Чому дружині не можна стригти свого чоловіка, чи можна чоловікові стригти волосся дружині – прикмети і поради як уникнути негативних наслідків

Волосся володіють особливою енергетикою, і, виявляється, що стрижка не завжди може піти на користь. Багато хто чув, що дружині не можна стригти чоловіка, але чому – знають далеко не всі. Дана прикмета бере початок у далекому минулому. І якщо наші пращури вірили в неї, значить, вона дійсно має певний сенс.

6619294ea34f87794bf50e7e8adada2a Чому дружині не можна стригти свого чоловіка, чи можна чоловікові стригти волосся дружині – прикмети і поради як уникнути негативних наслідків

Енергетика волосся

Згідно з народними повір’ями, у волоссі зберігається життєва сила людини. Їх слід обстригати не рідше 1 рази на місяць. Накопичену на кінчиках погану енергетику треба знімати. Крім цього, на волосинки людини накопичується енергія, що захищає його від бід.

Якщо ж перукар – чужа людина, то в цьому немає нічого страшного. Він бере частину негативної енергії на себе. А от якщо це близьке? В такому випадку удар доведеться по його здоров’ю та добробуту сім’ї. З цієї причини, народні прикмети не рекомендують дружині стригти власного чоловіка. Таким чином, дівчина візьме негатив на себе, а це небезпечне сварками і конфліктами.

Прикмети – чи можна дружині стригти чоловіка

Згідно з народними прикметами стрижка дружина може закінчитися:

 • сваркою;
 • чоловік перестане любити;
 • піде;
 • захворіє;
 • раніше помре;
 • змінить.

Згідно з біблійним сказанням про старозавітному Судді-героя Самсона, його сила полягала у волоссі. Коли вночі дружина зістригла «сім кучерів його голови» він втратив сили і став слабким. Наші предки вважали, що з цим сказанням і пов’язане повір’я.

Згідно з народними прикметами, якщо стригти чоловіка, то він захворіє або помре раніше.

Якщо все-таки підстригти свого ненаглядного необхідно, дотримуйтесь наступних порад, які допоможуть уникнути негативних наслідків:

 • Підстригайте чоловіка до заходу сонця в один з чоловічих днів: понеділок, вівторок, четвер.
 • Перед процедурою, обмийте ножиці проточною водою і тричі зріжте повітря над головою чоловіка.
 • По закінченні, ножиці, якими стригли знову промийте, загорніть в червону тканину, в якій вони і повинні зберігатися.
 • Щоб не було сварок і конфліктів, перед процедурою подружжю слід випити води з однієї чашки, а рештою краплями збризнути голову чоловікові. Такий нескладний ритуал допоможе зберегти в родині мир.
 • Відомо, що ображена або зла дружина в момент підстригання завдає величезної шкоди енергетичному полю чоловіка, що спричинить за собою проблеми зі здоров’ям.

  Чи може чоловік стригти волосся дружині

  Ситуації, коли чоловіки стрижуть дружин зустрічаються рідко. Не кожен зважиться підстригти дружину, та й не кожна жінка це дозволить. Згідно з народними прикметами, дружині не можна стригти чоловіка, так і навпаки, не рекомендується цього робити і чоловікові. Негативна енергія, яка накопичилася на волоссі жінки, перейде на чоловіка. Їх біополя почнуть конфліктувати і тоді, сварок в сім’ї не уникнути.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради