Можна дівчині задавати вульгарні питання і які з них не переходять розумних меж

На певному етапі відносин настає момент, коли з новою знайомою можна і потрібно починати розмовляти на інтимні теми. У цей момент важливо добре розуміти, які вульгарні питання дівчині ставити можна, а від яких краще утриматися. Молодий чоловік повинен вміти відчувати момент, коли це буде доречно і дотепно, дозволить перейти на наступний етап у відносинах.

Список вульгарних питань, які можна задати

Перш ніж переходити до списку вульгарних питань дівчині, потрібно запитати себе, чи виконані три умови:

  1. Досягнуто довіру досить високого ступеня. Ви вже добре пізнали один одного.
  2. Починаючи міркувати здалеку, зможете дізнатися, які теми вважаються табуйованими для неї. Деякі розмови можуть навпаки порушити представницю прекрасної статі. Тут можна покладатися тільки на досвід.
  3. Якщо спочатку граєте роль «поганого хлопця», то ці етапи можна пропустити. Зробіть вигляд, що подібні теми в розмові для вас звична справа. Деякі дівчат це всерйоз заводить.

Каверзні

Успіхом користуються каверзні вульгарні питання дівчатам. Так ви не тільки зацікавите та порушите їх, але й продемонструєте, що володієте допитливим і різнобічним розумом.

Будувати спілкування на декількох смислових рівнях можна не тільки в особистій бесіді, але і в соціальних мережах. Якщо вирішили задати вульгарний питання дівчині в ВК, відшукайте її фото з дамською сумочкою вражаючих розмірів. Поцікавтеся, чому вона у неї така велика. Може бути, вся справа в тому, що вона заклопотана. Звичайно, все це звучить як звинувачення і підозри, але гумор дозволяє згладити гострі кути.

mozhno li devushke zadavat poshlye voprosy i kakie iz nikh ne perekhodyat razumnykh granic13 Можна дівчині задавати вульгарні питання і які з них не переходять розумних меж

З подібними питаннями краще бути обережним

Цікаві

Добре, якщо пошленькие питання дівчині будуть оригінальними. Такими, щоб змогли її зацікавити.

Коли між вами намітився певний рівень довіри, запитайте, чи бувають у неї сексуальні фантазії. Звичайно, вона відразу може здивуватися вашою відвертістю. Тут варто бути наполегливим.

Вульгарні і цікаві питання для дівчини мають велике значення, вона обов’язково захоче на них відповісти. Домагайтеся, щоб вона не тільки визнала сам факт існування цих фантазій, але й поділилася з вами, якими вони бувають. Після такого рівня відвертості вона вже не зможе відмовити вам у швидкій близькості.

Із самих вульгарних питань дівчині можете поцікавитися, як часто вона мастурбує. Причому не питайте, чи займається вона цим в принципі. Зробіть вигляд, що це само собою зрозуміло.

З підступом

Всі ми любимо, коли життя б’є ключем. Саме таке враження залишається після вульгарних питань з підступом. Спочатку вона може навіть не підозрювати, що тут є друге дно. Зате потім вже буде не в змозі відкрутитися.

Запитайте, чи подобаєтеся ви їй. Коли вона відповість ствердно, відразу ж цікавтеся, що ж саме її у вас збуджує. Причому говорите це безапеляційним тоном, щоб відразу стало ясно, відповідь: «Нічого не порушує» не приймається.

Про стосунки

Вульгарні питання дівчині про відносини допоможуть вам краще пізнати один одного, перейти на новий рівень відвертості і довіри.

Поцікавтеся, в якому віці вона позбулася невинності. В якому місці у світі у неї був самий яскравий секс? Ходить вона топлес по квартирі, коли залишається наодинці.

Якщо ваша знайома відповість хоча б на деякі з цих питань, значить, вона готова до довгим і близьким відносинам.

mozhno li devushke zadavat poshlye voprosy i kakie iz nikh ne perekhodyat razumnykh granic14 Можна дівчині задавати вульгарні питання і які з них не переходять розумних межПід час цієї розмови можна зачепити теми, які будуть стосуватися особисто вас. Наприклад, бажала б вона завести від вас дітей, щоб хотіла поліпшити у своїй сексуального життя.

Можете почати обговорювати варіант провести ніч утрьох. Це вульгарний питання, який можна задати дівчині. Особливо якщо у вас відповідні подання про інтимне життя.

Які вульгарні теми краще не зачіпати

Важливо, щоб це було не дуже вульгарні питання дівчині. В даному випадку існує небезпека перегнути палицю.

Всі представниці прекрасної статі гостро реагують на обговорення їх зовнішності. Тому не варто обговорювати або жартувати з приводу необхідності схуднути або збільшити груди. Інакше це побачення може перетворитися в останнє.

Не випитуйте самий стыдный епізод з її сексуального досвіду. В такій ситуації людина часто закривається. Так само табуйованими вважаються будь-які кровозмісні теми.

Теми для розмови

Ґрунтуючись на конкретних темах, можете самі визначити, який вульгарний питання задати дівчині.

Всі теми можна розділити на кілька груп: уподобання в сексі, минулий сексуальний досвід, інтимні фантазії.

Що можна запитати?

Ви повинні чітко собі уявляти, на якій стадії знаходяться ваші стосунки, щоб не перегнути палицю. Часто від цього може залежати ваше майбутнє.

Добре, якщо у вас підготовлені вульгарні питання дівчині з відповідями. Наприклад, якщо цікавитеся її сексуальними фантазіями, будьте готові відверто розповісти про свої мрії.

Про що говорити з дівчиною?

Коли переходите на обговорення інтимних подробиць і відповідних тем, краще всього починати з обговорення переваг в сексі. Якщо вести розмову в невимушеній манері, вечір цілком може закінчитися близькістю.

Всі інші, більш складні теми, краще приберегти для відповідного випадку.

mozhno li devushke zadavat poshlye voprosy i kakie iz nikh ne perekhodyat razumnykh granic15 Можна дівчині задавати вульгарні питання і які з них не переходять розумних меж

Важливо, щоб дівчині не було нудно

Що написати дівчині?

Багато в листуванні в соцмережах з більшою готовністю будуть спілкуватися на такі теми. Писати можна те ж, що ви могли б запитати особисто. Тільки врахуйте, що в цьому випадку вам не вдасться досягти того ж рівня відвертості.

Питання, які можна задавати при листуванні

Якщо ваші відносини знаходяться на стадії спілкування в соцмережі, серед інтимних питань слід віддати перевагу обговоренню сексуальних фантазій.

Висновок

  1. Підводячи підсумок, підкреслимо, що обговорення інтимних тем – необхідний етап для будь-яких відносин. Головне, вибрати відповідний час для цього.
  2. Важливо залишатися тактовним і не переходити межі, які є у будь-якої людини. Деякі дівчата цураються пошлостей – це слід враховувати при побудові відносин.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради