Можна дарувати дзеркало в подарунок на день народження – прикмети і забобони

З приводу подарунків на свята існує безліч забобонів і прикмет. Вважається, що отримати дзеркало в подарунок – поганий знак, за яким незабаром послідує низка невдач, проблем у всіх сферах життя, занепад сил. Хто-то свято в це вірить, інші переконані в дурості подібної точки зору. У будь-якому випадку від негативного впливу такого сувеніру можливо позбутися за допомогою обрядів і замовлянь.

8a442ffc75ca30fb4b872f8897e5311f Можна дарувати дзеркало в подарунок на день народження – прикмети і забобони

Можна дарувати дзеркало

Народні прикмети та повір’я запевняють, що дарувати дзеркало не варто. Священнослужителі також солідарні в цьому питанні з думкою народу. Цього предмету інтер’єру приписують безліч негативних властивостей, в більшості випадків засновані на здатності дзеркал вбирати енергетику приміщення і смотрящих людей. Також відбивну поверхню вважають вікном у потойбічний світ, через яке здатні проникати темні сили.

Особливо небезпечними вважаються старовинні дзеркала, а також висіли в будинку, де відбулося вбивство, насильство, інші страшні події. Містичні властивості приписують предметів, що належали людям з магічними здібностями – магів, чаклунів, ворожок. Аксесуар – один з головних атрибутів обрядів і ритуалів, тому може бути заряджений на витягування людини з молодості, краси, душевних і фізичних сил.

Які дзеркала можна дарувати ні за яких обставин:

 • висіли в кімнаті небіжчика;
 • з будинку, в якому відбувалися насильницькі дії, крадіжки, вбивства;
 • антикваріат;
 • речі, що належали магів та чаклунів;
 • тріснуті або розбиті;
 • висіли в магазині на вітрині

Прикмети про подарованих дзеркалах

Такий презент дарують тільки з дозволу одержувача. В деяких випадках рекомендується запропонувати вибрати річ самостійно, щоб дарувальнику залишилося лише заплатити гроші. Подібні поради зазвичай пояснюються пов’язаними з предметом забобонами і страхами.

ced7bfdbf88cf502021c6e17f02aa75f Можна дарувати дзеркало в подарунок на день народження – прикмети і забобони

Прикмети про подарованих дзеркалах:

 • Якщо подарунок дістався молодій дівчині, значить, скоро розлучиться з коханою людиною.
 • Жінки постарше забобони пророкують втрату здоров’я, молодості і краси.
 • Подароване старе дзеркало до нещасть.
 • Отримати предмет інтер’єру на весілля – до проблем у родині, швидкого розлучення.
 • Чоловікові прикмети пророкують погіршення фінансового становища.

Важливо також враховувати свято, на який планується зробити подібний презент, а також стать одержувача подарунка. На одні дати краще обійтися іншим варіантом, на інші допустимо піднести дзеркало, але при виконанні певних захисних дій. Особливо багато негативних прикмет і забобонів пов’язано з вживаними аксесуарами, антикваріатом.

Подарунок до дня народження

Незважаючи на наявність негативних прийме в деяких випадках дозволяється зробити такий подарунок імениннику. Дарувати подарунок дзеркальце бажано несуеверным людям або тим, з ким це було обумовлено заздалегідь. Коли людина не заперечує отримати предмет на день народження, не варто переживати з приводу народних прикмет і забобонів.

При бажанні, можливо провести спеціальні очисні ритуали і обряди, щоб змити накопичилася енергетику. Також можна самому виглядати в дзеркало, особливо в негативному, роздратованому настрої.

На ювілей рекомендується подавати великі інтер’єрні атрибути, а не аксесуари для особистого користування. При цьому потрібно узгодити нюанси з іменинником або добре знати обстановку в будинку ювіляра, продумати можливе місце розташування для такого подарунка.

Дзеркало на весілля

Прикмета пророкує негативні наслідки і для молодят. Але не всі люди настільки забобонні. Якісне дзеркало дороге, тому наречені можуть тільки порадіти такому подарунку. В даному випадку рекомендується заздалегідь повідомити про свій намір подарувати дзеркало і обговорити з майбутніми молодятами всі подробиці:

 • форму;
 • розмір;
 • колір;
 • рамку.

По можливості слід попередньо провести процедури нейтралізації негативу, очищення від накопиченої енергії. Особливо це стосується антикваріату, якщо молодята на нього погодилися. Важливо стежити за цілісністю відбиваючої поверхні. Якщо дзеркало випадково розбилося, це здатне привести до небажаних наслідків.

307a8dd883a8e57eee485688a393b354 Можна дарувати дзеркало в подарунок на день народження – прикмети і забобони

Презент для жінки

Дівчатам і молодим дівчатам допустимо зробити невеликий аксесуар для сумочки або прикроватного столика. Приводом може послужити день народження, 8 березня, Новий рік. Дзеркало в подарунок для жінки слід вибирати тільки з згоди і враховуючи побажання. В іншому випадку людина може відмовитися від дарунка. Якщо ж дзеркало прийняли, необхідно розповісти проводилися над ним очисні обряди, де і за яких обставин атрибут був придбаний.

Чому не можна подарувати старе

За народним прикметам і забобонам колишні у вживанні аксесуари накопичують в собі енергетику відображених людей та предметів. Дзеркало могло висіти в будинку, де часто траплялися скандали. Особливо негативно позначиться зґвалтування, вбивство, смерть з природних причин. Відзеркалювальна поверхня в цьому випадку повинна бути обов’язково енергетично очищена.

Дзеркало не можна приймати навіть від родичів, оскільки на його властивості позитивно це ніяк не позначиться. Особливо небезпечний в цьому сенсі антикваріат, оскільки щодо таких речей ніколи не можна бути повністю впевненими. Можливо, дзеркало протягом багатьох років вбирала негатив і негативну енергію.

Що робити, якщо вам вручили дзеркало

Подібні подарунки повинні обумовлюватися наперед. Якщо пропонують подарувати дзеркало близькі і рідні люди, відмовлятися не варто. Приймати презент від малознайомої людини, кожен вирішує самостійно.

Якщо не надавати великого значення прикметам і забобонам, то нічого поганого не трапиться. В крайньому випадку, аксесуар завжди можна очистити від негативної енергії самостійно.

Послідовність дій, коли дзеркало подарували несподівано або малознайомі люди:

 1. Можна просто відмовитися від подарунка.
 2. Якщо вирішено прийняти презент, то намагатися не виглядати в нього якийсь час.
 3. Провести очисний обряд або ритуал.
 4. Прочитати змову чи молитву.
 5. Після залишити на кілька днів закритим темної щільною тканиною в малолюдному місці.
 6. Далі використовувати за призначенням.

Зняти з дзеркала негатив можливо кількома способами. Найбільш поширений – змити водою з душу. Великий атрибут інтер’єру можна замочити на добу в ванні. Після дати воді стекти, прибрати на тиждень. Замість звичайної водопровідної рекомендується використовувати освячену воду. Рідиною слід залити відбивну поверхню і залишити на 1-2 дні. Після дати самостійно просохнути.

Сильні очисні властивості приписують так званої четвергової солі, яку запасають у Чистий четвер. Речовиною потрібно засипати все скло і залишити на кілька днів. Добре спалює негатив палаюча свічка разом з читанням молитов. Припустимо проговорити відому всім – Отче наш. При використанні освячених у церкві води або солі змови бажано не використовувати.

c34813ebee79c9075a57853ecabc8b18 Можна дарувати дзеркало в подарунок на день народження – прикмети і забобони

В яких випадках дарують, і як правильно це зробити

Дзеркальце в подарунок допустимо піднести разом з пудрою, сумочкою, гребінцем, коли даний аксесуар є частиною іншого предмета. Подібні сувеніри дарують символічно на невеликі свята або у великих колективах. Підносити слід з добрими побажаннями і чистими помислами.

Подарувати дзеркало можна близького, рідного людині на день народження, Новий рік. Попередньо рекомендується обговорити такий варіант подарунка з обдаровуваним людиною, щоб не виникало незручних ситуацій. З особистих причин він може відмовитися від аксесуара, ображатися за це не слід, оскільки люди різні, деякі забобонні.

Дзеркало не завжди означає щось негативне і містичне. Вибираючи подарунок з чистими помислами і в доброзичливому настрої, той тільки зарядитися позитивною енергією, буде приносити новому господареві радість і удачу. Атрибут прибрати в темне місце відразу після покупки, упакувавши в коробку або загорнувши в щільну тканину. Подарункове дзеркальце не рекомендується діставати до самого моменту вручення, щоб не ввібрало енергетику тимчасового притулку.

Аксесуар здавна оповите містичними тлумаченнями та прикметами. Вірити в них не обов’язково, але, вирішивши зробити подібний подарунок іншій людині, слід заздалегідь уточнити його точку зору. Піднести дзеркало допустимо на багато свята, слід тільки пам’ятати про деякі нюанси. Чим більше і дорожче подарунок, тим важливіше узгодити деталі з одариваемыми людьми, щоб презент приносив радість, а не труднощі через відсутність для нього місця.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради