До чого горить ліве або праве вухо – прикмети і значення для вечора або дня

Існує чимало забобонів, пов’язаних з різними відчуттями, що виникають у людини. Окремої уваги заслуговує ситуація, коли горять вуха. Прикмета тлумачиться по-різному. Щоб зрозуміти, яких змін очікувати в найближчому майбутньому, слід брати до уваги безліч нюансів.

d0379935528d60ca9b445fd220466ac0 До чого горить ліве або праве вухо – прикмети і значення для вечора або дня

Чому горять вуха у людини

Коли у людини горять вуха, народні прикмети тлумачать відбувається з урахуванням того, які саме відчуття виникають, і в якому місці вони локалізуються. Тільки при такому підході вдасться виявити справжні причини відчуття жару.

До чого горить ліве вухо

Якщо горить ліве вухо, прикмета трактується негативно. Очікувати хороших звісток не варто. Подібні зміни вказують на наявність негативної енергетики.

Зліва відчуття жару виникає, коли про людину погано відгукуються. Можливо, в оточенні є недоброзичливець, який поширює чутки. У людей зі слабкою енергетичної захистом при цьому навіть погіршується загальний стан, розвивається мігрень.

Коли горить ліве вухо, слід насторожитися. Найімовірніше, чоловік став об’єктом пліток. Тому йому треба стежити за словами і вчинками, щоб не погіршити ситуацію.

Праве

Якщо горить праве вухо, прикмета має позитивне значення. Як правило, вона тлумачиться наступним чином:

 • зв’язок з кимось із близьких обірвалася. Наприклад, змінено номер телефону або адресу проживання. Він намагається знайти можливість зв’язатися, скоро дасть про себе знати;
 • людини згадують у розмові, хвалять;
 • незабаром очікуються хороші новини;
 • найближчим часом пощастить зустрітися з другом або родичем. Він вже знаходиться в дорозі.

Коли горить праве вухо, прикмета обіцяє тільки хороше. Тому турбуватися немає причин. Якщо ж дуже хочеться дізнатися, хто згадує в даний момент, слід по черзі перебрати всіх знайомих. Коли буде названо правильне ім’я, жар вщухне.

Всередині

Якщо вухо стає червоним, і жар відчувається тільки з внутрішньої сторони – це означає, що до людині хтось ставиться недоброзичливо, поширює плітки. Цілком можливо, проти нього розробляється підступний план. Тому слід проявити обережність і пильність.

Обидва вуха

Якщо горять обидва вуха одночасно, значення прикмети неоднозначне. Можливо, зараз про людину згадує хтось із близьких. Нерідко печіння при цьому супроводжується гикавкою. Це підтверджує трактування повір’я.

Жар обох вух також віщує швидку зустріч. Причому невідомо, які емоції вона викликає. Можливі як негативні, так і позитивні почуття.

Є ще одна прикмета, пов’язана з тим, що горять вуха. Дискомфорт з’являється, коли про людину ведуть запеклі суперечки. Причому один з учасників дискусії висловлюється на захист, а інший прагне осквернити, звинуватити.

Мочка

Якщо горить тільки мочка – значить, незабаром очікується зміна погоди. Вважається, що у людей, які народилися в теплу пору року, такі зміни сигналізують про потепління. Якщо ж день народження відзначається взимку, палаюча жаром мочка вуха вказує на зниження температури.

Також прикмету можна тлумачити з урахуванням того, з якого боку з’являються подібні відчуття. Залежно від цього сенс буде різним. Наприклад, коли загорілася ліва мочка, за спиною ведуться розмови. Людини обговорюють, наговорюють на нього.

Палаюча жаром права мочка говорить про те, що про людину розповідають історії, всіляко розхвалюють його. Також не виключено, що хтось зараз активно займається його пошуками.

І свербить

Якщо жар відзначається з правого боку і супроводжується сверблячкою, трактування може бути наступною:

 • незабаром можливий конфлікт з близькими людьми;
 • хтось лихословить про людину, у якого з’явилися такі відчуття;
 • в найближчому часі фінансове становище покращиться.

Подібні відчуття зліва сигналізують про виникнення конфлікту. Також вони віщують переміну погоди.

А також щоки і особа

Якщо одразу спалахують кілька частин тіла, найімовірніше, людини зараз активно обговорюють. Якщо ж горить тільки одна сторона – про нього згадує друга половинка. При її відсутності незабаром можна чекати нових романтичних відносин.

a8888194b8b84829bb872b486cb04381 До чого горить ліве або праве вухо – прикмети і значення для вечора або дня

Тлумачення народних прикмет для чоловіків і жінок

Щоб зрозуміти, що віщують палають жаром червоні вуха, слід враховувати стать того, у кого спостерігаються подібні зміни. З урахуванням цього моменту трактування буде істотно відрізнятися.

Якщо горять у чоловіків

Загоревшееся у чоловіка праве вухо обіцяє змінами в професійній сфері. Його чекає підвищення по службі або істотне фінансову винагороду. Крім того, подібні відчуття можуть провіщати початок нових відносин.

Жар з лівої сторони обіцяє негативні зміни. Можлива втрата роботи, погіршення матеріального становища. Подібні проблеми виникають внаслідок активних дій недоброзичливців.

Жіночий варіант

Як правило, у жінки подібні відчуття обіцяють позитивні зміни. Цілком можливо знайомство з чоловіком, який стане супутником життя.

У дівчини горять вуха, коли кохана людина позитивно висловлюється про неї перед друзями, хвалиться. В цьому випадку їй залишається тільки радіти, що кавалер пишається обраницею, боїться її втратити. У дівчини з ним міцні відносини.

Має значення час доби

Трактування прикмети багато в чому залежить від часу, коли з’явилося відчуття жару:

 • вранці. До прийняття рішень потрібно поставитися відповідально. Навіть незначна помилка здатна зруйнувати кар’єру або сімейне життя. Потрібно зважувати кожне дію;
 • вдень. Відчуття жару ближче до обіду вказує на те, що потрібно уважно ставитися до роботи. Можлива поява труднощів. Краще відкласти на час важливі справи і зайнятися менш відповідальними завданнями;
 • ввечері. Печіння у вечірній час виникає з різних причин. Трактування безпосередньо залежить від того, з якого боку з’явилося неприємне відчуття. Якщо ввечері горить ліве вухо, найімовірніше, виникнуть проблеми в особистому житті. Не виключений конфлікт з другою половинкою. Можливо, людина не бачить нічого хорошого і помічає лише недоліки. Зовсім інша справа, якщо ввечері горить праве вухо. В цьому випадку слід підготуватися до побачення. Навіть для заміжніх пар це хороший знак, що віщує сплеск нових почуттів;
 • вночі. Слід проаналізувати минулий день. Можливо, була зроблена помилка і доведеться зайнятися її виправленням. Якщо все належним чином не обміркувати, прийняти поспішне рішення, є ризик серйозних наслідків.

69c07c2dbd66bb64de2a126313e44af8 До чого горить ліве або праве вухо – прикмети і значення для вечора або дня

До чого горять вуха по днях тижня

Щоб розібратися, що віщує прикмета, беруть до уваги день тижня, в який з’явилися подібні відчуття:

 • в понеділок. На рівному місці виникне конфліктна ситуація. Вкрай важливо бути спокійним. Завдяки цьому конфлікт завершиться, так і не встигнувши набрати обертів;
 • у вівторок. Очікується сварка з близькою людиною. Правда, розвиток ситуації при цьому буває різним. Якщо не підтримувати сварку, намагатися уникнути розглядів, відносини все-таки вдасться зберегти;
 • в середу. Незабаром очікується приємна зустріч. Можливо, пощастить побачити людину, який раніше обіймав важливе місце у житті. Якщо ж вуха горять у середу ввечері, прикмета обіцяє нове знайомство, романтичні відносини, флірт;
 • у четвер. Прийдуть приємні звістки. Також не виключено, що буде піднесений дорогий подарунок;
 • у п’ятницю. Найближчим часом очікується зустріч. Причому вона виявиться неділової. Прикмета обіцяє любовне побачення;
 • в суботу. Відчуття жару, з’явилося суботнім днем, вважається передвісником проблем. Є ризик того, що відразу впадуть всі плани. Також не виключено отримання поганих звісток;
 • в неділю. Обіцяє прибуток, отримання подарунків. Людям, які займаються бізнесом, в цей день слід укладати важливі контракти.

Чи можна якось уникнути негативних ознак

Навіть якщо ознака виявилося негативним, зневірятися не варто. Існують певні способи протидії поганим забобонів. Серед них виділяють:

 • дзеркальце. Його кладуть на стіл дзеркальної стороною вгору. За рахунок цього вдасться відвести проблеми;
 • соляні ванни. Їх приймають, щоб заспокоїтися, зняти емоційне напруження. Крім того, здавна вважалося, що сіль нейтралізує негатив;
 • кулони. В якості оберега використовуються ювелірні прикраси з гірським кришталем.

411176ce216efafde3753d1daf6fdabe До чого горить ліве або праве вухо – прикмети і значення для вечора або дня

Щоб уникнути сварок і конфліктів, роблять оберт проти годинникової стрілки. При цьому потрібно три рази вголос вимовити фразу «Чур мене!».

Палаючі від жару вуха передвіщають різні зміни в житті. Нерідко такі відчуття обіцяють позитивні зміни. Іноді вони вказують на наявність поруч недоброзичливців. Правда, дізнатися точну трактовку вдасться тільки з урахуванням всіх, навіть незначних нюансів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради