Онлайн проектування кімнати за допомогою планувальника, 3D дизайн інтер’єру

Перш ніж починати ремонт кімнати або квартири, потрібно скласти дизайн-проект. Для цієї мети спеціально розроблені електронні планувальники інтер’єру. Після установки на комп’ютер або планшет програма швидко виконує онлайн-проектування кімнати по заданим параметрам. При бажанні господар зможе внести свої корективи. Не потрібно запрошувати дизайнера і оплачувати його послуги.

6dc837ecf6d3fb67d2a551b28d0d4f69 Онлайн проектування кімнати за допомогою планувальника, 3D дизайн інтерєру

Астрон дизайн

Основним завданням є створення базового проекту. Програма допоможе вибрати розташування меблів, колірну гаму, освітлення. Освоїти інтерфейс в змозі навіть новачок. Під час роботи спливають підказки. Предмети додаються з каталога програми. Особливість Astron Design 3D — це анімований дизайн.

Можливості програми:

 1. Побудова кімнат зі складними геометричними формами.
 2. Регулювання кольори стін та підлоги.
 3. Спрощений пошук підходящої меблів.
 4. Додавання і перестановка предметів по кімнаті.
 5. Заміна елементів меблів.
 6. Відкривання і закривання дверцят шафи, столу і т. д.
 7. Оформлення інтер’єру.
 8. Відправка готового макета на меблеву фабрику.

Порівняно з іншими продуктами, Astron Design має обмежені функціональні можливості. Після запуску програма пропонує вибрати параметри проектованої кімнати і матеріали внутрішньої обробки. Після цього слід розстановка меблів. Праворуч у вікні софта знаходиться база модулів з меблями і декоративними предметами. Всі параметри доступні для зміни.

В Astron Design стоїть заборона на імпорт предметів зі сторонніх ресурсів. До того ж не можна зробити проект будинку або квартири. Програма призначена для роботи над створенням інтер’єру однієї кімнати. Зате повністю русифікований інтерфейс, що полегшує роботу новачкам.

9fa061d9ec8a9e5b2c9618f6946e71c8 Онлайн проектування кімнати за допомогою планувальника, 3D дизайн інтерєру

SketchUp

SketchUp — широкоформатний 3D-редактор для онлайн-моделювання. Допомагає у виборі меблів.

Розробники пропонують дві версії програми:

 1. Pro — повноцінна, але платна.
 2. Make (Free) — безкоштовно, з обмеженим функціоналом. Встановлюється і працює на платформі веб-браузерів. Автоматично оновлюється.

Обидва варіанти мають базовий набір функцій: налаштування інтерфейсу, збереження роботи, імпорт/ експорт.

SketchUp Pro володіє наступними додатковими можливостями:

 • імпорт/експорт файлів у форматі PDF, IFC і CaD;
 • створення багатосторінкових презентацій і креслень;
 • експорт анімації;
 • можливість робити начерки від руки;
 • розширений набір налаштувань камери;
 • інструмент, що дозволяє змінювати форму об’єктів;
 • плагіни і макроси на базі Ruby;
 • створення нових елементів для подальшого проектування та редагування;
 • багата бібліотека моделей і стилів;
 • анімовані переходи між сценами.

SketchUp Pro взаємодіє зі сторонніми плагінами, які завантажуються через бібліотеку. Хоча творці позиціонують програму як побутову і професійну, дизайнерам високого класу вона також буде цікава і корисна.

da3f441282710def56d7559c8b5eefc2 Онлайн проектування кімнати за допомогою планувальника, 3D дизайн інтерєру

Sweet Home 3D

Sweet Home 3D — софт для створення інтер’єрів на базі OC Windows. Має додаток для смартфонів, яке дозволяє малювати проекти всіх рівнів складності. Основний напрямок — це створення професійного дизайну інтер’єру з архітектурної візуалізації приміщень.

Sweet Home 3D варто вибрати з кількох причин:

 • імпорт 3D-моделей у форматах: OBJ, 3DS, LWS, DAE, PNG, JPEG GiF-анімації, BMP;
 • експорт планів у форматах PDF і SVG;
 • створення демонстраційних роликів і зображень для презентації проекту.

Щоб запустити Sweet Home 3D на комп’ютері, зовсім не обов’язково її завантажувати і встановлювати. Вона відкривається з будь-якого флеш-носія. Російськомовний інтерфейс полегшує знайомство з функціоналом програми. Почати планування можна практично відразу.

До основних переваг Sweet Home 3D відносяться:

 1. Можливість розробляти реалістичні і барвисті плани будинків і житлових приміщень.
 2. Поділ предметів меблів та інших деталей на частини.
 3. Індивідуальний вибір колірної палітри внутрішньої обробки і декоративних елементів.

aa206c48a4ef85cea9259df60b66307a Онлайн проектування кімнати за допомогою планувальника, 3D дизайн інтерєру

IKEA Home Planner

Планувальник шведської меблевої компанії IKEA пропонує клієнтам зручний спосіб перевірити, чи впишеться купується меблі в інтер’єр квартири. Всі предмети меблів завантажуються з каталогу у форматі 3D. Робота проводиться в режимі online. Можна роздрукувати список з відібраними товарами і відправитися в магазин IKEA.

Додатково шведи розробили спеціальний 3D Планувальник гардеробу ІКЕА ПАКС. У звичайному шафі не завжди вдається швидко знайти потрібну річ. Гардеробна створюється з урахуванням обраного кольору, розміру, оформлення фасаду і внутрішнього наповнення. Тут можна самостійно вибирати кількість полиць, їх довжину, ширину і глибину, розміри каркасів. Створюється ідеальна система зберігання речей з урахуванням індивідуальних потреб.

Планувальник по створенню інтер’єру ванної кімнати підкаже, яку підібрати меблі і як її встановити. Це дозволяє зробити ексклюзивне оформлення в приміщенні.

75157d391243ac9e394f2dc74c02cc52 Онлайн проектування кімнати за допомогою планувальника, 3D дизайн інтерєру

Homestyler

Homestyler — безкоштовний онлайн-планувальник приміщень від компанії Autodesk. Оснащений функцією 2D і 3D візуалізації інтер’єру в стилі сучасна класика та інших.

Homestyler завантажується через веб-браузер, в робочому полі виконується креслення проекту кімнати. Установка предметів меблів і декорування здійснюються шляхом переміщення елементів з каталогу.

Конструктор Homestyler дозволяє:

 1. Проводити «будівельні роботи»: зводити стіни, ставити вікна, двері, перегородки.
 2. Виконувати внутрішню обробку.
 3. Здійснювати меблювання приміщення.
 4. Декорувати кімнату.
 5. Робити ландшафтний дизайн прилеглої території.

Готовий проект можна опублікувати в соціальних мережах, відправити по електронній пошті або роздрукувати на принтері. Всі роботи сервісу знаходяться у відкритому доступі. Крім того, Homestyler зберігає проект у форматі dwg. Пізніше можна буде знову відкрити та відредагувати.

9e65b5c7ecbe9972436a8c2db92bb67f Онлайн проектування кімнати за допомогою планувальника, 3D дизайн інтерєру

Planoplan

Каталог Planoplan включає більше 500 предметів інтер’єру. За допомогою редактора можна безкоштовно створити тривимірну модель квартири, будинку або офісу, розробити свій оригінальний дизайн-проект. Програма відображає реалістичну картинку планування, розташування вікон, дверей, меблів. На ній можна позначити вимикачі та розетки. Завдяки масштабування добре видна кожна деталь.

Інсталяційний файл доступний для безкоштовного скачування. Є також варіант роботи в режимі «онлайн» через браузер. Вбудований Google Cardboard проведе екскурсію по проекту і перенесе його на смартфон.

Функціональні можливості конструктора:

 1. Простий інтерфейс.
 2. Створення віртуальної квартири.
 3. Широкий спектр оздоблювальних матеріалів.
 4. Каталог меблів та аксесуарів для декору.
 5. Тривимірна візуалізація.
 6. 3D екскурсія по проекту з можливістю поглянути на нього очі.
 7. Підтримка російської мови.
 8. Навчання за допомогою відео-уроків.

Planoplan — це альтернатива конструктору Autodesk 3ds Max, який складніше і функціональніша. Частіше ним користуються професійні дизайнери та архітектори. Planoplan не так багатофункціональний, але простий у використанні. Причому результат виходить практично однаковий.

7c364dd13e3c3531e98228c37e4269b9 Онлайн проектування кімнати за допомогою планувальника, 3D дизайн інтерєру

PRO100

Програма PRO100 допомагає скласти проект дизайну меблів будь-якої складності, а також розрахувати вартість майбутніх робіт. Конструктор увібрав в себе всі необхідні інструменти для візуалізації та моделювання. Освоїти його нескладно. Підійде новачкам.

Це додаток активно застосовується в меблевому виробництві. Кожен етап роботи пропонує кілька варіантів візуалізації. Дається оцінка якості, надаються звіти.

Завдяки PRO100 можна:

 • займатися проектуванням меблів з нуля;
 • створювати бібліотеки та каталоги;
 • проектувати оформлення інтер’єру;
 • складати плани з постачання власного виробництва;
 • створювати креслення з розмірами;
 • вносити правки;
 • експортувати проект в інші планувальники;
 • міняти освітлення;
 • накладати об’ємний текст;
 • робити візуалізацію;
 • вибрати колір, стиль і форму меблів.

Для роботи в PRO100 потрібно завантажити русифіковану версію, встановити її на комп’ютер, і можна приступати до моделювання предметів меблів.

1e0b6be02361608e392c13f12d413edb Онлайн проектування кімнати за допомогою планувальника, 3D дизайн інтерєру

Дизайн інтер’єру 3D

Цей редактор призначений для побудови дизайну квартири або перепланування. Для розробки проекту в каталозі представлені сотні шаблонів сходів, колон, освітлювальних приладів і т. д. Ще можна відтворити оформлення існуючої квартири.

Планувальник оснащений всілякими функціями щодо складання дизайн-проекту. Сюди входять не тільки перепланування, але і вибір матеріалів для внутрішньої обробки, предметів меблів і декоративних елементів. Візуалізатор дозволяє створювати інтер’єр однокімнатної квартири або студії, заміського будинку. Користувачеві пропонується на вибір кілька стилів: скандинавський, класичний, сучасний, італійський.

3D формат дозволяє провести екскурсію по інтерактивного інтер’єру приміщення. Програма проста у використанні. Працювати можна безкоштовної демонстраційної версії, а повна стане доступна після оформлення підписки.

48cb1b47baa96385aa1d4936953620e9 Онлайн проектування кімнати за допомогою планувальника, 3D дизайн інтерєру

Planner 5D

Planner 5D — чергова програма з проектування приміщень у форматі 2D і 3D для OC Windows. Платформа HTML5 дозволяє отримати доступ до сервісу через інтернет. Працювати можна на комп’ютері та мобільному пристрої.

Для використання Planner 5D буде потрібно реєстрація на офіційному сайті. Кожен запуск програми буде синхронізуватися з сервером. Користувачі зможуть зберігати проекти і редагувати їх в режимі «онлайн».

Конструктор дозволяє не тільки оформити інтер’єр квартири або кімнати, а також виконати екстер’єр та ландшафтний дизайн. У каталозі є: басейни, садові доріжки, ліхтарі, огорожі та паркани.

Для внутрішнього оформлення приміщень є:

 • вікна;
 • сходи;
 • двері;
 • декоративні предмети і т. д.

Програма умовно безкоштовно. Для доступу до всіх функцій необхідно оформити платну підписку. Якщо планується косметичний ремонт, то підписатися можна на тиждень.

b5917b80e8306912f5529c12c47fb750 Онлайн проектування кімнати за допомогою планувальника, 3D дизайн інтерєру

FloorPlan 3D

FloorPlan 3D допоможе створити ландшафтний дизайн садової ділянки, будинку, офісу. Софт призначений для професійних дизайнерів. Планувальник пропонує багатий вибір предметів меблів, оздоблювальних матеріалів, вікон і дверей, а також сходів. Можна підібрати колірну палітру і текстуру.

Займаючись ландшафтним дизайном прилеглої до будинку території, можна визначити місце і кількість доріжок, альтанок, мансард, балконів, ліхтарів, складу грунту і т. д. До останньої версії програми з’явилася можливість створення ламаних ліній.

FloorPlan 3D можна користуватися безкоштовно лише обмежений час. Після закінчення ознайомлювального періоду необхідно придбати ліцензію. В інсталяційному диску є електронний підручник, який допоможе освоїти планувальник. Тим, у кого перед очима «чистий аркуш», творці FloorPlan 3D рекомендують починати з готових проектів інтер’єрів.

0dad29a491467ed23a781e2dc643f48c Онлайн проектування кімнати за допомогою планувальника, 3D дизайн інтерєру

Робота в безкоштовні онлайн планировщиках дозволяє спробувати свої сили в області дизайну. Якщо немає навичок і знань, то це відмінний спосіб набити руку. Навіть скромний дизайн-проект зможе значно змінити інтер’єр.

Відео

Подивіться, як створюється 3D дизайн різних приміщень у програмі ПРО100.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради