт рівномірно, без плям і смуг.

Види

Пензлів, використовуваних для нанесення тонального крему, сьогодні існує досить багато. Аксесуар можна підібрати абсолютно для різних текстур і для інших матуючих засобів одночасно.

Плоска кисть

Цей вид кисті відзначають багато візажисти за її здатність розподіляти рівний шар кошти. Крім того, вона одночасно підходить для рідких і кремових текстур. Маскуючий засіб слід наносити акуратними рухами.3f35085f4d109bb8803bce7af5652103 Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, види

При виборі інструменту варто віддати перевагу синтетичному ворсу, який добре приймає і завдає косметичний засіб на шкіру. За допомогою цієї кисті можна досягти середнього і щільного покриття. Ціна починається від 300-400 руб. і залежить від фірми виробника.

Пристрій кисть

Любителькам щільного покриття тональної основи відмінно підійде округла кисть з щільним ворсом. Пристрій кисть придатна для рідких текстур – вона дозволить перенести матуючий засіб на обличчя плавно і рівномірно. Щоб домогтися найбільш природного ефекту найкраще покривати обличчя круговими рухами. Ціна починається від 400 руб., але може відрізнятися у різних брендів.

Кисть з плоским зрізом

Цей вид кисті в деякій мірі схожий з полірувальною. За рахунок щільного ворсу можна домогтися повного щільного покриття шкіри тональним кремом. Крім того, форма інструменту дозволить ідеально розтушувати і домогтися природного ефекту при нанесенні бронзера, освітлення і рум’ян. Ціна починається від 300-400 руб.

Пензель «дуо-фібра»

Кисті для тонального крему цього виду найбільш ефективні для нанесення рідких по текстурі коштів. Пензель «дуо-фібра» відрізняється різною довжиною ворсу – так, біля основи він коротший, ніж вгорі. Таким чином щільність ворсу відрізняється від трьох попередніх кистей, чому ефект при розподілі матуючого кошти буде схожий з аэрографическим.

5c21a9bf3f62d2fbec6d01b83aa02f8e Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, видиТакож кисть може підійти для нанесення пудри для закріплення макіяжу. За формою найчастіше ця кисть округла, відповідно розтушовування здійснюється круговими рухами. Ціна в середньому 1000-1300, але може досягати і 3000 руб.

Кисть для пудри

Зазвичай ця кисть представлена як конус і має довгі ворсинки. Для матуючих засобів з рідкої і кремовою текстурою вона не підходить, але вона однозначно знадобиться для порошкоподібних.

Майстри рекомендують наносити маскуючий засіб, використовуючи конусоподібну кисть, круговими рухами – так вийде уникнути ефект маски. Ціна починається від 500 руб. в середньому, але різниться в залежності від фірми.

Овальна кисть-щітка

Ця кисть по істині унікальна – використовувати її можна для всіх типів маскувальних засобів. Завдяки подібній овальної формі і м’якому ворсу кисть-щітка підходить у тому числі для створення контуринга особи, що робить її незамінною помічницею в косметичці. В середньому коштує 1500 руб., але можна знайти і дешевше на AliExpress.de0b14eceaec699ff9a4fbaadacd89b4 Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, види

Сьогодні виробники косметики та супроводжуючих для неї аксесуарів представляють не тільки кисті для тонального крему, але і інші інструменти, які здобули любов серед представниць прекрасної статі.

Спонж для макіяжу

Цей інструмент по праву вважається одним з найпрактичніших для нанесення матуючого кошти. За допомогою спонжа навіть новачкові буде легко отримати рівне і ідеальне покриття маскуючого кошти. Крім того, покриття може варіюватися від легкого і непомітного до щільного.

Це залежить в першу чергу від кількості крему, яке буде використано, а також від вологості самого спонжа – велика кількість вологи дозволить домогтися тонкого шару, і, відповідно, чим сухіше буде інструмент, тим щільніше вийде підсумок. Офіційна ціна становить 1300-1400 руб., але можна знайти і за 200 руб.

Застосування

Зрозуміло, перш ніж наносити тональну основу необхідно очистити і зволожити шкіру – тон не ляже на лущення або зайві жирові виділення. Потім рекомендується наносити праймер для підсвічування особи.

Праймери мають різну текстуру і призначені для різних типів шкіри. Після вже можна приступати до покриття маскуючим засобом, де теж є ряд своїх особливостей.9e080efafc006f0af297d438c01955f5 Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, види

Кисті для тонального крему вибираються в першу чергу в залежності від їх виду і ворсу, з якого вони зроблені. Найзручніше вважається синтетичний ворс – він краще переносить засіб, не вбираючи його в себе.

Для кожного виду кисті існує свій спосіб нанесення матуючого засоби:

Вид кисті для тонального крему Спосіб нанесення
Пензель «дуо-фібра» Рідке матуючий засіб треба видавити на невелику ділянку неробочої долоні. Потім пензлем зачерпується невелику кількість крему. Наносити для досягнення природного ефекту слід круговими рухами, починаючи від центру до периферії особи. Також не можна забувати про межі особи з шиєю і T-зоні.
Плоска кисть Крем треба розставити точками на обличчі по основних зон – щоках, носі, лобі і підборідді. Після цього кистю слід розтягувати по всьому обличчю, не забуваючи розтушовувати від центру до периферії. Щоб одержати рівномірний тон, робити це краще вбивають рухами. Крім того, цей вид кисті буде актуальним якщо шкіра лущиться – таким чином вийде пригладити.
Пристрій кисть/ кисть з плоским зрізом За способом нанесення маскуючого кошти ці дві кисті схожі. Крем розтушовується круговими рухами, завдяки чому вдасться домогтися натурального ефекту. Однак при наявності лущення варто більш обережно використовувати інструмент в нанесенні – лусочки піднімуться і їх буде простіше побачити, тому в проблемних ділянках наносити матуючий засіб варто рухами.

8e42c63d9b36a2a6656b56459a251e7b Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, види

Овальна кисть-щітка Щоб нанести тональний крем, використовуючи кисть-щітку, потрібно здійснювати похлопывающие руху від центру до периферії. Головним плюсом цього аксесуара є те, що її можна використовувати як для маскуючого засобу, так і для інших косметичних засобів з різною текстурою (консилерів, коректорів, пудр, хайлайтеров). Але наносити кожен шар треба акуратно, не розтягуючи і не втираючи, щоб не пошкодити попередній шар.
Кисть кабукі/ кисть з заокругленим ворсом Застосовується переважно для засобів з рідкої текстурою. Засіб наноситься колоподібними рухами, поступово покриваючи і розтушовуючи до кордонів особи. Також кисть підходить для нанесення пудри.
Спонж для нанесення макіяжу Є самим простим і зручним у використанні. Застосовується у двох техніках – сухою або вологою. При використанні сухої техніки необхідно невелику кількість води, так як при використанні абсолютно сухого інструменту засіб просто не перенесеться на шкіру. Основний тон наноситься більшою круглою частиною, загострений кінчик зручний для важкодоступних місць і матування дрібних недоліків.

Кращі виробники

Кисті для тонального крему стали одним з важливих атрибутів у виробників косметики.

MAC

MAC вже багато років залишається безперечним фаворитом серед виробників косметики у дівчат. Ставлячись до сегменту мас-маркету, за своєю якістю фірма точно не поступається люксової декоративній косметиці. І хоча за ціною тональний крем від MAC може бути доступний не кожному, але кисті виразно стоять своєї ціни.97eeea0be7e002a84337dbedd890bb8b Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, види

Серед інструментів для матуючих засобів виділяються DUO FIBRE TAPERED FACE та DUO FIBRE ANGLED FACE BRUSH. При замовленні товарів від MAC поштою фірма дає приємний бонус – якщо сума товарів вище 4000 руб., то доставка здійснюється безкоштовно.

Divage

Чим привабливі кисті від Divage, так це своєю ціною. Але незважаючи на демократичну вартість аксесуарів для макіяжу цієї фірми, зі своїми завданнями вони відмінно справляються.

При купівлі радять придивитися до кистей Divage Professional для тональної основи і скошену кисть для рум’ян і основи. Друга дуже зручна при розподілі кошти в таких важкодоступних зонах, як носогубні западини, зона над губою і під очима.

Avon

Компанія відома не тільки косметикою за прийнятною ціною, але і достатньо дорогими косметичними і не тільки засобами. У фірмі навіть бюджетна косметика та аксесуари володіють гарною якістю.b76942bdcb77a06c530bbb7638b764c1 Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, види

Продукцією виробника користуються не тільки звичайні дівчата для повсякденного макіяжу, але і професійні візажисти. Для нанесення тонального крему варто відзначити круглу кисть від Avon, володіє демократичною ціною, але при цьому вельми гарною якістю.

Shiseido

Японський бренд можна назвати молодим, адже він з’явився тільки в 2011 році, але вже встиг полюбитися всім – від візажистів, до рядових красунь з усього світу. Кисті даної фірми однозначно відносяться до люксу, але за відповідну ціни виходить висока якість. Кисть Shiseido Perfect Foundation Brush відмінно підходить для різних текстур – сухих, кремових і рідких.

Japonesque

Фірма надає відмінний набір кистей Japonesque Complexion Trio, в який входить три кисті. Одна з них призначена для матуючого кошти, друга підійде для сипучих і кремових коштів (пудри, бронзера або рум’ян).54aefd642db6566189477d1a2e556d5d Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, види

За допомогою третьої зручно наносити консилер, а також замазувати прищі, дрібні недоліки шкіри. Кисті досить пухнасті і приємні на дотик, проте їх необхідно часто мити.

Рейтинг

Виділити тільки певне число кистей як найкращі – завдання непросте. Кожна знаходить для себе зручним той чи інший інструмент, що може виявитися не таким зручним для інших. І все ж є безперечні лідери, позначені професійними візажистами, так і звичайними дівчатами.

Кисть від МАС DUO FIBRE TAPERED FACE

Кисті МАС завжди рекомендують професіонали, і ця не стала винятком. Інструмент має округлу форму і виконаний з синтетичного ворсу. Величезною перевагою є те, що використовувати її можна для засобів різних за текстурою.

9130e0da39c02ae20bcf73ba82a2e11a Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, видиПензель для тонального крему МАС

Однак у кисті є й деякі мінуси – сипкі частинки не зовсім добре утримуються ворсинками. Також вона доступна далеко не всім – ціна становить 3250 руб.

Кисть від МАС SMALL DUO FIBER FACE

Ще одна кисть від цієї фірми заслуговує місце серед кращих. Її безперечно вважають класикою серед інструментів, які використовуються для нанесення маскувальних засобів. Відмінна риса кисті, як і багатьох інших від МАС – це білі кінчики ворсу.

Інструмент дозволяє перенести і розподілити засіб рівним тонким шаром, не створюючи враження маски на обличчі. За ціною вона також, як і попередня, не зовсім доступна – 2730 руб.

Кисть MASTERCLASS від MAC

Говорячи про продукцію МАС не можна не відзначити одну з головних «зірок» серед аксесуарів фірми. Нагадує зубну щітку овальна кисть призначена абсолютно для всіх текстур тональної основи і чудово підходить для створення щільного покриття.c56c2aa809851cb9377be827f512bf3e Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, види

І хоча кисть спочатку була створена для створення професійного макіяжу, зараз доступна для звичайних користувачів і дуже легка у використанні. Ціна знаходиться приблизно в тому ж діапазоні, що й багато від МАС – 3250 руб.

Кисть для нанесення тональних основ PROFESSIONAL від Divage

На відміну від кистей МАС Divage пропонує більш доступні кисті. Інструменти цієї фірми чудово підійдуть для створення повсякденного нюдового макіяжу, тим більше за демократичну ціну. Кисть володіє комбінованим ворсом, тобто містить у своєму складі, в тому числі, і натуральний.

Очевидним плюсом є те, що її можна використовувати не тільки для нанесення тональної основи, але і для порошкоподібних коштів. Ціна кисті становить близько 799 руб. в залежності від магазину.

Кисть для рум’ян і основи PROFESSIONAL від Divage

За рахунок своєї скошеної форми пензель легко переносить і розподіляє засіб у «незручних» місцях – носогубних западинах, над губою і під очима.84fdd1b7d85628abef4e655dc76a69b3 Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, види

Відмінно підійде для різних тональних основ, так і для сухого коректора, рум’ян. А також представлена за привабливою ціною – 499 руб.

Кисть Perfect Foundation від Shiseido

У японської кисті рівний зріз, а дуже густий ворс, виконаний з штучних матеріалів. Вона дозволяє ідеально розтушувати різні засоби, і, крім того, дозволяє працювати з щільними текстурами. Відноситься аксесуар до цінового сегменту вище середнього і придбати його можна в середньому за 1500 руб.

Кисть 150 Degree Application від Japonesque

Пензель ще одного японського бренду має досить цікавим вигином, але таким чином наносити тон, навпаки, зручніше. Аксесуар має штучний ворс і вузький рівний зріз. Краще всього працює з рідкими засобами. Придбати таку кисть можна за 1390 руб.

Кисть кабукі від GIVENCHY

Кисть кабукі маленька і легко поміщається в долоні, має округлий, пухнастий, натуральний ворс. Названа вона на честь традиційного японського театру кабукі.93520ca414c093744190876437276e2d Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, види

Аксесуар ідеально працює з щільними текстурами, а також здатний наносити пудру тонким непомітним шаром. За ціною ставитися до люксу – в середньому продається за 2500 руб.

Кругла кисть від Avon

Серед бюджетних кистей варто виділити аксесуар від Avon – він відмінно справляється при створенні природного макіяжу. Має округлу форму і ворс з нейлону. Проте є на цю кисть і негативні відгуки – кажуть, погано розтушовує. Але за свою ціну – 449 руб. за каталогом – досить непоганий інструмент.

Спонж для нанесення макіяжу BeautyBlender

Говорячи про інструменти для нанесення тональної основи не можна не згадати про рожевому «яйці», що має високу популярність. Спонж по праву є мастхэвом як у завзятих красунь, так і початківців. Тон можна наносити як сухим, так і вологим інструментом.0182ee9d73b1bebad858e23fef9268a8 Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, види

Перший варіант призначений для більш щільного шару, а другий – для тонкого і природного. Фірма представляє спонж різних кольорів і розмірів – більш дрібні призначені для точкового нанесення і важкодоступних місць. Придбати такий аксесуар можна в середньому за 1300-1400 руб.

Рекомендації по вибору

Кисті для тонального крему слід вибирати, звертаючи при цьому увагу на ряд чинників, крім того, який тональний крем використовується:

  • Ворс. Як і звичайних кистей, кисті для макіяжу можуть мати синтетичний і натуральний ворс. Варто відзначити, що саме штучний ворс краще переносить маскуючий засіб. Виняток – кисті з енотового ворсу, але знайти їх важко. Хоча зараз можна зустріти кисті і з комбінованим ворсом. Вважається, що штучний краще підходить для нанесення, так як не вбирає в себе багато кошти, а натуральний – для розтушовування.
  • Жорсткість ворсу. Занадто м’який ворс не дозволить створити плавне покриття, а жорсткий може пошкодити шкіру. Під час купівлі інструменту слід придивитися до середньої жорсткості.
  • Довжина ворсу. Ця характеристика залежить безпосередньо від використовуваного тонального засобу. Під час нанесення жирної основи краще вибирати 10-сантиметрову кисть з довгою ручкою або кисть-щітку. Для рідких, навпаки, з коротким або спонж.
  • Ручка. Щоб надалі не розчаруватися в покупці, слід оглянути кисть на наявність дефектів, а ворс – щільно обхватываться ручкою.

c37cafa3f09df27d357b77e851c30513 Кисті для тонального крему. Які краще, фото, відгуки, де купити, рейтинг, видиКрім того, під час вибору слід враховувати те, яке тональний засіб зазвичай застосовується, так як для різних текстур підходять різні кисті. Також з аксесуара не повинен обсипати ворс, хоча таке часто зустрічається у натурального і добре зробленого.

Як і будь-який інший аксесуар кисті вимагають дбайливого догляду і зберігання. Бажано промивати кисті безпосередньо після кожного нанесення тонального крему. Для цього можна застосовувати як звичайне рідке мило, так і засоби для вмивання особи або шампунь.

До того ж зараз існують розчини, призначені саме для миття кистей; також цілком може підійти міцелярна вода.

При митті важливо дбайливо звертатися з ворсом, не смикаючи його. Як тільки кисть промита її слід дбайливо витерти серветкою і залишити сушитися. Не рекомендується класти поруч з батареєю або іншими джерелами тепла. Якщо немає можливості промивати після кожного використання, то необхідно очищати ворс за допомогою вологих серветок.

Відео про кисті для тонального крему

Правильний вибір кисті для тонального крему:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради