Помідор Черрі Віра F1: докладний опис, гідності, особливості культивації

Помідори Віра F1 відносяться до сортів черрі. Це високоврожайний, стабільний гібрид для теплиць в будь-якому регіоні РФ з неэкстремальным кліматом. Ознайомтеся з описом, достоїнствами і недоліками томату. Відгуки городників-любителів допоможуть сформувати коректне думка про цьому сорті.

tomat cherri vera f1: podrobnoe opisanie, dostoinstva, osobennosti kultivacii53 Помідор Черрі Віра F1: докладний опис, гідності, особливості культивації

 

Опис сорту і його основні характеристики

Помідор Черрі Віра F1 не просто ранній, а надранній сорт. На повне дозрівання численних плодів сягає 90-95 днів з моменту появи сходів. З урахуванням орієнтації на тепличне вирощування отримати перший урожай ви зможете в другій половині червня. Це робить томат привабливим овочем для продажу. Гібрид не включений у Держреєстр селекційних досягнень. Селекціонери — агрофірма «Партнер». Продукт випускають по сертифікату ГОСТ.

Увага! Важливо не плутати Черрі Віра F1 з томатами Віра з реєстру. Це різнотипні культури з однаковим найменуванням.

Селекціонери заявляють: томат відрізняється інтенсивним зростанням. Міцне стебло сильно обліствен, що досягає у висоту 2 м. Самі листочки середнього розміру, помідорного типу. З простих суцвіть зав’язується близько 20 плодів. Вони досить великі як для томатів черрі. На стеблі розташовані щільно, як на фото.

Увага! Дозріває урожай дружно.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/ м2) Колір зрілого плода Характеристики плода
Ранньо-стиглий Индетер-минантный Універсальний Для телиць будь-якого типу 30 15-18 Червоний Яйцеподібна або сливовидная форма з невеликим «носиком»

Досвід вирощування: переваги та недоліки

Томат Віра F1 хороший не тільки швидким дозріванням. Інші його достоїнства:

 • Помідори солодкі і ароматні. Вони підходять для поїдання у свіжому вигляді і для всілякої консервації.
 • У яскраво-червоних томатів відмінний товарний вигляд. У них 2 камери.
 • Шкірочка міцна, м’якоть досить міцна. Тому помідори добре переносять перевезення, довго зберігаються в прохолодному приміщенні або в холодильнику.
 • Плоди відкалібровані під один розмір. Дозрівають рівномірно.
 • Недоспілий урожай здатний дозріти в зірваний вигляді.
 • Сорт володіє високим імунітетом до фузаріозу, вертицильозу, іншим хворобам городу і саду.
 • Є у гібрида і недоліки:

 • Виняткової стійкості до шкідників у томата немає. Навесні використовуйте стандартні фунгіциди для обробки теплиці.
 • Кущі формують у 1-3 батоги. Пасинків не допускають. Обов’язкова міра догляду — підв’язка.
 • tomat cherri vera f1: podrobnoe opisanie, dostoinstva, osobennosti kultivacii54 Помідор Черрі Віра F1: докладний опис, гідності, особливості культивації

  Особливості агротехніки сорту

  Рекомендована щільність розміщення індетермінантних кущів на ділянці:

  • 4-5 екземплярів на 1 кв. м при формуванні їх в 1-2 стебла;
  • 3 екземпляри на 1 кв. м. при формуванні в 2-3 стебла.

  Виходячи з цих даних, розраховуйте схему висадки. Посів насіння здійснюйте за стандартною схемою, за 2 міс. до запланованої пересадки у тепличний грунт. Перше суцвіття у вкоріненою розсади з’явиться після 9 листочка. Інший догляд в землі не відрізняється від типового для томатів. Як пересаджувати розсаду у теплиці, читайте в цій статті.

  Рада. Шпалери або іншу опору монтуйте разом з висадкою розсади. Відразу подвязывайте кущики.

  Підбірка відгуків про гібрид

  У теплиці виробників насіння томату Віра F1 окремі кисті налічують 30 плодів, а висота пагонів становить 2,5-3 м. Відгуків від практикуючих городників-любителів в інтернеті мало. Це пов’язано з молодістю гібрида. Він виведений в 2016-2017 рр .. і поки не отримав широкого поширення у народі.

  tomat cherri vera f1: podrobnoe opisanie, dostoinstva, osobennosti kultivacii55 Помідор Черрі Віра F1: докладний опис, гідності, особливості культивації

  Практика показує високу стійкість томата до ураження фітофторою. Додатково грядку рятує раннє дозрівання, до початку спалаху захворювання. Стовбур у рослини міцний, не надломлюється під вагою плодів. Оптимальна кількість стебел — 2. Так ви отримаєте максимальну віддачу рослини в плані урожайності.

  Віра F1 – молодий томат. Селекціонери говорять про його високої врожайності, стійкості до типовим помідорним недуг, сверхраннем і дружному дозріванні, солодкому смаку. Досвід садівників-любителів поки це не підтвердив і не спростував. Гібрид пристосований для вирощування в захищеному грунті, тому підходить для прохолодних регіонів.

  Гібрид Віра: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради