Подрібнювач харчових відходів для раковини: як вибрати

Процес готування захоплююче заняття, яке має і неприємну сторону — це сміття. Такий прилад, як подрібнювач харчових відходів для раковини допоможе позбутися від картопляного лушпиння, лушпиння з цибулі, рибних кісток, чайної заварки та іншого харчового сміття, а також усуне джерело залучення тарганів і неприємного запаху. Диспозер розміщують під раковиною, і він не займає багато місця.

izmelchitel pishhevykh otkhodov dlya rakoviny: kak vybrat23 Подрібнювач харчових відходів для раковини: як вибрати

Подрібнювач харчових відходів для раковини — це механізм, створений для перемелювання органічного сміття і прямого змивання його в каналізаційну трубу.

Такий пристрій відмінний помічник при роздільному зборі сміття і позбавлення від такої проблеми, як забитий стік. Є альтернативою утилізації харчових відходів, які можна використовувати як грунтову добриво. Підходить для звичайних кухонних мийок з нержавіючої сталі, а також натурального і штучного каменю. Перед установкою рекомендується вивчити інструкцію або скористатися послугами сантехніка.

Види подрібнювачів

Подрібнювач харчових відходів існує двох видів:

  • Електричний — працює від мережі. Сміття, потрапляючи в колбу, переробляється за допомогою обертового диска і кулачкового пристрою. У деяких моделях встановлена реверсивна система, що дозволяє деталей механізму рухатися в різному напрямку для кращої переробки. Після закінчення процесу все змивається в каналізацію.
  • Гидроизмельчитель — для функціонування користується струм води, тому відсутність світла не стане перешкодою в переробці. Для перемелювання сміття в цьому виді встановлені ножі з нержавіючої сталі. При достатньому тиску води ножі обертаються і все подрібнюють. Неелектричні пристрої не галасливі, але потрібно постійно стежити за струмом води.

Переваги і недоліки

izmelchitel pishhevykh otkhodov dlya rakoviny: kak vybrat24 Подрібнювач харчових відходів для раковини: як вибратиДля установки подрібнювача харчових відходів рекомендовано використовувати подвійну раковину, щоб мінімізувати попадання жиру в прилад.

До недоліків пристрою можна віднести те, що бажано його встановлювати на подвійну раковину. Тому що постійне попадання жиру з посуду, миючого засобу може погіршити роботу. А також варто звертати увагу, щоб не потрапляли волосся, нитки, поліетилен, луска риб, розпарена цибулиння і великі кістки для запобігання спрацьовування захисного механізму.

Подрібнювач відходів має такі переваги:

  • Охайність — зменшення кількості сміття і часу витраченого на прибирання.
  • Гігієна — усунення неприємного запаху, який приваблює тарганів, мишей, а також запобігає розмноженню бактерій.
  • Компактний розмір — не вимагає багато місця для розміщення, не займає простір робочої область, перебуває під раковиною.
  • Екологічність — не забруднює навколишнє середовище, а подрібнені відходи можуть застосовуватися для добрива.
  • Самоочищення — досить включити проточну воду на 30 сек.

Як вибрати?

Щоб вибрати подрібнювач харчових відходів, варто звернути увагу на ті параметри, які найбільш важливі. Якщо на кухні знаходиться безшумна техніка, то найкращий вибір буде диспозер з функцією шумопоглинання або гидроизмельчитель. Електричні пристрої розрізняють по потужності, рівні шуму, об’єму камери для збору відходів, а також ціни і мети використання. Гидроизмельчители не мають мотора і тому практично безшумні, ніж часто привертають увагу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради