До чого сниться крокодил жінці, чоловікові – сонник

Крокодил – символ агресії, низинних інстинктів, а так як він здатен існувати і у воді, і на суші, вказує на двоїсту природу людини. Тварина може розглядатися як уособлення лицемірства, що пов’язано з особливістю завершення їм трапези – проливає сльози розчулення або, як кажуть, крокодилячі сльози.

270d51bf11801a947981771e20717621 До чого сниться крокодил жінці, чоловікові – сонник

До чого сниться крокодил жінці

Жінкам сон про крокодила несе особливий сенс.

 • У сновидінні зубасте істота не викликало занепокоєння, не спровокувало почуття страху – незабаром дівчині належить зустріти впливового чоловіка, з яким вона вступить в законний шлюб. Партнер виявиться сильною особистістю, а тому спільне життя буде складною, але безпечною.
 • Жінці сниться битва двох великих крокодилів – сон вказує на майбутній конфлікт в сім’ї. Сварка відбудеться на ваших очах, але не намагайтеся примирити ворогуючі сторони – вас зроблять винною, з-за чого ситуація тільки погіршиться.
 • Бачити зубасте істота в природному середовищі існування – до зіткнення зі злом. Недобрі вісті прийдуть з несподіваного джерела. Мова може йти про зраду з боку коханого, близьких друзів, колег, з якими раніше складалися дружні відносини, або інших людей, вхожими в будинок.
 • Приснився крокодил у власному будинку – заздрісники і недоброзичливці стануть причиною скандалу. Постарайтеся захистити свою сім’ю від підступів чужих людей – їх думка не повинно впливати на погоду у вашому домі.
 • Жінка веде відчайдушну боротьбу з твариною і не може його здолати – вороги вичікують момент, щоб завдати удару. Зараз важливо демонструвати оптимізм, силу, спритність, винахідливість. Якщо проявити слабкість, зазнаєте поразки.
 • Перемогти зубасте істота – здобути беззастережну перемогу. Особливо добре, якщо в сновидінні повержений крокодил був великим.
 • Оббілувати тушку звіра – за необачності отримати удар в спину. Хтось скористається інформацією, яка була отримана від вас раніше, і розповсюдить її. Не можна довіряти секрети навіть самим близьким людям – зараз краще помовчати.
 • Бачити уві сні великих крокодилів – до сварки близькою подругою. Приятелька заздрить досягнень і успіху сновидицы, з-за чого бажає зла. Пройде трохи часу, і ви дізнаєтеся про її справжні наміри.
 • До чого сняться крокодили чоловікові

  Сниться крокодил – поруч з вами нещирі люди. Недоброзичливці почнуть розпускати брехливі чутки про вашу персону, що серйозно зашкодить репутації. Наклеп в устах ворога – потужна зброя. В результаті від вас відвернуться навіть найближчі друзі. Відновлювати з ними стосунки, коли пристрасті вляжуться – вирішувати тільки вам.

  Приснився крокодил чоловіка – сон може означати зустріч лицем до лиця з ворогом. Якщо сновидець здобув перемогу над грізним хижаком або втік від нього уві сні, то і в реальності йому вдасться піти від конфлікту.

  Тварина, плаваюче у водоймі, для представників сильної статі символізує недоброзичливця, який вичікує слушного моменту для нападу. Будьте уважні, будьте гранично уважні на роботі, так як з великою часткою ймовірності загроза виходить від колег.

  Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологСнится мертвий хижак – побоювання марні. Навіть якщо вороги почнуть дії проти вас, нічого поганого не трапиться. Їх плани розіб’ються про вашу впевненість у собі. Головне, проявити твердість характеру і не реагувати на провокації.

  Значення сну увазі крокодила

  Зовнішній вигляд крокодила важливий при тлумаченні сновидіння, перед ким би він не став у нічних мареннях.

  До чого сниться маленький крокодил

  Невеликий за розмірами крокодил сниться до дрібних неприємностей. Але небезпека може підстерігати сновидця в несподіваному місці.

  • Сновидіння з участю маленького крокодила застерігає – не вплутуйтеся в сумнівні справи, так як вони обернуться великим лихом. Авантюр не повинно бути місця у вашому житті. Плануйте все ретельно, інакше емоційного потрясіння не уникнути. Особливо небезпечними є великі вкладення, що не мають конкретного обґрунтування – є ризик фінансового краху.
  • Маленькі крокодили переслідували і намагалися вкусити – сплячого очікують дрібні неприємності. Однак приклавши трохи зусиль, вам вдасться швидко вирішити всі проблеми. Один з атакуючих все ж наздогнав сновидця і вкусив, але рана не кровоточить – ваша свідомість переповнена порожніми страхами. Постарайтеся впорядкувати думки і викинути негатив з голови.
  • Бути власником невеликих хижаків – хороший знак. У вас перед ворогами є безліч переваг. Якщо маленькі тварини живуть у вашому домі – до конфлікту з близькими людьми. Родичі засудять вашу поведінку і вчинки.
  • Один крокодил сниться до зустрічі з корисливих людиною. Причому лицемір може перебувати в найближчому оточенні сплячого. Зараз не варто надто довіряти людям, навіть якщо ви вважаєте їх друзями. Сонники стверджують, що викриття цієї особи стане для вас серйозним потрясінням.
  • Дрібний хижак атакує – раптово з’являться проблеми. Але не варто відразу намагатися їх вирішити. Неприємності зникнуть так само несподівано, як і виникли, всі складні завдання вирішаться самі собою.

  Побачити в сні невеликого крокодила яскраво-зеленого забарвлення в клітці – до небезпечних пригод. Але загроза буде лише видимою, вона, на подив для всіх, пройде стороною.

  Приснився великий крокодил

  Велика рептилія сниться до взаємодії з сильною особистістю, настроєною проти сновидця.

  • Бачити уві сні великих крокодилів – до розбіжностей з друзями. Люди, яким ви довіряли секрети і ділилися потаємним, постануть зовсім в іншому образі.
  • Будьте обережні в спілкуванні з незнайомцями. Велика ймовірність набути брехливого товариша. Будьте пильні і постарайтеся зрозуміти, для чого людина намагається втертися до вас в довіру.
  • Страшне істота з величезною пащею сниться, як знак наявності серйозного ворога. Причому ви пов’язані з ним досить сильно: спільною справою або ви перебуваєте в підпорядкуванні. Мова також може йти про чоловіка, агресивно налаштованому. Вам краще звільниться від цього зв’язку, так як нічого доброго з цього не вийде.
  • Великий крокодил іноді сниться до несподіваного союзу ваших друзів і ворогів. В результаті вони об’єднаються проти вас. У будь-якому випадку їх зв’язок позначиться на вашій персоні негативним чином. Тому зберігайте холоднокровність і будьте напоготові.

  Гігантська рептилія переслідує сновидця – під маскою друга ховається недоброзичливець. Ця людина будує проти вас підступи, усіма силами намагається зашкодити.

  Тлумачення сну по дії з крокодилом

  Приснився крокодил – сонники розтлумачать сновидіння максимально точно, якщо ви зможете пригадати всі подробиці.

 • Пересуватися по спинах крокодилів, стрибати з ним, відчуваючи ногами їх холодну шкіру – наскільки небезпечною не була ситуація, ви впораєтеся і станете господарем становища.
 • Сниться, як ви в страху тікаєте від хижака – терпіти нападки ворогів, бути під їх контролем і страждати від цього.
 • Намагатися зловити рептилію і упустити – ви занадто зациклені на власній значущості і при будь-якому зручному випадку намагаєтеся показати себе з найкращого боку. Однак виглядає це зовсім не так, як вам хотілося б, що тільки погіршує ситуацію.
 • Годувати зубасте істота – піти на примирення з людиною, який раніше серйозно конфліктував з вами.
 • Сниться, як ви наступили крокодилові на хвіст – постраждаєте через власну дурість. Ваша недалекоглядність зіграє з вами злий жарт.
 • Виступати в ролі заводчика зелених хижаків – пора згадати про справу, яку було відкладено. Зберіть волю в кулак і попрацюйте над завершенням розпочатого. Старання обернуться успіхом, і ви отримаєте за свою роботу непоганий прибуток.
 • Гладити рептилію – намагатися залагодити конфлікт або уникнути неприємностей, зробити кроки до примирення.
 • Купувати крокодила – допустити помилку, вплутавшись в неприємну ситуацію, виступати призвідником сварки.
 • До чого сниться зловити крокодила

  Сниться, як ви намагаєтеся зловити хижака – сонники пов’язують дію з намаганням здобути перемогу над ворогами. І якщо ваші старання уві сні увінчалися успіхом, в реальності також можете розраховувати на сприятливий результат.

  Якщо після лову крокодила ви залишилися неушкодженими – перемога дістанеться вам порівняно легко, а поразка наздожене людини владного, сильного духом, впевненого в собі. Можливо, спочатку ви навіть і не розраховували на успіх, таким лютим здавався вам ворог. Разом з перемогою ви отримаєте цінний досвід і не станете надалі довіряти малознайомим людям.

  c2dc840be623ba0fd657e632cd7bae82 До чого сниться крокодил жінці, чоловікові – сонник

  До чого сняться крокодили у воді

  У більшості випадків крокодили у воді символізують перебіг справ у професійній сфері.

  • Сниться рептилія у воді – сон говорить про упереджене ставлення до вас начальства. Сонники радять тверезо оцінити ситуацію і зрозуміти, чи зможете ви повноцінно виконувати свої зобов’язаному на робочому місці. Можливо, його краще змінити, відкривши дорогу більш світлих перспектив.
  • Водойма, в якому плавало зубасте істота, здався знайомим – сновидіння вказує на внутрішній світ, переживання, можливо, думки про поточні відносинах. А щоб зрозуміти, чого очікувати – зверніть увагу на «настрій» озера або приснився річки.
  • Сниться, як ви плаваєте разом з крокодилом – сонник обіцяє знайомство з «слизькою» особистістю. Причому людина виявиться неприємним як всередині, так і зовні.
  • Плаваюча рептилія не помічає вас – опинитеся в небезпеці. Очікується зрада з боку друзів – одного разу чоловік просто відкрито піде проти вас.
  • Побачити в сні великого крокодила – впливова особа, від якої ви залежите, готує змову проти вас.
  • Полювати на хижака, плаваючого у водоймі – старі проблеми будуть вирішені, не виключено, що за виконану роботу ви отримаєте непогану винагороду. Однак гроші не принесуть радості.
  • Величезна істота мирно спить в озері або просто лежить і не ворушиться – не ігноруйте підказки, які дають вам друзі. Їх поради принесуть величезну користь, якщо ви вирішите скористатися ними.
  • Сниться декілька крокодилів у воді – сторонні будуть нав’язувати вам свою думку. Не виключено, що люди почнуть діяти жорстко – не піддавайтеся примусу, думайте самостійно.
  • Рептилія в акваріумі – сонники радять звернути увагу на своє самопочуття. Можливі серйозні проблеми зі здоров’ям, але якщо ви вчасно помітите симптоми, тривалого лікування вдасться уникнути.

  Крокодил – символ далеко не самий світлий, і з його появою у сні слід готуватися до неприємностей. Використовуйте отриману інформацію з розумом, і багатьох проблем вдасться уникнути.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради