Можна стригтися перед операцією — позитивні і негативні прикмети

Багато хто задається питанням, чи можна стригтися перед операцією. В локонах людини полягає сила і краса. Існує думка, що волосся надають можливість зв’язуватися з космосом за допомогою енергетичних потоків. Завдяки правильному вибору дня для походу до перукаря перед операцією можливо буде швидко відновити життєві сили.

Енергетика волосся

У давні часи побутувала думка, що завдяки волоссю людина може брати енергію з космосу. З цієї причини вважалося, що стригтися – це негативний знак. Це заважало зв’язуватися з космосом, що не дає людині процвітати і добре жити.

Якщо залишки стрижених локонів потраплять в погані руки, наприклад, до чаклуна, відьми, вони можуть навести порчу або змова.

Не має значення, якої довжини і кольору волосся. Магічні ритуали можна виробляти з будь-якими локонами. Це віщує велику кількість проблем і неприємностей.

Хороша прикмета

Багато хто задається питанням, чи можна стригти волосся перед операцією. У волоссі людини збирається негативна енергетика, яка приносить неприємності і хвороби. Починає страждати людська душа. З цієї причини з-за проблем зі здоров’ям потрібна операція. Якщо вчасно поміняти стрижку, негативна енергетика піде.

ad052c5f07cce4b830e44ef1bd93f9ba Можна стригтися перед операцією — позитивні і негативні прикметиДо людини прийдуть тільки позитивні думки, що допоможе добре перенести операцію і швидко відновитися після хірургічного втручання.

Негативне тлумачення прикмети

Прикмети кажуть, що, якщо обрізати волосся – приходить дисгармонія і порушення внутрішньої рівноваги. Людина виявляється беззахисною перед несприятливими подіями. З цієї причини прикмети не рекомендують робити стрижку відповідальним перед днем операції, що стосується людського здоров’я.

Не варто чіпати локони до закінчення процесу. На час операції зніміть з голови гумки, шпильки та інші прикраси.

Якщо можна почекати з подстрижкой – краще відкласти цю справу на період після операції.

Що робити, якщо потрібно постригтися перед операцією

Оскільки пасма пов’язані з космосом, вони мають здатність захищати людину від хвороб і неприємностей. Якщо потрібно зробити стрижку перед операцією – варто вибрати підходящий день для процедури. Стригтися безпосередньо перед хірургічним втручанням не можна, але існують ознаки, які подають добрі знаки.

Вибір дня для стрижки

Перша стрижка означає дуже багато для будь-якої людини. Волосся має властивість вбирати енергетику, як негативну, так і позитивну. Тому є повір’я, що волосся – це ваша сила.

Якщо часто стригти маленької дитини – це призведе до неприємностей. Станом кос можна сказати, чи успішним буде людина, і визначити її здібності. Якщо правильно поводитися з обстриженными волоссям, життя пройде успішно, і на шляху не буде перешкод.

Щоб убезпечити себе і запобігти небажані проблеми, варто знати, коли краще стригтися:

  • хороший день – перша субота місяця;
  • у повню;
  • відповідний день тижня – середа, перед чистим четвергом;
  • робіть стрижку на 9, 15, 23, 29 місячні дні;
  • фаза старіючої місяця – волосся будуть рости не так швидко, але густо.

При виборі відповідного дня варто враховувати багато факторів. На ріст і здоров’я кучерів вкажуть положення нічного світила і добу місячного календаря.

Не варто стригтися в неділю. Це вихідний, в який не можна робити зміни. Якщо у цей день дівчина задумала стрижку, незабаром може розлучитися з коханою.

Не довіряйте локони стороннім людям, особливо в неділю. Змінювати образ в п’ятницю – не найкраща ідея. Стригтися слід до заходу сонця, щоб уникнути неприємностей. Викидати кучері не рекомендовано. Це може спричинити безліч розчарувань.

Відповідний день для зміни образу – день першого тижня зростаючої місяця. Якщо робити це кожен місяць, стрижка приведе до успіху.

9f4cb5c523799fde7a57aeae5528bad8 Можна стригтися перед операцією — позитивні і негативні прикметиВарто уникати конфліктів відразу після стрижки, інакше це затягнеться надовго.

Стрижка для вагітної жінки

Існує прикмета, що вагітній жінці стригтися перед операцією не бажано. Період вагітності у кожної дівчини протікає по-різному. Прикмета обіцяє від’ємне значення, так як і без того непростий час може проходити набагато важче. Можуть з’явитися додаткові складності.

Жінка в положенні відповідає одночасно за дві душі – власну і дитини. Звідси пішла ще одна прикмета, що дітям заборонено стригти своїх батьків. Це скоротить тривалість життя батьків. Обстригати волосся вагітній жінці не можна – це передасть погані якості майбутній дитині.

Є і позитивні сторони прикмети – дитина буде здоровою. Але при цьому робити кардинально нову стрижку не можна, краще просто підстригти кінці. Бажано, щоб стрижку дівчині робив близький родич, якому можна довіряти.

При важко протікає вагітності, дівчині вішають на груди талісман з її волосся, які були обрізані ще в дитинстві.

Як вчинити з остриженными волоссям

В давнину побутувала думка, що зберігання волосся після стрижки допоможе позбутися від бід і неприємностей. Якщо волосся потраплять у погані руки – можуть зробити псування. З цієї причини вважали, що краще робити з пасом амулети і надійно заховати в будинку.

Хороші події трапляються з людьми, які зберігають свій перший обстриженный волосся. Деякі прикмети кажуть, що краще спалити пасма перед операцією, щоб вони не потрапили до людей з магічними здібностями. Не варто вірити всім забобонам, але краще убезпечитися і налаштувати себе на краще.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради