Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, зап’ястя

Тату на жіночому тілі – це завжди красиво, вони здатні надати дівчині загадковість і проявити свою індивідуальність. Найбільш точно передати характер і душевну схильність дівчата здатні тату у вигляді написи іноземною мовою, однак при виборі варто враховувати не тільки красу звучання і шрифт, але і переклад слів.

Вибираємо місце для жіночої тату-написи

Вибір місця для татуювання є важливим чинником: по-перше, місце може доповнити значення слів; по-друге, різні частини тіла знаходяться в різній мірі доступними для поглядів; і, по-третє, від цього вибору може залежати якість татуювання і сила хворобливих відчуттів при її нанесенні.

ff3b07ddcc08d745c367f07e1a391e65 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

На спині

Найбільш популярним місцем для нанесення тату-написи є верхня частина спини. По-перше, це дуже сексуальна частина жіночого тіла, а напис здатна зробити її ще більш привабливою. До того ж спина для багатьох дівчат – зона підвищеної сприйнятливості до різних недосконалостей як хребта, так і шкіри. А тату, відволікаючи на себе увагу, згладить ці недоліки.

30de0e46b18f266843f40f9ef2cfcdec Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

Однак є й мінуси. Верхня частина спини має ряд виступів: хребет і лопатки. Відтворення малюнка в даній галузі буде досить болючою, особливо з країв кістки. До того ж для недосвідченого або малодосвідченого тату-майстра це може стати проблемою, адже на вигинах і опуклостях потрібно враховувати безліч чинників, щоб малюнок не став збоченим.

fb2614d271e74e7b47ce3e7d701fb915 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

Тому майстри треба вибирати не за ціною, а за професіоналізмом. Так само у зв’язку з важкодоступністю для первинного догляду за тату-написом доведеться обзавестися людиною, яка зможе в цьому допомогти: намазати кремом, надіти пов’язку і слідкувати чи не випадає фарба.

На животі

Тату в області живота також виглядають досить привабливо, до того ж тут тільки власниці написи вирішувати показати боді-арт світу чи ні. Однак існує і ряд мінусів. Живіт є дуже чутливою зоною, що може доставити дискомфорт, як в процесі нанесення малюнка, так і після. Також після нанесення тату може з’явитися ряд питань.

0d67fd9422f737e4d91ad9238fba3689 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястяТату написи з перекладом для дівчат можна робити на різних мовах.

В першу чергу, це пов’язано з тим, що це якраз та частина тіла, з якою стикається найжорсткіша частина штанів. Часте тертя буде не тільки викликати біль, але і буде сприяти тому, що частинки фарби випадуть раніше часу, зіпсувавши всю роботу. Вирішити цю проблему можна відмовившись від одягу з жорстких матерій, наприклад, джинси.4bccec006afa2bd3eb0d6fb1c8b6d6d0 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

боді-арт на руці доведеться підправляти досить часто.

Також на час загоєння варто віддавати перевагу штанів або спідниць із заниженою талією. Крім іншого живіт є зоною, розташованою до різних деформацій (швидше всього збільшується або зменшується жировий прошарок, вагітність, хвороби внутрішніх органів, що знаходяться в цій області), у зв’язку з чим і напис може також змінити своїм первісним пропорцій.

Однак, якщо зміна, живота не відбувається у зв’язку з хворобами, то процес проходить поступово і тату не псуються.

На руці

Внутрішня частина руки вище ліктя ідеально підходять для тату написи з перекладом для дівчат, які не хочуть надміру демонструвати зображення, роблячи його для особистого задоволення. Однак ця зона також пов’язана з частим тертям, у зв’язку з чим боді-арт доведеться підправляти досить часто.

ddbb34cd6f3af6782e28464b00697190 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

f458e1d95c4dc46ae1e41d0719b3b800 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

На зап’ясті

Зап’ястя являє собою невелику поверхню з безліччю вен і невеликих, але рухомих кісточок. Це місце чудово підійде дівчатам, які бажають нанести коротку, але ємну фразу.

31d1bfc79e20f60f50393cb3b58d3f42 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

Рухливість кісточок може стати ініціатором кривих ліній і деяких похибок, тому майстри слід вибрати з твердою, напрацьованої рукою. Велике скупчення вен і їх близькість з поверхнею шкіри є чинником підвищеної небезпеки зараження, тому при виборі цього місця слід бути готовою до більш ретельного і частого догляду.

На кисті

При нанесенні напису на кисть з’являється та ж проблема рухливості кісточок, що і з зап’ястям. Однак ця частина руки має велику площу, а значить і напис може бути довшою.

ed214c1736b40a523dbe9958e8da6e05 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

При виборі цього місця варто враховувати свою подальшу професійну діяльність: деякі серйозні організації особливо ті, які пов’язані з частим спілкуванням з людьми, не рідко відмовляють шукачам роботи, які мають тату. А приховати її в даному місці буде практично неможливо.

На нозі

Досить цікаво виглядають тату написи на ступні. Однак ця частина тіла схильна до частих соприкосновениям, що впливає на якість і тривалість життя малюнка. Не менш привабливим місцем є бічна частина ступні, яка не тільки менше схильна до ризику, але і має більше шансів бути побаченою. Причому і приховати її не складе ніякої праці.

5666e379fca0115c1fd5299cc708f139 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

На щиколотці

Кісточка є ідеальним місцем для тату написи. Її можна наносити фрази на одній із сторін щиколотки, так і по колу, створюючи ефект браслета. Однак напис не повинен бути занадто перевантаженою візерунками, в іншому випадку людям може здатися наявність проблем з шкірою.

6dc29417e520081aa12c4f2217dbf768 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя 271d5eabea8076c65dd178a296d4dff7 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

На шиї

Робити напис на шиї, незважаючи на всю вишуканість перекладу тату, не рекомендується дівчатам із зайвою вагою: від кожного руху голови будуть утворюватися складки, які в короткі терміни зіпсують роботу майстра. Із-за наявності на шиї хребетних хрящів нанесення татуювання в цьому місці може виявитися вельми болючою.

d805891e5b38985359c309c978ef143c Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

Не менш привабливим місцем для татуювання є бічна частина ступні, яка не тільки менше схильна до ризику, але і має більше шансів бути побаченою.

Однак з-за малої площі тривалість болю буде не так висока, щоб відмовлятися від нанесення напису саме в цьому місці. Наявність тату на шиї скрасить навіть самий повсякденний образ дівчини, який буде полягати в зачісці-пучку і старих джинсах. Найбільш привабливо тату написів на шиї виглядають, якщо їх супроводити невеликим зображенням.

На ключиці

Дана область є однією з найбільш чутливих для нанесення тату і зробить дуже болючий ефект. Особливо це стосується надмірно худих дівчат, ключиці яких не покриті хоча б невеликий жировим прошарком.969e15966782c62993382940ce745c8b Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

Однак якщо біль не є приводом для відступу, то не можна не помітити, що ця частина тіла неначе призначена для нанесення на неї написів. І справа не тільки у формі, але і в тому, що це найменш підвладна тертя область.

71938c0d1d6a8fdab5ed50dac7cd3aea Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя ea5afdc28cd0c7f67f9c58f12013ee4d Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя e544de0dbca68575af1ec0d14da0b8d4 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя b13b8a301fcbed4f586378d5e08875c5 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя aa1135505528e7c1115d2ae5a24bda4e Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястяОбласть ключиці є однією з найбільш чутливих для нанесення тату і зробить дуже болючий ефект.

Також тату на ключицях практично не деформуються (найчастіше з досягненням 18-річного віку, дівчини вже не схильні до росту кісток, а набрати жирову масу в даному місці практично неможливо), а також не тьмяніють від сонячних променів (на ключиці практично завжди падає тінь від голови, запобігаючи пряме попадання ультрафіолету).

Тату написи для дівчат

Так уже повелося, що дівчата – вдумливі, ранимі і дуже сентиментальні істоти. Тому написи, які вони наносять на своє тіло, близькі їх емоціям і почуттям, часто пов’язані з особистісною сферою життя.

Жіночі написи

Про кохання

У кожної дівчини своє уявлення про кохання, в залежності від її особистого досвіду і погляду, а також від нинішнього сімейного стану. Хоча, багато хто не рекомендують робити тату, орієнтуючись на останній критерій: все мінливе, а вивести татуювання не так вже просто і безболісно.

c6b3954849e68fd5b26c2811e5d324ab Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

Написи про кохання можуть складатися як з одного слова, наприклад, «завжди», «любов», «разом» і т. д., так і з повноцінних фраз і виразів.

Можна нанести напис, колись побачений у фільмі або прочитану в книзі, але вона повинна бути не просто красивою, вона повинна запасти в душу, зігравши на її струнах. Адже будь-який напис, яка протримається на тілі довше, ніж легка захопленість, повинна відображати світогляд, думки, які дозволено висловлювати вголос, але вони часто крутяться в голові.985be28c20d023234f83106129e9c80d Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

Написи про кохання можуть складатися як з одного слова, наприклад, «завжди», «любов», «разом» і т. д., так і з повноцінних фраз і виразів.

Приклади таких фраз:

 • Для закоханих існує світ, невидимий іншим.
 • Моє серце вибрало шлях.
 • Для любові потрібно дві людини.
 • Той, хто любить – носить шрами. Рани – лише ліки для карми.
 • Про життя

  Такі написи, виражені в тату, стануть перекладом життєвого кредо будь-якої дівчини. Сформулювати посил, який хочеться зберегти на тілі, можна самостійно, прислухавшись до власним думкам, почуттям і світоглядів. Головне зуміти вмістити всю суть коротко, лаконічно й однозначно.

  ebe87cf0b4b78f6d21a960f8a456a32f Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

  Тим, кому це завдання здається непосильною, також не варто сумувати: за багаторічну історію створення художніх книг і кінофільмів, архіви зберігають у собі безмірну кількість фраз і цитат про життя, які можуть підійти дівчатам з найрізноманітнішими смаками і поглядами на цю саму життя.

  Вони можуть надихати, мотивувати, а можуть висловити і скептицизм: все залежить від особистих переваг. Головне при виборі написи намагатися не орієнтуватися на популярні висловлювання (навіть якщо вони збігаються з поглядами), а на ті, що ви знайшли або придумали самостійно. У іншому випадку замість самовираження може вийти, що називається повторення і стадний ефект.

  Приклади фраз:

 • Труднощі будуть завжди, вчися бути щасливим всупереч.
 • Життя надто коротке, щоб витрачати її на ненависть.
 • Я цього хочу. Значить це здійсниться.
 • Гинучи – посміхатися.
 • Про сім’ю

  Практично кожна дівчина мріє про родину, домашній затишок і тепло сімейного вогнища. Саме це і можна виразити за допомогою татуювання. Звичайно, у сучасному світі не мало і тих, хто прагне фінансової незалежності, створення кар’єри і усілякому самовираження. Цю точку зору також можна висловити за допомогою татуювання.

  3ed8f40ecfc8bca4512317a760fa621b Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

  з допомогою тату написи можна виразити любов до найулюбленішим членам сім’ї: мамі, татові, бабусі, дитині і т. д.

  Крім власної думки про створення сім’ї, можна зазначити на тілі значущі, важливі моменти вже створеній сім’ї. Наприклад, це може бути фраза, з якої почалося знайомство або рядок з пісні, якої відзначений якою-небудь знаменний день. Також за допомогою тату написи можна виразити любов до найулюбленішим членам сім’ї: мамі, татові, бабусі, дитині і т. д.

  Приклади фраз:

 • Я хотів бути там, де мама співала нам.
 • Батьки увічнені в нашій любові.
 • Сім’я – наше все.
 • Філософія

  Такі тату також дуже популярні серед дівчат, адже несуть в собі величезну смислове підґрунтя. З допомогою філософських написів на тілі можна позначити не тільки свій життєвий шлях, але і позначити, то що є найважливішим у житті, то до чого хочеться прагнути. Така тату стане як би дороговказним променем до наміченої мети.

  b379265270b26109a54af4fbd294a81c Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястяДуже ефектно виглядають написи, які оповідають про добро і зло, про віру (причому не обов’язково в Бога), сенс життя і навіть про смерть.

  Дуже ефектно виглядають написи, які оповідають про добро і зло, про віру (причому не обов’язково в Бога), сенс життя і навіть про смерть.

  Приклади фраз:

 • Тим, чия душа не охолола в холоді, всесвіт дарує чудо.
 • Не пробовав, ти не пройдеш.
 • Поки живий, я буду мчати на край.
 • Все сталося не дарма.
 • Приклади цікавих фраз на різних мовах

  Найбільш екзотично і красиво різні тату написи виглядають на іноземних мовах. Однак перш, ніж наносити фразу на тіло, дівчині потрібно дізнатися чіткий переклад, щоб не потрапити в халепу.

  На латині

  Варіанти фраз:

 • Quod me netrit me destruit (Що мене живить, те і руйнує).
 • Quello che voi siete, noi eravamo. Quello che noi, ми voi sarete (Ти той, ким ми були колись. Ми ті, ким станеш ти). Ця фраза підноситься над ходом в Императротский склеп в Римі.
 • Carpe Diem, Quam Minimum Credular Postero (Живучи в сьогоднішньому дні, не буду хвилюватися про завтрашній).
 • Tempus neminem manet (Час нікого не буде чекати).
 • A posse ad esse (Від можливого до реального).
 • На івриті

  Приклади фраз:

  • ????? ????? (Життя коротке);
  • ???? ???? ??? ??? (Любов переможе що завгодно);
  • ?? ?????, ?? ????? (Або ми, або нас).

  На арабській

  Приклади фраз:

  • ?? (Любов);dc395f2c2846e0389cea2b5cb85c9574 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя
  • ??? ??? ???? (Я є лише собою);
  • ???? ????? ??? (Існує лише сьогодні);
  • ????? (Благославен).

  Англійською

  Приклади фраз:

 • Childhood forever (Дитинство назавжди).
 • Death comes after all (Смерть прийде за кожним).
 • I want you to stay (Я хочу, щоб ти залишився).
 • Stressed Out (Пригнічений).
 • Desires generate actions (Бажання породжують дії).
 • 3aabeb2d5956ac67b8695589cae7fdb2 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястяНа італійському

  Варіанти:

 • Senza fallimenti non c’? successo (Без невдач не домогтися успіху).
 • Prima ancor di vivere (Не бачивши життя).
 • Spero di morire in primavera (Сподіваюся, що я помру весною).
 • L eterna canzone d ‘ amore (Вічна пісня кохання).
 • На іспанському

  Варіанти:

 • Mi amor es eterno (Моя любов вічна).
 • En una hora de amor, una vida (В одній годині кохання – ціле життя).
 • En tiempos oscuros, es mejor ver personas brillantes (В темні часи краще видно світлі люди).
 • La amistad es una cruz (Дружба – це хрест).
 • На французькому

  Варіанти:

 • Je l ‘ aime ? mourir (Я смертельно люблю тебе).
 • Pardonne-moi, reviens moi comme avant (Прости мене, повернись до мене, як і раніше).
 • L’amour est plein de risques. Et ?a vaut le coup (Любов сповнена ризику. І вона того варта).
 • Laissez le froid ?tre juste le temps. Il ne sera pas au Coeur (Нехай холод буде лише погодою. Його не повинно бути на душі).
 • На китайському

  6b61964e68e87ab220e99cde851c6b1b Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястяНаприклад:

  • ??????????? (Не розмовляйте, якщо це не змінює тишу на краще).
  • ??????????????????? (Хатина, де сміються, багатшими, ніж палац, де сумують).
  • ??? (Життєва сила).
  • ? (Любов).

  На японському

  f1a167397dc8e972e0c4c66e7ab9ce5a Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястяПриклади:

  • ?? (Бажана).
  • ?? (Щастя).
  • ? (Любов).
  • ????? (Сила духу).

  Красиві шрифти для жіночої татуювання

  На сьогоднішній день винайдено і придумано більше мільйона шрифтів, кожен з яких може стати тим самим.

  Далеко не секрет, що шрифт здатний впливати на підсвідомість людини, передаючи йому почуття, емоції та враження. Тому дівчатам, які збираються зробити тату напис, крім перекладу потрібно ретельно подумати і над зображенням букв.

  Якщо сенс фрази є більш романтичним, то і шрифт повинен бути м’яким, ніжним, з округлими лініями.

  b9a8f62cfa75eab5c6ffcf680359a25c Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястяТак, наприклад, жодна дівчина не стане робити тату зі шрифтом Times New Roman: по-перше, шрифт надмірно відомий, а значить банальний, а по-друге, такий стиль написання у свідомості багатьох зображений як щось офіційну (часто його використовують для створення резюме про прийом на роботу, а також при написанні робіт для вищих навчальних закладів).

  Букви з кутастими, чіткими і прямими накресленнями підійдуть для написів, всю серйозність яких потрібно підкреслити. Якщо ж сенс фрази є більш романтичним, то і шрифт повинен бути м’яким, ніжним, з округлими лініями. Також слід враховувати розмір слів, переростання слів у візерунок або малюнок, пам’ятати про те, що в деяких випадках великі літери виглядають некрасиво.8a65b086d98608c7b4fb90a3ae69ec5f Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

  Однак визначившись з настроєм написи і змістом, який хочеться передати, вибрати шрифт буде не так вже й складно. Головне бажання шукати. Так як на сьогоднішній день нанесення на тіло тату написів стало популярним серед хлопців і дівчат, то дизайнери створили спеціальні платформи, де можна онлайн підібрати найбільш підходящий шрифт.

  Перед безпосереднім нанесенням татуювання багато фахівців рекомендують спочатку зробити «переводки» чорнилом, щоб зрозуміти, як фраза буде виглядати на тілі. Адже між малюнком на папері і на шкірі існує чимала різниця.

  Написи, що не варто робити

  Не варто наносити на тіло неоднозначні, грубі або непристойні написи, які на перший погляд можуть здатися кумедними і дотепними, але з часом перетворяться в тавро ганьби. Також не варто робити боді-арт зі словами любові поблизу інтимних зон, так як вони можуть придбати двозначність.

  2b114b0e3319ff381b08db879bcf9a23 Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

  Багато дівчата робили помилки наносячи в пориві пристрасті і любові імена, ініціали або будь-які інші відмінні символи, пов’язані з коханими. Закоханість – сильне почуття, проте воно, на відміну від татуювання, має здатність зникати. І далеко не кожен хлопець здатний адекватно сприймати вічно мелькає у подружки нагадування про «колишньому».

  Це може відноситися і до багатьох інших речей: наприклад, назви улюблених музичних груп (сьогодні вони в Топі, але хто знає, що буде завтра). Написи повинні ставитися до вічних речей, які залишаться незмінними.

  d37c448f0eeb0db9293993dd2302d63d Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

  не варто робити боді-арт зі словами любові поблизу інтимних зон, так як вони можуть придбати двозначність.

  Зважитися на тату-напис не завжди буває просто, однак для більш простого прийняття рішення дівчині потрібно ретельно продумати кожну деталь: малюнок, стиль, шрифт, переклад і сенс фрази.

  87cd9da4defcab9b1e2f46338358107d Тату написи з перекладом для дівчат зі змістом на латині, красиві стилі, ескізи, фото, на руці, кисті, ключиці, шиї, запястя

  Вирішивши всі спірні питання з приводу бажаного боді-арту, ретельно вивчивши кожну деталь, можна буде не сумніватися, що тату при кожному погляді буде викликати лише радість. Причому не тільки власниці, але і звичайних людей, які побачать малюнок.

  Відео про тату-написах для дівчат

  Фото тату написів з перекладом для дівчат:

  Фото тату-написів на шиї з перекладом:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради