Якщо кішка чи кіт помирає вдома – Прикмети і забобони – Чому всю біду виносить смерть цієї тварини

За кілька століть люди помічали знаки долі. Безліч забобонів, створених ще в давнину, досі актуальні. Наприклад, народна мудрість про те, до чого помирає тварина. Так, якщо кішка помирає вдома, прикмета вказує на погані події найближчого майбутнього.

689fb1cab816ec3f6b1c5338f58add1c Якщо кішка чи кіт помирає вдома  Прикмети і забобони  Чому всю біду виносить смерть цієї тварини

Раптова смерть

Зрозуміти, що значить прикмета, можна з причини смерті. Відповівши на питання, чому померла кішка, можна дізнатися подія найближчого майбутнього.

 • Кіт, який помер з причини жорстокості члена сім’ї або самого господаря, – прикмета вказує на крадіжку. В будинок людини зберуться злодії. З-за того, що представники органів офіційного розшуку не зможуть за короткий термін відшукати злочинців, господар вихованця втратить велику суму. Ситуація також позначиться на моральному стані людини, він стане занадто багато думати про самозбереження.
 • Якщо кішка вмирає з-за того, що застрягла на балконі чи у вікні, прикмета віщує розлучення. Людина зрозуміє, що його партнер далекий від досконалості. Завищені вимоги і постійні зауваження з приводу недоліків один одного стануть причиною конфліктів в сім’ї. В результаті подібних взаємин спільне життя остаточно втратить всі принади і припиниться.
 • Якщо гине кіт, який грав з побутовими приладами, то прикмета обіцяє господареві професійні проблеми. Він не зможе зрозуміти, чого саме вимагає від нього бос, з-за чого доведеться кілька разів спілкуватися з начальством. Непорозуміння не припиниться, у результаті чого доведеться відмовитися від посадових обов’язків або від конкретного проекту.
 • Раптова помер кіт з-за того, що в горлі застряг корм або неїстівний предмет, передвіщає сварки з друзями. Приятелі будуть дотримуватися різних думок з приводу одних і тих же явищ. Вони спробують переконати один одного у своїй правоті, із-за чого їх чекають конфлікти. Компроміс не буде їх влаштовувати, тому подібні спори продовжуватися.
 • Якщо кіт помирає будинку через отруєння неякісним кормом, то прикмета радить людині побоюватися зустрічей з новими людьми. Незнайомці принесуть проблеми не тільки господареві вихованця, але і членам його сім’ї. Неприємності тривають, так як впоратися з ними можна лише за допомогою тих, у кого є влада або зв’язку.
 • Раптова загибель вихованця через бійку з іншим тваринам – передвістя невдалих відносин. Людина буде філірувати з людиною, який подумає, що все серйозно. Через непорозуміння відбудеться сварка, яка поставить в незручне становище. Навколишні будуть на боці жертви флірту, тому доведеться відповідати за наслідки.

Природний догляд

Прикмета про те, до чого домашні тварини гинуть природним шляхом, може бути і доброю, і поганою. Щоб зрозуміти, що віщує смерть кота, потрібно згадати стать тварини і його вік.

 • Смерть кошеня – знак, що вказує на нещастя. Людині доведеться розібратися з масою проблем, пов’язаних з особистим життям та стосунками зі знайомими. Із-за перевантаження і постійної зайнятості, господар вихованця буде сердитим, сумним і грубим, що стане причиною невдоволення оточуючих. Однак змінити свою поведінку чи спосіб спілкування не вийде протягом тривалого часу.
 • Загибель дорослого кота – передвістя емоційне перевантаження. Скоро статися безліч неприємних і радісних подій. Щоб осмислити те, що трапилося, потрібно декілька днів, однак, з-за зайнятості цього часу не буде. Постійні зміни призведуть до того, що людина не зможе адекватно реагувати на події і сприймати події.
 • Якщо в будинку помре старий кіт, то людині доведеться кілька разів пояснити, чим саме він збирається займатися. Його плани будуть незрозумілі знайомим. Їх тривога за майбутнє буде дратувати, так як продумана система враховує безліч можливостей, однак, припинити пояснення або проігнорувати занепокоєння не вийде.
 • Смерть кішки – поганий знак. Прикмета попереджає людину про біду. Під час спілкування з одним із старих приятелів людина не помітить загрози, з-за чого його чекає небезпечний бесіди. Лише подумавши спосіб припинення спілкування, господар вихованця зможе змінити ситуацію. Щоб вийти з положення доведеться докласти максимальну кількість зусиль і забути на деякий час про інших заняттях.
 • Коли вмирає кіт, людину чекають великі фінансові витрати. Незаплановані покупки і строкові вкладення змусять вдатися до відкладеним засобів. Однак швидко відновити грошові запаси не вийде, так як подальші повсякденні витрати змусять людину не відкладати отримані фінанси.

763f25f9f4673c734cf8303a5dd597ac Якщо кішка чи кіт помирає вдома  Прикмети і забобони  Чому всю біду виносить смерть цієї тварини

Як усунути негатив

Можна нейтралізувати марновірство, виконавши алгоритм дій.

 • Якщо кіт помер від рук самого господаря або дій членів сім’ї, то потрібно покласти кота в коробку на правий бік і поховати його. При цьому варто вимовляти слова: «Котик, ти прости мене, не вберегли тебе. На нас образу не тримай, свою злобу відпусти. Йдучи в загробний світ, згадай, як ти у нас жив. Добро ти збережи, з миром по веселці біжи». Потім варто відвідувати могилу, в якій похований вихованець. Обов’язково потрібно покласти на неї трохи сухого або вологого корму, нехтувати прикметою не можна.
 • Випадкова смерть кота вимагає поховання в коробці з гілкою бузку або черемхи. Якщо час року не дозволяє зірвати свіже рослина, можна придбати неживі квіти. Нейтралізувати повір’я про те, що кіт випадково загинув, можна за допомогою таких слів. При похованні потрібно вимовити: «Котик мій, не угледіли, що не змогли тебе спасти. Але, сподіваюся, ти на небі не забудеш нас пробачити. На нас образу не тримай на пам’ять гілочку візьми».
 • Якщо кішка померла через старості, то її потрібно захоронити як можна далі від дому. Могилку потрібно прикрасити квітами або горобиною. При похованні потрібно прошепотіти: «Нам було разом добре, от би ти пожив ще. Але вже не повернути, сподіваюся, ти залишився радий. Про мене не забувай, у своїй могилі почивай». Йдучи, не забудьте сказати: «Спочивай з миром».

pinit fg en rect red 28 Якщо кішка чи кіт помирає вдома  Прикмети і забобони  Чому всю біду виносить смерть цієї тварини

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради