Триколірна кішка в домі: прикмети, повір’я та забобони

Кішка – саме дивне домашнє тварина, з давніх часів живе в житло людини. Молока і м’яса не дає, яєць не несе, функції охоронця не покладено, а господарі будинку вважають мяукающее створення членом сім’ї! Причина того, не тільки ласкавий характер і здатність ловити мишей, ну і віра людей в надприродні здібності тварини.

ff736586c06e44f85088aa961e0923bb Триколірна кішка в домі: прикмети, повіря та забобони

Найбільша кількість повір’їв і прикмет пов’язано з триколірної кішкою в будинку. Примірники котячого роду з такою оригінальною забарвленням відрізняються підвищеною чутливістю, передбачають будь-які природні катаклізми і непорозуміння психологічного характеру, що приносять удачу.

Чого чекати від трехшерстной кішки?

Якщо у вас оселилася триколірна кішечка, можете розраховувати, що вона принесе успіх у будь-якій справі. Ті, хто вже завів у себе таку тварину, діляться враженнями. Вони радіють появі нових джерел доходу, налагодила особисте життя, відплати, яке отримали їх недоброзичливці. Трехшерстный кот – талісман і оберіг одночасно.

Зустріти трехцветку – вже успіх. Кішка, яка приносить щастя, обов’язково повинна бути з черепахової забарвленням (без домішки інших кольорів). Кожен відтінок з трьох має свій магічний зміст:

 • Рудий – розкішні зелені очі мугикаючи чудово поєднуються з життєрадісним забарвленням шерсті, притягують до будинку фінансове благополуччя, достаток. З таким тваринам живеться веселіше. В рудому кольорі відображається сила сонячного світла і тепла.
 • Чорний – захищає оселю від нечистої сили і будь-якого негативу, служить оберегом родини.
 • Білий – символізує чистоту, свіжість, первозданність. Завдяки цій складовій забарвлення кішка вміє зцілювати господаря від фізичних та душеных недуг, оберігає від поганих думок і вчинків, несе в сім’ю гармонію і любов.

Присутність всіх трьох кольорів у забарвленні однієї тварини позбавляє від необхідності заводити трьох різних котиків. При цьому, багаторазово посилюються магічні здібності кішки.

Триколірна кішка сподобається домовикові, будь у нього хоч чорний, білий або рудий колір волосся.

Якщо вам подарували кішечку, її не можна брати зовсім даром. Прийнято віддати дарувальнику що-небудь натомість. У минулі часи за мурлыку давали куряче яйце – цій традиції можна слідувати і в наші дні.

Кішки здавна славляться своїми цілющими здібностями. Триколірні особини відрізняються тим, що в них основна сила лікаря сконцентрована на кінчику хвоста.

Наприклад, якщо хвостиком такий кішечки погладити бородавку, неприємний виріст на шкірі засохне і відпаде.

Погладжуючи хвостиком трехцветки бородавку, 3 рази вимовіть слова: «Котячий хвіст на себе бородавку забере з мене (ім’я) бородавка зійде. Кішка вмиється, від бородавки очиститься, бородавка навіки пропаде. Хай буде так». Потім на кінчик котячого хвостика необхідно бризнути з кінчиків пальців трохи проточної води.

Залишок води потрібно струсити недалеко від плити на кухні, вимовити: «Тобі, домовик, який відає всіма справами, повідомляю, в знак поваги. На здоров’я. На достаток. Хай буде так». Після цього на знак подяки кішечку потрібно добре годувати.

e2d565626a194ee77249fd381aab3a86 Триколірна кішка в домі: прикмети, повіря та забобони

Особливість трибарвних кішок

Важливо, щоб у забарвленні кішки були присутні тільки три кольори: чорний, рудий, білий (черепашачий забарвлення). Відомі два типи такого забарвлення:

 • Каліко – переважають чорний і рудий колір, є білі цятки;
 • Арлекін – на білому тлі є руді і чорні цятки, які займають не більше 15% всієї поверхні кішки.
 • Найбільш цінуються кішки з забарвленням «Каліко». Такий фарбування бувають перські і короткошерсті домашні кішки, тварини з острова Мен. Народження трикольорового тварини ніяк не можна запрограмувати. Поява на світ такого примірника – своєрідна природна аномалія, пов’язана з порушенням генетики.

  Багато хто сприймає це як чудо. З цим пов’язана поява численних прийме, наділяють трехцветок надприродними можливостями.

  Примітно, що кішки черепашачою забарвлення зустрічаються досить часто, а от котів – майже немає. На 3000 трехцветок доводиться тільки один самець такої забарвлення (причому він безплідний). Забарвлення шерсті передається тільки по материнській лінії.

  Згідно з прикметами триколірні кішки самі холодні і відчужені щодо сторонніх людей, але вони беззавітно віддані своєму господареві, обожнюють його, і вміло це показують.

  У різних народів трехцветки відіграють важливу роль:

  • Японія. У країні висхідного сонця шанують кішечок забарвлення «Арлекін». У японських продавців є прикмета: якщо трехцветка 2 рази проведе в магазині лапкою за вухом, скоро з’явиться солідний клієнт, який зробить велику покупку. Там випускають спеціальні статуетки таких тварин (манеки-неко), які використовуються для зустрічі гостей в домашній обстановці і залучення багатих клієнтів у кафе, ресторани, магазини. У першому випадку у кішечки піднята верх і ворушиться на пружинці права лапка, у другому – ліва. Фігурки кішок ставлять на вході в заклад. Є кішки-талісмани з перлиною в лапах – вони призначені для залучення додаткових джерел доходу. Існують манеки-неко, призначені для тих, хто марить про хороше здоров’я.
  • Мусульманські країни. Тут не визнають фігурок тварин в інтер’єрі, зате люблять живих вихованців. Трехцветки охороняють будинок мусульман від пожеж.
  • Англія. У цій країні заводять трибарвних кішок для гармонії і миру в родині.
  • Росія. Згідно російським прикметами таку кішку потрібно першої запускати в нове житло під час новосілля, і тримати її при собі, тому що вона подобається домового.

  Всі моряки, незалежно від національності, також дуже добре ставляться до кішок, незмінно беруть мурчиків з собою в кожне плавання.

  Згідно з прикметами кішечки здатні зберегти судно від руйнування під час шторму.

  У такий прикмети є наукове підтвердження: трехшерстные коти більш чутливі, ніж їх родичі іншого забарвлення до змін у природі, вони гостріше відчувають наближення шторму, раніше подають своїм неспокійним поводженням сигнал морякам, залишаючи більше часу на прийняття заходів.

  Прикмети:

 • Якщо прийшла 3 шерстная кішка, потрібно впустити її в будинок першої, а тільки потім заходити самим.
 • Людина незабаром отримає дуже гарна звістка, якщо в його бік потягується триколірна кішка.
 • Різнокольорову кішечку можна возити коні, так як після такої поїздки кобила може впасти і не встати.
 • Якщо триколірна кішка лиже себе проти шерсті – передвістя негоди.
 • Кішка забарвлення Калик з блакитними очима охороняє дім і господаря від підступів недоброзичливців, наклепів і грошової потреби.
 • Кішечки з черепашачим забарвленням бережуть дім від пожеж та інших катаклізмів.
 • Згідно прикметам у власника триколірної кішки майже немає хронічних захворювань, у нього ніколи не буде лихоманки.
 • Прикмета про народження: якщо триколірна кішка народила рудого та чорного кошеня – це передвістя успіху в бізнесі. Рыженького «малюка» потрібно віддати доброму людині, а чорненького залишити у себе.

  Чорний кошеня від різнобарвного кішечки володіє самими сильними магічними здібностями, «притягує» гроші, любов, благополуччя. А ще такий котик здатна виганяти злих духів із хати і виліковувати господаря від усіх недуг.

  fadb1d4c6516479fe8011941d1dd99da Триколірна кішка в домі: прикмети, повіря та забобони

  Якщо вам пощастило обзавестися котом черепахового забарвлення, кращої кличкою для нього стане – Баюн (так звали героя численних дитячих казок). Баюн був захисником будинку від нечисті, рятував господарів від пліток і підступів ворогів, вмів заглядати в майбутнє, охороняв сон дітей.

  За прикметою, якщо трикольорового кота назвати Баюном, його магічні здібності багаторазово зростуть під впливом зв’язку з «далеким родичем».

  Весільні прикмети і забобони про трибарвних кішок

  Найвідоміша прикмета: якщо в будинок прийде трехцветка – це передвістя швидкої весілля. Якщо різнобарвна кішка чхне поруч з нареченою під час зборів або в момент шлюбної церемонії, гулянь – наречену чекає щасливе сімейне життя.

  Прикмети не обходять стороною і представників сильної статі. Якщо холостий хлопець на святі вип’є останню чарку з пляшки в той момент, коли під столом знаходиться трехцветка – то в наступному році він буде нареченим на власному весіллі.

  Добре, якщо він самостійно або хтось із присутніх наллє кішечці в миску молока і скаже: «Тобі молока, а (ім’я чоловіка) — хороша дружина, добра господиня».

  Є прикмети, що стосуються пари молодят:

  • Трехцветка на дорозі весільного кортежу обіцяє щастя й удачу нареченим.
  • Для спокійного сімейного життя, збереження вірності й поваги один до одного наречені, переступаючи поріг свого будинку після весілля, повинні впустити попереду себе триколірну кішку.

  У будь-якому випадку слідом за триколірної кішкою в життя приходить щастя, удача, успіх. Врахуйте, навіть уві сні трехцветки здатні попереджати про матеріальні втрати. Якщо вам приснилася озлоблена триколірна кішка, дерущая поріг вашого будинку, не плануйте серйозних покупок найближчим часом, не робіть капіталовкладень і не давайте нікому гроші в борг протягом тижня.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради