Прикмета: павук спускається вниз по павутині, зі стелі перед особою

Павуки – загадкові і страхітливі істоти, що мешкають в кожному будинку. Якщо ви не бачили у себе в квартирі павука, це не означає, що його там немає – ці хижаки ведуть потайний спосіб життя. З-за зовнішнього вигляду і потенційної небезпеки люди в ранні періоди історії наділили його магічними і пророчими здібностями.

63d2d1c5a9216f407f838af7f4b6d6de Прикмета: павук спускається вниз по павутині, зі стелі перед особою

Тлумачення в залежності від ситуації

Незважаючи на негативний образ павуків в культурі, побачити членистоногого в будинку – це в основному хороша прикмета, пов’язана з грошима. Чим він більше, тим більша кількість грошових коштів варто очікувати найближчим часом. Це відноситься і до мирно сидить в своєму притулку, і знаходиться в процесі полювання, але якщо павук повзе вниз або спускається із стелі на павутині — час задуматися про можливі негативні наслідки.

Спускається зі стелі

Побачити таке – значить, допустити ймовірність деяких фінансових неприємностей найближчим часом. Так як членистоноге повзе вниз, це означає занепад в основній сфері, яку він пророкує – грошової. Швидше за все, глядача чекають відчутні втрати у заробітній платі або навіть крадіжка.

Не варто відразу йти, побачивши, що висить на павутини павука. Поспостерігайте за ним якийсь час – якщо він швидко забереться назад, негативна дія прикмети вас і ваших близьких, швидше за все, не зачепить.

Повзе вниз по стіні

Вважається, що павук, який повзе вниз по стіні, направляється до людини, а не від нього. Таким чином, візьме на цю тему більше, ніж пов’язаних з павуками, повзе вгору. Тут велике значення має колір і вигляд.

На звичайних «домашніх» длинноножек зазвичай уваги не звертають – це дружелюбне істота, завжди зайняте охороною будинку і його мешканців.

Чорний павук неоднозначний, як символ. Він може передвіщати біди, так і обіцяти велике багатство – розповіді про те, що трапилося після зустрічі з ним сильно різняться.

Коричневі, бурі і руді павуки вважаються провісниками неприємностей, причому не тільки у фінансовій сфері. Знайомство з сірими павуками обіцяє стандартну позитивну грошову прикмету, а з рідкими білими або просто світлими – успіхи на особистому фронті.

0c5f44696dc98d421611710693d78932 Прикмета: павук спускається вниз по павутині, зі стелі перед особою

Опустився на обідній стіл

Якщо павук спускається вниз на павутині на стіл і таке сталося у вашому будинку, знайте – у вас є недоброзичливець. Зазвичай це послання безпосередньо до господаря будинку, глави сім’ї або того, хто проводить за його благоустроєм найбільше часу.

Гірше всього, якщо членистоноге завдає візит під час того, як стіл використовується за призначенням. Це означає, що ворог спільний для всіх присутніх і дуже небезпечний.

Спустився на поріг будинку

Прикмети, де павук спустився на павутині до порога – неважливо, з боку вулиці або зсередини, сумні і готують до поганим вістям. Втрати, фінансовий крах, хвороби – що завгодно.

Іноді трактують послання за кольором павука. Коричневий з великою ймовірністю пророкує дірку в бюджеті, а чорний несе звістку про здоров’я або життя.

Спустився на людину

Якщо бачите, що членистоноге спускається вниз по павутині прямо на вас, не поспішайте тікати. Шкоди вам не заподіють, а от прибутку і нових покупок домашній мисливець посприяє. Якщо спустився павук виявився на якому-небудь предметі одягу, готуйтеся незабаром змінити її радісною причини покупки більш якісної/красивої речі. Нічого страшного в тому, що павук опустився на голе тіло – це в цілому означає фінансовий успіх і швидку появу грошей у обраного хижаком щасливця.

Падаюче з даху членистоноге – до багатства та спадок, яке також «звалиться на голову везунчику.

Завис прямо над головою

Це непросто помітити, так і трапляються такі контакти вкрай рідко – павуки потайливі і не будуть спускатися на рухомого людини. Якщо це все ж сталося, і прямо над вами спустився павук, вважайте, що удача на вашій стороні вже зараз і залишиться на ній досить довго.

Перервати ланцюг удачі можна тільки вбивши павука – робити цього не варто ні за яких обставин. Якщо членистоноге заважає, спробуйте вимести його за поріг або винести з дому з допомогою гілочки/згорнутого у трубочку листочка.

Не потрібно чекати, поки опустився вниз хижак впаде на голову – це вже погана прикмета, яка призводить до хвороб. Постійте кілька секунд під павутиною і відійдіть, не турбуючи більше членистоноге.

Спускається на павутині перед особою

Це може налякати, але наступна ваша реакція повинна бути радісною – так павук повідомляє вам хорошу новину. Це може бути передвістям підвищення на службі, раптової премії, грошової знахідки або можливість хорошого заробітку.

Прикмета, коли павук спускається на павутині перед особою, може означати швидке поява в домі гостя. Гість цей обов’язково з’явиться в будинок з хорошими намірами і, швидше за все, особисто принесе обіцяну хорошу новину.

f177bb192c08a7c859e417b4270c8e52 Прикмета: павук спускається вниз по павутині, зі стелі перед особою

Прикмети в залежності від часу

Велике значення має і той факт, в який час доби павук спустився з стелі. Зустріч з цим таємничим хижаком обіцяє різні наслідки, як хороші, так і погані. До ранку можна віднести все від світанку до полудня, до дня – решту години до заходу.

Вранці зустріч з павуком небажана – він буде виділяти погану енергетику. Не дивіться на спускається членистоногого довго, хай повзе по своїх справах.

Після незапланованого побачення з павуком днем новини будуть більш сприятливі. Людина має всі шанси на наступний день зустріти свою другу половинку, якщо вона відсутня, і залучити на свою сторону дрібну удачу.

Увечері павук знаходиться в благодушному настрої. Іноді зустріч з ним увечері (але не вночі) обіцяє грошовий виграш, знахідку або подарунок купюрах. Вночі уникайте таких «побачень» – невдачі будуть переслідувати весь наступний день без зупинки.

Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

Не варто сприймати все занадто близько до серця – все ж таки ми вже не стародавні люди, щоб захоплюватися спіритизмом і побутовою магією так сильно. Зрозуміло, в цих таємничих членистоногих є щось містичне, але не варто думати, що помічений в куточку хижак може накоїти у вашому житті серйозні біди. Іноді повзе павук – це просто павук.

Не накручуйте себе – якщо постійно думати про погане, воно станеться, адже негативний настрій шкідливий для людини незалежно від того, бачив він, як павук спускається зі стелі, чи ні.

Сподіватися на позитивні прикмети і закинути свої прагнення до успіху і достатку, сподіваючись на членистоноге – погана ідея. Прикмета – всього лише ознака того, що людина все робить правильно. Наприклад, до багатства веде старанність, працьовитість, живий розум і здатність вибудовувати відносини з людьми. Немає нічого дивного, що володіє цими якостями людина то і справа відзначає позитивні прикмети і їх результат.

Беріть приклад з таких людей – будьте налаштовані позитивно і тоді буде шанс врятуватися навіть від самих поганих знаків долі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради