Прикмети і забобони — квіти в будинку, що приносять гроші, здоров’я і благополуччя

Існують численні прикмети і забобони про квіти в будинку. Люди розміщують композиції в квартирах з метою прикраси інтер’єру. Крім цього, рослини здатні стати джерелом гарною чи негативної енергетики. Є погані і позитивні тлумачення прийме. Варто враховувати різновид квітки: якщо купити відповідну рослина, це принесе в житло здоров’я, взаєморозуміння і благополуччя. Також квіти сприяють поліпшення матеріального достатку.

Які квіти можна тримати вдома

Прикмети про кімнатні квіти вкажуть, які з них бажано розташовувати в житлі:

 • Сансевієрія (ще називається «щучий хвіст»). Принесе в оселю хорошу енергетику. Такою ж енергією наділені інші квіти, які ростуть вгору.
 • Прибрати з дому погані думки за прикметами здатні азалія, бегонія і герань. Людина починає мислити позитивно, розвивати почуття гумору. Неприємності, які трапляються в житті, вийде з легкістю подолати.
 • Розвинути творчі таланти мешканців допоможуть фіалка і бальзамін.
 • Стати впевненіше в собі представлять можливість юка і цикламен. Такі рослини ставлять у дитячу кімнату. Це допоможе дитині творчо розвиватися.
 • Цілющими властивостями наділені алое і лимон. Якщо розташувати композицію в дитячій, за прикметами, дитина виросте розумним і чуйним.
 • Товстянка принесе в оселю матеріальне благополуччя. Для більшого достатку варто віддати перевагу дереву з великими листками. За прикметою, якщо рослина в’яне, в родині будуть проблеми з грошима. З цієї причини важливо правильно доглядати за грошовим деревом.
 • Для успіху у всіх сферах життя заведіть драцену. Вона принесе великий прибуток. Слід поставити рослину біля робочого столу або в кабінеті.
 • Для нейтралізації негативної енергетики заведіть папороть. Квітка зів’яв – прикмета, що на одного з мешканців навели порчу. В такому випадку рослина переймає неприємності на себе. Після цього краще викинути папороть.

Кімнатні композиції мають вплив на всі сфери життя людини. Щоб поліпшити загальну енергію в житло, заведіть квітка певного виду.

Хороші зміни принесуть такі різновиди:

 • Квітка, що символізує любов, – узамбарская фіалка. Рослина з суцвіттями білого кольору принесе в сім’ю спокій.
 • Щоб привернути чоловічу увагу, поставте в квартиру мирт. Якщо дівчина вже заміжня, композиція стане знаком міцних подружніх відносин.
 • Антуріум наділений енергією чоловічої статі. В будинку не буде конфліктних ситуацій. Дівчина незабаром познайомиться з майбутнім чоловіком. У будинку буде панувати любов і хороша аура.
 • Наповнити житло позитивною енергією, добротою здатний декабрист (шлюмбергера).

primety i sueveriya  cvety v dome, prinosyashhie dengi, zdorove i blagopoluchie45 Прикмети і забобони — квіти в будинку, що приносять гроші, здоровя і благополуччяРозташуйте фікус в будь-якому місці, крім спальні. Зелений мешканець переймає на себе депресію, натомість віддає спокій.

Розміщувати будинки кучеряві квіти – позитивний знак. Такі рослини в будинку не погіршать погане, а поліпшать атмосферу.

Рослини, що приносять гроші

Існують різні прикмети про квіти. В залежності від виду, вони можуть приносити в дім матеріальне благополуччя, здоров’я. Для покращення сімейного капіталу будинку ставлять такі рослини:

 1. Прибуток принесе толстянка. Для додавання грошей її садять в горщик зеленою або червоною забарвлення. На дно горщика кладуть монету. Не рекомендується сушити листочки рослини, що порушить позитивний енергетичний потік. Листя з часом самі опадуть.
 2. Запах герані допоможе людині стати багатшими.
 3. Кактуси по прикметі приносять достаток. Слід розташувати рослину в місці з прямими сонячними променями. В такому випадку квітка принесе успіх не тільки в матеріальних справах.
 4. При регулярному догляді за драценою Сандера квітка буде ключем до гарної прибутку. Догляд досить простий. Слід вчасно і добре поливати рослину.
 5. Люди, які люблять міжнародні валюти, заводять заміокулькас (його ще називають доларовими деревом). Рослина має привабливий зовнішній вигляд, тому принесе в житло не тільки прибуток, але і стане гарною прикрасою житла.

Щоб не погіршити становище, не зберігайте в квартирі мляві букети. Такі квіти мають мертву енергетику. Це призведе до бід й убогості.

Рослини для благополуччя сім’ї

За народними прикметами, виділяють окрему групу кольорів, які приносять у дім добро:

 1. Любов несе в житло фіалка. Варто розташувати рослину на східній або західній стороні. Поставте горщик на підвіконня. Відносини між домочадцями покращаться, підуть сварки.
 2. Направить відносини мешканців гарне русло спатифиллум. Це допоможе сімейній парі народити малюка. Самотні люди незабаром зустрінуть свою любов.
 3. Символом домашнього вогнища є калатея. Принесе в домівку мир та щастя. Головне – правильно доглядати за квіткою.
 4. Поліпшити сімейні відносини, за прикметами, може антуріум. Важливо правильно підібрати місце. Не варто ставити квітка на сонці. У цьому місці рослина швидко зів’яне, що викличе непорозуміння між подружжям.
 5. Пробудити ніжні почуття між закоханими допоможе хризантема.
 6. Щоб холодильник завжди був повним, купіть фікус і поставте на кухні. Також фікус здатний поліпшити справи у всіх сферах життя.
 7. Оксалис – символ вдалою життя. Четырехлистники кислиці допоможуть жінці зустріти судженого. Сімейні пари знайдуть взаєморозуміння і зможуть зберегти ніжні подружні стосунки.
 8. Аихризон – дерево, що приносить щастя. Здатне захистити житло завдяки сильній енергетиці, прибрати з життя заздрісників, принести везіння і успіх.
 9. Відмінним подарунком на весілля вважається мирт. Це маленьке деревце символізує вічне кохання. Самотня дівчина зможе незабаром зустріти судженого.
 10. Хлорофітум – так званий кондиціонер. Здатний освіжати повітря в будинку. Принесе стабільність у відносинах між чоловіком і жінкою. Допомагає людям без другої половинки розібратися у власних думках і знайти пару.

Китайська троянда – не кращий варіант для домашнього квітки. Тому тримати вдома троянду небажано. Бувають різні різновиди, які відрізняються діаметром, зовнішнім виглядом і кольором. Незважаючи на гарний вигляд, квіточка небезпечний для дам, незалежно від сімейного стану. Така композиція забирає хороше з житла і нічого не дає натомість. Її називають «енергетичним вампіром». Але є і позитивні сторони – якщо зробити гірлянду з 32 пелюсток і повісити в спальні, подружжя зможуть завести дитину. Також з квітки роблять чай.

Рослини, які залучають здоров’я

Багато домашні квіти мають цілющі властивості. З цієї причини тримати в квартирі такі різновиди – на краще. Квіткою з позитивною енергетикою є алое, або столітник. Він має властивість покращувати людське здоров’я. Досить поширений в народі, не вимагає спеціального догляду і уваги.

Виділяють ще кілька видів, які допомагають поліпшити здоров’я:

 • м’ята;
 • драцена;
 • колеус;
 • каланхое;
 • лавр;
 • розмарин;
 • олеандр білого кольору;
 • лимонне дерево.

Кожен з видів несе позитивну енергетику, що добре впливає на людське здоров’я.

Які квіти не можна тримати вдома

Виділяють групу кімнатних мешканців, які не можна тримати вдома. Самотнім дівчатам краще не розміщати в квартирі наступні різновиди:

 • традесканцію;
 • золотий вус;
 • эпипремнум.

Це квіти-мужегоны. Завдяки таким різновидам незаміжні дівчата можуть назавжди залишитися самотніми.

Виділяють кілька різновидів, небезпечних для людини.

 • Один з найбільш небезпечних квіток – папороть. Він здатний забирати хорошу енергетику у мешканців, харчуватися нею. Не варто брати в оселі така рослина, якщо відчуваєте слабкість і апатію.
 • Небезпечні лілії. Незважаючи на гарний вигляд, тримати їх в домашньому вогнищі небажано, особливо в спальні. Вони мають такі ж негативні характеристики, як і папороть. Здатність забирати чисте повітря і виділяти вуглекислий газ – теж не найкращий показник. Маючи лілію у спальній кімнаті, ви прирікаєте себе на слабкість і депресію.
 • Плющ – негативний домашній житель. Найгірше буде чоловікам, які покинуть житло або перестануть приходити додому. Але якщо поставити квіточки на вулиці – це до добра. Таким чином погане не буде потрапляти в житло, а рослини прикрасять двір.
 • Молодим дівчатам не бажано заводити кактус. Якщо і хочеться придбати рослину, то ставте його на кухні, а не в спальні. Це матиме вплив з поганої сторони на любовні відносини дами.
 • Бузок має приємний запах і привабливий зовнішній вигляд. Але вважається рослиною темних сил, що принесе в оселю невдачі. Бузок не рекомендується розташовувати навіть на вулиці – відбувається руйнування домашньої гармонії. Краще просто купити картину із зображенням квітки.
 • Диффенбахія має красиві листя, але і здатність забирати здоров’я домочадців. Її називають отруйним квіткою. Єдині місця, де можна поставити дифенбахію, – коридор або хол.
 • Жіночу силу забирає тещин язик. Краще не розміщати в спальні. З-за наявності квітки в будинку дама не зустріне чоловіка. Листя сансевіеріі нагадують хвіст щуки. Вона приносить в оселю самотність і розлад у сімейне життя.

Якщо після покупки квітки челочек відчуває слабкість – рослина не прийняло власника. Краще передарувати його або позбутися іншим способом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради