До чого сниться скажена собака – сонник

В загальних рисах собака уві сні – символ цілком доброзичливий, але тварину, хвору на сказ, не обіцяє нічого позитивного, тому до появи такого чотириногого в сновидінні потрібно поставитися уважно. У багатьох сонники скажена собака – це, як правило, тривожний сигнал, яким не слід нехтувати.

d23a6e6d9bcaac089f7a9d1ce53747cd До чого сниться скажена собака – сонник

До чого сниться скажена собака – загальне тлумачення

Згідно сонникам, скажена собака є втіленням зла, фінансових складнощів і проблем зі здоров’ям. Сновидцем буде зроблено дуже велика кількість марних зусиль у досягненні цілей або відновлення колишніх відносин.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологБелым Магом такі сни пояснюються дуже сильним і цілком виправданим хвилюванням за себе або своє майбутнє. Однак, для скаженої собаки – знак позитивний, що дозволяє розраховувати на досить швидке і успішне подолання всіх неприємностей, поразка недругів і розкриття їх підступних планів.

Коли приснилася

Зверніть увагу, коли сниться скажена собака:

 • з неділі на понеділок – психологічна і емоційна характеристика переживань сновидця;
 • з понеділка на вівторок – вираження творчого потенціалу та емоційності сплячої людини;
 • з вівторка на середу – активність і різноманітність сюжетів сну, який збудеться з незначною часткою ймовірності;
 • з середи на четвер – пошук рішень та відповідей на важливі або давно не дають спокою питання;
 • з четверга на п’ятницю – віщі сновидіння, які створюються уявою сновидця в період загострення інтуїції;
 • з п’ятниці на суботу – висока ймовірність відображення у сні подій скорого майбутнього для сновидцев та їх родичів;
 • з суботи на неділю – віщує події, які можуть втілитися наяву в позитивному ключі.

Найбільша ймовірність побачити пророчі сни припадає на тиждень, що відокремлює два великі церковні свята – Різдво Христове і Хрещення Господнє. Віщими є святочні сни і сни з четверга на п’ятницю.

Деталі сну

Особлива увага також приділяється наступним деталей:

 • велика собака кидається – серйозні проблеми з дружиною і суперечки з товаришами по службі;
 • скажені пси б’ються один з одним – чекають сильні розчарування в особистому житті;
 • поранена тварина кидається на людей навколо плетуться інтриги;
 • атакує худа і брудна собака – до важкого захворювання;
 • хвора чорна собака – провісник бід і нещасть;
 • мертвий скажений пес – до отримання сумних звісток;
 • уникнути відкритого зіткнення – позбутися від ворогів;
 • прогнати тварина – отримати хорошу новину;
 • вбити скажену собаку – успіх у справах.

Накидається

Сказ тварини проявляється в сні по-різному:

 1. Якщо собака нападає на сновидца або близьких людей, то чекайте поганих повідомлень. При подібній ситуації уві сні не потрібно в реальному житті довіряти брехливим словам малознайомого оточення.
 2. Скажені пси, набрасывающиеся на минаючих повз людей з підворіття або вольєра, можуть розцінюватися як ознака наближення приголомшливих змін.
 3. Якщо озлоблений пес переслідує уві сні і кидається на людей, то наяву належить складне протистояння, яке потребує сили волі і певної мужності. Якщо небезпечна хвороба з’явилася у власного чотириногого вихованця, і він став агресивним, то потрібно побоюватися важкого або затяжного захворювання.
 4. Дружелюбна раніше собака поводиться незвично, накидається на людину – приятелі або знайомі, демонструють щире розташування, можуть зрадити в найближчі дні. Якщо уві сні наводилася лающая і кидающаяся скажена собака, то дійсність здивує поганими звістками і неприємними сюрпризами, особливо якщо шерсть такого агресивного пса має дуже темний колір.

Вкусила

Згідно соннику Міллера скажена собака, яка шкіриться, не надто страшний знак, а нападки з боку тварини з отриманням травми вимагають особливої уваги:

 • укус власної собаки – підступ або зрада з боку близьких друзів;
 • укус сусідської собаки – невинне оточення таким тільки здається;
 • укус чужої собаки – поява непорядного нового знайомого;
 • укус рудого собаки – підступність з боку недоброзичливців.

У будь-якому випадку сновидінню потрібно проявити обережність, постаратися самостійно виявити в оточенні ворога і не занадто відвертими з малознайомими людьми.

Зуміти втекти від зграї кусають і гавкаючих собак – до вдалого завершення справ. Вбити собаку, нападають на людей – потрібно звернути пильну увагу на стан власного здоров’я.

Тлумачення відомих сонників

Сонник Ванги

Нападниця в сновидінні хвора собака символізує протистояння злим силам у реальному житті. Швидше за все, потойбічні сили намагаються внести зміни в звичний життєвий уклад, тому прикладіть всі можливі зусилля, щоб відбитися від такого злісного тварини. Це дозволить здолати ворогів в реальному житті і уникнути серйозної, іноді смертельну небезпеку.

Сонник Иссаевой

Скажена собака є уособленням недоброзичливців, які чекають слушного моменту, щоб перейти до конкретних активних дій, спрямованих проти сновидця.

Зграя хворих і агресивних псів може обіцяти неприємності не тільки сновидінню, але і його найближчого оточення, включаючи родичів, колег або друзів. Знищення такої собаки уві сні дозволить наяву позбутися труднощів і ворогів.

4b0684609dd7a58a78c460897589ded3 До чого сниться скажена собака – сонник

Сонник Хассе

Скажені пси – ознака того, що хтось сильно злиться, і такий ворог буде переслідувати людину дуже довго. Нездоровий домашній вихованець – до складних часів, численних нещасть і бід, нервового зриву, який може закінчитися безумством.

Сонник Мельникова

Нападки на людину з боку величезних і злих хворих псів – різко негативний знак, застережливий про великих і несподіваних небезпек, великих втрати в результаті необачних вчинків і недалекоглядності при виборі планів.

Соннику Густава Міллера

Переслідування з боку скаженого пса символізує нелегкі часи, до яких потрібно грунтовно підготуватися, заручившись підтримкою близьких людей і друзів. Сила волі знадобиться, щоб протистояти активізується ворогам.

Навіть не надто сприятливі ознаки – це привід виявити обачність і пильність наяву, що дозволить вирішити будь-які проблеми і труднощі максимально швидко і ефективно. Постарайтеся пригадати деталі такого сновидіння детально, адже це дозволить витлумачити знак.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради