Красиві, прикольні і добрі побажання чоловікові з ранку: як порадувати коханого в прозі своїми словами

Знаєте, як зарядити позитивом коханого чоловіка з самого ранку? Ні, не сніданком у ліжко (багато чоловіків не люблять снідати спросоння і прямо в ліжку, не вмившись і не привівши себе в порядок). Сніданок потрібно приготувати та подати так, щоб чоловік встиг його з’їсти, не обпалюючись і не боячись спізнитися на роботу.

Є ще один спосіб підняти йому настрій. Перше, що ви повинні сказати – побажання доброго ранку чоловікові і такі, щоб він думав про них весь день і з нетерпінням чекав вечора. Якими словами досягти цього ефекту, як привітати чоловіка, що знаходиться на відстані, і інші питання по темі ранкових привітань – все це розглянуто нижче.

Як побажати доброго ранку коханому своїми словами

Сказати коханій людині «добрий ранок» своїми словами, просто, якщо ваше серце дійсно сповнене любові. Саме це відчуття підказує ніжні слова і побажання з добрим ранком на адресу улюбленого чоловіка.

Прикольні варіанти у прозі

В інтернеті можна знайти прикольні картинки або меми зі смішними варіантами «з добрим ранком», в тому числі адресовані чоловікові:

 • з ранком тебе, коханий, запрыгивай у свої чисті шкарпетки і йди снідати, time is over (час минув);
 • милий, добрий ранок, чай, кава, не хочеш – як хочеш, я пішла спати;
 • з новим днем, Ваша величність, будильник вже дзвенів, сказати, що Ви передзвоните, чи як?

Можна самій придумати прикольне ранкове побажання в прозі, згадавши, що сталося напередодні подія або мріючи про те, що вас чекає сьогодні ввечері (вечірка, кінотеатр).
krasivye, prikolnye i dobrye pozhelaniya muzhchine s utra: kak poradovat lyubimogo v proze svoimi slovami44 Красиві, прикольні і добрі побажання чоловікові з ранку: як порадувати коханого в прозі своїми словами

Приємне побажання доброго ранку – кращий спосіб підняти настрій

Красиві фрази

Підкреслити красу своїх почуттів до чоловіка можна і за допомогою красивих ранкових побажань, з підбором вишуканих фраз або описом дій, що викликають приємні асоціації.

 1. З новим днем, коханий, я вже півгодини дивлюся, як ти спиш, вожу пальцем по твоїм гарним губок, а ти навіть не відчуваєш. Вставай, я скучила і горю бажанням тебе поцілувати.
 2. Сонце моє, з добрим ранком, вставай, тебе чекає чудовий день, неймовірні пригоди і величезна везіння, не пропусти їх, мій супергерой.
 3. Як прокинутися на світанку, щоб з тобою разом зустріти день народження зорі? Прекрасного дня тобі, мій скарб.

Самі красиві і ніжні фрази для побажань з добрим ранком коханому чоловікові підкаже ваше любляче серце.

Сексуальне побажання доброго ранку хлопцеві

Якщо ви впевнені, що ваше побажання коханому більше ніхто не почує або не прочитає, привітайте хлопця з добрим ранком фразами з сексуальним підтекстом:

 1. Привіт, мій чарівний самець, сподіваюся, ти набрався сил за минулу ніч? Тому що сьогоднішнім ввечері моя черга тебе дивувати.
 2. Гуд монінг, мій солодкий, вчора ти був незрівнянний, не уявляю, як ти будеш працювати, але потерпи до вечора, я тебе по-королівськи віддячу.
 3. З ніжним раненько, мій котик, дай поцілувати животик, подпусти до себе ближче, поцілую ще нижче.

Сексуальні побажання з ранку краще говорити або писати своїми словами, щоб хлопець не відчув фальші чи награності.

Що написати СМС, якщо чоловік на відстані

krasivye, prikolnye i dobrye pozhelaniya muzhchine s utra: kak poradovat lyubimogo v proze svoimi slovami45 Красиві, прикольні і добрі побажання чоловікові з ранку: як порадувати коханого в прозі своїми словамиКоли між закоханими виникає перешкода у вигляді великих відстаней, щоденне побажання доброго ранку коханому особливо важливо. Воно буде сполучною ланкою між ними, нагадуванням про те, що його люблять і чекають. Хіба коханий чоловік не заслуговує того, щоб отримувати милі СМС з добрим ранком»? Крім побажань, можна багато чого написати СМС коханому чоловікові, наприклад:

 • без тебе так погано спиться, все думаю, як ти там, рідна;
 • сьогодні знову буду перебирати твої речі, притискатися до них, вдихати аромат, вони так пахнуть тобою;
 • шалено сумую за тобою, любов моя, вважаю кожен день до нашої зустрічі.

Якщо немає можливості писати пропозиції, чоловікові можна написати короткі побажання з ранку: «З ранком, кохана», «Обожнюю, скучаю, чекаю», «Цілую тебе, мій хороший».

Які картинки і листівки краще використовувати

Хороший вихід – відправити коханому чоловікові красиві картинки з інтернету з готовими ранковими побажаннями. Можна використовувати не тільки тематичні листівки, але і красиві фотографії, а побажання чоловіка з добрим ранком приписати вже своїми словами. Важливо, щоб ви були впевнені, що листівка або фото вашому чоловікові точно сподобається, тому підбирайте сюжети, які йому близькі, або нейтральні картинки:

 • незвичайні або фантастично красиві пейзажі;
 • витончені, але суворі натюрморти;
 • зображення вітрильних кораблів, що маневрують літаків, мчаться автомобілів.

Тема листівки повинна відповідати інтересам вашого чоловіка, бути близькою його захопленням.

krasivye, prikolnye i dobrye pozhelaniya muzhchine s utra: kak poradovat lyubimogo v proze svoimi slovami46 Красиві, прикольні і добрі побажання чоловікові з ранку: як порадувати коханого в прозі своїми словами

Щоранку потрібно починати на позитиві

Як побажати доброго ранку коханій дівчині

Сильній статі теж не завадить навчитися писати ранкові побажання своїм коханим і постаратися, щоб обмін такими привітаннями став доброю традицією у стосунках. Якими словами можна виразити любов і ніжність дівчині на початку дня, розповідає стаття за посиланням.

Побажання доброго ранку друзям і знайомим

Привітання та побажання гарного дня прийняті між друзями і знайомими, сусідами та колегами. У таких вітаннях, природно, повинно бути менше ніжності, але більше практичних побажань – успіхів у праці, гарних оцінок у школі, вдалої поїздки і так далі.

Висновок

 1. Звичка вітати один одного з початком нового дня часто перетворюється на добру традицію між закоханими, це зміцнює відносини і зближує молодих людей.
 2. В залежності від того, на якій стадії перебувають відносини, побажання можуть бути прикольними, красивими або сексуальними.
 3. Готові картинки з інтернету – непоганий варіант для привітання з коханого чоловіка.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради