Викуп нареченої — сценарій смішний, сучасний, 2020 року для веселої компанії

Здрастуйте, дорогі молоді люди і ваші батьки! Сьогодні я виношу на ваш суд статтю на тему: «Викуп нареченої — сценарій смішний, сучасний, 2020 рік». Коли починається весільне торжество? Багато хто відповість, що в РАГСІ. А ось і ні. Весільне свято починається з того моменту, як весільний кортеж нареченого під’їжджає до будинку батьків нареченої.

Ось тут і починається все саме цікаве. Просто так дістатися до майбутньої дружини йому не вдасться. Його чекає безліч випробувань. Крім того, нареченому доведеться розщедритися.

В пошуках, деякі намагаються створити сценарій викупу нареченої самостійно, але більшість все-таки шукає на просторах інтернету готовий сучасний, смішний, молодіжний, цікавий, складений досвідченим провідним весільних урочистостей.

Саме для тих, хто хоче знайти новий авторський, конкурси якого не будуть «затертими до дірок», ми пропонуємо самий свіжий сценарій викупу нареченої, тільки що вийшов з-під пера нашого досвідченого творця таких для весільних урочистостей.

Кожен запропонований конкурс, навіть при прочитання сценарію, обов’язково викличе у вас посмішку на обличчі, і дозволить подумки уявити, як все буде відбуватися. Провести незвичайний викуп нареченої з цією пропозицією можна буде самостійно (попросивши когось з родичів побути провідним), а можна замовити професійного тамаду (провідного весільних урочистостей).

Викуп нареченої — сценарій смішний і сучасний

Всі конкурси вимагають попередньої підготовки і невеликих фінансових вкладень.

Отже, поїхали…

Перший конкурс для викупу нареченої

Для першого конкурсу необхідно:

Купити в дитячому магазині лук або арбалет, який стріляє стрілами на присоску.

Підготувати 5-6 фотографій. Одна фотографія – це фотографія нареченої. Решта фото потрібно підібрати жартівливі, смішні.

vykup nevesty  scenarijj smeshnojj, sovremennyjj, 2019 goda dlya veselojj kompanii247 Викуп нареченої — сценарій смішний, сучасний, 2020 року для веселої компанії

Знайти в інтернеті фотографії дівчат з неабиякою зовнішністю (з величезною кількістю пірсингу, з татуюванням по всьому тілу, з величезними губами, через чур пишними формами, можна фото Кончіти Вурст тощо). Всі ці фотографії (включаючи фото нареченої) вивішуються на стіні під’їзду з допомогою скотча.

 • Шарф, щоб зав’язати очі.
 • Красива скарбничка або великий прозорий пластиковий судочок, який можна обклеїти серцями і амурами. Ідеальним буде варіант – роздобути скринька для грошей.
 • Тепер можна починати викуп нареченої і проводити перший конкурс.
 • Тамада зустрічає нареченого на першому поверсі під’їзду.
 • Тамада: Подивіться-но хто завітав у наше царство-держава! Скільки тобі рочків, молодець?

Наречений: 25 років (наприклад);

Тамада: Охохошеньки, так тобі пора одружитися. Розумію, що визначитися тобі нелегко, так як багато наречених в нашій окрузі, все як на підбір гарні, стрункі, тому за давньою російською традицією хай стріла з лука вирішить твою долю. Куди твоя стріла прилетить, та й буде твоєю нареченою. Але не думай, що все буде дуже просто. Щоб все було по-чесному, і не очі, а серце зробило вибір, потрібно тобі зав’язати очі. А напрямок твоєму серцю, тобто твоєї стрілі, нехай вказує твій свідок. Дивись, свідок, не підведи нареченого!

Нареченому протягують лук зі стрілами, дозволяють натягнути тятиву, після чого зав’язують очі і пропонують зробити постріл, попередньо покружлявши його, щоб той не впав. Поки наречений цілиться з зав’язаними очима, свідок підказує: лівіше або правіше тримати напрямок. У разі, якщо стріла все-таки потрапить не на портрет нареченої, а на інше фото, наречений повинен пояснити причини, чому дівчина на фотографії не годиться йому в дружини, після чого робити наступний постріл. Для кожного пострілу нареченому знадобиться нова стріла, яку він може отримати, поклавши гроші в скарбничку. Постріли здійснюються до тих пір, поки стріла не потрапить на фото нареченої.

Тамада: Ох і завзятий молодець попався, обрав найкрасивішу наречену собі. Але шлях до цієї нареченій сповнений несподіванок і випробувань. Чи ти готовий подолати цей шлях?

Наречений: Так!

Тамада: Добре, тоді в шлях. Ось тобі випробування.

Другий конкурс

Для другого конкурсу потрібно:

Відро, на яке необхідно приклеїти табличку з написом: «Прощай, холостяцьке життя».

М’яч (не важкий).

Смішний сценарій викупу нареченої передбачає, що наречений обов’язково мусить попрощатися зі своїм холостяцьким життям.

Нареченого з відром поділяє цілий отвір сходинок, тобто він стоїть у початку сходинок, а на верху сходів (сходовому майданчику) стоїть відро, в яке наречений повинен закинути м’яч.

Тамада: Цей конкурс є дуже символічним і означає, що наречений повинен закинути свою холостяцьке життя. А ми, дорогі гості, давайте подивимося, чи готовий наречений на цей вчинок. Цілься влучно, молодець, так як у випадку промаху тобі доведеться заплатити штраф.

Наречений кидає м’яч у відро до тих пір, поки не потрапить. Якщо наречений не потрапив з першого разу, то тамада каже, що, судячи з усього, наречений-то не сильно хоче одружитися, і міла йому не дівиця-красуня, а холостяцьке життя.

Тамада: Отже, з холостяцьким життям покінчено, тому можна випробувати тебе чарівною скринькою. Скринька ця не проста, а чарівна. Чарівна вона тому, що думки може читати твої, всю правду вустами твоїми розповість і не дасть тобі злукавити.

Третій конкурс

Для третього конкурсу необхідно підготувати:

1. Скриньку.

2. Невеликі записки, скручені у трубочку. На кожній записці буде написано наступне:

 • не готовий відповісти;
 • за тарілку борщу на все готовий;
 • за гарний відпочинок;
 • ще не вирішив;
 • за мільйон поцілунків;
 • швидше ні, ніж так.

Тамада: Зараз чарівна скринька все розповість про майбутнього сімейного життя. Ось тобі перше питання, молодець. Чи ти будеш приносити молодій дружині всю зарплату? Витягуй одну записку із шкатулки і читай.

Наречений витягує довільну записку і зачитує вголос. Наприклад, за тарілку борщу на все готовий.

Тамада: Ось і друге питання готовий. Будеш ти свою дружину балувати дорогими подарунками? Швидше витягуй відповідь і читай.

Наречений витягує довільний відповідь. Наприклад, за хороший масаж.

Тамада: А вдома ти будеш допомагати молодій дружині: посуд мити, пилососити, пелюшки прати?

Наречений витягує записку і читає. Наприклад, ще не вирішив.

Тамада: З подругами дружину гуляти будеш відпускати?

Наречений читає чергову записку з скриньки. Наприклад, швидше ні, ніж так.

Тамада: А на лабутэны грошей даси?

Наречений читає. Наприклад, за мільйон поцілунків.

Тамада: чи ти будеш разом зі своєю коханою сидіти на дієті?

Наречений читає. Наприклад, не готовий відповісти.

Наш смішний і сучасний сценарій викупу нареченої написаний таким чином, що будь-яка відповідь у скриньці підійде до будь-якого питання. Ви можете змінити запитання і відповіді, наприклад, на медичну тему,

vykup nevesty  scenarijj smeshnojj, sovremennyjj, 2019 goda dlya veselojj kompanii248 Викуп нареченої — сценарій смішний, сучасний, 2020 року для веселої компанії

Тамада: Ось ми і завітали в найближче майбутнє сімейне життя наших «без п’яти хвилин» молодят.

Четвертий незвичайний конкурс

Переходимо до четвертого конкурсу, який ми рекомендуємо провести, щоб викуп нареченої був смішним і цікавим.

Для конкурсу знадобиться:

 1. Скринька з вермішеллю (ріжки) з порожнечами всередині. Вермішель буде імпровізованими заморськими перлами;
 2. Нитка;
 3. Піднос.

Тамада: Є в нашій нареченої батьки, які хочуть викуп за свою доньку. Майбутня теща замовила зятю намисто заморське, по красі невимовне, зроблене з душею. Щоб допомогти нареченому подружки нареченої для намиста навіть перлів заморські роздобули. Тільки просто так віддавати перлів не хочуть вони. Хочуть за кожну перлину обіцянка з нареченого взяти.

Хід конкурсу: Подружки нареченої по черзі виголошують клятву, а наречений повинен голосно повторити.

Подружка нареченої № 1: Клянешься ти кожен день дарувати квіти своїй дружині?

Наречений: Клянусь!

Після кожного слова: «клянуся» наречений отримує перлину з шкатулки і викладає її на піднос.

Подружка нареченої № 2: Клянешься ти сидіти в декретній відпустці з майбутніми дітками?

Наречений: Клянусь!

Подружка нареченої № 3: Клянешься ти замість футболу дивитися зі своєю коханою ДОМ-2?

Наречений: Клянусь!

Подружка нареченої № 4: Клянешься ти приносити каву в постіль своєю улюбленою щоранку?

Наречений: Клянусь!

Подружка нареченої № 5: Клянешься ти днями і ночами ходити по магазинах разом зі своєю коханою і допомагати їй у виборі сукні та сумочок?

Наречений: Клянусь!

Тамада: Для того щоб побалувати свою майбутню тещу наш наречений вже досить назбирав перел заморських, прийшов час нанизати їх на нитку, і подарувати свій подарунок. Тільки не забудь, молодець, сказати ласкаві слова тій жінці, яка виростила для тебе такий квіточку.

Наречений нанизує вермішель на нитку, зав’язує нитка щоб вийшло намисто і підносить свій дар з красивими компліментами.

Тамада: Маму нареченої порадували, не варто ображати і батька сімейства.

П’ятий конкурс

Смішний сценарій викупу нареченої передбачає проведення п’ятого креативного конкурсу на тему риболовлі.

Для цікавого конкурсу знадобиться:

 1. Купити в дитячому магазині набір, який називається «Магнітна рибалка». Цей набір складається з телескопічної вудки, у якої на гачку закріплений магніт і кількох (як правило, 5-8 штук) різних пластикових рибок, кожна з яких містить металевий елемент. При правильній координації, тобто якщо магнітом на кінці волосіні наблизиться до рибці, відбувається контакт (рибка попадається на магнітний гачок).
 2. Відро для улову.

Тамада: Але на цьому випробування наші не закінчуються. Справа в тому, щоб взяти наречену під вінець, необхідно задобрити батька нареченої. Просто так віддавати свою улюблену дочку він не поспішає, бажає переконатися, що віддає свій скарб в хороші руки, тому підготував особисто випробування для нареченого. Так як батько нареченої любить сходити на риболовлю, то майбутній зять повинен обов’язково вміти ловити рибу. Вміє наш бравий молодець ловити рибку ми зараз перевіримо.

vykup nevesty  scenarijj smeshnojj, sovremennyjj, 2019 goda dlya veselojj kompanii249 Викуп нареченої — сценарій смішний, сучасний, 2020 року для веселої компанії

Опис конкурсу: На кожну сходинку кладуть рибку з набору. Наречений стає на сходовому майданчику і починає по черзі ловити рибку. Чим вища сходинка, тим складніше буде зловити. З кожної спійманої рибкою нареченому задають питання, на яке він повинен відповісти. Якщо наречений відповідає неправильно, то повинен покласти штраф у скарбничку.

Перелік питань:

 • Сума чисел днів народження нареченого і нареченої?
 • Який розмір взуття майбутнього тестя?
 • Який улюблений колір нареченої?
 • Які улюблені квіти нареченої?
 • Улюблена страва тестя?
 • Коли день народження у тестя?
 • Яке пиво воліє тесть: темне або світле?
 • Назви три основних якості тестя.

Запитання може задавати тесть або тамада (за бажанням).

Тесть: Порадував ти мене, молодець. Тільки я так і не зрозумів, а чи любиш ти дочку мою?

Наречений: Так, люблю!

Тесть: якось дуже невпевнено ти відповідаєш і тихо? Давай ще раз поставлю питання: «чи ти Любиш мою доньку?».

Наречений: Люблю!!! (голосно);

Тесть: Чи я старий став і погано чую, то нареченого вранці не погодували, то слабо мою доньку любить. Любиш ти мою дочку?

Наречений: Люблю!!!! (кричить, що є сечі);

Тесть: А кого ти любиш?

Наречений: Люблю (ім’я нареченої)!!!!!!!!!!!

Тесть: О, тепер почув. Так і бути, віддам в дружини свою дочку. Тримай ключі від дверей, за якої красуня моя захована.

Тесть дає в’язку ключів. Наречений повинен вгадати, який саме ключ підходить до дверей. За кожну невірну спробу вибору ключа наречений повинен покласти в скарбничку штраф.

vykup nevesty  scenarijj smeshnojj, sovremennyjj, 2019 goda dlya veselojj kompanii250 Викуп нареченої — сценарій смішний, сучасний, 2020 року для веселої компанії

Після того, як наречений потрапляє в квартиру, його чекає останнє шосте випробування.

Шосте випробування

Тамада: А подарунок ти своїй нареченій підготував? Наречена замовляла черевички, як у царівни. Ох вже ці чоловіки, всі забувають. Добре, що подружки нареченої про все подбали.

Подружки нареченої підходять до нареченого і тримають в руках по коробці. В одній з коробок лежать весільні туфлі нареченої. В інших коробках необхідно покласти смішні речі. Наприклад, старі капці, маленькі дитячі сандалії, ковзани. Наречений повинен вибрати коробку. За кожен неправильний вибір наречений штрафується.

Тамада: З такими красивими черевичками можна провести нареченого до нареченої. Приміряй ж скоріше туфельки на свою кохану. Якраз вони їй? Питай у коханої, увійде в таких туфельках кохана з тобою в нову сімейне життя. Якщо так, то пора до столу підкріпитися і шлях в ЗАГС тримати, поки нареченій туфельки ноженьки не натерли і вона не передумала.

Я вам запропонувала розроблений в 2019 смішний, сучасний сценарій викупу нареченої на 15 хвилин. Його можна залишити в тому вигляді, в якому він описаний тут, а можна додати щось своє. Хочете провести конкурси без тамади? Візьміть роль ведучого на себе. Головне, щоб викуп у місті чи в селі пройшов весело, на одному диханні і запам’яталося на довгі роки, наприклад, як в цьому відеоролику.

Крутий і прикольний викуп в сучасному стилі, згодні? Вам сподобалися ідеї? Напишіть в коментарях.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради