Яке весілля відзначається через 24 роки спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

В день, коли закохана пара йде під вінець, ніхто з гостей, так і самі наречені не замислюються про те, скільки років судилося цій парі прожити разом. Всі бажають їм щастя і вірять, що воно буде тривати довго.

Однак зростаюча статистика швидко розпадаються шлюбів невблаганна, тому річниця 24 роки весіллі виглядає солідним досягненням подружжя. Так і з досвіду багатьох сімейних пар на цей час випадають найщасливіші роки подружнього життя, так що варто красиво і радісно відзначити 24-річну річницю весілля.

Яка це весілля

Готуючись відзначати день народження сім’ї, корисно дізнатися, яке весілля відзначається в 24 роки спільного життя. Згідно з народною традицією цю річницю називають атласною весіллям, і ось чому.

 1. За плечима пари, яка прожила 24 роки у шлюбі, залишилися найскладніші кризові періоди сімейного життя.
 2. Стосунки, які пройшли через шалений вогонь пристрасті і ревнощів, непорозумінь і образ, нарешті, устоялися і перетворилися в рівний вогонь любові і спокою.
 3. Все, що розділяло подружжя на початку сімейного життя, залишилося позаду, як би з вивороту, а хороше засяяло на поверхні, як бездоганно гладка атласна тканина.

Натуральний атлас – дорога щільна і одночасно легка шовкова або напівшовкові тканина, отримана особливим способом переплетення ниток. З вивороту атлас нічим не примітний, а з лицьового боку вражає ідеальною гладкістю і блиском. Саме такими якостями характеризують відносини подружжя до часу атласною весілля, враховуючи, скільки років спільного життя ними прожито. Все погане забудеться і залишено позаду, а все найкраще залишається на поверхні і радує очі.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 24 goda sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den9 Яке весілля відзначається через 24 роки спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

24 роки – чималий термін для сімейного життя

Варіанти поздоровлень з атласної річницею подружнього життя

Друзі сім’ї, родичі, дорослі діти і самі подружжя намагаються підшукати такі привітання з атласної весіллям, щоб вони запам’яталися, запали в душу або просто підняли настрій. Пропонуємо кілька варіантів привітання з річницею весілля 24 роки.

Прикольні у прозі

Обов’язково побажайте у привітанні з атласної весіллям подальших успіхів і любові простими або прикольними словами в прозі:

«Вітаємо вас із тим, що ви нарешті добралися до передостанньої сходинки до вашого срібного ювілею. І хоча він буде тільки через рік, вам вже є чим пишатися: у вас чудові діти, прекрасна, гостинна родина, і атмосфера в ній така, що хочеться говорити і говорити вам найкращі в світі слова. Бажаємо нових досягнень, успішного завершення всіх починань (навчання дітей, ремонту або будівництва будинку тощо) і дбайливого зберігання вогню вашої прекрасної любові».

У привітанні з 24 річницею весілля від дорослих дітей для батьків повинні прозвучати слова подяки за створення сім’ї, турботу про дітей і побажання здоров’я і благополуччя.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 24 goda sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den10 Яке весілля відзначається через 24 роки спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Поздоровлення в прозі

Красиві у віршах

У привітання з атласної весіллям у віршах можна вплести красиві слова і алегорії:

Нехай атласною стрічкою зв’яжуться роки,
Соткутся орнаментом у чудовий килим,
Де місця не буде життєвим негараздам,
Лише вашої любові відіб’ється візерунок.
Нехай будуть відкриті назустріч один одному,
Як в перший день весілля, молоді серця,
Нехай невпинно зустрічаються губи,
А смуток ніколи не торкнеться особи.
Від щирого серця ми вас вітаємо –
Живіть якомога довше, любите – завжди!
І нехай неприємності не розлучають,
А краще – не зустріти їх вам ніколи!

Після таких слів можна прокричати «гірко» винуватцям торжества, що зазвичай і роблять присутні гості.

Чоловікові і дружині пристойно обмінятися прикольними чи гарними привітаннями з 24 річницею весілля. Або хоча б парою добрих слів.

Картинки та листівки, які підходять для події

Привітання з днем весілля, якого «виповнилося» 24 роки, можна не лише вимовити вголос, але і написати на листівці. Картинки та листівки, присвячені 24-й річниці весілля, рясніють атласними стрічками, струмуючими полотнами атласу, розкішними шовковими трояндами. Колірна гамма не обмежена, можна підібрати композиції, сяючі білизною, або спекотний сюжет на тлі червоного атласу – все залежить від ваших уподобань.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 24 goda sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den11 Яке весілля відзначається через 24 роки спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Сюжет з келихами

kakaya svadba otmechaetsya cherez 24 goda sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den12 Яке весілля відзначається через 24 роки спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Троянда на атласі

kakaya svadba otmechaetsya cherez 24 goda sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den13 Яке весілля відзначається через 24 роки спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Фото різнокольорових сердечок

kakaya svadba otmechaetsya cherez 24 goda sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den14 Яке весілля відзначається через 24 роки спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Кільця і квіти

Що дарують у цей день друзям

Подарунки на святкування атласною весілля бажано підбирати з натяком на назву 24 річниці у шлюбі: яке весілля відзначається, такі і презенти. На атласну весілля дарують вироби з атласу і шовку або сувеніри з включенням цього матеріалу. Друзям на весілля, якого «виповнилося» 24 роки, можна подарувати:

 • пару шовкових або атласних халатів;
 • скатертина або покривала з атласу;
 • 2 пари ошатних тапочок з атласу з загнутими носами (по типу східних);
 • картину, вишиту атласними стрічками.

Можна зробити подарунок з ще більш непрямим натяком на дату – побутовий електроприлад з блискучою, як атлас, поверхнею.

Що подарувати батькам

Дорослі самостійні діти можуть на атласну весілля батькам подарувати те, що давно ними бажане або принесе їм користь. Вручення таких подарунків зазвичай узгоджується з батьками заздалегідь.

Якщо особливих побажань немає, можна підібрати просто красиву або незвичайну річ:

 • пару атласних шарфів протилежних кольорів (наприклад, символізують інь і ян).
 • виріб ручної роботи з декупажем з атласних деталей;
 • альбом для фотографій, оформлений в техніці скрапбукінгу.

Квитки на концерт, абонементи на відвідування фітнес-центру і інші подібні подарунки будуть виглядати нітрохи не гірше тематичних презентів батькам на атласну весілля.

Що дарувати чоловікові чи дружині

kakaya svadba otmechaetsya cherez 24 goda sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den15 Яке весілля відзначається через 24 роки спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей деньНегласне правило будь-якого весілля – обов’язково дарувати дружині букет квітів, незалежно від того, яке весілля відзначається, 5 років або 24 роки. Тільки в першому випадку можна піднести квіти за кількістю прожитих років – 5, а в другому – на одну квітку більше, ніж 24, щоб вийшло непарне число. Або вибрати букет з довільним непарною кількістю.

Крім квітів бажано зробити ще щось особисте:

 • шовкові панчохи або колготки;
 • атласне нижню білизну або двоспальний комплект постільної;
 • пеньюар або розшитий японський халат з шовку.

Чоловікові на атласну весілля можна подарувати елегантний шовкова краватка, шарф або халат.

Як відзначити річницю шлюбу

Атласна тематика повинна відчуватися і відзначення 24-ї річниці весілля: вітається оформлення приміщення пелюстками троянд на підлозі, атласними стрічками (наприклад, у вигляді красивої обв’язки стільців), трояндами або орхідеями, відмінно смотрящих на тлі атласу.

Застілля може бути пишним або скромним, тільки для членів сім’ї, за бажанням винуватців торжества. Можна влаштувати свято і на природі, скориставшись послугами виїзного ресторанного обслуговування.

Неважливо, як ви відзначите 24 річницю шлюбу, головне, щоб ви згадали дату народження сім’ї і постаралися зробити цей день приємним один для одного.

Висновок

 1. У 24 роковини подружнього життя відзначається атласна весілля.
 2. Атласна тематика повинна бути присутньою в привітаннях, оформленні приміщення і подарунки до цього дня.
 3. З атласом відмінно поєднуються троянди, тому букет для коханої дружини краще подарувати саме з цих кольорів.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради