До чого свербить вказівний палець на правій або лівій руці — прикмети

000886fcfa7ed3a993cd197762e849d6 До чого свербить вказівний палець на правій або лівій руці — прикмети

З певних століттями спостережень і подій найбільш цікаві ті прикмети, які стосуються різних частин рук. Найчастіше прикмети мають різні значення в залежності від того, в якому саме місці свербить рука, долоня або пальці. Свербіж вказівного пальця правої руки – це дуже сприятливий і перспективний знак долі.

Свербить на правій руці

Якщо свербить вказівний палець правої руки – в найближчому майбутньому чекайте цікаве пропозиції від керівництва. Частий свербіж означає кар’єрний успіх.

Слідуючи іншою прикметою, вказівний палець правої руки сверблять до швидкої боротьбі за лідируюче місце. Наприклад, у спортивному змаганні чи доведеться довести свою правоту в суперечці, професіоналізм при пошуку роботи.

Давні прикмети розповідають, що вказівний палець правої руки часто свербить у вольових людей. Причому чим частіше відчувається свербіж, тим швидше відбудеться доленосна подія в житті.

Свербить на лівій руці

Свербіж на вказівному пальці лівої руки означає, що за лідируюче місце треба поборотися. Успішність заходу прийде не відразу, будьте готові до заздрісним пліткам за спиною. Чим сильніше відчуття, тим більше ймовірність проблем на шляху до мети.

Значення свербіння в різних зонах

 • Свербить кінчик – чекайте на зустріч із хорошою людиною, який стане відмінним другом.
 • Подушечка – до приємної звістки або листа.
 • Між пальцями – сьогодні вам щастить у всьому.
 • Ближче до основи – чекає романтичне побачення.
 • Пояснення свербіння в залежності від часу доби

  Щоб більш точно дізнатися про найближчому майбутньому, важливо звертати увагу на час виникнення неприємних відчуттів:

  • ранок – підготуйтеся до робочої метушні, багато справ доведеться швидко вирішити;
  • обід – відмовтеся від дороги, зніміть робочі поїздки. Є ймовірність, що сьогодні подорожі вкрай небезпечні;
  • вечір – ви випустили з виду важливу деталь.

  Тлумачення свербежу інших пальців

 • Великий палець. Якщо свербить на правій руці – до вас відвернулася удача. Чекайте отримання великої суми у вигляді несподіваного виграшу або спадщини від далекої рідні. На лівій руці — скоро отримаєте невеликий подарунок. Детальніше читайте тут.
 • Середній. Середня фаланга правої руки сверблять до швидкого матеріального збагачення з подальшими перспективами. На лівій руці – повернуться забуті гроші. Наприклад, старий борг чи знайдете заначку.
 • Безіменний. На правій руці — чекайте просування по службі зі значним збільшенням матеріального достатку. На лівій руці – до невеликих витрат або приємній компанії з хорошим другом. Для самотніх людей свербіж безіменного пальця означає доленосну зустріч з коханою людиною. Дізнайтеся, про тлумачення свербежу безіменного пальця в статті — Чому свербить безіменний палець на правій руці?
 • Мізинчик. На правій руці — до короткострокових неприємностей. На лівій руці — неприємності будуть переслідувати тривалий час, варто на цей період відкласти вирішення найважливіших справ і питань. Якщо мізинець зачесався в середу або п’ятницю – повір’я має добрий знак і тлумачиться як швидкий приємний відпочинок в компанії добрих людей.
 • Дивіться на свербіж як на доленосні підказки. І якщо вони несуть негативне значення, не впадайте у відчай. Адже тільки знаючи, що чекає попереду, у людини є час підготуватися.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради