Прикмета: прикусити губу під час їжі — до чого це?

Людина, яка вміє думати, витягує урок навіть забобонів. Прикмету про те, що прикусити губу – це до сварки не слід тлумачити однозначно, але обов’язково потрібно брати до уваги. Адже у подібних забобонів є обґрунтування, з точки зору психології.

Зверніть увагу на подробиці того, що сталося – і ви будете готові до будь-яких несподіванок. Прикусування губ – далеко не найприємніша подія, але серйозних проблем воно не тягне, особливо якщо під час вжити заходів.

d85f22df3ac7275ba5655d5915654ee5 Прикмета: прикусити губу під час їжі — до чого це?

Під час бесіди

Прикушенный під час розмови мова або губа видає базіку. Прикмета свідчить: сказано багато зайвого, потрібно зупинитися. Іноді це не означає, що необхідно припинити захоплююче спілкування, але слід змінити тему.

Інше тлумачення – поруч знаходяться озлоблені люди, які навмисно спотворюють інформацію про вас, щоб налаштувати оточуючих проти вас. Причому плітки носять грубий, не коректний характер.

Якщо людина прикусив губу під час захоплюючої бесіди, і «прихопив» зубами мова – напевно, він поспішав висловити свою точку зору. Прикмети радять «пригальмувати» під час своїх словесних виливів. Необхідно слухати співрозмовника, проявляти увагу до його слів, і контролювати власну мову.

Інше значення прикушенной губи – це ознака небажання продовжувати порожнє спілкування. Мовець незадоволений тим, що відбувається, тому інтуїтивно кусає.

Якщо ваш співрозмовник кусає губу, прикмети радять уважно до нього придивитися. Зафіксуйте увагу на суті промови вашого опонента.

Можливо, ви чимось образили цієї людини. Намагайтеся не демонструвати відвертість у розмові з ним. Інше трактування – людині випадково натиснули на хвору мозоль», зачепили «за живе».

Але є і ймовірність того, що оратор самовіддано сперечався, казав «захлинаючись», і випадково постраждав від власної необережності. З-за такої дрібниці не хочеться припиняти захоплююче спілкування.

Кілька тлумачень прикмети про прикушенной під час розмови губі:

 • сказано багато зайвого;
 • видана інформація, не призначена для сторонніх вух;
 • виголошено мимовільне образа для слухаючого;
 • ллється брехлива мова (говорун, прикусившему, не можна довіряти).

Узагальнення: прикусити в розмові – ознака великої сварки, серйозних неприємностей.

Інша сторона прикмети: співрозмовник під час розмови з вами прикусивший губу в центральній частині – людина, посилено приховує свою сильну неприязнь, або він багато недоговорює. Ця людина не може бути надійним бізнес-партнером або обранцем для любовних стосунків.

1ba188a84638a4953ebf2a068635caea Прикмета: прикусити губу під час їжі — до чого це?

Під час трапези

Довелося прикусити губу під час їжі? Нехай вам стане втіхою гарний знак: вас в найближчому майбутньому відбудеться незабутній поцілунок.

Є повір’я: закусити під час їжі, і покусувати її протягом дня – означає переддень гарячих поцілунків. Прикмета з’явилася за аналогією: при тривалих поцілунків губки припухають, змінюються в кольорі. Той же ефект виходить при покусывании губ.

Якщо ж учасник трапези, що сидить поряд за столом, прикусив куточок губи – це видає його негарні вчинки по відношенню до вас. Не виключено, що він злиться на вас, або приготував підступ.

А ось прикусити самостійно зовнішній краєчок губ під час прийому їжі – це дуже погана прикмета, передвіщає неприємності з близькими або рідними людьми. Їх здоров’я в небезпеці. Проблеми «не за горами».

Якщо ніхто з рідні не захворіє, їх підстерігають матеріальні труднощі. Обнадіює те, що такий укус трапляється вкрай рідко.

Нижню або верхню губу прикусили?

Виявляється, для прикмети уста не рівноцінні: прикушенная верхня губка – видає майбутню радість, а нижня – демонструє характер людини.

Нижня

Людина, часто кусає нижню губу, однозначно нерішучий скутий тип. Така звичка є наслідком довгих коливань і знаком жалю про втрачені можливості.

Якщо ви не схильні до скутості, і прикушує нижню губу дуже рідко, зверніть увагу, коли це відбувається: можливо, найближчим часом ви отримаєте несподівано приємну новину, яка змінить ваше життя.

Верхня

У цієї прикмети є два тлумачення. Часте прикусування вуст у верхній частині видає стримувану пристрасть, сигналізує про непереборне потяг до певного людині. В недалекому майбутньому можна чекати гарячих зізнань, поцілунків і інших демонстрацій сильних почуттів.

Випадкове прикусування верхньої губки – передвістя грандіозного свята, до якого краще заздалегідь підготуватися. Не залишайте без уваги цей знак долі.

Якщо вам сняться прикушенные уста – це сигналізує про те, що ви жалкуєте про сказане, корите себе за нестриманість.

Що робити, якщо ви прикусили губу?

Для цього випадку є прості поради:

 • Не обробляйте ранку спиртом.
 • Терміново почистіть зуби, щоб продезінфікувати порожнину рота і зняти негатив.
 • Ніжно полощіть ранку настоєм ромашки або звіробою.
 • Якщо ранка незначна – вона незабаром сама пройде.
 • Звичка кусати губи з’являється під час хвилюючих моментів, що викликають роздратування та інші негативні емоції. Найяскравіше вона проявляється, коли людина змушена стримувати себе, боїться висловити власну думку. Слідкуйте за собою, щоб «прикрий супутник» неприємної ситуації не перетворився на стійку звичку, притягає неприємності.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради