Колір морської хвилі. Фото, це який колір, палітра, з якими квітами поєднується в одязі, на волоссі, нігтях

Який колір має морська хвиля, визначити непросто. Навіть фото відображають цей відтінок по-різному. Колір досить складний, але дуже популярний. Він часто використовується в одязі, а деякі люблять його відтінки в інтер’єрі.

Характеристика кольору

Колір морської хвилі незвичайний, багатогранний і цікавий. Він здатний виділити людину, одягненого в одяг відтінків цього кольору, і залучити до нього загальну увагу. Щоб зрозуміти, що являє собою колір морської хвилі, слід звернутися до непростої науки про колір — колористиці. Основні її поняття дають можливість розібратися в різних кольорах та їх нюанси.

Існують основні кольори: синій, жовтий і червоний, отримати які шляхом змішування інших просто неможливо. Всі інші виходять саме при з’єднанні різних кольорів і відтінків.

Колір морської хвилі (фото панелі передає насиченість, глибину відтінків) можна отримати, змішуючи синій і зелений, який виходить при з’єднанні основних кольорів — жовтого і синього. Щоб трохи змінити його насиченість, можна додати трохи білого кольору. Для цієї ж мети можливе змішування зеленого з білим і чорним кольорами.

Відтінок кольору морської хвилі дуже схожий з бірюзовим, так як обидва кольори відносяться до зелено-синій гамі. Різниця між 2 квітами полягає в тому, що бірюзовий — це результат поєднання блакитного і зеленого кольорів, тоді як колір морської хвилі укладає в собі синій і зелений.

Палітра

Відтінки, які відносяться до кольору морської хвилі, мають дуже тонку грань між зеленим і синім кольором. Найчастіше вони дуже насичені та глибокі, а також середніх, або темних тонів. Яскравість відтінків коливається в залежності від кількості зеленого і синього нюансів в кольорі. Сюди ж можуть бути додані в різному співвідношенні чорний або сірий. Але частіше тони кольору морської хвилі чисті.

a4a5122fbefa105d649ed8e66d80cd8a Колір морської хвилі. Фото, це який колір, палітра, з якими квітами поєднується в одязі, на волоссі, нігтях

До основних відтінків кольору морської хвилі відносяться:

 • озерно-синій (один з найбільш світлих відтінків, в якому переважає синій колір з невеликим додаванням білих нюансів);
 • морська глибина (переважає зелений колір);
 • темна бірюза (яскравий зелено-синій);
 • атлантичний (глибокий відтінок з темно-синіми нюансами);
 • петроль (найбільш глибокий і досить темний).

З чим поєднується

Колір морської хвилі (фото добре передає схожість з темно-бірюзовим) має більш глибокий насичений синьо-зелений відтінок, де переважає синій колір. Поєднувати відтінки морської хвилі з іншими не так просто із-за її складності та багатогранності. Але всі вдалі колаборації, як правило, дуже яскраві, соковиті і колоритні.

Інший колір Колір морської хвилі
Білий Відмінне поєднання в одязі для офісного варіанта.
Жовтий Добре в поєднанні з відтінками жовтого: гірчичного, колір зістареного золота, відтінку шампань, бурштинового.
Зелений Добре в поєднанні з середніми, світлими і теплими відтінками зеленого, а також може поєднуватися з деякими холодними: ментолу, нефриту, кольором зеленої води.
Синій і блакитний Відносяться до одній кольоровій гамі:

добре з аквамарином, бірюзою, яскраво-блакитним та кобальтовим.

Червоний У поєднанні з яскравими відтінками червоного — занадто зухвало, краще сполучення — з бордовим, винним, кораловим.
Рожевий Краще сполучення — з теплими відтінками рожевого.
Коричневий Добре в поєднанні з шоколадним, золотисто-каштановим, відтінком гіркого шоколаду.
Сірий Додасть легкості і стильності.
Бежевий Додасть легкості і стильності.
Помаранчевий З обережністю, краще сполучення — з мідним, мандариновим, персиковим.
Чорний Відмінне поєднання в одязі для офісного варіанта.

Правила підбору гардеробу

Колір і різні відтінки морської хвилі в правильному поєднанні з іншими квітами в одязі (фото це добре відображають) здатні створити яскраві і колоритні образи для будь-якого випадку. Цей модний колір популярний для будь-якого сезону.

Його сміливо можна назвати універсальним, так як він візуально робить будь-яку фігуру стрункішою і добре підходить для різних цветотипов зовнішності. Відтінки кольору морської хвилі найбільш виграшно виглядають на жінках «зимового» і «осіннього» типу.

Колір морської хвилі ефектно виглядає в одязі ділового, офісного стилю, прекрасний у вечірніх нарядах. Його ніжні відтінки гармонійно виглядають в романтичному та повсякденному стилі одягу.

Діловий одяг

Діловий або офісний стиль увазі стриманість в кольорі, різних деталях одягу, в аксесуарах та їх кількості.

10a35d2c483c7f7a4a5b59847bd50c4a Колір морської хвилі. Фото, це який колір, палітра, з якими квітами поєднується в одязі, на волоссі, нігтях

Підбираючи вбрання для офіційної атмосфери, слід пам’ятати, що в правильному комплекті повинні бути присутніми не більше 2-3 відтінків:

 • комплект з спідниці і жакета глибокого насиченого кольору морської хвилі можна доповнити білою блузкою або чорним топом і туфлями-човниками того ж кольору;
 • діловий брючний комплект у відтінках петроль або глибокий атлантичний відмінно доповнять сіра або чорна блузка і туфлі їм в тон;
 • суворе офісне плаття кольору морської хвилі відмінно доповнять контрастні аксесуари: тонкий чорний ремінь і туфлі того ж кольору на низькому ходу або класичні човники на зручному стійкому каблуці;
 • гармонійно і по-діловому можуть виглядати однотонне плаття кольору морської хвилі і жакет в клітку або смужку контрастних відтінків: чорного або сірого кольору.

Взуття для лаконічного ділового та офісного стилів краще вибрати нейтральних кольорів: чорного або темно-сірого. Може бути доречна взуття в бежевих тонах, якщо в комплекті одягу присутні деталі цих відтінків.

Повсякденна

Повсякденний стиль передбачає зручність і комфорт в одязі, взутті і аксесуарах.

fec8e0a1ff700d5b3deda805c7eb4ce5 Колір морської хвилі. Фото, це який колір, палітра, з якими квітами поєднується в одязі, на волоссі, нігтях

 • Для цього гарні комплекти з спідниці або штанів синьо-зелених тонів з блузками, топами або джемперами в спокійних хроматичних кольорах; вони можуть бути однотонними або доповнені модними класичними принтами: кліткою, смужкою або горохом відповідних поєднуваних відтінків.
 • Відмінно поєднуються джинси кольору морської хвилі з сорочкою в клітинку різних спокійних відтінків від ахроматического білого до гірчичного і бордового.

При виборі аксесуарів, в повсякденному стилі кращим рішенням буде віддати перевагу квітам тон в тон з якоюсь деталлю наряду, або зіграти на контрасті відтінків. Це внесе певний колорит і свіжість в буденне життя.

Вечірня

Вечірній стиль — це, перш за все, урочистість, вишуканість і елегантність.

6dd4747fe077a0504d191af110e0b3f3 Колір морської хвилі. Фото, це який колір, палітра, з якими квітами поєднується в одязі, на волоссі, нігтях

Колір морської хвилі (фотографії демонструють різні образи) чудово виглядає в одязі для урочистих та святкових заходів:

 • Сукня темно-бірюзового кольору з драпірованим ліфом на тонких бретелях із спідницею, прикрашеної витіюватими пишними воланами, доповнене тонким чорним ремінцем і в тон йому бантиками на бретелях підійде для вечірки або романтичної вечері в ресторані.
 • Сукні кольору морської глибини в поєднанні з клатчем або сумочкою чорного або благородного винного відтінку можуть бути доречними при відвідуванні світського рауту або походу в театр. Доповненням до наряду можна використовувати легку хутряну накидку і прикраси з благородних і дорогоцінних металів, а також витончені класичні туфлі-човники в колір сукні.
 • Для вечірнього образу можуть бути використані класичні або хвилясті широкі штани синьо-зелених глибоких відтінків в тандемі з довгим жакетом того ж кольору і топом або блузкою спокійних теплих відтінків (бордо, марсала, зістареного золота, гіркого шоколаду). Взуття для такого способу можна надіти їм в тон.

Романтична

Романтичний стиль передбачає легкість і легкість в одязі.

Підбираючи вбрання і аксесуари для створення ніжного образу, краще віддати перевагу світлим і пастельним відтінкам кольору морської хвилі:

 • Сукня озерно-синього відтінку (або дуже світлий синьо-зелене) можна доповнити легким жакетом спокійного бежевого або рожевого кольору, витонченими туфельками, легкими кедами або слипонами нейтральних відтінків. Жакет і спідниця можуть мати квітковий або гороховий принт.
 • Світла, відтінків кольору морської хвилі, пишна спідниця в поєднанні з повітряної блузкою або легким топом ніжно-рожевого або пастельного коралового відтінку — відмінний приклад романтичного образу. Його можна доповнити балетками або легкими босоніжками в колір однієї з деталей одягу.
 • Хвилясті легкі брюки синього, зеленого або атлантичного відтінку будуть гармонійно виглядати в поєднанні з ніжно-коралової або рожевою блузкою.

4e44e5bac079ef69b583262a811aa10e Колір морської хвилі. Фото, це який колір, палітра, з якими квітами поєднується в одязі, на волоссі, нігтях

Витончені і легкі аксесуари чудово доповнять романтичний стиль.

Спортивна

Спортивний стиль передбачає не саму одяг для занять спортом, а наявність в класичній одязі спортивних елементів:

 • штани-штани широкого крою, будь-яких відтінків кольору морської хвилі відмінно доповнять толстовки, свитшоты, майки та футболки відповідних кольорів;
 • образ в спортивному стилі відмінно виглядає в поєднанні з кедами, кросівками, бейсболками, рюкзаками всіх відтінків з багатої палітри поєднуються з кольором морської хвилі; будь-який з предметів одягу може бути з принтом в цих тонах.

Поєднуючи по-різному предмети гардероба, можна змінювати образи і стилі в одязі. Будь-які з деталей можуть бути кольору морської хвилі.

Спідниці

Спідниці можуть бути монохромними, в будь-якому відтінку кольору морської хвилі. В іншому випадку вони можуть мати модний принт в смужку, клітку або в горох. Фасон і довжина — будь-які: від міні до максі, від суворої спідниці-олівець до пишної, що летить у романтичному стилі.

Сукні

Плаття є обов’язковим предметом в гардеробі кожної жінки. Воно може мати будь відтінків кольору морської хвилі, різні фасони і ставитися до будь-якого стилю. Різні поєднання кольорів, відтінків і наявність принта можуть зробити сукню кольору морської хвилі спортивним, романтичним, діловим або вечірнім.

Штани

Штани у відтінках кольору морської хвилі можуть бути різного крою. Це можуть бути вузькі джинси-скінні; штани або джинси-кюлоти; ніколи не виходять з моди, прямі класичні брюки; джинси в стилі Mom, або шорти.

03faf00a2f37f38088a23be582391ac8 Колір морської хвилі. Фото, це який колір, палітра, з якими квітами поєднується в одязі, на волоссі, нігтях

Правильно підібрані до штанів будь-якого фасону блузки, топи, жакети, джемпери та взуття можуть зробити їх предметом будь-якого стилю, які будуть доречні на діловій зустрічі або на пікніку, на прогулянці або на романтичній вечері.

Блузки і топи

Топи і блузи кольору морської хвилі і всіх його відтінків — деталь гардероба в будь-якому стилі. Вони можуть бути однотонними і доповнювати комплекти з жакета та спідниці, або жакета і штанів благородного сірого, сіро-коричневого, гірчичного, синього, бордового, чорного кольору.

Також блузи і топи синьо-зелених відтінків відмінно доповнять спідниці і штани в клітку, смужку або горох. Модні монохромні образи також будуть чудово виглядати в кольорі морської хвилі.

Сумки та аксесуари

Сумки, як і будь-який з аксесуарів, покликані доповнювати будь-який з образів, бути з нею в гармонії, не відволікаючи її увагу на себе. Сумки кольору морської хвилі можуть бути будь-якого розміру і форми, згідно тенденціям моди або особистих переваг.

Маленька сумочка або клатч здатні прикрасити вечірній або романтичний наряд. Сумки розміру Oversize добре будуть виглядати в повсякденному і спортивному образі. Сумка-портфель прекрасно доповнять ділової та офісний стиль. Сумка може повторювати колір одного з предметів одягу в наряді або повністю відрізнятися. Головне, щоб образ не був перевантажений великою кількістю квітів і відтінків.

Класичне поєднання — 2-3 кольори (якщо це не монохром).

a34989d8f884e32d05bf1bb132720a91 Колір морської хвилі. Фото, це який колір, палітра, з якими квітами поєднується в одязі, на волоссі, нігтяхНа фото представлені приклади модних сумок в кольорі морської хвилі.

Аксесуари: хустки, шапки, шапки, шарфи, рукавички та прикраси теж повинні гармонійно доповнювати вибраний образ. Їх колір повинен перегукуватися по тону з однією або декількома деталями гардеробу.

Як гармонійно поєднувати кольори в манікюрі

Колір морської хвилі (фотографії дизайну нігтів дозволяють вибрати підходящий) успішно застосовується в манікюрі. Красивий манікюр і доглянуті руки є прикрасою будь-якої жінки. Сучасні тенденції моди вже не вимагають поєднання кольору лаку на нігтях з кольором одягу або помади на губах.

Слід дотримуватися кількох правил використання яскравих кольорів лаку на нігтях різної довжини і форми:

 • Для довгих нігтів красивої форми підійде лак будь-якого кольору.
 • Нігті з широкою нігтьової пластиною не слід фарбувати дуже світлими відтінками і перламутровим лаком. Це робить нігті ще ширше.
 • Короткі нігті — універсальні матеріал для будь-якого кольору лаку. Світлі його відтінки здатні візуально збільшити маленькі нігті, а темні можуть додати широким витонченості.

Відтінки кольору морської хвилі в манікюрі можна використовувати в поєднанні з будь-яким стилем в одязі. Він буде відмінно гармоніювати з діловим офісним стилем у традиційній біло-чорній гамі або легкими літніми сукнями.

6b909accb88431cafae4e3b9c0f551c3 Колір морської хвилі. Фото, це який колір, палітра, з якими квітами поєднується в одязі, на волоссі, нігтях

Бездоганно буде поєднання манікюру у відтінках кольору морської хвилі з будь-яким одягом в пастельних тонах, з яскравими насиченими відтінками рожевого, зеленого, сонячного жовтого, а також темних глибоких кольорів. Для дизайну манікюру у відтінках кольору морської хвилі можна використовувати будь-яку довжину нігтів, але більш ніжно він буде виглядати на нігтях середньої довжини з м’якою округлою формою.

Модний дизайн нігтів:

 • найпростіший — гладке однотонне покриття будь-яким відтінком кольору морської хвилі; такий дизайн підійде до будь-якого випадку і стилю в одязі;
 • модний і дуже популярний градієнт: від насиченого відтінку петроль з переходом до темно-бірюзовому до ніжного озерно-синього самих світлих відтінків; цей дизайн буде виглядати гармонійно в повсякденному житті, а також буде доречний в урочистих випадках;
 • градієнт від світлих відтінків біля нігтьового ложа до більш темного кольору на кінчиках нігтів; дизайн універсальний і виглядає дуже ефектно;
 • не виходить з моди French manicure теж може бути виконаний у двох варіантах: темних відтінків нігті з краями більш світлого кольору, а більш ніжні нігті з краями темних тонів;
 • однотонні нігті у відтінках кольору морської хвилі з ефектом кракелюра більш світлих відтінків до білого; цей дизайн краще використовувати поза ділової або урочистої обстановки, краще на відпочинок;
 • монохромне покриття лаком кольору морської хвилі чергується з покриттям одного або декількох нігтів з градієнтом або яким-небудь, більш світлим тоном з цієї ж колірної гами;
 • новомодний дизайн з камінням Синджу, що нагадують гладку морську гальку; вони просто укладаються на гель-лак кольору морської хвилі в будь-якому порядку, згідно фантазії майстра манікюру;
 • ефектно виглядає манікюр в кольорі морської хвилі, коли поверх цих відтінків накладені, немов мереживо, тонкі чорні візерунки;
 • дизайн морської тематики дуже гармонійний в манікюрі відтінків кольору морської хвилі; в ньому доречні ліпнина на одному або декількох нігтях у вигляді зірок, черепашок, перлин або риб; можливе нанесення малюнків у цій темі; такий манікюр прийнятний на відпочинку;
 • доречно в дизайні манікюру в кольорі морської хвилі виглядають різноманітні водні розлучення, смужки і всілякі візерунки з ефектом розмиття.

Як би ні був універсальний колір морської хвилі в манікюрі, у всьому потрібна міра і гармонія з навколишнім дійсністю.

Кому підійдуть волосся кольору морської хвилі

Популярність яскравих кольорів у фарбуванні волосся не обійшла стороною і відтінки кольору морської хвилі. Зважитися на подібний експеримент може не кожна дівчина і прикрасить цей неординарний колір в зачісці не всіх.

91e0baf1a4d846e752340d801fb7fff0 Колір морської хвилі. Фото, це який колір, палітра, з якими квітами поєднується в одязі, на волоссі, нігтях

Гармонійно з волоссям відтінків кольору морської хвилі будуть виглядати світлошкірі тендітні дівчини з синіми або блакитними очима, а також власниці дуже темних очей з правильними формами і рисами обличчя.

Підбираючи для себе одяг кольору багатогранних і складних відтінків морської хвилі, або вибираючи незвичайний дизайн манікюру в цих тонах, роздивляючись яскраві фото, варто враховувати особливості своєї зовнішності і не забувати про почуття міри. Дотримуючись цих нескладних правил, можна створити яскравий і стильний образ.

Відео про підбір речей кольору морської хвилі

З чим поєднувати колір морської хвилі в одязі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради