Скільки коштує весілля зіграти: тамада, фотограф, ведучий, прикрасити зал, запросити зірку, салют, лімузин, відеозйомка

Підготовка до всіх сімейних урочистостей починається з планування бюджету. Тим більше, коли мова заходить про поєднанні узами шлюбу.

Скільки потрібно грошей на весілля залежить від формату заходу, обраного молодятами.5453a80358e5d8708aa6741c1116c313 Скільки коштує весілля зіграти: тамада, фотограф, ведучий, прикрасити зал, запросити зірку, салют, лімузин, відеозйомка

Скільки потрібно грошей на весілля

Отже, ви збираєтеся створити свою сім’ю і мрієте відзначити цей день. У скільки ж обійдеться це романтичне пам’ятний захід з таким солодким назвою весілля?

Для початку необхідно визначитися, яким саме ви бачите цей день. Від обсягу і розмаху святкування дня народження сім’ї і будуть залежати ваші матеріальні витрати.

Необхідно більш детально заглибитись у можливі сценарії даного проекту і визначитися, без яких основних моментів не можливо обійтися, а на чому можна заощадити. В яку грошову суму обійдеться вам це свято, допоможе визначити витратна сторона процесу.e504852a3af2431f0b31b62d60de2e8a Скільки коштує весілля зіграти: тамада, фотограф, ведучий, прикрасити зал, запросити зірку, салют, лімузин, відеозйомкаТрадиційно підготовка до весілля включає:

 • Придбання обручок;
 • Вибір вбрання для нареченого та нареченої;
 • Організацію розпису;
 • Святковий банкет;
 • Планування весільної подорожі.

Основні витрати весільної церемонії визначено, але слід врахувати, що до витратних частин відносяться також:

 • Послуги перукаря і візажиста.
 • Замовлення фотографа і відео оператора.
 • Вибір весільного розпорядника і тамади.
 • Замовлення весільного кортежу.
 • Букети та атрибути викупу.316c49b1b3f0918d34276c118ff9901b Скільки коштує весілля зіграти: тамада, фотограф, ведучий, прикрасити зал, запросити зірку, салют, лімузин, відеозйомка
 • Фуршет перед розписом.
 • Художнє оформлення у вигляді куль або феєрверків.
 • Ну і звичайно ж, кількість грошей на весілля залежить від кількості запрошених гостей.

З усього перерахованого вище, стає ясно, що проведення весільного банкету, справа вельми витратна. Більше того, до суми розрахованої на проведення цього заходу, завжди слід додавати 30% на непередбачені, але обов’язково виникають витрати.

Тому відразу варто визначитися з розмахом проведення весільного ритуалу. Все буде залежати від ваших можливостей і побажань у виборі всіх цих деталей.

Щоб визначитися, скільки грошей треба на весілля, визначитеся, якого рівня підготовка принесе вам радість.

Від ваших запитів залежать всі матеріальні вкладення.

Мінімізація витрат — міф чи реальність

Чи можливо заощадити на проведенні весільного свята? Вирішувати вам, але варіації на тему завжди є:

 • Символи вічності шлюбу — колечка. Їх вартість залежить від металу, прикраси дорогоцінним камінням, традиційного або дизайнерського виконання.
 • Вбрання для молодят. Цінова політика коливається від кількох тисяч до десятків тисяч. Залежно від моделі, пошиття, матеріалу і способу придбання (купівля, прокат).
 • Організація церемонії розпису. Класична розпис у стінах Загсу обійдеться на порядок дешевше індивідуальної виїзний.da0f8583ee5a7c66c2b7731c4a99fc03 Скільки коштує весілля зіграти: тамада, фотограф, ведучий, прикрасити зал, запросити зірку, салют, лімузин, відеозйомка
 • Скромний макіяж і мила зачіска у власному виконанні допоможуть пристойно заощадити на роботі майстра мейкап і перукарських послугах.

Також загальна сума витрат на весілля залежить від місця проведення вечора. Бенкет у відомому закладі в центрі міста обійдеться вам дорожче, ніж свято в затишному ресторані на околиці.

Визначтеся, чи хочете ви провести цей день в оточенні великої кількості гостей або колі найближчих рідних і друзів. Подумайте, можливо затишніше пройде ваше весілля без тамади та організаторів, а за допомогою ініціативних творчих родичів.db56fbc4ad421e99637f004cd8be06e7 Скільки коштує весілля зіграти: тамада, фотограф, ведучий, прикрасити зал, запросити зірку, салют, лімузин, відеозйомкаМожливо ви вирішите обійтися без феєрверку і пишного дизайнерського оформлення торжества, а витратите ці кошти на перше сімейне подорож.

Яким би не був бюджет вашого свята, знайте, що ваше весілля — самий кращий день, найцінніше в якому не вартість ресторану і лімузина, а ваше взаєморозуміння і любов.

Відео про те, скільки потрібно витратити гроші на організацію весілля

Скільки коштує красиві весілля? Організація весілля, ціни, з чого почати підготовку:

Скільки коштує весілля? Wedding blog Ірини Кореневої:

Оптимізуємо бюджет весілля — Як зробити весілля дешевше:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради