Гібридний сорт Адмірал F1: особливості томату, опис агротехніки, відгуки овочівників

Адмірал F1 цінується за ранні терміни дозрівання, стійкість до змін погоди. Завдяки таким якостям томат швидко поширився по всій території Росії. У фермерстві, особистому підсобному господарстві вирощують його в закритому ґрунті, на відкритих грядках, збираючи стабільний урожай вже на початку сезону. Стаття познайомить з описом, смаковими якостями, правилами агротехніки для цієї культури.

gibridnyjj sort admiral f1: osobennosti tomata, opisanie agrotekhniki, otzyvy ovoshhevodov22 Гібридний сорт Адмірал F1: особливості томату, опис агротехніки, відгуки овочівників

Опис гібрида

Фахівці виробничої агрофірми «Іллівна» вивели гібрид в 1999 році, призначався він для вирощування на всій території країни. Висока стійкість до перепадів температури сприяє тому, що хороший урожай з кущів томату збирають у різних регіонах Росії.

Вирощувати його можна в теплиці з плівковим покриттям, з склінням, на городі. Томат вибирають для особистого присадибного господарства, фермерських угідь.

Сорт є индетерминантным, сильнорослою. Стебло середньої гіллястості і облиственности, виростає до 2 м. На відкритому грунті його треба підв’язувати до опори. Входить до групи ранньостиглих помідорів. Перша кисть зав’язується над дев’ятим листом, через кожні три розташовуються наступні.

Характеристики плода:

 • на кисті дозріває 7-9 штук по 100-110 г;
 • вони мають округлу форму, злегка ребристу поверхню;
 • колір червоний;
 • відзначається приємний смак;
 • шкірка щільна, глянсовий, червоного відтінку;
 • пляма біля плодоніжки відсутня;
 • томати дозрівають через 95-109 днів від посіву насіння.

Увага! Щільність шкірки, м’якоті дозволяє без збитку транспортувати урожай томатів, використовувати в консервації в цілому, розрізаному вигляді. Такий тип культури підходить для овочівництва в комерційних цілях.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Ранньо-стиглий, 95-109 днів

 

Индетерми-нантный,

150-180 см

Універсальний Для відкритого грунту, теплиць 105-110 До 25-28 в теплиці.

20-22 на грядці.

Округлий, м’ясистий,

червоного кольору, добре зберігається

Переваги томата та його недоліки

Даний вид помідорів включений в Державний Реєстр РФ для городніх ділянок, присадибних і фермерських, Держреєстр радить його для весняно-річного обороту.

 • Гібрид відноситься до групи ранньостиглих, що є основною перевагою. На нього треба звернути увагу тим, хто з нетерпінням чекає перших вітамінних плодів.
 • Друга перевага – стійкість до таких поширених захворювань помідорів, як кладоспориоз, фузаріоз, тютюнова мозаїка.
 • Дозрівають овочі дружно, що вигідно для консервації, засолювання, можна відразу зібрати великий обсяг, переробити.
 • Важливо. Це один з рідкісних сортів, стійких до слабкого освітлення.

  Про недоліки немає повідомлень.

  gibridnyjj sort admiral f1: osobennosti tomata, opisanie agrotekhniki, otzyvy ovoshhevodov23 Гібридний сорт Адмірал F1: особливості томату, опис агротехніки, відгуки овочівників

  Особливості агротехніки, захисту

  Томат не вимагає особливого догляду, загальні рекомендації, що стосуються всіх сортових різновидів.

 • Необхідний регулярний полив в теплиці, на відкритому грунті.
 • Проводиться розпушування грунту, підживлення.
 • Підгодовується мінеральними добривами.
 • Агрономи рекомендують використовувати в якості попередників для цих томатів кабачки, моркву, цвітну капусту, кріп.
 • В саду стебло рослини може зрости до 2 метрів. Щоб він не зламався, потрібна підв’язка до опори.
 • Рада. Для досягнення врожайності потрібно садити максимум 7-9 рослин на 1 м2 (схема 50х40).

  Відгуки про томаті

  Дачники та фермери досвідченим шляхом перевіряють якості томатів різних сортів, тому їх відгуки дають достовірну картину. Блогер з великим досвідом у галузі вирощування томатів та інших культур, Емма Мурга, рекомендує Адмірала F1 для посадки під плівку. Вона зазначає врожайність, стійкість до вірусних захворювань. Також у своїй статті з фото підтверджує, з одного куща томату можна зібрати 4 кг корисних овочів, які за розмірами підходить для консервації.

  Ресурс «Greeninfo» проводив дослідження популярних насіння гібридів, випущених агрофірмою «Іллівна», враховуючи думку любителів городництва різних регіонів. У цьому списку значиться Адмірал F1, в окремих випадках він давав плоди, за повідомленням дослідника, на 86-89 день від посіву.

  Ідеальний помідор, який вистоїть перед хворобами, складними погодними умовами, дасть хороший збір, порадує смаком. Займає гідне високе місце в рейтингу сортів, заслуговує уваги любителів городництва, фермерів.

  Сорти томатів: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради