Чому не можна спати ногами до дверей, головою до вікна – прикмети

З давніх часів існує повір’я: розташовувати спальне місце слід так, щоб ноги не були спрямовані в бік дверей – про це згадується у слов’янських міфах, а багато людей чули, що це погана прикмета від своїх родичів.

Пропонуємо вам ознайомитися з прикметами, з-за яких небажано ставити ліжко ногами до вхідних або міжкімнатних дверей, а також способи нейтралізувати можливі негативні наслідки.

7c54884c10c0d3c370bc3d51c5b6f104 Чому не можна спати ногами до дверей, головою до вікна – прикмети

Чому не можна спати ногами до дверей

Люди, наділені магічними або екстрасенсорними здібностями, вважають, що дверний прохід є порталом між реальністю і потойбічним світом, тому злі сили можуть нашкодити астральної проекції сплячого і позбавити його позитивної енергетики.

Вчені вважають, що коли людина спить ногами у напрямку до дверей через неї проходять негативні енергетичні потоки – це призводить до неспокою, погіршення зовнішнього вигляду і стану здоров’я.

Є і інші причини, чому не можна лягати спати ногами до виходу:

 • тіло померлої людини виносять з приміщення вперед ногами — якщо спати в такому положенні почнуться проблеми зі здоров’ям;
 • емоційно слабкі особистості на рівні підсвідомості відчувають небезпеку, з-за чого нерідко страждають від поганих снів або безсоння.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологВ стародавньої Скандинавії вірили, що заснувши ногами до дверей можна наблизити свою смерть, бо душа під час сну може заплутатися в темних лабіринтах і не знайти дорогу назад.

Чому не можна спати ногами до дверей і головою до вікна

Причини, по яким не можна спати головою в бік віконного прорізу згідно феншуй:

 • знижується захист організму, і він стає вразливим як до фізичних, так і психологічних захворювань;
 • після пробудження з’являється безпричинна агресія та дратівливість – це призводить до появи недоброзичливців;
 • погіршуються взаємини з колегами і близькими людьми.

Всі життєві неприємності виникають внаслідок того, що заглядати вночі у вікна нечиста сила забирає ваше здоров’я і позитивну енергетику, віддавши слабкість і гостре почуття незадоволеності усіма життєвими сферами.

Спати головою у напрямку до будь-яких дверей також не варто – в цьому положенні життєва енергія проходить через голову, що призводить до появи стійкого почуття тривоги і беспочвенного страху. Крім того, після пробудження відчувається важкість у ногах і сильна фізична втома.

Так спати дозволяється тільки чорним чаклунам – таким чином, за ніч вони поповнюють свою енергію. При цьому головне правило – вікно повинне виходити на північ або північний схід.

Чому не можна спати напроти дверей

Не ставиться ліжко і навпроти дверей – в такому положенні циркулює в людині енергія за час сну йде безповоротно, і відпочинок викликає тільки ще більше почуття втоми.

Як правильно розташувати ліжко

Щоб після пробудження відчувати себе відпочив і в емоційно піднесеному настрої, важливо вибрати правильне положення для сну.

Варіанти правильного розташування ліжка:

 • За верхівкою повинна бути опора у вигляді шафи, білизняний тумбочки або стіни.
 • Ліжко не повинна перебувати в ніші, над нею не повинно висіти світильників – вони накопичують непотрібну енергетику.
 • Не ставити поруч квіткові горщики – вони призводять до неспокійного сну.
 • Під ліжком не потрібно робити нагромадження речей – це заважає надходженню енергії Ци.
 • Навпаки спального місця не потрібно ставити дзеркало – воно буде витягувати енергію. Також не рекомендується тривалий час сидіти спиною до дзеркальних поверхонь – це сприяє появі агресії і симптомів депресії.
 • Кращі пози для сну по феншуй:

  • головою на північ, а ногами на захід – ця поза мінімізує ризик розвитку мігрені, нервових перенапруг і сварок зі своєю другою половиною, а також допомагає розкрити творчий потенціал;
  • головою на південь – покращує працездатність і фінансовий добробут;
  • ногами в східну сторону – допоможе незабаром зустріти любов чи знайти своє місце в житті;
  • головою на північний схід – очищає розум, що дозволяє з ранку прийняти вірне рішення в спірній ситуації;
  • головою в бік північного заходу- приваблює стабільність в робочій і сімейній сфері;
  • головою на південний-схід – допомагає позбутися гнітючого почуття неповноцінності і самотності, а також посилити впевненість у собі;
  • головою в бік південно-заходу – посилює почуття власної гідності і впевненості в собі, що призводить до прийняття вірних, і нерідко доленосних рішень.

  Не бажано не тільки спати, але й відпочивати спиною до дверей – в такому положенні всередині виникає безпричинне відчуття тривоги, що не дозволяє компенсувати витрачену енергію.

  Вибрати місця для ліжка може допомогти кішка – вона відчуває енергетику в приміщенні, і інстинктивно лягає в найбезпечнішому місці в кімнаті.

  Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

  Регулярний страх завдає значної шкоди здоров’ю — він може призвести до нервового перенапруження і стресу, тому рекомендується робити перестановку в кімнаті, грунтуючись на особистому зручності.

  Не варто занадто багато уваги приділяти народним повір’ями – наприклад, у православ’ї вважається, що ця прикмета родом з язичництва, і вона не спричиняє ніякого негативу, тому спати можна в будь-якому зручному положенні.

  Правильне розташування спального місця і тіла під час сну дозволить не лише компенсувати витрачену за день енергію, але і зробить вас щасливішим, мудрішими, щасливішими. Пам’ятайте – головне, щоб позиція для сну була зручна і комфортна для вас.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради