Швабра Vileda з віджимом

Здається, що важко придумати щось принципово нове у вологому прибиранню з допомогою ганчірки, насадженої на палицю. Але швабра Vileda показує, що таке реально. Її навряд чи можна називати шваброю. Насправді це механізм з пристосуваннями для зручного чищення підлоги. Іноді – цілий мийний комплекс, що дозволяє професіоналам і домогосподаркам мити приміщення, навіть не забруднивши рук.

Основні відомості про швабри Vileda

shvabra vileda s otzhimom34 Швабра Vileda з віджимомШвабра Vileda зручна для миття будь-яких підлог

Розроблена компанією Веледа, швабра являє собою розбірну конструкцію, що складається з трьох окремих частин:

 • рукоятки;
 • складається держателя;
 • змінної насадки.

Для різних моделей ці складові зазвичай взаємозамінні. Можна придбати готову пристосування або купувати його частини окремо, складаючи потрібний для себе варіант.

Випускаються моделі придатні для миття будь-яких покриттів – лінолеуму, ламінату та паркету.

Важливою частиною роботи є система віджимання води з миючих насадок. Виробляються швабри Віледа з вбудованим віджимом, встановленим на тримачі. Але є варіанти з окремою конструкцією, призначеною для цієї мети. Вона монтується на спеціальному відрі, що здобувається додатково. Зусилля віджиму і кількість води, що залишилася в насадці можна регулювати стосовно до типу відмивати підлоги.

Є моделі з вбудованим в ручку швабри розпилювачем, що дозволяє зволожувати поверхні миючим засобом, не використовуючи відро або таз.

Змінні частини миючого комплексу, їх варіанти і властивості

Для більшості моделей складові частини, що входять до складу комплекту, відображено в його назві. Наприклад, купуючи набір для прибирання з позначенням Vileda Ultramat Microfibre, ви отримуєте швабру Віледа зі складним держателем типу Ультрамат і миючої насадкою з мікрофібрового волокна.

Моделі з назвами Ultramat/Ультрамат і Ultramax/Ультрамакс нічим не відрізняються один від одного.

Рукоятка

shvabra vileda s otzhimom35 Швабра Vileda з віджимомРучка для швабри телескопічна

Виготовляється з металу з пластиковим покриттям. Є три варіанти виконання:

 • фіксованої висоти;
 • з телескопічним розсування змінної довжини;
 • збірна з 2-3 частин фіксованого розміру.

Максимальна висота обох типів ручки – 145 див. Всередині неї можуть перебувати деталі управління держателем швабри та механізмом віджиму, контейнер з рідиною для системи розпилення.

Шарнірне з’єднання рукоятки з держателем дозволяє необмежено змінювати кут нахилу. Її можна рухати в будь-якому напрямку, огинаючи зустрічають перешкоди і здійснюючи кругові рухи.

Ручку легко покласти паралельно підлозі, що дуже зручно для чищення простору під встановленої меблями.

Тримач насадки

Складається з центральної частини, в яку вкручується рукоятка, і бічних «крил», на які кріпиться змінний миючий матеріал. Боковинки можуть складатися, дозволяючи центральній частині насадки звисати вниз. Після цього її можна замочити і прополоскати у відрі.

У варіантах швабри Ізі Твіст віджимною механізм вбудований в сам власник. Тому при його складанні миюча насадка забирається всередину, між «крилами». Одночасно вона скручується, віджимаючи з себе воду.

Елементи керування роботою держателя зазвичай розташовуються на рукоятці швабри. Модель Vileda Active Max не має центральній частині, а «крила» складаються при натисканні ногою на педаль, розташовану на верхній частині збоку від місця кріплення ручки.

Нижня поверхня держателя не гладка, а рифлена. Це дозволяє, у поєднанні з жорсткою накладкою, відмивати і відтирати найстійкіші забруднення.

Миючі змінні насадки

shvabra vileda s otzhimom36 Швабра Vileda з віджимомМОП мотузковий типу «Кентуккі»

Саме вони є головним предметом всього комплекту, тому варіанти їх виготовлення найрізноманітніші. Основний матеріал – микрофибровое волокно. Є полотна з включенням бавовни, поліестеру.

Більшість насадок – плоский шматок полотна, але бувають і мотузкові Мопи типу «Кентуккі». Правда, для їх роботи потрібен свій оригінальний тримач.

Миюча поверхня може бути гладкої, але звичайно в неї включаються вкраплення з волокнами різної довжини. При веденні швабри по підлозі вони діють як маленькі щітки, відтираючи прилиплий бруд.

Кріплення плоских насадок здійснюється чотирма кнопками, застібаються на верху держателя. Це не тільки надійно, але і зручно тим, що бічні пластини теж закриваються миючим полотном. Це дозволяє, поклавши тримач на бік, промити підлогу у вузьких просторах між стіною і близько стоїть меблями, не рухаючи її.

Після прибирання запачканную насадку можна сполоснути у відрі, промити під струменем води або попрати. Вони легко переносять машинне прання, не втрачаючи при цьому своєї форми і якостей.

Обмеження – температура води не повинна бути вище 60 °C, і не можна користуватися кондиціонером.

Механізм віджиму

shvabra vileda s otzhimom37 Швабра Vileda з віджимомМеханізм віджимання на швабрі

Крім зручності ведення при збиранні і якості миючого полотна більшість швабр Віледа випускаються в комплекті з пристроєм видалення води з насадок. Віджати можна, використовуючи руки або ноги, але без дотику до мокрої насадці.

Швабра Vileda випускається в трьох варіантах:

 • З віджиманням на самому виробі. При складанні бічних частин держателя закріплене на ньому миючий полотно забирається всередину схлопывающихся «крил». Поворотом втулки на рукоятці швабри микрофибровая насадка скручується, вичавлюючи з себе воду. Ступінь віджимання регулюється величиною повороту. Ніяких додаткових пристроїв не вимагається – віджимати можна у відро, в раковину або унітаз.
 • З ручним віджиманням. Це окремий контейнер з сітчастими стінками, що кріпиться всередині спеціального відра. При складанні бічних частин краю насадки утримуються на ньому кнопками, а її центральна частина звішується вниз. Ця від’єднаний частина миючого полотна вкладається в контейнер. Держателем утрамбовується укладена насадка, вода з якої через щілини контейнера стікає в відро. Ступінь вологості регулюється кількістю натискань і їх силою. Віджимати можна тільки в ємності, що входить в комплект швабри.
 • З ножним віджимом. Також проходить у круглому решітчастому контейнері, закрепляемом на стінці відра. Але його пристрій складніше: внутрішня частина може обертатися. Управління обертанням здійснюється механізмом, який знаходиться в нижній частині відра. Натискання ногою на педаль приводить в обертання контейнер, а частотою натискань регулюється ступінь віджиму. Видалення води з насадки можливо тільки в спеціальному відрі з цим механізмом.

Надійне кріплення миючого полотна на тримачі, її механічне відділення від плоскої пластини і віджимні пристрої дозволяють проводити вологе прибирання квартири, не торкаючись до встановленої насадці. Руки залишаються сухими протягом всього процесу.

Відро

shvabra vileda s otzhimom38 Швабра Vileda з віджимомВідро Vileda з ножним віджимом

Звичайно, при роботі зі швабрами Віледа можна користуватися будь ємністю для води. Але придбання фірмового відра додає зручності:

 • На внутрішній стінці нанесені поділки, що відзначають кількість води, налитої у відро. Це знання корисно при розведенні миючих порошків і інших складів.
 • Віджимною контейнер важко закріпити на стінках неспеціалізованого відра.
 • Ножний віджим можливий тільки в разі придбання ємності з вбудованим педальним механізмом.
 • На ручці відра знаходиться невеликий вигин, в якому закріплюється рукоятка швабри. Вставивши її всередину і наділи в цьому кріпленні, отримуємо єдину конструкцію, яку можна переносити однією рукою.

Всі елементи, пристосування і механізми швабр Віледа служать для того, щоб вологе миття було максимально зручним і дозволяло отримати чисту підлогу без вологи і бруду на власних руках та одязі.

Рекомендації зі складання та використання швабр з віджимом

Етапи по установці деталей швабри на свої місця і способи роботи зібраним виробом відображені в картинках на упаковці. Така інструкція зрозуміла і наочна. Можна зробити лише кілька доповнень:

 • Частини збірної рукоятки забезпечені різьбленням з розширюється елементом. Тому надійна фіксація відбувається тільки при укрученні їх до упору.
 • Особливу увагу необхідно приділити механізму управління складанням бічних частин держателя. Його кнопка або важіль можуть розташовуватися як на рукоятці швабри, так і на самій пластині.
 • Зворотне розкладання утримувача в робоче положення відбувається при постановці його на підлогу і легкому натисканні на рукоятку. «Крила» починають розходитися в сторони, і при досягненні рівня підлоги автоматично замикаються.
 • У деяких моделях складання і розкладання держателя виробляються при натисканні окремих кнопок.
 • Воду у відро необхідно наливати так, щоб нижня частина віджимного контейнера завжди була вище її рівня.

Всі деталі комплектів Віледа для миття підлог розроблялися продумано і з урахуванням зручності користувачів. Якщо щось не вставляється, не повертається або не функціонує, як потрібно – навряд чи проблема в поганій швабрі. Швидше за все, або збірка зроблена неправильно, або спосіб застосування зрозуміють неправильно.

У разі будь-яких проблем рекомендується переглянути інструкцію і зрозуміти, де зроблена помилка.

Готові комплекти для миття підлог Vileda

shvabra vileda s otzhimom39 Швабра Vileda з віджимомНабір Віледа Ультрамат

Всі необхідні елементи для роботи зі швабрами Віледа є у продажу окремо. Можна самостійно вибрати найбільш підходящі тримач, ручку і насадку і скомбінувати з них робочий виріб. Але є і більш дешевий варіант – придбання вже скомплектованого набору.

Розроблено кілька комплектів, в які включені всі необхідні для роботи частини, відповідні один одному.

Ultramaх Easy Twist / Ультрамакс Ізі Твіст:

 • нерозбірна рукоятка;
 • складаний тримач з віджимним механізмом;
 • управління віджимом, вбудований в ручку;
 • микрофибровая насадка.

Набір Віледа Ультрамат:

 • збірна рукоятка з 3 елементів;
 • складаний власник;
 • відро;
 • контейнер з двох частин для ручного віджиму;
 • змінна насадка.

Комплект Vileda Easy Wring / Ізі Вринг:

 • телескопічна рукоятка;
 • складаний власник;
 • відро з педальним механізмом віджиму;
 • обертовий віджимною контейнер;
 • микрофибровая насадка.

Vileda Professional УльтраСпин Міні:

 • нерозбірна рукоятка;
 • круглий власник;
 • педальне пристрій віджиму;
 • мотузкова МОП-насадка.

Купуючи комплектний пристрій, можна не дбати про стикуванні його елементів між собою. Додатково доведеться купити тільки змінні насадки.

Середня вартість швабр Віледа в РФ

Ціни на окремі складові мийного комплекту знаходяться в діапазоні:

 • швабра Віледа зі складним держателем і рукояткою: 1100 – 2000 руб;
 • відро 12 л з контейнером ручного віджиму: 900 – 1100 руб;
 • нерозбірна рукоятка: 150 – 300 руб;
 • змінні насадки: 500 – 900 руб.

Висока ціна на мікрофіброві полотна окупається якістю прибирання з їх допомогою, неразрушаемостью при пранні і тривалим терміном служби.

Готові комплекти обходяться дешевше. Набір Vileda Ультрамат (плоска швабра + відро + микрофибровая насадка) у різних містах можна придбати за 1800 – 2500 руб.

Вартість прибирального комплекту Віледа Ізі Вринг залежить від типу держателя і застосовуваної насадки. Складність системи віджиму також позначається на ціні. Розкид: 4000 – 6000 руб.

Можливості ремонту швабри Віледа

Швабри Vileda відрізняються надійним пристроєм і довговічністю. Ламатися в них можуть тільки пластмасові деталі механізмів управління держателем або віджимом. Але це найчастіше пов’язано з недбалим поводженням і додатком великих зусиль при роботі.

Спеціалізованих майстерень з ремонту цих пристроїв не передбачено. Тому в разі поломки доведеться обходитися власними силами та вмінням. Або ж купувати нове виріб.

Відгуки користувачів про швабрах Vileda з віджимом

Основні відгуки висловлюють захоплення продуманістю конструкції і увагою до дрібниць. Особливо виділяють два фактори:

 • можливість провести тривалу вологе прибирання, зберігши руки сухими і чистими,
 • здатність швабри пролазити в самі вузькі і недоступні місця, якісно відчищаючи їх.

Відзначається надійність кріплення змінних насадок на тримачі.

Помічені недоліки більше відносяться до рукоятці швабри, ніж до неї самої. Телескопічне пристрій не завжди надійно фіксується. Гранична висота ручки недостатня для людей високого росту, а можливості подовження не передбачені.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради