Можна стригтися перед дорогою – народні прикмети про стрижку перед поїздкою

Існує народна прикмета, що перед подорожжю не можна стригти волосся. Можна стригтися перед дорогою, фарбувати, мити волосся, пояснюють з езотеричної точки зору тим, що вони вважаються магічною зв’язком з космосом, з ангелом-хранителем. Люди вірили, що в них також скупчується життєва сила, і відрізати їх – значить накликати біду. Стрижку волосся перед дорогою у сні тлумачать як невдалу подорож.

Причини, по яким не можна стригтися в дорогу

Езотерики стверджують, що через волосся встановлюється зв’язок людини з космосом, а якщо їх обрізати, то можна втратити цей зв’язок. Навіть якщо їх помити, то вода позбавить людину частини енергії. Деякі волоски залишаться на гребінці, і в дорозі не буде вистачати їх сили:

  • На дорозі можуть виявитися перепони, вона буде наповнена порожніми надіями.
  • Якщо волосся потраплять в руки злого людини, то можна стати жертвою псування.

Волосся – це захист. В дорозі вони і так піддаються стресам і руйнуються через переживань людини, тому без особливої необхідності за кілька днів до поїздки їх не рекомендується стригти.

476144381de350ad72a793db0a073d52 Можна стригтися перед дорогою – народні прикмети про стрижку перед поїздкоюКраще це зробити за приїзд і таким чином позбавити себе від негативної енергетики, яка накопичилася під час поїздки.

Як нейтралізувати прикмету

Перед особливо важливими поїздками практично всі хочуть змінитися, щоб відчувати себе впевненіше. Тому рекомендується:

  • стрижку, фарбування, і завивку проводити за кілька днів до від’їзду;
  • не піддаватися ризику, адже якщо стрижка виявиться невдалою, то це буде дратувати в дорозі ще більше;
  • використовувати шляхи, за якими можна обійти прикмети.

Якщо маніпуляції з волоссям перед дорогою неможливо відкласти, то потрібно виконувати рекомендації магів і спробувати домовитися з вищими силами:

  • отримати схвалення будинкового, постукавши по дереву;
  • безпосередньо перед від’їздом насититися енергією з потойбічного світу, подивившись на себе в дзеркало;
  • можна взяти з собою талісман (зображення дельфіна, чотирилистої конюшини, віруючим підійдуть лики святих-мандрівників).

Вірити прикметам

Медики в якійсь мірі підтримують заборону стригтися перед поїздкою. Адже наука стверджує, що, як і весь організм, волосся піддаються стресу під час шляху. Тому буде зайвим робити це двічі.

Якщо мова йде про далекій дорозі, кожен стає трохи забобонною. Потрібно вірити прикметам про стрижку перед невеликий поїздкою, залежить від особистих відчуттів людини. Деякі вірять, що якщо постригтися, то можна позбутися якоїсь частини енергії, яка необхідна в дорозі. Тому відкладають цю справу на потім. Також це позбавляє від зайвих хвилювань, і можна насолоджуватися поїздкою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради