Чому не можна мити посуд у гостях: народні прикмети

Посуд володіє потужною енергетикою, і підпускати до неї чужої людини для миття небажано. Вважалося, що якщо тарілки миє не господиня, то щастя родини «змивається» чужими руками.

07e36717164b8385511c02115c95076c Чому не можна мити посуд у гостях: народні прикмети

Чому прикмети забороняють мити посуд в гостях

Сучасна господиня не замислюється, що безневинна допомога в миття кухонного начиння може зруйнувати її сім’ю, накликати біду і невдачі. Вода володіє магічною силою і здатністю змивати позитивну і негативну інформацію. Езотерики вважають, що при митті тарілки позбавляють не тільки від залишків їжі, але й від енергетики.

Мити посуд в чужому домі — погана прикмета.

Адже людина не тільки змиває з тарілок і чашок енергетику житла, але й привносить свою. Особливо небезпечна ситуація, коли помічник переповнений злістю або невдоволенням по відношенню до господарів квартири. Такий захід загрожує поганими наслідками:

  • в будинку починаються неприємності;
  • часто виникають сварки через дрібниці;
  • швидко розпалюються конфлікти.

Наші предки вірили, що не можна мити посуд у чужому будинку, тому що домовик може розсердитися на лінь і недбале ставлення господарів до своїх обов’язків.

У старовину чужих людей до повсякденного заняття не допускали. Довірити миття столових приладів дозволялося тільки родичів або близьким подругам господині дому.

Жінки знали, що якщо чоловік затаїв злобу на їх сім’ю, то довіряти йому миття посуду не можна. Так він втілить таємні загрози в реальність.

Чужа людина «вимиває» щастя з квартири, коли береться допомагати господині з побутового питання. Житло більше не повертається успіх і прибуток, вичерпується достаток, наступають матеріальні проблеми.

Забобони для незаміжньої дівчини

Поганою прикметою вважається мити велику кількість посуду в квартирі, де проживає незаміжня молода дівчина. Ризик негативного наслідки збільшується, якщо дівчина нещасна в любові або їй не щастить з коханими. Прийнято вважати, що «помічниця» відбере всіх потенційних женихів собі.

У квартирі, де чужим людям довіряють мити столові прилади і тарілки, незаміжня дівчина ніколи не вийде заміж і буде страждати від самотності.

Тому не можна мити посуд у чужому будинку, де є дівчина, якій ще тільки належить вступити в шлюб.

Якщо вірити забобонам, незаміжня пані, яка допомагає заміжньої господині будинку, може відвести чоловіка з сім’ї. Є й інша сторона прикмети: якщо незаміжня дівчина буде мити кружки і тарілки в будинку неодруженого чоловіка, то це віщує йому швидкий шлюб.

Поганою прикметою вважалося розбити тарілку в гостях вчасно миття. За прикметами це «розбивали» сімейне щастя в домі і притягувало непримиренні конфлікти.

Прикмета для заміжньої жінки

Хранителька вогнища не повинна підпускати нікого до миття посуду в своєму будинку. Якщо їй допоможе молода незаміжня дівчина, то незабаром шлюб розпадеться і чоловік піде до розлучниці.

Чужа людина своїм вчинком може зробити «ведмежу послугу» заміжній жінці. Скоро в її будинок прийде бідність, проблеми зі здоров’ям і хронічна втома. Якщо помічником виявився недоброзичливець, то господиня квартири може піти в депресію.

Хороша прикмета, якщо заміжня жінка миє посуд в гостях у своїх батьків.

Значить, скоро стосунки з батьком і матір’ю зміцняться, стануть теплішими і щирішими.

Якщо гість дуже розторопно перемиває гору посуду ледачою господині, то всім мешканцям варто очікувати проблем: неприємності нагрянуть протягом тижня. Якщо заміжня жінка побачить, як хтось помив в раковині руки над горою посуду, то їй доведеться опинитися в боргах.

Незаміжні подруги можуть спеціально напроситися на чаювання або вечерю, щоб потім взятися за миття посуду. Заміжня жінка повинна присікати подібні спроби, так як це призведе до розлучення або зради. Таких «помічниць» краще тримати подалі.

Є й інші тлумачення народної прикмети:

  1. Чужа людина вимив ножі, значить, скоро у нього з господарем квартири виникне сварка.
  2. Гість розбив тарілку в процесі миття — позбавив щастя домочадців.
  3. Помічник обмив тарілку за хворою людиною, значить, скоро його вразить той же недуг.
  4. Гість вимив і свою хазяйську тарілку, значить, прийняв в життя нещастя мешканців будинку.

Старовинні забобони стверджують, що в чужому житлі можна не лише мити посуд, але і протирати або розставляти на місце після сушіння.

784816ca7ed957fba8d14b1a545225a1 Чому не можна мити посуд у гостях: народні прикмети

Де можна мити посуд

Доброю прикметою вважається, коли дівчина займається брудною роботою в гостях у батьків. Значить, вона скоро налагодити з ними стосунки. Якщо мама в гостях у дочки допомагає їй мити столові прилади, то намиває» їй щастя в житті і вдалий шлюб.

Якщо друг сім’ї часто буває в будинку, то йому можна довірити миття, оскільки житло вже ввібрало його енергетику і приймає за свого.

Дозволяється мити посуд у домі невістки, налагоджуючи її побут і відносини з чоловіком.

В гостях у кровного родича можна вимити столові прилади і допомогти з прибиранням столу. Дозволяється допомагати дітям миття кухлів в будь-якому будинку, так як дитяча енергетика вважається чистою і невинною.

Без небезпечних наслідків можна мити кухонне начиння в будинку, де сім’я проживає менше місяця. Житло ще не «просочилося» енергетикою господарів, і чужі руки не принесуть негативу.

Що робити, якщо гість все-таки помив посуд

Якщо господиня відволіклася, і в цей час хтось помив посуд, то потрібно все перевести в жарт і «відплатити» монеткою помічникові. Оплата зніме негативні наслідки, і жінка може не побоюватися, що її сімейне щастя залишиться під загрозою. В якості альтернативи монетки може виступати десерт або будь-яке блюдо, упаковане для гостя «з собою».

Якщо ж людина вимив кухонне начиння в чужому житлі, то після повернення додому обов’язково повинен скупатися, щоб змити з себе негативну енергетику, яку прийняв від господарів.

Після відходу гостей господиня може відчути себе погано, відчуваючи запаморочення, тяжкість у тілі, нездужання. Можливо, хтось із гостей встиг помити тарілку, кружку або столовий прилад. Щоб зняти негативний ефект, жінці доведеться в той же день все перемити.

Не варто мити посуд в гостях і дозволяти робити це у власному будинку. Довірити таку справу можна тільки близького друга або родича. А щоб прикмета принесла користь, то нехай хоч одну тарілку вимиє мама.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради