Бузкові нігті дизайн. Фото новинки 2020 зі стразами, фіолетові з квіточками, малюнком

Бузкові відтінки в дизайні нігтів залишаються в тренді 2020 року. Фото красивих варіантів манікюру можна зустріти на сайтах салонів і міжнародних конкурсів в інтернеті. За допомогою цього кольору (залежно від відтінку) створюються легкі, романтичні дизайни в пастельних тонах або, навпаки, яскраві, викликають декори з використанням фольги і страз.

Загальні рекомендації

Щоб будь-який дизайн, особливо однотонний, виглядав стильно і естетично, необхідно вирівнювати нігтьову пластину і ретельно проводити маніпуляції манікюру. Дизайни нігтів в бузкових кольорах вимагають попередньої підготовки, яка займає час. Фото можливих варіантів простих дизайнів наведені нижче в статті.

Як підготувати ніготь до нанесення покриття:

 • потрібно зняти минуле покриття будь-яким зручним способом і оцінити пошкодження нігтьової пластини;
 • провести первинний опил пилою або фрезерують (надати форму вільного краю і визначити довжину) і вирівняти поверхню;
 • на нігтьову пластину потрібно нанести праймер, який повинен висохнути на повітрі протягом 3 хв.;
 • нанести базове покриття вирівнюючим шаром – встановивши краплю у кутикули і розтягнувши її за допомогою тонкої кисті до вільного краю;
 • базове покриття необхідно просушити ЛІД-лампи не менше 30 сек.;
 • якщо не вдалося вирівняти поверхню з першого шару, можна нанести матеріал повторно, при цьому потрібно уникати набряків матеріалу на вільному краї і по бічних сторонах нігтя.

1a6a83816959835ad6be5f2edaceda43 Бузкові нігті дизайн. Фото новинки 2020 зі стразами, фіолетові з квіточками, малюнком

Після виконання цих процедур можна наносити кольоровий гель-лак. Залежно від тону лаку може знадобитися кілька шарів покриття. Перший шар – базовий, на ньому можуть бути смуги, його не підводять під кутикулу. На другому шарі за допомогою тонкої кисті виконують вирівнювання покриття біля кутикули і під бічними валиками. Кожен шар просушується протягом 30 сек.

Техніки і методи

Бузкові нігті (дизайн, фото якого наведені нижче в статті можна виконати самостійно) в якості бази можуть брати участь у створенні стильних манікюр. В залежності від додаткових матеріалів та декору можна застосовувати найпопулярніші техніки.

Техніки і методи для створення бузкових дизайнів:

Назва техніки Опис Матеріали і інструменти
Градієнт Плавний перехід між двома або великою кількістю квітів. Кілька кольорових гель-лаків, спеціальна кисть «гребінець з довгим ворсом.
Французький манікюр На базовому покритті бузкового кольору виконують «лінію посмішки» з допомогою білого, срібного або золотого кольору. Гель-лак бузкового кольору, кольорові гель-фарби, тонка кисть для малювання або трафарети.
Дотс Створення розмитих візерунків при нанесенні на мокре базове покриття або формування точкових різнокольорових узорів. Набір дотсов різного розміру, кілька кольорових гель-лаків або фарб, база.
Слайдери Набір різнокольорових картинок, які розташовуються на паперовій основі і знімаються размачиванием у воді. Слайдери різного кольору і дизайну, ємність з водою, пінцет, апельсинова паличка або силіконова кисть.
Декорування фольгою На липкий шар гель-лаку друкує блиск з фольги, який можна розташувати по всій площині чи в окремій частині нігтьової пластини. Кілька наборів фольги, клинсер, клей для друку фольги.

Всі техніки можуть бути використані в домашніх умовах. Основне правило – якісне і необхідне просушування кожного шару. Щоб уникнути відшарування потрібно витримувати кожен шар ЛІД-лампи не менше 30 сек.

Ідеї для однотонного манікюру

Бузкові нігті (дизайн, фото якого наведені нижче в статті) елегантно виглядають при виконанні однотонного манікюру. Щоб дизайн виглядав ідеально, необхідно провести вирівнювання нігтьової пластини під покриття.

Стильний дизайн з імітацією крапель води:

 • на підготовлений ніготь за допомогою манікюру і вирівнювання нанести шар бузкового лаку, просушити в лампі 30 сек.;
 • нанести другий шар лаку з підведенням кольору під кутикулу, просушити 30 сек.;
 • виконати перекриття топовим гелем, просушити ЛІД-лампі 30 сек.;
 • на виконане кольорове покриття розставляють з допомогою дотса краплі густого топа, просушують в лампі 10 сек. Потрібно швидко обробити нігті в лампі, щоб уникнути розтікання крапель. Можливо (залежно від густини матеріалу) проводити розстановку крапель в кілька прийомів.

35cda5a9d3ff11392a0cbcad573150c8 Бузкові нігті дизайн. Фото новинки 2020 зі стразами, фіолетові з квіточками, малюнком

Для виконання такого дизайну рекомендується вибирати бузковий колір більш темного відтінку, на ньому яскравіше будуть виділятися краплі, що імітують рідина. Такий стиль манікюру підходить для повсякденного використання, для офісного стилю.

Самий простий дизайн з використанням різних кольорів – це покриття нігтів на одній руці в різні кольори. Для цього можна взяти один колір бузкового відтінку і добитися інших відтінків додаючи білий гель-лак. Наприклад, починаючи з мізинця наносити темний колір, потім розбавивши білим – покрити такі нігті, а на великий палець можна нанести тільки білий колір.

Однотонний бузковий манікюр можна зробити з використанням матового топового покриття (докладний опис дизайну описано нижче в статті). Такий дизайн виглядає строго і елегантно, може використовуватися для створення офісного манікюру на будь-яку довжину і форму нігтів.

Однотонний манікюр в бузкових тонах підходить для будь-якого сезону. Добре поєднується з різними колірними рішеннями в одязі. Темні бузкові відтінки можуть використовуватися навіть для коричневого (з використанням вкраплень в гардеробі охри і зеленого кольору) або червоного тону одягу.

Варіанти в різних відтінках

Варіантів створення різнокольорових дизайнів на основі бузкового кольору багато. Поєднання кольорів слід підбирати після аналізу основних тонів свого гардеробу на певний сезон року.

Популярні варіанти різнокольорових дизайнів:

 • градієнт: перехід може здійснюватися від бузкового до білого або від бузкового до рожевого кольору;
 • французький манікюр: в якості базового тону використовується бузковий, а «лінія посмішки» оформляється білим або чорним кольором (для створення святкового дизайну можна оформити лінію посмішки срібною або золотою гель-фарбою);
 • геометричні візерунки і смуги: у поєднанні з бузковим кольором використовують білий, рожевий, сірий, жовтий кольори;
 • абстрактні візерунки: їх легко створювати за допомогою стемпинга або дотса (техніка виконання описана нижче в статті).

4d1fc19ccfca777285b3997586496075 Бузкові нігті дизайн. Фото новинки 2020 зі стразами, фіолетові з квіточками, малюнком

Самостійно в домашніх умовах можна створити барвистий дизайн з допомогою дотса.

Техніка нанесення малюнка дотсом:

 1. З допомогою манікюру наноситься кольорове покриття, просушується в лампі протягом 30 сек.
 2. На ніготь нанести фінішний шар, на який без просушування необхідно розставити крапки дотсом по площі нігтя.
 3. Перед роботою на палітру виставляються краплі кольорового гель-лаку. У них занурюється дотс, і крапля матеріалу переноситься на непросушенний фінішний шар. До бузкового кольору з колористики підходять кольори – рожевий, білий, сірий, блакитний.
 4. Після нанесення різнокольорових крапель, потрібно почекати 2-3 хв, щоб матеріал розтікся. Слід пам’ятати, що самостійно кольори не будуть змішуватися між собою. Щоб створити з мокрих крапель абстрактний візерунок, потрібно змішати їх кінцем тонкої кисті для малювання.
 5. Після створення малюнка, руку відправляють в лампу на 30 сек, потім перекривають фінішним шаром з подальшим просушуванням.

Під час розтікання (4-6 хв) руку перевертають долонею вгору. У разі якщо малюнок не влаштовує, його можна зняти клинсером і переробити заново.

Матовий манікюр

Матовий манікюр відрізняється відсутністю глянсового блиску на нігтях. Він має строгий, класичний зовнішній вигляд. Гель-лаки одного кольору зовні виглядають зовсім по-різному під глянцевим і матовим топовим покриттям.

Бузкові нігті (дизайн фото матового ефекту на нігтях наведені нижче в статті) від найясніших до темних відтінків виглядають дуже елегантно після покриття матовим топом. Ефект відсутності відблисків досягається за рахунок спеціального фінішного шару. Для цього використовують топ з особливими властивостями і маркуванням «mate».

9bc237e67f0406d5375eb6e833db1b3e Бузкові нігті дизайн. Фото новинки 2020 зі стразами, фіолетові з квіточками, малюнком

Матовий ефект часто використовується як фоновий тон під інкрустації стразами. Блиск каменів і бульонок на рівному тлі виглядає яскравіше.

При відсутності спеціального фінішного гелю, в домашніх умовах, можна домогтися матового ефекту після обробки топового гелю м’яким бафом.

Після створення бузкового кольорового покриття, його перекривають звичайним фінішним гелем, просушують в лампі 30 сек., потім м’яким бафом шліфують поверхню (в кілька торкань), і знімають пил клинсером. Така маніпуляція прибирає глянець.

Варіанти з візерунками та малюнками

Бузкові відтінки гель-лаку часто використовуються в якості фону для нанесення малюнків. Популярністю в салонах користуються білі об’ємні вензелі на бузковому тлі темного відтінку. Їх можна намалювати самостійно за допомогою тонкої кисті і щільною арт-пасти. Але для виконання вензельных малюнків на маленькій площі нігтя, потрібно мати певні навички.

Для новачків в нейл-декоруванні пропонуються білі силіконові слайдери (шармиконы). Вони володіють 3D ефектом. Для їх кріплення не потрібен спеціальний клей, вони мають самоклеючі основу.

Як використовувати об’ємні слайдери:

 1. Необхідно нанести кольорове покриття і перекрити фінішним шаром. Просушити ЛІД-лампі 30 сек.
 2. Пінцетом зняти картинку з малюнком з пластикової підкладки, підчепивши слайдер за край.
 3. Перенести на ніготь і притиснути до нігтя апельсиновою паличкою або силіконової пензлем.

При використанні шармиконов не варто перекривати їх зверху топом. Для дизайнів нігтів при створенні малюнків можна використовувати звичайні слайдери на паперовій основі. Щоб зняти малюнок з підкладки потрібно вирізати його по контуру і замочити у воді. Після замочування протягом 5-7 хв. пінцетом потрібно зрушити тонку плівку з малюнком з паперового підстави і перенести на ніготь.

Дизайни з звичайними слайдерами рекомендується перекривати двома шарами фінішного покриття. Просушуючи кожен шар у лампі 30 сек. За бажанням можна придбати спеціальний фінішний гель для слайдерів, який відрізняється більш щільною текстурою і наноситься в один шар.

fc285322a70a7bb47a9c3d81fd203645 Бузкові нігті дизайн. Фото новинки 2020 зі стразами, фіолетові з квіточками, малюнкомУ статті представлені варіанти бузкового дизайну нігтів.

З допомогою слайдерів створюються будь-які малюнки – флористика, геометрія, тематичні візерунки. Їх після нанесення можна декорувати дрібними стразами і бульонками.

Ідеї з декором

Бузковий колір в будь-якому відтінку може служити ідеальним фоном для декору. При наявності певних аксесуарів і інструментів можна створювати складні композиційні дизайни.

Варіанти декору, який можна застосувати самостійно:

 • стрази і бульонки, які можуть використовуватися як самостійно, так і в інкрустаціях з каменів різного розміру і кольору;
 • самоклеючі стрічки, які використовують в білому, срібному або золотому кольорі;
 • камифубуки, які бувають різного розміру та кольору (на бузкових відтінках елегантно виглядають камифубуки з голографічними властивості);
 • втирки (дзеркальні або перламутрові пігменти);
 • фольга, яку можна наносити на всю площину нігтя або на окремі ділянки.

edc284a4b1f1bc2d81705236c85e68a9 Бузкові нігті дизайн. Фото новинки 2020 зі стразами, фіолетові з квіточками, малюнком

Техніка виконання дизайну в бузкових тонах з використанням фольги:

 1. На ніготь, підготовлений з допомогою манікюру, наносять кольорове покриття і просушують в лампі не менше 60 сек. (це дозволить створити агресивний липкий шар, на який добре позначиться фольга).
 2. Перед використанням фольгу потрібно обробити із зворотного боку клинсером і дати просохнути на повітрі. Це дозволить зробити отпечатывание фольги більш якісним. В роботі не використовують весь аркуш фольги, необхідно відрізати манікюрними ножицями невеликий квадрат.
 3. Якщо після просушування на поверхні виходить недостатньо липкий шар (деякі гель-лаки з особливою формулою не утворюють агресивну дисперсію), можна скористатися спеціальним клеєм для друку фольги. Він наноситься тонким шаром на кольорове покриття і підсихає на повітрі протягом 5-7 хв. Потім можна віддруковувати фольгу.
 4. Підготовлений фрагмент фольги потрібно докласти матовою стороною до нігтя, притиснути, а потім різким рухом відірвати від площини нігтя.
 5. Після завершення декорування, ніготь необхідно перекрити 2 шарами фінішного шару, просушуючи кожен шар ЛІД-лампи не менше 30 сек.

Щоб дизайн не відшаровувався з торця нігтя, необхідно пройтися бафом по краю нігтя. Це дозволить прибрати зайві частинки, які можуть спровокувати відшарування покриття.

Модні тенденції в 2020 р.

У модних напрямках по дизайну залишаються мінімалістичні дизайни, горизонтальні і вертикальні градієнти, «пінний манікюр».

Як створити модний «пінний манікюр» з використанням дзеркальної втирки:

 1. На нігті виконується покриття бузковим гель-лаком. Просушується в ЛІД лампі, знімається липкий шар з допомогою дегідратору. Якщо пізніше планується нанесення втирки, то необхідно відшліфувати поверхню нігтя м’яким бафом. Після цього потрібно очистити ніготь від пилу за допомогою спиртовмісної розчину або клинсера.
 2. В окремому посуді необхідно збити піну. Для цього використовують будь-які пінисті матеріали – гелі, шампуні, засоби для миття посуду.
 3. На підготовлений ніготь нанести тонким шаром топ і по мокрому шару викласти зверху піну, відправити руку в лампу для просушування. Під дією ультрафіолету піна сяде з утворенням оригінального абстрактного візерунка з кіл.
 4. Цей дизайн не відрізняється контрастним малюнком, лише злегка надає текстуру. Щоб зробити її більш яскравою і видимою, можна нанести зверху втирку. Для цього косметичною губкою з теплою текстуру поверхні мильної піни необхідно нанести втирку і розподілити по площі нігтя. Завдяки нерівностей, опуклі частини стануть помітнішими, а рельєф більш чітким.
 5. Ніготь потрібно перекрити 2 шарами топа без липкого шару, просушуючи кожен шар у лампі за 30 сек.

a9d5cd04d83cef308919873230482e30 Бузкові нігті дизайн. Фото новинки 2020 зі стразами, фіолетові з квіточками, малюнком

Існує ще один варіант декорування «пінного манікюру». Зробити текстуру більш контрастною можна за допомогою кольорового топа. Наприклад, на бузкове покриття нігтя після просушування нанести топ з додаванням краплі білого гель-лаку.

Змішують топ і лак на палітрі. По мокрому шару викладають піну і просушують в лампі. У підсумку на бузковій поверхні виходить біла текстура з бульбашок, яка імітує піну.

Іноді після просушування в лампі піна засихає з утворенням піків. У цьому випадку необхідно пройтися по поверхні легкими шлифующими рухами м’якого бафа.

Бузкові нігті актуальні в період зима – весна. Дизайн манікюру можна вибрати, орієнтуючись на фото, де майстри демонструють колекції своїх робіт. Такий відтінок добре поєднується з різними видами декору, підходить як для повсякденного життя, так і для урочистих випадків.

Відео про бузковому манікюрі

Варіанти дизайну нігтів в бузковому кольорі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради