До чого свербить ніс всередині, кінчик, перенісся, права чи ліва ніздря – Прикмети на кожен день

Свербіж носа не завжди має медичне обґрунтування. Прояв цього симптому можна пояснити з точки зору народних прикмет. Причому слід враховувати тільки тривалий свербіж, причина якого неочевидна. Розглянемо, до чого свербить ніс, згідно з прикметами.

22d86c31aceff2a6acabd2f0741de4cf До чого свербить ніс всередині, кінчик, перенісся, права чи ліва ніздря  Прикмети на кожен день

Прикмети, роз’яснюють свербіж носа

Якщо свербить ніс, слід бути особливо терплячим і уважним. Згідно з народним повір’ям, це обіцяє суперечки і конфліктні ситуації. Щоб уникнути непотрібних непорозумінь, доведеться стримати запал і не виявляти невдоволення.

Коли сверблять крила носа, це свідчить про те, що людина скоро буде запрошено на хрестини. Іноді прикмета означає ймовірність стати хрещеною матір’ю/батьком або самому організовувати цей захід.

Більш тонка і детальна трактування така:

 • Якщо турбує ліве крило, варто чекати поганих новин. Іноді подія супроводжується фінансовими труднощами.
 • Свербіж з правого боку обіцяє покращення матеріального становища. Не змусять себе чекати приємні, позитивні вести.
 • Якщо людина лівша, він може інтерпретувати свербіж у зазначеній області з точністю навпаки.

  Щоб нейтралізувати дію негативних повір’їв, покладається тричі почухати турбує ділянку, попередньо скрутивши пальці в дулю.

  36fd06b1f9e60c223e0d0be9de0f1868 До чого свербить ніс всередині, кінчик, перенісся, права чи ліва ніздря  Прикмети на кожен день

  Хорошою прикметою є свербіж всередині носа. Якщо турбує ця область, можна розраховувати на фінансове благополуччя і майбутні позитивні зміни.

  Прикметами можна пояснити, до чого свербить під носом. Ось найбільш поширені тлумачення:

  • Дрібні труднощі на професійному терені.
  • Яскраві і позитивні емоції в романтичному ключі.
  • Нові знайомства, які переростуть в любовні відносини.

  Іноді орган нюху і область під ним сверблять перед майбутнім обманом. Причому нещирим буде саме той, у кого проявився дискомфорт.

  Коли турбують обидві ніздрі одночасно, це може передвіщати поповнення в сімействі. Якщо першою почала свербіти права ніздря – варто чекати дівчинку, якщо ліва – народиться хлопчик.

  Грає роль і статева приналежність людини, якого турбує свербіж:

  • Коли у пані свербить права ніздря, це віщує підвищену увагу осіб чоловічої статі до її персони на найближчому світському заході. В іншій варіації – ніздря свербить до невдач, сімейних проблем та конфліктів. Чоловіків, навпаки, чекає успіх, веселощі і радість.
  • Якщо свербить ліва ніздря, жінку чекає бурхливий, але швидкоплинний роман. Причому другим його учасником стане чоловік, яким раніше дама не цікавилася. Інше тлумачення обіцяє багатство і визнання. Для чоловіка ліва ніздря свербить до бідності, негаразди на роботі.

  dca56f1579cbeac1b1ce299af4adb34a До чого свербить ніс всередині, кінчик, перенісся, права чи ліва ніздря  Прикмети на кожен день

  У представників чоловічої статі такий свербіж віщує конфлікти, які можуть закінчитися рукоприкладством. Уникнути бійки вдасться, якщо перебуває поруч чоловік легенько стукне в зачесавшийся ділянку.

  Якщо свербить кінчик носа

  Різні трактування прикмети про те, до чого може свербіти кінчик носа, такі:

  • Фінансове благополуччя, отримання несподіваною прибутку.
  • Кар’єрний ріст, успіхи на професійній ниві.
  • Налагодження особистого життя.
  • Нові приємні і корисні знайомства.
  • Хороші новини, довгоочікуваний лист.

  В іншому тлумаченні, якщо свербить кінчик носа, його власник отримає запрошення на велике застілля. Якщо зачесався кінчик носа вже в ході посиденьок, важливо не переборщити з алкогольними напоями.

  Коли свербить перенісся

  Прикмети трактують, до чого свербить перенісся, в різних ключах:

 • Негативний – сварки з близькими, матеріальні труднощі, клопоти і неприємності на роботі. Іноді вірогідні серйозні недуги і смерть.
 • Позитивний – сприятлива обстановка в сім’ї, отримання великого прибутку (особливо для працівників торгівлі). В іншому тлумаченні – вдасться зробити вигідну угоду чи купівлю.
 • Щоб уникнути виконання негативного передбачення, перед чесанием слід перехрестити перенісся три рази.

  4adb433ebbc2ba5cf3f785501234a61c До чого свербить ніс всередині, кінчик, перенісся, права чи ліва ніздря  Прикмети на кожен день

  В який день тижня свербить ніс?

  Прикмета про те, до чого свербить ніс, може трактуватися по-різному, в залежності від дня тижня. Ось основні варіанти:

  • Зачесавшийся в понеділок ніс обіцяє серйозні проблеми у недалекому майбутньому. Труднощі виникнуть у вирішенні робочих питань.
  • Якщо ніс почав свербіти у вівторок, бути приємним посиденьок з давніми знайомими.
  • Несподіване отримання подарунків та сюрпризів чекає на людину, у якого дискомфорт проявився в середу.
  • У четвер симптом може передбачати романтичне побачення. Причому потенційним партнером стане людина, яка вже давно викликає інтерес і симпатію.
  • Сверблячих в п’ятницю орган нюху віщує веселощі, танці та вживання спиртних напоїв.
  • Якщо дискомфорт проявився в суботу, варто приготуватися до втрати гаманця або великої покупки. Прикмета, так чи інакше, обіцяє серйозні фінансові втрати.
  • У неділю свербіж пророкує конфлікти і бурхливе з’ясування стосунків між близькими і рідними. Щоб уникнути сварки, доведеться проявити терпимість і простежити за мовою.

  Прикмети по днях тижня можна трактувати трохи інакше, якщо враховувати час, в яке свербить ніс. Прояв симптому в ранкові години обіцяє прихід гостей ближче до вечора. Свербіж в післяобідній час обіцяє покращення матеріального становища. Чесання ввечері зазвичай до грошей, так як обіцяє виграш у грошовому спорі або лотереї.

  d1562c5603a07807f546aad261b51938 До чого свербить ніс всередині, кінчик, перенісся, права чи ліва ніздря  Прикмети на кожен день

  Народні прикмети про прищ на носі

  Якщо на кінчику носа схопився прищик, що це хороший знак, так як народні повір’я обіцяють несподіване зізнання в любові. Симпатію може проявити зовсім несподіваний чоловік. За розміром вскочившего запалення можна судити про спроможність потенційного партнера.

  Прищі на крилах зазначеного органу свідчать про зайвої наполегливості в любовних справах. Домагаючись чиєїсь симпатії, доведеться трохи стримати запал.

  Коли прищів кілька і вони розташувалися на переніссі акуратною доріжкою, слід підготуватися до швидкої (зазвичай протягом місяця—двох) поїздці. Майбутня подорож може бути дуже довгим.

  Один прищ в районі перенісся передвіщає приємні і радісні повідомлення. Предметом може стати таємний шанувальник або довгоочікувані вести від далеких родичів.

  Якщо запалення утворилося під носом, це привід задуматися про можливий розкол в романтичних стосунках. Не виключена зрада партнера.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради