Чому не можна сидіти на розі столу: прикмета і її тлумачення

Коли господарі і гості розсідаються за обіднім столом, забобонні люди намагаються не потрапити на кутове місце. Вважається, що людина, яка виявиться на розі, захворіє або втратить достаток. Прийме, чому не можна сидіти на розі столу, дуже багато, причому частина їх прийшла не з слов’янської історії, а з вчення фен-шуй. Що характерно – у багатьох народів кути вважалися містичним і небезпечним місцем. Крім віри в прикмети, сидіти так дійсно незручно, особливо якщо планується обід, а не просту розмову.

Що означає кут з точки зору позитивної і негативної енергетики

В езотериці та повір’я вважається, що внутрішній кут вбирає погану енергію, а опуклий – випромінює її. При цьому вістря кута також є і вістря атаки. Відповідно, для людини, яка сидить при тому, що куточок стільниці впирається йому в груди, є ризик отримати удар цією самою злою силою. При цьому невідомо, яка саме сфера життя піддасться атаці.

Чому не можна сидіти на розі столу за народними прикметами

Прикмети і забобони обіцяють різні покарання за перебування на кутовому місці. Точний вид кари, як правило, залежить від статусу людини і її статі. Що найголовніше – прикмети підібрані таким чином, щоб «бити по хворому місцю».

Бідність і голод

Ризик позбутися грошей накликають не тільки на себе, але і на всю свою сім’ю. Стосується прикмета господарів будинку. Стіл з забобонами вважається центром будинку, і стікає з його кутових ділянок негативна енергетика вдарить по достатку господарів будинку. Сидіти на цьому місці – прикмета погана як для самих господарів, так і для їхніх дітей, близьких родичів, вхожих в будинок.

Хвороби

Людина, що сидить на розі обіднього столу, найчастіше розташований сонячним сплетінням прямо навпроти нього. В грудях знаходиться енергетичний центр організму, осередок його сили, а також серце, є самим важливим органом.

6a651659d9bd9dbe21e4587166d0f93f Чому не можна сидіти на розі столу: прикмета і її тлумаченняПрикмета загрожує руйнуванням здоров’я будь-якій людині, незалежно від його відносин з господарями будинку і соціального статусу.

Безшлюбність

Не можна сидіти на кутовому місці за столом, молодий дівчині – заміж не вийдеш. Саме цю загрозу найчастіше чують від старших жінок неодружені. В цьому випадку кут столу поширює негативну енергетику, яка руйнує ауру дівчата, приводячи до проблем з особистим життям.

Інші тлумачення

Прикмета про заборону поширюється і на чоловіків. Оскільки самотністю їх не налякаєш, для них вироблено інше повір’я. Вважається, що якщо чоловік сяде на вістрі столу, то одружуватися йому доведеться цілих сім разів, при цьому всі шлюби будуть невдалими.

На розі за обіднім столом не можна сидіти одному з подружжя. У цьому випадку порушується їх зв’язок один з одним, і в разі хвороби або фінансового краху друга половина не підтримає людину, що порушила правило.

a87e2b5d1b8c8683687f7983ae256b72 Чому не можна сидіти на розі столу: прикмета і її тлумаченняЗакохані, які сіли таким чином, отримують від негативної енергії проблеми у своїх відносинах. Є ризик, що і зовсім не дійдуть до весілля.

Думка прихильників феншуй

Феншуй – це східне вчення про вплив енергетики навколишнього оточення на людину. Думку прихильників цього вчення про зовнішніх виступах однозначно негативне. У багатьох прихильників феншуй будинку присутні круглі столи, адже вони позбавлені гострих ділянок. Адже негативну енергетику вістрі поширює постійно, отримати удар можна навіть просто проходячи повз по справах.

Якщо ж сидіти якийсь час таким чином, що стик променів столу вказує на сонячне сплетіння – удар буде особливо сильним. Він торкнеться відразу всі сфери – особисту, професійну, фінансову, здоров’я.

Як обійти погану прикмету

Іноді негативний вплив можна звернути. Для цього, сідаючи на місце небажане, необхідно сказати:

  1. «На куті сиджу, чоловіка з квартирою чекаю» – незаміжньої дівчини.
  2. «На куті сиджу, все життя з чоловіком живу» – заміжній жінці.
  3. «Чим гострішою, тим швидше». Цією фразою потрібно відповісти кожному, хто почне говорити дівчині про те, що, сидячи на розі столу, вона ризикує не вийти заміж.

441a1bfbc7aacfdaa6c90c35bbb049c3 Чому не можна сидіти на розі столу: прикмета і її тлумаченняНавіть з урахуванням цих приказок не можна сідати за столом на кутовому місці в свій день народження, а також на Різдво, Великдень та інші великі релігійні свята.

Яка користь від сидіння на розі обіднього столу

Раптово у негативній прикмети є і хороші тлумачення:

  1. Для сімейного чоловіка сидіти на кутовий позиції – значить не залишитися без житла.
  2. Незаміжня дівчина, яка не перебуває у відносинах, невдовзі заведе нове романтичне знайомство. При цьому кавалер буде «за кутом», тобто з житлом у власності.
  3. Хвора людина, посідевшій на вістрі столу, зцілиться. У цьому випадку негативна енергетика кута клином виб’є з тіла хвороба.
  4. Закохані або дружини повинні сісти таким чином, щоб кут проходив між ними. Це розвіє негативну енергетику в стосунках, а також налаштує їх один на одного.

Вірити чи ні негативні або позитивні прикмети – особистий вибір, за який ніхто не має право людини судити. Якщо в гостях вірить у прикмети дісталося місце на стику сторін столу, можна попросити господарів пересадити його. Найвірогідніше, серед гостей знайдеться не довіряє прикметами людина, яка погодиться помінятися місцем з другом або подругою, щоб зберегти його або її душевний спокій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради