Китайська криптовалюта NEO: головні переваги, курс, ринкова капіталізація та прогноз на наступні роки

Китайська криптовалюта або найбільш популярний цифровий актив на азіатському ринку – це криптовалюта NEO. Інколи її ще називають китайським токеном ETH, адже вона така ж популярна, надійна та широко використовувана. Звичайно, що криптовалюта NEO користується популярністю не лише в азіатських країнах, але й по всьому світові, у тому числі і в Україні.

Саме тому у цій статті ми хотіли б коротко описати історію її виникнення, а також головні особливості та переваги її використання.

1 1 Китайська криптовалюта NEO: головні переваги, курс, ринкова капіталізація та прогноз на наступні роки

Як та коли була створена криптовалюта NEO?

Роком створення проекту, включаючи й криптовалюту, вважається 2014. Проте тоді назвою було не NEO, а AntShares. Розробником та створювачем проекту вважається Кунфей. За 3 роки існування проекту відбувся його ребрендинг з удосконаленим функціонуванням сервісу та зміною назви на вже відому нам – NEO, а також з початком привернення уваги великих інвесторів.

2017 рік – це рік стрімкого розвитку компанії. Саме тоді з нею почали заключати договори одні із найбільших та найвідоміших компаній світу, як, наприклад, Microsoft і Alibaba.

Що стосується вартості криптовалюти NEO, то вона вважається дуже волатильною. Адже 2017 року її ціна злетіла, потім через епідемію, непорозуміння із владою країни Китаю – вона знов падала, через певний час по завершенню кризи у країні ціна знов зростала. І так по колу.

Актуальний, максимальний та мінімальний курс NEO

Актуальний курс NEO (у кінці грудня 2022 року) становить 6,4 доларів США. І він вважається найнижчим протягом багатьох років існування криптовалюти NEO, курс піддається впливу різним факторам, таким, як:

 • економічно-політична ситуації країни, звідки походить монета, та усього світу;
 • відгуки про компанію-створювача на просторах Інтернету;
 • новини;
 • впливові промови відомих осіб у цифровому світі.

Звичайно, що кожен із цих факторів впливає на попит, що, у свою чергу, впливає на кількість інвесторів та курс монети.

Мінімальна ціна криптовалюти за її роки існування становила 0,078$, проте такий курс був аж у 2016 році, ще до початку розквіту проекту та популяризації токену.

Максимальною ж ціною криптовалюти NEO є 198,4$ під час її найбільшого визнання.

2 1 Китайська криптовалюта NEO: головні переваги, курс, ринкова капіталізація та прогноз на наступні роки

Найбільш популярні торгові пари з NEO

Криптовалюта NEO не входить до найбільш популярних валют світу, тому її можна побачити в парі із найбільш широко використаними токенами.

 • При обміну криптовалюти на криптовалюту популярними торговоими парами є NEO / BTC та NEO / ETH.
 • При обміну криптовалюти на стейблкоін популярною торговою парою є NEO / USDT.
 • При обміну криптовалюти на фіат популярною парою, відповідно, є NEO / USD. Проте, звичайно, на платформах, які підтримують державну китайську валюту можна часто зустріти й пари з нею.

Переваги криптовалюти NEO

Головною перевагою проекту та криптовалюти NEO є відсутній комісій при проведенні різноманітних операцій.

Іншою важливою перевагою є впевненість у надійності, адже з проектом співпрацюють всесвітньо відомі компанії-гіганти.

Також досить важливою перевагою, яку, певно, краще зрозуміють люди з технічної сфери – це підтримка програмування кількома мовами.

Проект підтримується системою нового покоління dFBT, яка відповідає за безпеку криптовалют.

Останньою перевагою, про яку ми хотіли б згадати є отримання бонусів у вигляді монет NEO, просто зберігаючи їх на своєму рахунку.

3 Китайська криптовалюта NEO: головні переваги, курс, ринкова капіталізація та прогноз на наступні роки

Недоліки криптовалюти NEO

На жаль, ідеальних проектів у сфері цифрових активів поки що не існує. Адже це дуже складні розробки, які потребують довгих років удосконалення. Проте, з NEO все не так страшно. Серед недоліків можна виділити відсутність високої скорості обробки транзакцій (до 1000 штук за 1 секунду) та відсутність можливості проведення мікроплатежів за допомогою криптовалюти NEO.

Також, якщо користувач вирішить відкрити смарт-контракт, то з нього буде стягнути досить висока комісія.

На цьому недоліки проекту завершені.

Прогноз криптовалюти NEO на 2023-2024 роки

Відомо, що криптовалюту NEO вважають китайським аналогом або китайською версією відомої та однієї із найбільш популярних криптовалют світу – ETH. Проте деякі її функції вважаються навіть більш удосконаленими від попередника, саме тому, говорячи про перспективи монети NEO та прогноз на майбутні роки, у більшості експертів світу цифрової валюти виникає лише позитивне бачення. На це може вплинути кілька політичних чинників. Серед них:

 • доходження консенсусу із керівництвом Китайської Республіки, як не так давно ввела певні обмеження на користування криптовалютою;
 • завершення війни між двома країнами, яка впливає на економіку усіх країни світу;
 • завершення кризи в Китаї.

До речі, інколи принцип керування сервісу (централізований) відносять до негативних характеристик проекту. Хоча, насправді, це дуже навіть зручно. Адже керівництво компанії може повністю контролювали систему, усуваючи можливі вторгнення третіх осіб до акаунтів. Також нам відомо, що жодна велика компанія не відмовилася від співпраці із компанією NEO, що також говорить про її надійність, світле майбутнє та довіру до її системи.

Ринкова капіталізація монети NEO

Кількість токенів NEO має обмеження. Ліміт становить 100 мільйонів монет. Наразі їх випущено трішки більше 70%. Усі токени NEO розподілені наступним чином:

 1. 10% отримали інвестори ще до 2017 року, коли проект називався AntShares;
 2. 40% мають в обороті усі інші інвестори;
 3. 10% отримують члени із команди розробників проекту;
 4. 15% належить фонду, який займається розвитком блокчейну;
 5. 15% не використовуються, а лишені на непередбачувані ситуації;
 6. 10% знаходяться на розробці.

Сьогодні ринкова капіталізація монети NEO становить майже 4 млрд доларів США. А об’єм торгів монетою за добу становить близько 17 млн доларів США.

Торгувати криптовалютою можливо як на децентралізованих платформах, наприклад, обмінники чи P2P-платформи, а також на централізованих, наприклад, криптобіржі. Сьогодні монета NEO доступна для купівлі на Binance, WhiteBIT, Cex.io, Coingecko та інших міжнародних платформах.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради