Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки

Темпи, якими розвивається індустрія краси, постійно зростають. Провідні косметичні компанії створюють спеціальні засоби, за допомогою яких можна домогтися ефекту перманентного макіяжу в домашніх умовах. До категорії таких засобів відносяться олівці, призначені для створення ефекту татуажу брів.

Існує кілька видів перманентних олівців. До них відносяться так звані маркери і лайнери. Це олівці, за допомогою яких забарвлюють брови в волоскової техніці, а також наносять пігмент з імітацією техніки мікроблейдінга або пудровий напилення.

У домашніх умовах можна створити стійкий макіяж брів за допомогою спеціальних олівців, призначених для татуажу.

karandash dlja brovej s effektom tatuazha mikroblejdinga voloskov otzyvy 4248308 Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки

Якщо салонна процедура дозволяє зробити перманентний макіяж, який буде триматися на бровах протягом декількох місяців, то в домашніх умовах жінкам доступні засоби, що забезпечують результат протягом обмеженого періоду часу.

техніки татуажу

Існує декілька технік, за допомогою яких досягається ефект татуажу.

karandash dlja brovej s effektom tatuazha mikroblejdinga voloskov otzyvy e99da5a Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки

Олівці різних марок імітують результати салонних процедур, які отримали такі назви:

 • Волосковая техніка. Це метод, який рекомендують дівчатам, які мають рідкісними від природи бровами. Техніка дозволяє зберегти природний вигляд брів. В основі методу лежить процес нанесення штрихів, які імітують зростання натурального волосся. Основною умовою для проведення процедури є ретельний підбір фарбувального пігменту. Він повинен повністю відповідати натуральному відтінку волосся. Волоскові метод не рекомендують власницям жирної шкіри, так як під впливом шкірного сала фарбувальний пігмент олівця світлішає на кілька відтінків, що в результаті призводить до створення неприродного макіяжу.
 • Тіньова техніка. Цей спосіб передбачає створення насиченого, виразного по відтінку малюнка. Тіньову техніку часто називають растушевкой. Найчастіше растушевка застосовується в домашніх умовах. Вона підходить жінкам густих темних брів. За допомогою спеціальних маркерів або олівців на водостійкою основі проводиться розподіл пігменту, який заповнює прогалини між волосками. При використанні техніки розтушовування візуально збільшується густота брів. Тіньовий спосіб рекомендований власницям сухої шкіри. Якщо маркер з барвником пігментом для татуажу підібраний правильно, то такий макіяж буде виглядати природно і триматися протягом декількох днів.
 • Пудровая техніка. Нова техніка, яку складно здійснювати в домашніх умовах. Ефект напилення досягається за рахунок впровадження пігменту в верхній шар шкіри. Це салонна процедура, яка підходить жінкам виражених брів з метою виділення та оформлення контуру.
 • Мікроблейдінг. Салонна процедура, яку проводять кваліфіковані фахівці. Це методика по створенню точної копії брів і відтворення об'ємного малюнка. Ефекту мікроблейдінга важко домогтися за допомогою простого олівця, так як мікроблейдінг здійснюється шляхом підсаджування пігменту в верхній шар епідермісу.
 • Техніка нанесення хни. Процедура, за допомогою якої можна створити акуратні брови в домашніх умовах. Це щадний варіант перманентного макіяжу. Результат нанесення хни може зберігатися протягом декількох місяців. Тату хною роблять за допомогою спеціальних розчинів, в яких міститься барвний пігмент, розчинник і закріплювач. Недоліком техніки є якість фарби, що припускає освітлення на повітрі. Хна освітлюється на кілька відтінків, оголюючи проблемні ділянки і збільшуючи видимість просвітів між волосками.

Рейтинг c ефектом татуажу (пудровая і тіньова техніки)

Олівець для брів з ефектом татуажу проводиться на базі основної діючої речовини під назвою «дігідроксіацетон». Механізм дії дігідроксіацетона заснований на хімічній реакції речовини з допоміжними компонентами.

karandash dlja brovej s effektom tatuazha mikroblejdinga voloskov otzyvy bfe05bd Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки

Реакція забезпечує стійкий і якісний відтінок пігменту. У складі більшості олівців для татуажу брів присутні додаткові компоненти, що дозволяють забезпечити надійну фіксацію.

допоміжні елементи характеристика
гліцерин Має пом'якшувальну дію, сприяє структуруванню основи, допомагає забезпечувати фінішну фіксацію
Касторове масло Володіє доглядають властивостями, сприяє зволоженню епідермісу, підвищує еластичність ділянки, на який наноситься пігмент
Екстракт листя розмарину, м'яти Елементи, що сприяють зволоженню, підвищенню еластичності і утриманню вологи всередині клітин
екстракт алое Володіє антисептичними властивостями, перешкоджає появі подразнень на ділянках, де пігментовані частки стикаються з шкірою

CC Brow 3D Brow Liner

Олівець для брів з ефектом татуажу від марки CC – це засіб, що відноситься до категорії водостійких продуктів. Унікальна форма аплікатора дозволяє створити ефект перманентного макіяжу, властивого тіньової або пудровий техніці.

Переваги продукту:

 • зручна форма аплікатора;
 • водостійкість;
 • гипоаллергенность;
 • забезпечення природного результату;
 • якісний склад.

karandash dlja brovej s effektom tatuazha mikroblejdinga voloskov otzyvy 3f8a7b8 Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки

Недолік кошти полягає в тому, що після нанесення пігмент швидко фіксується, що виключає можливість виправлення помилки.

Косметологи рекомендують використовувати олівець за особливою схемою:

 1. Позначити нижню лінію, починаючи від внутрішнього кута
 2. Промальовувати волоски уривчастими штрихами.
 3. Позначити верхню лінію брови.
 4. Закріпити результат швидкої растушевкой.

Палітра представлена 4 основними відтінками:

 • темно коричневий;
 • сіро коричневий;
 • світло коричневий;
 • коричневий.

Вартість маркера починається від 380 руб.

Eva Mosaic Eyebrow Marker

Підводка-фломастер представлена 2 універсальними відтінками. Лайнер створює ефект пудровий напилення, з його допомогою можна намалювати виразну лінію брови або відкоригувати природну форму.

karandash dlja brovej s effektom tatuazha mikroblejdinga voloskov otzyvy bdc9d2f Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки

Переваги засоби:

 • гипоаллергенность;
 • наявність зручного тонкого аплікатора;
 • наявність 2 універсальних відтінків;
 • можливість контролю інтенсивності;
 • швидке схоплювання пігменту;
 • стійкість протягом тривалого періоду.

Основною перевагою маркера цього бренду називають можливість контролювати насиченість відтінку. Це означає, що при легкому натисканні на шкірі з'являються світлі штрихи, при сильному і тривалому натисканні насиченість відтінку підвищується на 2 або 3 тони. Вартість засоби для брів починається від 240 руб.

YSL Beaute Couture Brow Marker

Ів Сен-Лоран – французький бренд, який виробляє косметику для якісного професійного макіяжу. Маркер для брів випускається на основі гелю. Продукт називають тушшю для брів. Він являє собою засіб, що дозволяє оформити надбрівні дуги, створити природний макіяж і забезпечити стійку фіксацію.

karandash dlja brovej s effektom tatuazha mikroblejdinga voloskov otzyvy 9f3e34b Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки

Туш для брів популярного французького бренду забезпечує стійке покриття, виконане в пудровий техніці.

Опис і характеристики туші для брів:

 • гелева текстура;
 • стійка фіксація;
 • зручне нанесення за допомогою щітки з густими частинками, розташованими по спіралі;
 • можливість одночасно розчісувати і фарбувати брови;
 • наявність насиченою текстури з можливістю надання густоти волосках;
 • можливість нарощування інтенсивності відтінку;
 • наявність 2 універсальних відтінків, які підлаштовуються під природний колір волосяного покриву.

Перевагою використання туші для брів стає натуральний матовий результат, який виглядає природно. Контур дуги залишається чітким протягом довгого періоду часу. Туш для брів бренду Л`ореаль Париж наноситься на сухі брови, результат закріплюється протягом 10-15 хв. після нанесення. Вартість засоби починається від 2000руб.

Makeup 3-in-1 Brow Pencil

Олівець для брів з ефектом татуажу від корпорації Mac – це професійний олівець з м'яким стрижнем, який забезпечує стійкий ефект.

karandash dlja brovej s effektom tatuazha mikroblejdinga voloskov otzyvy 705592c Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки Олівець для брів з ефектом татуажу Makeup 3-in-1 Brow Pencil випускається в різних відтінках

Продукт являє собою поєднання 3 елементів:

 • туш для брів;
 • олівець з м'яким стрижнем;
 • порошкові тіні.

Засіб випускається у вигляді двостороннього маркера. З одного боку розташована туш для брів зі спиралеобразной щіткою. З іншого боку знаходиться основа двостороннього типу з кремовим олівцем і порошковими тінями.

Щітка з тушшю гелевою текстури заявлена як фінішне покриття, що забезпечує фіксацію результату.

Покрокова інструкція по використанню:

 1. На чисті сухі брови кремовим олівцем наносять акуратні штрихи.
 2. Для закріплення результату опрацьовують контури гелевою тушшю.
 3. Щоб надати формі м'якість, використовують пудровие тіні.
 4. Після нанесення тіней розтушовують кожен штрих.
 5. Після розтушовування закріплюють результат гелевою тушшю.

Склад засобу для брів 3 в 1:

 • гліцерин;
 • косметична основа;
 • мікрокристалічний віск.

Завдяки елементам складу, вдається домогтися стійкої фіксації і природного вигляду брів. Косметологи порівнюють отриманий після нанесення результат з ефектом пудровий фарбування.

Для створення макіяжу можна вибрати відповідний відтінок з різноманітною палітри, в якій представлені наступні тони:

 • чорний;
 • м'який коричневий;
 • карамельний;
 • шоколадний;
 • блонд;
 • еспресо;
 • світлий коричневий.

Вартість засоби починається від 590 руб.

Рейтинг c ефектом татуажу в волоскової техніці

Компанії, що лідирують на ринку косметичних продуктів, щорічно створюють нові засоби, що дозволяють створити стійкий макіяж в домашніх умовах.

Олівець для брів з ефектом татуажу використовується на професійному рівні.

Візажисти виділяють основні переваги застосування косметичного засобу:

 • прокрашивание проблемних ділянок;
 • окреслення форми надбрівної дуги;
 • стійкість протягом певного періоду часу;
 • можливість підібрати відтінок, відповідний до природного відтінку брів;
 • тривалий термін зберігання продукції;
 • можливість використання в умовах, коли на створення макіяжу відведено небагато часу.

Brow Comb Pro Micro Pen від Catrice

Маркер для брів від відомого німецького бренду Catrice. Олівець став вдосконаленою версією традиційного засобу, яке проводилося німецькою маркою протягом декількох років. Оновлена версія отримала вдосконалену текстуру, щітка була доповнена аплікатором.

karandash dlja brovej s effektom tatuazha mikroblejdinga voloskov otzyvy 0d12b01 Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки

Маркер створює ефект татуажу брів, виконаного в волоскової техніці. Цього ефекту вдається досягти, завдяки спеціально створеному розгалуження на кінчику маркера.

Переваги продукту:

 • створення матового ефекту;
 • стійкість протягом доби;
 • наявність унікальної пензлика-аплікатора, що дозволяє досягти ефекту салонної процедури;
 • різноманітна палітра;
 • доведена гіпоалергенність;
 • приємна текстура, відсутність грудок або крихт після нанесення.

Декоративна косметика марки Catrice користується особливою популярністю. За допомогою маркерів для татуажу брів можна створювати природний макіяж, що не завжди вдається при використанні традиційних тату фломастерів.

Склад засобу:

 • пантенол;
 • гліцил;
 • гліцерин;
 • вичавки з листя алое.

Палітра складається з 5 основних відтінків. Це допомагає підібрати пігмент, близьке до природного кольору волосся. Середня вартість олівця об'ємом 1, 1 мл. становить 230 руб.

KIKO Eyebrow Marker

Косметичний засіб від італійської марки KIKO забезпечує ефект татуажу на кілька днів. Олівець випускається в пластиковій тубі, стрижень викручується в міру витрачання коштів. Тонкий аплікатор з капілярної подачею пігменту дозволяє створювати тонкі лінії в волоскової техніці нанесення.

karandash dlja brovej s effektom tatuazha mikroblejdinga voloskov otzyvy 45f252a Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки

У складі кошти до базової основі додані допоміжні елементи. Вичавки з коренів женьшеню володіють доглядають властивостями, одночасно сприяють закріпленню фінішу.

Олівець для брів з ефектом татуажу представлений 4 основними відтінками. Засіб наносять на сухі, очищені від залишків декоративної косметики брови. Видалити засіб можна за допомогою гідрофільного масла, пігмент починає світлішати через кілька днів, малюнок повністю сходить з шкіри через 72 години. Вартість кошти загальним обсягом 1,6 м починається від 500 руб.

Рейтинг c ефектом мікроблейдінга

Татуаж брів рекомендований в декількох випадках:

 • коли природна форма брів нечітка;
 • коли волоски ростуть в різному напрямку;
 • коли поблизу надбрівних дуг є шрами або інші видимі дефекти, які можна закамуфлювати за допомогою нанесення фарбувального пігменту.

Процедура фарбування брів якісними косметичними продуктами не вимагає професійних умінь і спеціальних навичок.

Brow Permanent Marker від Релуі

Олівець – фломастер для брів білоруського виробництва від марки Релуі. Фломастер випускається в пластиковій тубі з традиційним ковпачком, який закривається на засувку. Виробник обіцяє створення ефекту природного татуажу, який вдається досягти за рахунок правильної підготовки брів до проведення процедури. Для цього шкіра повинна бути абсолютно сухою, очищеною від декоративної косметики.

karandash dlja brovej s effektom tatuazha mikroblejdinga voloskov otzyvy 577834f Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки

Через особливості елементів складу відбувається моментальне закріплення пігменту, що одночасно називають достоїнств і недоліків кошти. Якщо штрих завдано неправильно, то виправити ситуацію стає неможливо. Залишається чекати, коли пігмент освітлиться, і малюнок поступово зійде.

Гострим кінчиком аплікатора можна нанести чіткі тонкі лінії, добре окреслити форму надбрівної дуги, звузити або розширити брови, створити ефект 3Д мікроблейдінга.

Олівець для брів з ефектом татуажу випускається в 3 основних відтінках, він підходить для всіх типів шкіри. Засіб пройшов необхідні перевірки на гіпоалергенність. Вартість продукту починається від 290 руб.

Brow Artist Micro Tattoo від Л`ореаль Париж

Французька компанія Л`ореаль є лідером на світовому ринку парфумерії і косметики. Фахівці компанії займаються моніторингом ринку, постійно відстежують нові тенденції і своєчасно випускають продукцію, що відповідає сучасним вимогам.

karandash dlja brovej s effektom tatuazha mikroblejdinga voloskov otzyvy 27da360 Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки

Лайнер для брів бренду Л`ореаль є маркер з твердої текстурою, що забезпечує ефект волоскової техніки. Тонкий аплікатор з декількома зазублинами дозволяє фарбувати кожен волосок, наповнити порожні зони пігментом і створити чіткий контур.

Нанесення або розмивання 2 і більше відтінків, за відгуками косметологів, дозволяє створювати ефект салонного мікроблейдінга.

У палітрі присутній 3 основних відтінку:

 • для брюнеток;
 • для холодних блондинок;
 • універсальний відтінок, відповідний темноволосим дівчатам і шатенкам.

Склад засобу для брів:

 • касторове масло;
 • гліцерин;
 • пентіленгліколь;
 • вичавки алое.

karandash dlja brovej s effektom tatuazha mikroblejdinga voloskov otzyvy bda6a94 Олівець для брів з ефектом татуажу, мікроблейдінга, волосків. Відгуки

Особливості складу дозволяють говорити про наявність Догляду якостей. Кетамін сприяє харчуванню шкіри і стимуляції росту брів, а гліцерин дозволяє утримувати всередині клітин вологу, підвищуючи еластичність епідермісу.

Переваги використання лайнера для брів від компанії Л'Ореаль:

 • стійкість протягом тривалого періоду часу;
 • насиченість пігментів (в наявності 3 універсальних відтінку, які підійдуть різним типам волосся);
 • можливість створювати якісну растушевку;
 • наявність зручного аплікатора;
 • відсутність гіпоалергенних елементів в складі;
 • можливість носити тонкі лінії, а також можливість контролювати насиченість відтінку.

Середня вартість лайнера для брів загальним обсягом 2 м починається від 400 руб.

Татуаж брів відноситься до категорії салонних процедур. Це різновид перманентного макіяжу, що забезпечує пролонговану стійкість.

За допомогою сучасних косметичних продуктів з'явилася можливість створити ефект стійкого перманентного макіяжу самостійно в домашніх умовах. Для цього використовують олівці, маркери, лайнери і туші, що забезпечують надійну фінішну фіксацію і максимально природний вигляд.

Відео про олівці для брів з ефектом татуажу

Які бувають олівці для брів з ефектом татуажу і для яких брів вони призначені:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради