Прикмета: порвався ланцюжок, хрестик впав на підлогу

Натільний хрестик носить величезна кількість віруючих людей. Звичайно ж, багато стикаються з тим, що ланцюжок рветься і хрестик втрачається. Для когось це просто випадковість, а хтось вважає таку подію знаком, прикметою.

4c38ad35d14c1413350125962b14e14b Прикмета: порвався ланцюжок, хрестик впав на підлогу

До чого за прикметами ланцюжок рветься

Існує багато різних прикмет, що пояснюють, до чого рветься ланцюжок з хрестиком. Ланцюг, так само як і хрест, є захисним енергетичним бар’єром.

На шиї

Існують наступні пояснення неприємного події:

  • Протікання труб або расстегнувшаяся ланцюг може символізувати звільнення від проблем. Круговерть поганих подій закінчилася. З’являться можливості вирішення складних ситуацій і скрутних положень. Якщо ж така ситуація сталася з людиною, проблем у якого не спостерігалося, то варто очікувати швидких труднощів і неприємностей. Щоб уникнути такого повороту подій, потрібно взяти поламану ланцюжок в руку і прошепотіти над нею наступні слова «Не до мене біда, на стороні біда. Хай буде так». Викидати ланцюг не можна. Потрібно очистити її, щоб вона змогла захищати свого власника і далі від негативного впливу. Підвіску необхідно промити в чистій або святій воді і помістити в чисту воду на пару годин. Стільки ж часу потрібно потримати її на сонце. Після цього хрестик можна ремонтувати і знову носити.
  • Порвалася ланцюг, на якій знаходився хрестик, може означати те, що захисна функція плетіння закінчена. Потрібно подумати про те, що сталося в житті, щось змінити на краще і купити нову підвіску. Стару ланцюг краще заховати в затишному місці.

На руці

Символи християнства на ланцюгу, будь то ікона або натільний хрест, дозволяється надягати лише на шию. На руках ланцюжок з хрестиком або іконою не носять. На зап’ястя одягають або простий браслет з плетінням, або чотки з дерева або природного каменю. Такий християнський оберіг замикається з обох сторін на хрестику, який не є натільним, а значить, його можна носити на руці.

Чотки, надіті на праве зап’ястя, захищають свого власника від поганого впливу навколишніх і недоброзичливців, допомагають зберігати спокій.

Якщо порвався браслет на правому зап’ясті – варто побоюватися втрати сили, впливу і поваги серед оточуючих людей. Також релігійний символ на правій руці може захистити власника від потойбічних сил і нечисті.

Чотки або браслет, надітий на лівому зап’ясті, оберігає людину від хвороб, зберігає життєву енергію і душевну рівновагу. Якщо браслет розстебнувся на лівій руці – сили людини сильно витрачені, зростає ймовірність виникнення хвороб і недуг найближчим часом.

Ті, що розірвалися чотки символізують руйнування захисного бар’єру на шляху темних сил. Якщо сталася така ситуація, потрібно зібрати кожну частину браслета, надіти на нову нитку або мотузку. Після цього необхідно окропити чотки святою водою.

Лопнули чотки і розсипалися їх частини по підлозі – поганий знак. Він символізує втрату контролю над якої-небудь життєвої ситуацією. Можливо, життя піде шкереберть. Необхідно проаналізувати всі події і ситуації, проблеми і невдачі, які сталися останнім часом. Потрібно постаратися відновити контроль над своєю долею, знизити вплив з боку недоброзичливців. Власник повинен зібрати порвані чотки заново. Якщо цього зробити не вдасться – спалити залишки браслета, і купити нові освячені чотки в церкві.

b701f4edbf6ea4fc1ea05288112bfb23 Прикмета: порвався ланцюжок, хрестик впав на підлогу

Золота або срібна

Порвалася золота або срібна ланцюг браслет за народними прикметами, обіцяє серйозні проблеми зі здоров’ям. Якщо випадково порвалося золоте плетіння – це сигнал про виникаючі чи вже існуючі проблеми з системою кровообігу і серцем. Якщо срібне – можлива поява психологічних проблем на тлі стресів, неврозів і депресії. Потрібно намагатися абстрагуватися від подразників, здатних спровокувати психічні розлади.

Православні настоятелі радять носити срібний хрест і плетіння. Мирянам не потрібно володіти золотим хрестом, щоб довести свою любов до Всевишнього. Богу неважливо, з якого матеріалу зроблений християнський символ віри і який рівень багатства людини. Головне, щоб віруюча людина любив Господа.

Прикмети по днях тижня

Для тлумачення прикмети, в який порвався або розстебнулася ланцюжок з хрестиком, багато значить день тижня:

  • У понеділок – варто чекати неприємностей на роботі та навчанні.
  • У вівторок – проблеми в сім’ї, сварки, конфлікти.
  • У середу – краще відмовитися від великих грошових вкладень і угод.
  • У четвер – обіцяє позитивні зміни в діяльності людини (можливе підвищення на роботі або людини помітять хороші люди).
  • У п’ятницю – варто чекати зради самого близької людини. Також варто остерігатися розмов з незнайомцями.
  • В суботу – сигналізує про можливі проблеми зі здоров’ям.
  • У неділю – оточуючі люди поширюють про людину плітки і заздрять йому чорною заздрістю.

До чого хрест падає з шиї

Якщо впав хрестик з ланцюжка або порвалася мотузочка з хрестом, то це означає, що захисний оберіг за весь час володіння ним накопичив у собі занадто багато негативної енергії ззовні. Таким чином, він рятує свого власника від скопленного негативу, хвороб і хвороб. Також протікання труб мотузочок, на якій висів оберіг, говорить про атаку бісів на душу власника. Чоловік зробив багато поганих вчинків, тому хрест «тікає» від нього. Треба сходити до церкви на причастя і попросити вибачення у всіх, хто був ображений.

Хрестик, що впав на підлогу, є поганою прикметою. У майбутньому варто очікувати шквалу неприємних ситуацій. Цілком можлива плутанина і плутанина в своїх бажаннях. Людина може почати сумніватись у правильності прийнятих рішень і часто змінювати їх, створюючи собі ще більше проблем.

Трапляються ситуації, коли ламається замок плетіння, і ланцюг падає разом з натільним хрестом. Це є поганою прикметою. Людина бажає комусь зла, заздрить. Оберіг не може впоратися з накопиченим злом свого власника і кільце захисту руйнується. Необхідно очистити свій символ віри від негативу – помістити хрест під проточну воду, потім висушити. Також можна сходити в церкву і наново освятити ланцюг з християнським оберегом. Плетіння знову стане виконувати захисну функцію.

Що буде, якщо втратити ланцюжок

Втратити ланцюжок з хрестиком – хороша прикмета. Всі погані події з життя підуть. Господь дав можливість кардинально змінити життя людини, приймати рішення, які змінять на краще його долю, вибрати свій життєвий шлях.

Не варто сліпо вірити всім прикметам. Вони є наслідком забобони далеких предків. Священики закликають православного християнина не вірити прикметам. Підвіска з хрестом є символом любові і віри до Бога і не несе в собі міфічної захисту від чаклунства. Забобонним людям варто дати пораду – сходити в церкву до священика. Адже християнство і марновірство – абсолютно протилежні напрями.

pinit fg en rect red 28 Прикмета: порвався ланцюжок, хрестик впав на підлогу

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: