Модні молодіжні стрижки для хлопців 2020. Фото, тенденції, новинки

Класичні та прикольні, екстравагантні та молодіжні – ці епітети характеризують актуальні стрижки для зрілих чоловіків і хлопців. В основі сучасної зачіски для представника будь-якої вікової категорії – яскраве рішення: від ірокеза і поголеного потилиці до хитромудрого візерунка на скронях.

Стрижки «бокс» і «напівбокс»

Молодіжна модель «бокс» рекомендується хлопцям і зрілим чоловікам, які хочуть виглядати молодше. Зачіска зорово округлює особа, тому підходить власникам типу «овал». «Бокс» оптимальний для тонких пасм, однак його не рекомендується робити чоловікам з рідкісними волоссям.

Модель виконується на ультра-коротких волоссі середньої довжини. Її особливості – коротко стрижений потилицю і віскі, довжина 3-4 см на верхівці, чітка окантовка, виконана вище найвищої точки потилиці.

У моделі «напівбокс» лінія контуру опускається нижче, перехід від довгих пасм з маківки до коротких на потилиці виконується плавно. Модні молодіжні стрижки для хлопців «бокс» і «напівбокс» можна носити без укладання.

Стрижка боб для хлопців

Боб – універсальна модель в стилі унісекс. Вона йде жінкам і чоловікам. Ідеальна основа для втілення зачіски – густі, довгі прямі волосся. Боб йде власникам особи-овалу. Стрижка являє пишний потилицю, укорочені віскі, довгий чубчик до брів, спадаючу прямо або набік.

Модель надає образу молодості і бунтарства. Боб поєднується з офісним і стилем casual, тому його можуть носити представники творчих професій і бізнесу. Модель не рекомендується зрілим чоловікам, власникам тонких і кучерявих волосся.

«Канадка»

Характерні риси «канадки» – це коротко стрижені маківка, потилицю і віскі, обсяг в передній частині голови, окантовка по краях. Зачіска підходить для всіх типів волосся: жорстких, м’яких, хвилястих, прямих. При виборі варіанту «канадки» рекомендується враховувати тип особи.

5d30c8fe11b8321aeda94790cfcb8b45 Модні молодіжні стрижки для хлопців 2020. Фото, тенденції, новинки

Хлопцям з витягнутою формою слід залишити чубок, округлої – виключити цей елемент. Стрижка не має вікових обмежень, йде чоловікам, які віддають перевагу діловому і спортивний стиль.

«Британка»

Англійська ретро-стрижка популярна у чоловіків різних вікових груп. Елегантна «британка» поєднує сувору лаконічність і романтичність. Її відрізняють: подовжена чубчик, обсяг на маківці, коротко стрижені потилицю і віскі. При укладанні найчастіше робиться проділ волосся зачесываются набік або назад.

На відміну від «канадки» в укладанні не допускається навіть легка недбалість. Акуратність – головна вимога до оформлення моделі. На ультракоротких волоссі зачіска не виглядає, тому рекомендується відростити правильну довжину. «Британка» йде власникам круглого і квадратного особи.

Стрижка з виголеним проділом

Головне завдання цього типу моделі – акцент на стилі та корекція зовнішності. Проділ розділити волосся на дві секції. Збривання тонкого ділянки вздовж нього надає звичного образу «родзинку». Проділ відмінно поєднується з короткими варіантами.

Модні молодіжні стрижки для хлопців передбачають різні варіанти проділів: прямий класичний, з вигином, подвійний, V-подібний, з косичкою.

Універсальна різновид зачісок – це коротка стрижка з поголеною смужкою: «британка», андеркат. Класична коротка стрижка з боковим проділом – варіант для будь-якого віку. Розділова лінія повинна бути тонкою і чітко виділеної.

Виголеним проділом можна доповнити спортивні моделі: «теніс», «напівбокс». Розділову лінію рекомендується «освіжати» через 2-3 дні. Проділ набік йде чоловікам з овальної, квадратної, ромбовидної формою обличчя.

Зачіска з поголеними візерунками

Модні молодіжні стрижки для хлопців з візерунками ввів Девід Бекхем. Найчастіше ці зачіски зустрічаються у хлопців, які захоплюються спортом, творчістю, fashion-індустрією.

2222ffb8387276aca3938506775e365c Модні молодіжні стрижки для хлопців 2020. Фото, тенденції, новинки

Для виконання малюнка підходять зачіски з поголеною скроневої і потиличної частиною: «бокс», «напівбокс», андеркат, «канадка», «британка», ірокез. Графічний візерунок створюється з допомогою ножиць, машинки, тріммера на довжині від 6-ти до 9-ти мм. Малюнок рекомендується оновлювати через тиждень.

Голені скроні

Голені скроні – атрибут стильної стрижки. Вони личить чоловікам з особою типу «коло» і «квадрат». Мінімальний обсяг з боків гармонізує пропорції. Цей тип стрижки універсальний, так як дозволяє зробити ірокез або зачесати волосся назад.

Модні молодіжні стрижки для хлопців з голеними скронями представлені варіантами:

Модель Опис
Фейд Стрижку характеризує поступовий перехід від мінімальної до максимальної довжини. У скроневій і потиличній зонах створюється «оксамитовий» ефект.
Топ-кнот Поєднання максимальної довжини на маківці, потилиці, а також скронь, поголені «під нуль». Подовжені волосся збираються в пучок або хвіст. Топ-кнот стильно виглядає в тандемі з бородою.
«Канадка» Подовжені волосся в області верхівки укладаються тому або набік з допомогою стайлінгових засобів і створюють контраст з поголеними скронями.
«Бокс» або «напівбокс» Класичний бокс з ультракороткими скронями поєднується з подовженою верхівкою і потилицею. Він трансформується в «напівбокс», якщо відростити пасма у верхній частині голови і чубчик.

Ультракороткая стрижка

Зручність, універсальність, мужність, невибагливість у догляді характеризують дуже короткі зачіски.

Сьогодні актуальні:

  • варіант «під нуль», який підкреслює риси обличчя: очі, вилиці;
  • «теніс» з поголеною потиличної, скроневої зоною і довгими пасмами в тім’яній частині;
  • «бокс» з волоссям довжиною 3-4 см на верхівці, укороченою скроневої і потиличної частиною.

7a1dd6b9a9e5b704f3f5bd494ca5b565 Модні молодіжні стрижки для хлопців 2020. Фото, тенденції, новинки

Ультракороткі стрижки йдуть власникам особи типу «овал», «квадрат», «трикутник». Чоловікам з круглої і серцеподібної формою рекомендується уникати подібних зачісок.

Армійська стрижка

Модель в стилі «мілітарі» позначає цілий комплекс зачісок. Їх відрізняють коротка довжина і багатоступінчастість. До армійським стрижок відносяться: «їжачок»; «бокс»; «напівбокс», «платформа».

Моделі надають хлопцям мужності. Варіанти не вимагають укладання, підходять для офісу та повсякденному житті. Чоловікам з неправильною формою голови і невисоким зростом рекомендується уникати армійських стрижок.

«Прінстон»

Стрижку характеризують поступові переходи від верхньої частини голови до бічної і потиличної, пасма на маківці довжиною від 2,5 до 5 см, акуратна форма. «Прінстон» поєднується з офісним і повсякденним стилем, підходить хлопцям і зрілим чоловікам. Зачіска добре виглядає з щетиною.

«Андеркат»

Зачіска затребувана у модників, так як можна експериментувати з укладанням. В її основі – контраст довжини. Потилицю і віскі ретельно выбриваются, зачіска і волосся на маківці залишаються довгими. Зачіска підходить чоловікам, які воліють вільний, діловий або спортивний стиль в одязі. «Андеркат» виконується на волоссі будь-якої структури: тонкого, товстого, прямих, кучерявого.

«Гранж»

Модель виникла в часи, коли творила рок-група «Нірвана». Надалі стиль підхопили шанувальники вуличної моди. Сьогодні «гранж» обирають творчі особистості і чоловіки в ділових костюмах.

041575e2ae69e8ec32cbbc77060eebc2 Модні молодіжні стрижки для хлопців 2020. Фото, тенденції, новинки

Модель відрізняє легка недбалість.

«Гранж» – це поєднання коротко стрижених волосся з боків з довгою чубчиком і пасмами на потилиці. Стрижку характеризує відсутність чітких ліній і проділу. Чубчик укладається набік або назад. «Гранж» виконується на коротких, середніх, довгих волоссі. Зачіска комфортна у звичайному житті, так як не передбачає ретельного догляду.

«Елвіс»

Класична модель передбачає волосся, високо укладені на маківці і пригладжені з боків. З верхніх пасом можна зробити ірокез або асиметрію. «Елвіс» вкладається волосок до волоска, тому підходить для гладких і щільних волосся. Хлопцям з кучерявими локонами потрібно буде витратити більше часу і стайлінгових засобів для оформлення моделі.

«Вояж»

Стрижка підходить молодим людям з будь-яким типом волосся: тонкими, щільними, прямими, кучерями. Вона легко укладається і тримає форму протягом дня. «Вояж» характеризують: обсяг в тім’яній частині, плавний перехід до коротким пасма на потилиці і з боків. Укладання виконується з допомогою круглої гребінця. «Вояж» йде романтикам і брутальним чоловікам.

«Їжачок»

Практична модель – одна з популярних стрижок для чоловіків. Відмітна риса «їжачка» – плавний перехід від поголеною скроневої зони до довгим пасмам у верхній частині голови, ультракороткий потилицю. Стрижка не вимагає копіткого догляду. Досить після миття голови сформувати руками «колючки».

de0bd54a41b3c026d3794230a166ceb3 Модні молодіжні стрижки для хлопців 2020. Фото, тенденції, новинки

«Їжачок» гармонійно виглядає зі спортивним і діловим костюмом. Модель не рекомендується чоловікам з повним і круглим обличчям, пласким потилицею, що стирчать вухами.

«Бобрик»

Рівний майданчик на тім’яній частині, коротке волосся на потилиці і з боків – характерні риси стрижки «бобрик». Вона йде хлопцям, які прагнуть візуально подовжити обличчя, тому це – оптимальний вибір для молодих людей з круглою формою обличчя. Стрижку можна носити без укладання.

«Стрілець»

Зачіска підходить чоловікам з будь-якою формою обличчя і структурою волосся. Основні риси «стрільця» — подовжена чубчик, бічний проділ, фактурні пасма в макушечной і скроневій зонах.

Загострена форма скронь і коса чілка нагадують стріли, тому зачіска носить цю романтичну назву. Для візуального об’єму стилісти рекомендують вдатися до мелірування.

«Шапочка»

Класичну стрижку характеризує округла форма, плавний перехід довжини, обсяг в області верхівки. «Шапочка» надає тонким локонам пишність, кучерявим – стильну недбалість, густим – легкість. Модель виконується в різних варіантах: з плавними або різкими переходами. У першому випадку шари стрижки зливаються в єдине ціле, у другому – створюють виражений фігурний силует.

Квифф

Зачіска з довгою верхівкою і чубчиком, піднятою і покладеної тому, поголеним потилицею і скронями нагадує ірокез або чубок «помпадур». Квифф вимагає ретельної укладання.

8087669cd60f4f9c473f40d5d6f77f85 Модні молодіжні стрижки для хлопців 2020. Фото, тенденції, новинкиНа фото представлені варіанти модних молодіжних стрижок для хлопців.

Чубок можна зачесати назад рівними пасмами або сформувати чубчик. Модель актуальна для всіх віків. Стрижка підходить молодим людям з великим особою, похилим чолом, а також власникам тонких волосся.

Богемний стиль

В основі зачісок богемного стилю – волосся довжиною до плечей. Пасма повинні бути чистими і доглянутими. Богемний стиль підходить молодим людям з густими і злегка хвилястими волоссям. Їх можна носити розпущеним, збирати в хвіст або пучок. Рекомендується підрівнювати посічені кінчики один раз у 2-3 місяці.

Градуювання

Особливість стрижки – це плавний перехід від коротких пасом до більш довгим. Різниця між сходинками «драбинки» становить 1-2 мм. Градуювання виконується на волоссі будь-якої довжини. Молоді люди найчастіше вибирають градуированное каре з чубчиком.

Стрижка Агента 007

Зачіска як у Джеймса Бонда виключно рівна і точна у виконанні. Вона підходить для власників прямих і густих локонів. Стрижка Агента 007 – це укорочені волосся з боків і подовжена маківка. При укладанні слід використовувати гель для того, щоб зачіска виглядала акуратно.

Елегантна Преппи

Зачіску відрізняє подовжені волосся у верхній частині голови і гладка укладання. Оптимальна довжина пасм на маківці становить 10 см, з боків – від 2-х до 5-ти див.

caaa1bd0c7b0dbf94cf8eb7167f63358 Модні молодіжні стрижки для хлопців 2020. Фото, тенденції, новинки

При укладанні використовується гель середньої або сильної фіксації. Слід уникати склеєних кінчиків. Модель відмінно виглядає з діловим костюмом.

А-подібна стрижка

Модель з подовженою чубчиком – оптимальний варіант для чоловіків, які починають лисіти. Стрижка дозволяє скорегувати лінію росту волосся, згладити кути і прибрати акцент з залисин.

Стильні ефекти та доповнення

Різноманітні модні деталі відіграють ключову роль при створенні молодіжного способу і стрижок для сучасних хлопців.

Ефект мокрого волосся

Модні молодіжні стрижки для хлопців не можливі без стильних укладок. Їх можна створити за допомогою гелю з ефектом «мокрого волосся. Спеціальні компоненти надають пасмам глянсовий блиск. На чисті і підсушені локони слід нанести гель, розчесати звичайної гребінцем, сформувати проділ і укласти феном.

Чубчик Помпадур з відблисками

Для створення модного образу в ретро-стилі рекомендується на темно-русявого волосся зробити світлі відблиски. Прийом додасть об’єм і новий штрих у звичний спосіб.

Кучері і скуйовджене вихры

Для створення «кудлатою» укладання слід вимиті пасма підсушити рушником, нанести на них віск з сильною фіксацією, швидкими рухами прочесати волосся вперед-назад з допомогою гребінця, зафіксувати результат спреєм.

Хипстерский стиль

При створенні цього актуального образу молоді люди використовують ефект брудних волосся, подовжену чубчик, чубчик, вуса і бороду.

Хаос і безлад

У моді легка недбалість. Її можна створити за допомогою рваною або шаруватої стрижки в поєднанні з укладанням.

f5b552071896581b303877147489decb Модні молодіжні стрижки для хлопців 2020. Фото, тенденції, новинки

На чисті, злегка підсушене волосся слід нанести кілька крапель гелю, і підняти пасма вгору в хаотичному порядку.

Подовжений потилицю

Стильна деталь передбачає довжину волосся на потилиці від 4-х до 16-ти див. Максимальний акцент робиться на маківці: одна частина волосся йде у напрямку до чубку, інша – до потилиці.

Структурна основа

Варіант підходить для тонкого волосся або віхров. З допомогою спеціальних ножиць пасмам надається одночасно недбалий і акуратний вигляд. Фактуру можна посилити з допомогою стайлінгових засобів.

В основі модних різнопланових молодіжних укладок і стрижок для сучасних хлопців – колаборація класики і екстравагантних тенденцій. Це дозволяє бути стильною в будь-якій ситуації.

Відео про модних стрижках для хлопців

Тренди чоловічих стрижок:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради