Ланет: як поповнити інтернет-рахунок без особистого кабінету та реєстрації

Інтернет-провайдер Lanet є постачальником якісного зв’язку. Це одна з найбільших мереж в Україні. Кількість абонентів, які користуються послугами Ланет, постійно зростає. Щоб мати змогу користуватися швидкісним інтернетом та телебаченням, потрібно своєчасно перераховувати оплату на власний рахунок в системі. Це дуже зручно робити за допомогою спеціального платіжного сервісу.

3 Ланет: як поповнити інтернет рахунок без особистого кабінету та реєстрації

Інтернет-провайдер Lanet

Інтернет-провайдер Ланет нараховує більше 250 тис. абонентів. Свою першу тисячу користувачів компанія підключила ще у 2007 році. За цей час карта покриття значно розширилась.

У своїй більшості це мешканці Києва та Київської області. Також покриття охоплює 6 областей України. Провайдер постійно вдосконалює власне обладнання, використовує новітні технології. Тому якість інтернет-сполучення високе.

Користувачі можуть підключити найбільш оптимальні тарифи. Швидкість передачі інформації досягає 1000 Мбіт/с. Це відкриває спектр нових можливостей для користувача. Серед популярних послуг, які надає провайдер Lanet, є наступне:

 1. швидкісний інтернет;
 2. цифрове телебачення;
 3. надання транспортної мережі;
 4. проектно-монтажні роботи;
 5. виробництво відео-контенту;
 6. просування бізнесу.

2 Ланет: як поповнити інтернет рахунок без особистого кабінету та реєстрації

Компанія надає послуги приватним та корпоративним клієнтам. Враховуючи існуючі потреби користувачів, пропонуються оптимальні тарифи та пакети послуг. Сплачувати послуги потрібно своєчасно, щоб завжди користуватися якісним інтернетом та телебаченням. Для цього потрібно скористатися платіжним сервісом, який дозолить перерахувати кошти швидко та безпечно.

Як поповнити інтернет-рахунок Ланет без особистого кабінету та реєстрації

Перейшовши на сайт платіжного сервісу https://easypay.ua/ua/catalog/internet/lanet-network потрібно обрати сторінку «Інтернет», а далі вказати провайдера «Lanet». Тут можна сплатити не тільки за інтернет, а й за користування цифровим телебаченням. Для цього потрібно зробити декілька послідовних дій:

 • Потрібно вказати номер договору у відповідному полі.
 • Далі зазначається сума, яку потрібно перерахувати за користування послугами провайдера.
 • Перевіривши правильність зазначеної інформації, можна переходити до наступного кроку.
 • Якщо користувач не зареєстрований у системі, він може оплатити послуги з банківської картки.
 • Вводяться платіжні дані (номер та дата дії картки, спеціальний код безпеки CVV).
 • Після підтвердження кошти будуть перераховані на рахунок провайдера.

Користувач отримує квитанцію у електронному вигляді. Її потрібно зберегти чи роздрукувати. Сума зараховується швидко, практично через декілька секунд.

Але у рідких випадках для цього буде потрібно до 3 робочих днів. Подібне обумовлено політикою банка, якому належить картка.

1 1 Ланет: як поповнити інтернет рахунок без особистого кабінету та реєстрації

Платіжний сервіс дозволяє безпечно та швидко розрахуватися за послуги користування інтернетом та телебаченням Ланет. Процедура займає усього кілька хвилин. Не потрібно вводити реквізити рахунку, надавати іншу інформацію.

Реєструватися у платіжній системі не потрібно. Але при створенні особистого кабінету користувач отримує безліч переваг. Наприклад, розрахункові операції для зареєстрованих користувачів проводяться без комісії. До того ж в особистому кабінеті можна зручно керувати власними платежами.

Зареєстровані користувачі можуть налаштовувати шаблони, за якими наступного разу розрахунок буде здійснюватися швидше. Можна створити регулярний платіж. Так користувач точно не забуде перерахувати кошти за користування інтернетом. Спеціальні платіжні сервіси дозволяють сплачувати рахунки швидко та зручно.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради