Сірий кіт або кішка в домі – прикмети та повір’я

Здавна коти супроводжували своїм господарям, допомагали при неприємності і відганяли нечисту силу від будинку. Завдяки цьому склалася маса марновірств про цих тварин. Магічні властивості вихованців залежать від кольору їх шерсті. Наприклад, сіра кішка в будинку не тільки забезпечує захист будинку, але і діями вказують на майбутні події.

75be9ddf82c6d308a9a520493908be3a Сірий кіт або кішка в домі  прикмети та повіря

Народні прикмети

Як свідчать прикмети, сірий кіт у хаті – хороший помічник.

 • Переїзд разом з вихованцем – передвістя затишку в домі. Господар може розраховувати на швидкий ремонт та атмосферу тепла і любові. Це позитивно вплине на працездатність і мотивацію, що стане причиною підвищення доходів та покращення матеріального становища.
 • Гладити сіру кішку – посилювати захист будинку. Як свідчать прикмети, вихованець оберігає будинок від нечистої сили. Регулярна ласка збільшує енергетику, поширюючи її по всьому приміщенню. Людина може не боятися потойбічних істот, навіть якщо він знаходиться поза домом.
 • Бачити сірого кота у вікні чужого будинку – поганий знак. Людину чекає сумна новина від близького друга. Незважаючи на допомогу з боку родичів, приятель не зможе впоратися з труднощами. Доведеться відмовитися від частини привілеїв і змінити повсякденність.
 • Якщо кішка попелястого кольору перебігла дорогу, то людину відвідає Фортуна. Все, що почне людина в цей день, буде мати успіх. Втілення ідей і самореалізація перестануть бути недосяжними цілями. При цьому можна розраховувати на допомогу оточуючих.
 • Що вас чекає в найближчому майбутньому?

  Народні прикмети та повір’я про сірої кішці можуть вказати на прийдешні події. Щоб зазирнути в майбутнє, досить поспостерігати за вихованцем.

  • Нявкаючий вихованець вказує на швидку зустріч з ворогом. Несподіване зіткнення не буде небезпечним для людини, проте може вплинути на репутацію. Громадська думка буде залежати від результату поєдинку. Однак тільки чесним шляхом без допомоги хитрощів можна здобути перемогу.
  • Випускати домашнього сірого кота на вулицю – відмовлятися від удачі. Незабаром у людини в житті настане чорна смуга. Всі починання перестануть бути перспективними, а тривалі заняття втратять свою актуальність. Подібна ситуація відіб’ється і на доходи хазяїна.
  • Вылизывающийся сіренький котик – провісник хорошої погоди. Хмари не будуть ховати сонце, а легкий вітерець подарує відчуття свіжості. В такий день варто планувати поїздки з родиною або зустріч з друзями, тоді людина гарно проведе час без конфліктів і тиску оточуючих.
  • Підібрати сіру кішку – до поліпшення відносин з начальством. Бос і підлеглий знайдуть спільну мову, що забезпечить краще розуміння одне одного. Результати проектів стануть краще, що стане причиною службового підвищення людини. Подальшому кар’єрному зростанню можна буде тільки позаздрити.

  6508cc4ffde055fb84e3493822c72e0a Сірий кіт або кішка в домі  прикмети та повіря

  Сірий кіт у домі прикмети

  Основним завданням кота сірого кольору в будинку буде захист від нечистої сили, створення затишку та поширення позитивної енергетики. Як свідчать прикмети, особливо важливою подією життя вихованця і господаря є народження кошенят. Від того, якого кольору малюки, буде залежати подальша доля людини.

  • Чорне потомство у сірій кішечки – прикмети віщують розкішний подарунок. Хтось з близьких друзів витратить чимало грошей, щоб доставити людині задоволення. Такий презент зблизить приятелів, що стане причиною тривалої взаємодопомоги і безперервного спілкування.
  • Якщо на світло з’явилися димчасті кошенята, то незабаром людина змінить свою ідеологію. Новий спосіб мислення не тільки допоможе налаштувати своє життя, але і позитивно позначиться на працездатності людини. Його можливості збільшаться, а сил на ті ж завдання доведеться витрачати в рази менше.
  • Руді або коричневі кошенята – знак, що вказує на покращення матеріального становища. За рахунок допомоги оточуючих людей людина зможе зібрати невеликий капітал. Його вкладення в прибуткова справа потягне за собою збільшення бюджету.
  • Біле котяче потомство – вісник весілля. Незабаром пара зареєструє свої відносини. Процес одруження не буде пишним, однак і у винуватців торжества, і у гостей залишиться маса приємних спогадів.

  Незважаючи на те що сіра кішка – звичний мешканець міських квартир і будинків, вона володіє незвичайними здібностями. За прикметами, вихованець допоможе господареві у важких ситуаціях, вкаже на майбутні негаразди і звільнить приміщення від злих духів.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради