Гороскоп на 2020 рік для Драконів: жінка і чоловік

 Гороскоп на 2020 рік для Драконів: жінка і чоловік

Коли настане Китайський Новий 2020 рік, мудра і наглядова Білий Пацюк вступить у свої права. Серед головних її цінностей – вірність і сімейні відносини, активна життєва позиція і творча жилка. Цей рік приготував для талановитих Драконів безліч шансів для досягнення успіху. Добитися висот і визнання Щури вийде, якщо вести чесну гру і боротися з лінню.

Характеристика Драконів

 Гороскоп на 2020 рік для Драконів: жінка і чоловік

Дракон вважається одним з головних символів Піднебесної, так що тих, хто народився в цей рік, чекає благополуччя. Дракони – вольові натури, які звикли перебувати в центрі уваги. Оригінальне світогляд привертає до них безліч людей.

Ці особи володіють чудовим почуттям гумору і допитливим розумом, можуть мати багато різних захоплень. Вони швидко спалахують чимось новим, але, на жаль, так само стрімко втрачають інтерес.

Людям подобається їх освіченість і чарівність. Широкий кругозір дозволяє Драконам підтримати бесіду з будь-якою людиною. У цих особистостей завжди цікаве, насичене життя, вони стійко справляються з усіма випробуваннями, злущується, на їх частку. Правда, надмірна прямолінійність грає з ними злий жарт – люди часто заздрять їм.

Дракони здатні досягти успіху в чому б то не було. Вони володіють яскраво вираженими лідерськими якостями, висувають високі вимоги до себе, постійно самовдосконалюються.

Що очікує Драконів у 2020 році

 Гороскоп на 2020 рік для Драконів: жінка і чоловік

Як звичайно, Дракони будуть прагнути до незалежності, причому не тільки в роботі, але і в особистому житті. Вони з готовністю нададуть допомогу оточуючим, однак самі посоромляться попросити підтримки чи поради.

У 2020 році у Драконів може статися серйозна переоцінка цінностей. Те, що раніше давалося легко, тепер вимагає набагато більше зусиль. Доведеться проявити неабияке терпіння, щоб не нервувати через дрібниці і не уславитися деспотом.

У першому півріччі буде особливо важко. Будь-які старання виявляться безрезультатними. Мова йде і про кар’єру, і про фінансах, і про особисте життя. Здасться, що сонце ніколи більше не з’явиться на горизонті, нападає хандра.

Важливо не впадати у відчай, оскільки друге півріччя обіцяє куди більш приємні перспективи. Справи підуть у гору у всіх сферах життя. Особливо амбітні Дракони отримають визнання і вагомий прибуток.

Гороскоп для чоловіка

 Гороскоп на 2020 рік для Драконів: жінка і чоловік

Головними рисами чоловіків-Драконів вважаються розкутість, упевненість в собі, цілеспрямованість. У 2020 році їм доведеться використовувати весь арсенал своїх сильних якостей для досягнення бажаних висот.

В особистому житті все буде стабільно. Хоча Дракони рідко затримуються в одних відносинах і розпещені жіночою увагою, вони можуть зустріти свою справжню другу половинку. Чоловікам, які перебувають у шлюбі, потрібно більше уваги приділяти дружині, а не знаходити для неї жалюгідні крихти в своєму щільному графіку. Яскрава харизма дозволить просунутися по кар’єрних сходах, але лише під кінець 2020 року. Першу його половину доведеться провести в трудах праведних. Проте всі старання обов’язково окупляться сторицею.

Гороскоп для жінки

 Гороскоп на 2020 рік для Драконів: жінка і чоловік

Жінки-Дракони теж наділені багатьма рисами цього міфологічного створення. Це проявляється в лідерських здібностях, дотепності, особливої чарівності. Ці дами вміють справити перше враження – варто скористатися цим якістю, щоб втілити свої цілі в життя.

У 2020 році просте загравання з чоловіками має всі шанси перерости в щось більше. Головне, не відвертатися від представників сильної статі – з ними все ж краще, ніж без них. Драконам, пов’язаних родинними узами, належить розподілити час так, щоб його вистачило і на будинок, і на роботу. Особливо важко доведеться в весняний період, так як накопичиться купу проблем у всіх сферах життя.

Варто остерігатися заздрісників у професійній сфері. Альтруїзм загрожує обернутися втратою насидженого місця. Щоб досягти цілей і просунутися по кар’єрних сходах, доведеться сподіватися тільки на себе.

Любовний гороскоп на 2020 рік

 Гороскоп на 2020 рік для Драконів: жінка і чоловік

У Драконів, які перебувають у шлюбі, 2020 рік пройде досить рівно. Періодично можуть виникати конфлікти з партнером на ґрунті побуту і виховання дітей. Але це ніяк не позначиться на атмосфері в родині – вона залишиться такою ж світлою і гармонійною.

Влітку Дракони можуть відчувати брак уваги та позитивних вражень. Ліворуч вони, швидше за все, не підуть, але поглядати туди будуть. Втім, справжня підтримка і тил чекають Драконів саме вдома, а не десь у захмарних висотах.

Самотні представники знаку захочуть зміни свого соціального статусу, проте вийде це далеко не у всіх. Ймовірно, варто трохи почекати. Головне, не впадати у відчай і продовжувати ходити на побачення, адже, як співається у відомій пісні, «любов ненавмисно нагряне, коли її зовсім не чекаєш…»

Грошовий гороскоп на 2020 рік

 Гороскоп на 2020 рік для Драконів: жінка і чоловік

Для Драконів 2020 рік буде досить важким в грошовому відношенні. У першій його половині треба проявити обережність і утриматися від великих придбань. Щур негативно ставиться до необгрунтованих витрат, так що економія, безумовно, піде на користь.

Дракони, які займаються бізнесом і працюють на себе, відчують себе набагато впевненіше. Докладені старання нарешті принесуть видимі результати. Головне, не витрачати зароблене – правильніше буде інвестувати кошти.

Гороскоп кар’єри на 2020 рік

 Гороскоп на 2020 рік для Драконів: жінка і чоловік

У 2020 році не слід тупцювати на місці і задовольнятися стабільністю, інакше вона ризикує обернутися застоєм. Драконів чекає істотне поліпшення фінансового становища, однак лише в тому разі, якщо вони проявлять енергійність. В цей час потрібне око та око – надто багато охочих підсидіти представників вогняного знаку.

Драконам варто продемонструвати свої лідерські здібності, проявити суворість щодо підлеглих. Конкуренти повинні бачити, що мають справу з сильним противником. Якщо в 2019 році Фортуна посміхнулася вогненному знаку, то в 2020 році доведеться попітніти.

Успіх прийде лише до тих Драконам, хто її дійсно заслужив. Допоможуть в цьому корисні зв’язки, якими вони встигнуть обрости в рік Білого Пацюка.

Гороскоп здоров’я на 2020 рік

 Гороскоп на 2020 рік для Драконів: жінка і чоловік

У 2020 році треба приділити підвищену увагу здоров’ю. Часті стреси і тривалий робочий день зроблять негативний вплив на стан Драконів. У зимовий період вони ризикують отримати травми, так що важливо правильно підібрати взуття та проявляти обережність.

Бажано відмовитися від шкідливих звичок, тоді серйозне лікування може не знадобитися. Має значення і правильне харчування. В раціоні повинно бути якомога більше овочів і фруктів, на сніданок – всілякі каші. Слід віддавати перевагу нежирному м’ясу, намагатися не смажити, а варити, тушкувати або запікати.

Яскраві, цікаві, привабливі Дракони просто не можуть залишитися непоміченими. Вони впевнені в собі і своїх силах, відрізняються завзятістю та працьовитістю. Міфологічний Дракон і цілком собі земна Білий Пацюк – здавалося б, комбінація з області фантастики, проте в 2020 році вона виявиться цілком вдалою. На горизонті неодмінно замаячать перспективи зростання і благополуччя. Головне, правильно скористатися шансами, які надає доля, і докласти максимум старань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!