Духобор оберіг: значення символу

Значення оберегу духобора для себе відкрили наші предки. Вони першими помітили, що незвичайні переплетення прямих ліній захищають людину від негативу. Завдяки багаторічним спостереженням і народної мудрості вийшло виявити, якими саме властивостями володіє амулет, як його використовувати і як посилити взаємодію з певною людиною.

ff4b9e11f4f0bc8523bbedd02b636f55 Духобор оберіг: значення символу

Легенди і міфи про духоборе

Духобор оберіг, на думку предків, таїть в собі неймовірну силу старого Цілителя. Могутній лікар жив на початку VII століття нашої ери, однак через прийняття християнства і тривалого татаро-монгольського ярма не збереглося докладної інформації про цю людину. Навіть його ім’я не дійшло до сьогоднішнього дня. Однак слава про його благородних вчинках живе досі.

У той час на Русі мало хто міг дозволити собі кваліфіковану медичну допомогу.

З-за цього багато сімей залишилися без годувальників. Однак завдяки чудодійним лікувального зілля Цілителя навіть серйозні захворювання вдавалося подолати. Легенди свідчать, що він жив недалеко від сучасного Новгорода.

Згадування про ньому знаходять на тій території і по сей день. Як відомо, вже в ті часи новгородці вели торгівлю з європейцями, завдяки чому вдосконалені лікарські препарати і знання про трави потрапляли до рук Цілителя. Він використовував свої здібності на благо простих людей.

Позбавлення від недуг і навіть воскресіння з майже мертвого стану — все це було підвладне лекаря.

Серед недоброзичливців ходили чутки, що Цілитель використовує чорну магію, зв’язується з потойбічним світом і, насправді, калічить, а не допомагає.

Зловмисники зібралися і вирішили перевірити, звідки у старої людини чудодійні сили. Вони підкараулили мудреця в його ж будинку, дочекалися, коли він залишиться один. Під час медитації Цілитель сконцентрував всю свою енергію в тілі, завдяки чому відірвався від землі і став ширяти в повітрі.

Це спонукало недоброзичливців накинутися на доброго лікаря. З-за неуцтва вони подумали, що саме так старий намагається зв’язатися з світом духів.

Звістка про трагічну смерть чарівника швидко рознеслася по місту. Вбивць прилюдно стратили, адже народна поголоска не повірила, що цілитель міг бути посланцем потойбічного світу.

Однак і в наступні століття багато тяжкохворих розповідали, що до них приходь старий чоловік, схожий на того, про кого розповідали предки. Після цих бачень недуги проходили, а ліки починали діяти ефективніше.

Що означає оберіг Духобор

Вважається, що символ духобор досі зберігає в собі чудодійні сили Цілителя. Він покращує здоров’я людини, а також позитивно впливає на інші сфери життя. Щоб точно визначити, який ви сфері чекати позитивних змін, необхідно звернути увагу на день, в який господар придбав талісман.

 • У понеділок — до швидкої надбавку до заробітної плати. Несподіване підвищення ставки стане причиною збільшення доходів, завдяки чому сім’я зможе врегулювати свої доходи і борги. Господар оберега зможе поліпшити своє матеріальне становище і якість життя.
 • Купити або отримати в подарунок Духобор у вівторок — означає незабаром одержати вірного наставника. Випадкова зустріч стане основою для тривалого спілкування і дружби. Завдяки порадам нового знайомого вийде вирішити безліч проблем, розібратися з серйозними питаннями.
 • Знак, отриманий в середу, буде запорукою кар’єрного зростання. Людина помітить, що його діяльність стала більш цілеспрямованою. Кожне нове досягнення наближатиме його до керівної посади, поки, зрештою, власник талісмана не займе пост глави.
 • Якщо людина отримала амулет у четвер, то навколо нього утворюється захист від негативного впливу оточуючих. Завдяки цьому вийде в рази швидше справлятися з поставленими завданнями. При цьому думка оточуючих, заздрість і плітки не зможуть вплинути на настрій або статус в суспільстві.
 • П’ятничний духобор — захисник сімейного вогнища. Такий символ краще залишити в будинку, щоб той охороняв родину від сварок і конфліктів. Більш того, підвищиться відчуття захищеності і затишку в приміщенні, що також матиме позитивний вплив на стан домочадців.
 • Якщо амулет дістався людині в суботу, його чекає несподіване порятунок від усіх труднощів. Питання вирішаться самі собою, а чорна смуга в житті припиниться. Навпаки, настане час везіння і позитивних емоцій. Біла смуга триватиме до тих пір, поки власник вірить у могутність Духобора.
 • У неділю сила амулетів досягає свого піку. Тому куплені або отриманий в дарунок талісман буде володіти особливою силою. Крім потужного зміцнення імунітету власник помітить невеликі зміни у всіх сферах життя відразу. І особисте життя, і кар’єра, і фінанси — багато проблем у цих напрямках перестануть бути актуальними.
 • 7e5b6f3571cbd000fb91b64b32141eee Духобор оберіг: значення символу

  Кому слід носити

  Амулет Духобор рекомендується носити всім лікарям і фармацевтам. Вважається, що завдяки силі цього символу збільшиться здатність до більш точної постановки діагнозів. Пацієнтам стане набагато легше, так як потрібний препарат буде виписаний вчасно. Магічна допомога стане запорукою бездоганної репутації доктора.

  Вчителям, тренерам і наставникам Духобор допоможе тверезо оцінити можливості учня. Завдяки суворому, але правильного відгуку про здібності підопічного вийде скласти реалістичний план. Незважаючи на труднощі і тривалий виснажливий працю, учень відчуватиме правоту викладача. Такий підхід дозволить домогтися результатів і розвинути свої навички.

  Крім того, дія талісмана поширюється на людей, яким необхідно кожен день боротися з силами зла. Поліцейські, судді, детективи — всім їм Духобор допоможе залишитися на стороні добра і зберегти неупереджений погляд на світ.

  Як активувати

  Духобор починає діяти на людину вже з першого дня. Однак його сила неповна. Щоб потроїти міць оберега, необхідно провести процес активації. Він дозволить людині зв’язати міцними узами себе з магічним покровителем талісмана, а також направити його сили в потрібне русло. Щоб активізувати максимум сили, необхідно дотримуватися алгоритму:

  • В ніч на 4, 14 або 24 число амулет кладуть під подушку. Перед цим необхідно 4 рази прошепотіти: «Духобор, духобор, допоможи мені в житті. Ти помічників набір направ на мої думки. Нехай всю ніч просплю я солодко, але до ранку я знайду розгадку, як розібратися в проблемах і поквитатися з ворогами».
  • Амулет залишають під подушкою до найближчої неділі. При цьому необхідно вимовляти відроджують слова кожен вечір.
  • Вранці воскресіння амулет надягають на шию або на зап’ясті, якщо ж він не пристосований для цього, то можна затиснути в лівому кулаці. У праву руку беруть дзеркало і, милуючись відображенням, вимовляють: «Я красивий (а), суперечці немає. Але де щастя, дай пораду? Щоб з бідами покінчити, повинен ти скоріше допомогти. Виручай, мій амулет, на питання дай відповідь. Лише тоді мені життя знову буде радість, буде ласощі».
  • Після цього можна почати активно користуватися Духобором. Якщо символ необхідний для домашньої гармонії, то його можна поставити в вітальню або спальню. Прикраса з магічним знаком необхідно одягати на свята, в неділю і в середу. В ці дні воно має особливо великим впливом на господаря.

  Духобор відрізняється від безлічі амулетів тим, що за ним стоїть реальна людина. Завдяки безлічі легенд у слов’янській міфології можна чітко уявити, наскільки могутнім був Цілитель. Незважаючи на те, що пройшло багато століть, зв’язок з чарівником і раніше сильна.

  Тому якщо людина хоче налагодити своє життя, то йому слід звернутися до допомоги оберега. Але перед цим потрібно обов’язково ознайомитися з правилами.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради