Техніка нанесення стрілок олівцем

Стрілки — найпопулярніша техніка макіяжу очей. Вони є безперечною класикою, яка до того ж підходить як для денного, так і для вечірнього макіяжу. Вони мають безліч видів і їх можна намалювати самими різноманітними косметичними продуктами, самим звичним з яких є олівець. Розібратися в різноманітті їх видів і вибрати стрілки, які найкращим чином підкреслять форму ваших очей ми спробуємо в цій статті.

Загальні рекомендації

Багатьом здається, що малювати стрілки на очах — заняття неймовірної складності, але в підсумку, звичайно ж, це є великою помилкою. Намалювати красиві стрілки правильно зможе будь-яка дівчина, якщо буде намагатися і запам’ятає кілька нехитрих правил.

  • 3 чарівні точки. Ніколи не варто починати малювати стрілки без заздалегідь наміченого контуру. Світлим олівцем або темним олівцем намалюйте ледь помітну крапку у початку внутрішнього куточка, на середині століття і на кінці, а потім з’єднайте їх пунктирною лінією. Хвостик малюйте у відповідності зі своєю формою очей.
  • Краща подруга макіяжу – точилка. Стрілка — річ дуже філігранна і вимоглива. Тому створюючи будь то денний, будь то вечірній макіяж і малюючи олівцем її, подбайте про гостроту його грифеля. Акуратність в такому макіяжі відіграє чи не головну роль.
  • Ніяких прогалин. Малювати стрілки на очах потрібно з промальовування межресничного простору верхнього століття. Це потрібно для того, щоб далі між нею і очима не було непрокрашенних некрасивих білих зазорів. Також такий трюк допоможе візуально зробити ваші вії густіше.

Стрілки і форма очей

Не секрет, що стрілки є чи не основним способом корекції форми очей. Давайте розберемо основні види для кожного з типів очей.

Отже, почнемо з вузьких очей. Намалювати красиві стрілки, які будуть візуально округляти довгасту форму очі зовсім нескладно: малюйте їх олівцем по лінії росту вій, але не виводьте хвостик стрілки за повіку.

 tekhnika naneseniya strelok karandashom 8 Техніка нанесення стрілок олівцем

На далеко посаджених очах стрілки без хвостика також будуть ідеально виглядати, але при цьому, щоб візуально «наблизити» очі один до одного, виділивши внутрішній куточок ока. Подивіться на те, як це показано на фото. Для того, щоб чутлива слизова внутрішнього куточка відчувала себе комфортніше, обведіть її тим же чорним олівцем.

 tekhnika naneseniya strelok karandashom 9 Техніка нанесення стрілок олівцем

Стрілки для близько посаджених очей, навпаки, повинні виходити далеко за зовнішній куточок, а також починатися від середини століття. Якщо ви хочете підсилити ефект від корекції, то зробити це можна, якщо продублювати стрілку на нижньому повіку. На фото показаний приклад.

 tekhnika naneseniya strelok karandashom 10 Техніка нанесення стрілок олівцем

Красиві стрілки для круглих очей також потрібно намалювати, роблячи акцент на хвостику стрілки. Як бачите, навчитися такого макіяжу зовсім нескладно.

 tekhnika naneseniya strelok karandashom 11 Техніка нанесення стрілок олівцем

Намалювати олівцем стрілки на очах з «опущеним» куточком можна, якщо трохи піднімати хвостик стрілки. Ведіть його не паралельно нижньому століттю, а вище цієї лінії. Щоб зробити це правильно, подивіться на те, як це виглядає на фото.

 tekhnika naneseniya strelok karandashom 12 Техніка нанесення стрілок олівцем

Стрілки для очей з піднесеним куточком будуть працювати, якщо сама широка частина стрілки на верхньому столітті буде припадати на внутрішній куточок, а на нижньому — на зовнішній.

 tekhnika naneseniya strelok karandashom 13 Техніка нанесення стрілок олівцем

Навчитися зробити стрілки для нависло століття буде трохи важче, але зате ефект від них буде просто ошеломителен: відкрийте очей і прорисуйте «галочку» між верхнім і нижнім століттям. Закрийте око і зафарбуйте отриманий контур. Тепер проведіть лінію від кінця хвостика до внутрішнього куточка. Уважно подивіться на прикріплений фото-урок.

 tekhnika naneseniya strelok karandashom 14 Техніка нанесення стрілок олівцем

Види

Тепер перейдемо до вивчення різних видів стрілець. Звичайно ж, ми не зможемо розглянути кожну зокрема, але на найпопулярніших безумовно зупинимося.

Почнемо, мабуть, з хіта пройшли літа і весни — кольорових стрілок. Тут, звичайно, існує неймовірна маса варіантів поєднання кольорів, що дозволяє вам підібрати найбільш підходящу гаму для вашого кольору очей. Зазвичай у такого макіяжу тільки одне: щоб виконати їх правильно потрібно дуже ретельно розтушовувати перехідні кольори.

 tekhnika naneseniya strelok karandashom 15 Техніка нанесення стрілок олівцем

Наступним бестселером макіяжу очей будуть стрілки з грайливою назвою «котяче око». Навчитися малювати їх на очах дуже просто: підвівши повіку по лінії росту вій, виведете хвостик стрілки до скроні і трохи потягніть його вгору. Також бажано утолщить саму стрілку, щоб вона не була схожа на повсякденний макіяж.

 tekhnika naneseniya strelok karandashom 16 Техніка нанесення стрілок олівцем

Наступний вид має на увазі під собою подвійні стрілки. Тут все дуже просто: ви малюєте олівцем лінію зверху і потім повторюєте точно таку ж, але вже знизу. Головним достоїнством такого макіяжу буде не тільки оригінальність і краса, але і те, що ваші очі будуть здаватися значно більше.

 tekhnika naneseniya strelok karandashom 17 Техніка нанесення стрілок олівцем

І на завершення розглянемо розтушовані стрілки. Вони можуть слугувати основою під вечірній макіяж, наприклад, смокі або ж бути самостійним варіантом денного образу. Завдавши олівець на повіку ви просто растушевываете вийшов малюнок вгору і потім залишаєте його в такому вигляді, або покриваєте зверху тінями.

 tekhnika naneseniya strelok karandashom 18 Техніка нанесення стрілок олівцем

Покроковий урок макіяжу ви можете подивитися на відео:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради