Прикмета – метелик сів на людину, до чого метелик сідає на руку або голову

Прикмета, якщо метелик сів на людину, трактується в залежності від обраного комах ділянки тіла. До уваги беруть і колір його крил. Повір’я про цих тварин у Росію прийшли головним чином зі Сходу – з Тибетських гір і Китаю, де метелики вважаються містичними істотами, а їх появи в будинку людини надається сакральний сенс.

Значення метелики в езотериці та народних забобонів

В езотеричних вченнях і любителів містики метелик вважається символом безсмертя людської душі, її переродження. Адже метелик з’являється після зникнення гусениці, так і душа людини, безсмертна по своїй суті, звільняється після смерті фізичного тіла.

4b84b8d07951993687aa2d332e0f9258 Прикмета – метелик сів на людину, до чого метелик сідає на руку або головуУ народних повір’ях метелики також виконують роль духів-хранителів, символів прийдешнього щастя, духовного преображення.

До чого метелик сідає на людину

Загальний вміст прикмети у більшості випадків позитивний. Метелик — провісник радісних змін, зустрічей з близькими знайомими, поповнення в родині. Зміст прикмети залежить від частини тіла, на яку приземлилося комаха.

На руку

Якщо метелик сів на руку – це провісник нових, яскравих емоцій. Незалежно від того, якими подіями ці почуття будуть викликані, вони несуть в собі позитивний посил. Людям, зацікавленим у створенні сім’ї, така метелик пророкує за прикметами довгий і щасливий шлюб. Кар’єриста обіцяє швидке підвищення та удачу у справах, а сімейним і літнім – приємну зустріч з близькими.

Якщо метелик сів на праву руку – добрих звісток потрібно чекати в кар’єрі і фінансових справах, якщо на лівий ділянку тіла – ознака торкнеться особистому житті і сім’ї.

На голову або особа

Якщо метелик сів на щоку і при цьому у неї білі крила – щастя і удача чекають «позначеного» людини у всіх сферах життя. Приземлившееся на ніс комаха – провісник плідних починань і швидкого виконання найпотаємніших бажань.

На плечі або груди

Метелик, що приземлився на плече або грудну клітку, іноді буває передвісником поганих подій. Залежить від того, яку сторону обрало комаха:

  • Праворуч – погана прикмета, що означає підступи заздрісників за спиною.
  • На ліве плече або груди поруч із серцем – провісник несподіваної зустрічі з близьким другом.

На праву або ліву ногу

Метелики сідають на людину, вибираючи ноги, якщо йому належить довга і приємна поїздка. Це може бути відпустка, несподівана подорож, навіть відрядження в іншу країну.

На живіт або на спину

Для чоловіків подія не несе якого-небудь сенсу, ознака стосується тільки жінок:

  • Якщо на живіт або на спину сів метелик з золотистими крилами, при цьому дівчина не заміжня – скоро чекати сватів від заможної людини.
  • Заміжня жінка після візиту комахи завагітніє.
  • Для вагітної метелик на животі – ознака вдалих пологів у майбутньому.

Прикмети за кольором крилець

Оскільки більша частина візьме носить загальний характер – передбачення щастя, приємних зустрічей, фінансової прибутку, то при їх трактуванні враховують колір крил комахи, що сів на руку, голову або тіло. Крила можуть бути:

  1. Червоні або з відтінком цього кольору – провісник любовних справ.
  2. Жовті, у тому числі з коричневим або помаранчевим відливом. Такі крила – прикмета позитивних змін у найближчому майбутньому.
  3. Різнокольорові. Строкате комаха, севшее на людину, пророкує йому свято, швидку зустріч з дорогими людьми, натовп бажаних гостей в будинку.
  4. Сині – провісник службового роману.
  5. Чорні іноді вважають знаком втрати близького родича. Оптимісти схиляються до приймете успіху у фінансових справах.

Як захиститися від передбачених неприємностей

Якщо повір’я вважається невдалим, то досить сказати до метелика «відлітай, відлітай, все погане з собою забери». Зганяти комаха не можна – потрібно дочекатися, щоб воно саме покинуло людини. Вбивство метелика з езотеричної точки зору завдає шкоди душі вбивці, а також позбавляє людину його духа-охоронця.

Значення прикмети в інших культурах

Особливе ставлення до метеликів у східних культурах. Так, для китайців ширяючий метелик – символ кохання, а дві метелики кружляють поруч, позначають щасливу сімейну пару. Тибетські ж племена вважають, що метелик — ознака успіху. З-за цього дівчаткам з таких племен часто роблять татуювання у вигляді метелика на обличчі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!