Оберіг Свадебник: значення слов’янського амулета

У письмових пам’ятниках, що дійшли до нас з давніх часів, часто можна зустріти згадки про талісмани, які допомагали простим людям справлятися з проблемами і труднощами. Серед особливо дієвих – оберіг свадебник, значення якого залежить від зодіакального знака людини та її життєвих обставин.

9ca42cea10f107ec68d127c0a6525754 Оберіг Свадебник: значення словянського амулета

Особливості оберега свадебник

У давнину під час обряду одруження молоді подружжя обмінювалися подарунками один з одним.

 • Наречена повинна була піднести щось, що вказувало на її велике придане, невинність чи готовність до ведення господарства.
 • Обов’язком чоловіка – вказати на здатність захищати дружину, майбутніх дітей і все господарство. Щоб охороняти будинок молодят, наречені часто дарували обраницям свадебник оберіг. Амулет зберігали в спальні до самої смерті обох подружжя.

Слов’яни вірили, що головна особливість талісмана в його універсальності. Боги, связывавшиеся з власником за допомогою магічної речі, допомагали людині з тими проблемами, які були актуальні. Якщо попросити у свадебника допомоги, він вплине на життя і полегшить долю подружжя.

Особливо дієвими вважаються прохання чоловіка за дружину і навпаки. Безкорисливість і щире бажання добра другій половинці посилять магічну силу вищих.

Кому підходить оберіг свадебник

Оберіг свадебник найчастіше носять нареченої або женихи. Парні амулети підійдуть подружжю. До 25 років рекомендують купувати дерев’яний або срібний талісман, а після 26 – золотий або з дорогоцінними каменями.

f276e8ef0aec1535678906083af060af Оберіг Свадебник: значення словянського амулета

Стародавні слов’яни помітили, що оберіг можна носити навіть тим, кому він не підходить за традиційним уявленням. Але до цього необхідно провести обряд, який зблизить свадебник майбутню господиню або господаря.

Для ритуалу необхідно придбати фіолетову, червону і жовту стрічку. Перша відповідає за здоров’я кожного з членів сім’ї. Червона – за добробут і щастя спільного життя. Золота – за фінансову стабільність. Одну з трьох стрічок потрібно придбати широку, в залежності від того, які проблеми переважають у повсякденному житті. Саме вона буде основою при виконанні обряду.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикВо час ритуалу потрібно чітко позначити значення оберега для сім’ї. З головною прохання потрібно розпочати звернення до талісману. При цьому по колу його потрібно обмотати широкою стрічкою. Наступна вимога повинна бути другою за важливістю.

При цьому свадебник загортають в одну з вузьких стрічок. Таке ж дія повторюється при 3 прохання. При зверненні до оберегу важливо говорити чітко, щиро. Для ритуалу підійде порожня кімната, в тиші власник зможе сконцентруватися на своїх бажаннях. Вже на наступний ранок після обряду амулет вступить в свою повну силу.

Як носити оберіг

Представники різних знаків Зодіаку повинні по-різному носити слов’янський оберіг свадебник, щоб його міць повністю розкрилася.

 • Овнам рекомендують використовувати металеві обереги, без використання кристалів. Самоцвіти тільки збільшать егоїзм людини, в той час як золото і срібло зроблять емоції менш різкими і підвладними. Він помітить, що запальність і надмірні переживання покинули його.
 • Тельці зможуть отримати максимум сили амулета, якщо придбають браслет з потужними рунами. Амулет захистить від необдуманих вчинків, остудить запал.
 • Близнюки, надягли кільце з зображенням рун, зможуть перемогти свої страхи і досягти поставлених цілей. Їхнє життя наповниться завданнями і позитивною енергією, а постійно нависає небезпека піде.
 • Ракам рекомендують підібрати для себе амулет червоної нитки. Цей сильний оберіг буде підказувати власнику вирішення професійних проблем. Завдяки допомоги вищих сил кар’єра піде в гору.
 • Левам краще всього використовувати магічні руни як брелок на сумку або рюкзак. Такий талісман захистить власника від неприємних зустрічей, буде оберігати речі від крадіжки.
 • Дівам варто придивитися до намист з свадебником. Якщо колір прикраси буде синім, то господиня зможе позбутися від сором’язливості. Проти втоми радять носити помаранчеві намисто, а для залучення в життя енергії – рожеві або білі.
 • Терезам підійде дерев’яний амулет, який стане помічником при вирішенні чужих проблем. Власнику відкриються чужі таємниці, завдяки чому він зможе стати кращим радником, кращим другом для багатьох знайомих.
 • Скорпіон і його друга половинка зможуть позбутися конфліктів, якщо придбають парні амулети. Свадебник буде оберігати сімейний спокій, а в будинку з’являться гармонія і затишок.
 • Стрільцям допоможе кам’яний талісман, який забезпечить їх підтримкою оточуючих людей. Він відчує зацікавленість приятелів у власній долі. Це дасть йому сили для просування своїх цілей.
 • Водоліям і Рибам краще носити талісман з природного мінералу синього або блакитного відтінків. Цей колір посилить навички господаря, той буде краще і швидше вчитися новому.
 • Козерогам підходить підвіска у вигляді свадебника. Такий оберіг позитивно вплине на інтуїцію. Власник зможе з більшою точністю передбачати не тільки свою, але і чужу долю.

Незвичайний свадебник – більш потужний, ніж багато слов’янські талісмани. Він не тільки виконує конкретні прохання господаря, але й дарує йому додаткову магічну підтримку в залежності від зодіакальних знаків. Головне – щиро звертатися до Богів і вірити, що зв’язок власника з предками-слов’янами обов’язково допоможе при вирішенні проблем.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради