Еухаріс: прикмети, забобони – де краще розмістити квітка?

Еухаріс відноситься до тропічним рослинам, проте при правильному догляді прекрасно почуває себе в квартирі. Він є оригінальним елементом будь-якого декору й радує око оточуючих рясним цвітінням. Крім того, ця квітка очищає повітря та збагачує приміщення киснем, а також поглинає шкідливі для здоров’я людини речовини.

З еухарісом або амазонської лілією пов’язано безліч прикмет і забобонів, з якими слід ознайомитися, перш ніж купити це рослина додому або подарувати його близьким людям.

b719389859568bc974e5187b051c3e27 Еухаріс: прикмети, забобони – де краще розмістити квітка?

Еухаріс по фен шуй

Згідно фен шуй, наявність амазонської лілії в будинку сприяє:

 • наповнення житла позитивною енергією ци і очищенню його від негативної енергетики ша;
 • поліпшення відносин між подружжям, особливо в інтимній сфері;
 • позбавлення від туги, негативного настрою і депресії, підвищення працездатності;
 • поліпшення загального самопочуття організму;
 • посилення творчих здібностей і успішності у дітей.

Найбільш благотворний вплив еухаріс надає під час цвітіння – в цей період він заповнює життєву енергію кожного члена сім’ї, наповнює бадьорістю, усуває ознаки втоми, допомагає віднайти душевний спокій і досягти гармонії з собою.

Щоб еухаріс виділяв максимальна кількість благодатної енергії, рекомендується ставитися до нього, як до живої істоти – приділяти увагу, відкрито проявляти любов і захоплення.

Прикмети, пов’язані з еухарісом

Виділяються найбільш відомі прикмети, пов’язані з амазонської лілією:

 • Якщо рослина при регулярному правильному догляді починає засихати – це вказує на те, що квітка прийняв на себе порчу одного з мешканців будинку або скоро хтось із членів сім’ї серйозно захворіє. Прив’ялі квітки слід якомога швидше викинути, щоб вони не позбавляли господарів позитивної енергетики.
 • Якщо еухаріс взагалі не цвіте – в будинку присутня негативна енергетика, заснована на часті скандали, відсутність взаєморозуміння і щирої любові.
 • Поява квітконосу з трьома квітками символізує швидке поповнення в родині.
 • У будинку, де прижився еухаріс, завжди буде достаток, спокій і мир між домочадцями.
 • У дітей квітка посилює впевненість у собі, сприяє прояву прихованих талантів, розпалює потяг до нових знань, розширює кругозір і допомагає їм позбутися страхів.

  Для представниць слабкої статі еухаріс є оберегом, який захищає жінку від недоброго ока і заздрісників. На батьківщині цієї рослини прийнято вплітати квіти у волосся майбутньої дружини – вони допоможуть уберегти наречену від поганих помислів і злих поглядів оточуючих людей, принесуть у нову родину щастя і благополуччя.

  Де краще розмістити квітка?

  Не рекомендується розміщувати горщик з амазонської лілією в кімнатах відпочинку – надмірний заряд бадьорості, витікаючий від квітки, може посилити дратівливість, розвинути почуття тривоги або призвести до безсоння, що в подальшому стане причиною хронічного недосипання.

  В інших кімнатах наявність еухаріс вітається, проте слід пам’ятати, що не всі рослини добре переносять таке сусідство, деякі з них практично відразу починають чахнути. Причина криється в потужній енергетиці, витікаючої від амазонської лілії, тому її бажано розташовувати окремо від інших декоративних рослин.

  bc78583f88ec455fc23daf54c6919362 Еухаріс: прикмети, забобони – де краще розмістити квітка?

  Якщо в сім’ї є маленькі діти, еухаріс рекомендується ставити в дитячій. Однак, зважаючи на отруйність листя рослини, необхідно підбирати місце, недоступне для дитини і домашніх тварин. В іншому випадку, близький контакт з амазонської лілією може призвести до отруєння різного ступеня тяжкості.

  А також оптимальним місцем для цієї квітки є робочий кабінет, кухня або вітальня – у цих кімнатах буйний потік позитивної енергії завжди буде до речі. Розміщення еухаріс в передпокої принесе мешканцям будинку бажання подорожувати і відкриє потреба в нових відчуттях.

  Підійшовши з відповідальністю до пошуку затишного куточка в будинку для еухаріс, ви зможете сповна насолодитися його цвітінням і насиченим ароматом, а також наповніть свою обитель позитивною енергетикою.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради