Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

Макарони – це не тільки смачнющі і висококалорійні «вороги талії»! Це ще і відмінний матеріал для різних виробів, у тому числі для прекрасних прикрас на ялинку. Наші ідеї новорічних прикрас з макаронів допоможуть вам своїми руками створити справжні шедеври – яскраві, гламурні, незвичайні і просто чудові! №3 підкорив моє серце.

Ідеї новорічних прикрас з макаронів

Тільки не думайте, що ми хочемо запропонувати вам зробити якісь простенькі і малоцікаві штучки «дитсадівського» рівня.

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 9 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

Наприклад, ось такі чудові, по-королівськи вишукані золоті свічники ви можете зробити з самих звичайних макарошек, клею і золотої фарби. Кілька запалених свічок у таких свічниках в одну мить зроблять атмосферу вашого будинку по-справжньому святковою та новорічної!

А таких гарненьких янголят ви зробите всього за годину, озброївшись макаронними виробами (можна навіть простроченими), дерев’яними намистинами і шматками картону.

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 10 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.
Погодьтеся, всі ці чарівні штучки можна не тільки застосовувати для декору (ялинки або свого інтер’єру), але й дарувати.

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 11 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

Новорічні вінки, елочно-макаронні кулі, золоті свічники, прикраси, будиночки і фантазійні ялинки стануть чудовими подарунками для дорогих вам людей, дітей і дорослих!

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 12 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 13 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 14 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 15 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 16 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 17 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 18 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 19 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 20 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

idei novogodnikh ukrashenijj iz makaron: takogo ya ne ozhidala 21 Ідеї новорічних прикрас з макаронів: такого я не очікувала.

Я сподіваюся, у вас вже буквально сверблять руки, так вже хочеться творити! Ледве закінчивши читати цю статтю, лізьте в «засіки», діставайте все, що є – фарби, клей, ґудзики, намистинки, нитки, шнурочки, ялинкову мішуру. Все це допоможе вам створити шедевральний різдвяний декор! Так, мало не забула – вам, звичайно ж, знадобляться макарони, всіляких форм, розмірів, фасонів! Різдво і Новий рік не за горами, так що не втрачайте часу дарма!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради